• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jsem ujetá na zelené barvy :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
tu samou gabi :wink:
1. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
kaci: :slight_smile:
houby nedávám...houby v naší rodině jím jenom já,děcka to nechcou....
1. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
kaci, cíleně ne, ale co jsem koukala, tak ve skleničkách od hami občas trošička hub je... vždycky tak 3g na 100g, víceméně to tím je jen "postrašený" ale je to tam...
a kočko ještě dotaz na tebe, vím že Verunce dáváš pangasia, jak jí ho děláš? Honza totiž koupil zmrzlýho, tak by mě zajímalo jak ho připravit
1. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
jj já jsme právě už dala žampionky a dobrý malá baští.... :wink:
pepi-ahojky lásko moe :wink: tak malej pepča bude baštit rybičku jo? :grinning: já ho nechám rozmrazit pak okmínkuju a na malinkým kousku maslíčka opeču hodně podlejvám vodou...a pak ho rozdrtím na bram.kaši...on se hodně smrskne tak se nelekej... :grinning:
1. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
tak koukám že se mi tu nepropsal poslední příspěvek....
Kači ještě jsem se ptala na kuskus, jestli už jsi dávala verunce, říkám si že by to nemuselo být špatný...
1. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
já ani nevím ,co to kuskus je....
1. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
jj kus kus baštíme taky a dobrý....
1. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
já uvažovala o červené čočce...
ten kůň je pomalý jak sviňa..se načekám,než mi něco najede :angry: :angry: :angry:
1. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
gabi, kuskus je vlasntě pšenice, vymletá do malejch zrníček, chová se to jako těstovina, a je to úžasně jednoduchý na přípravu
1. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
po čočce by chudinka moje prděla jeste víc než tedka :grinning: :wink: jj kuskus je nenáročnej a dobrej
1. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
a čím jí ten kuskus ochucuješ? napadlo mě dát mu k tomu kuře a třeba špenát... fakt nevím jak na to, zatím se spolíhám na skleničky, protože si říkám že oni vědí co, kolik dát
1. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
já dělám kuskus třeba s brokolící a kuřecím,nebo s mrkví a hráškem,nebo se špenátem a krůtou,prostě v tomhle se meze nekladou... :wink: jde to fakt se vším....
1. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
červená čočka nenadýmá.... :slight_smile:
tak kuskus zkusím,ještě musím najít nějaký recept,ale vlastně,když je to jako těstovina ,tak to je jedno,jak to udělám.
1. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
né?tak to jsem nevěděla,zase sem o něco chytřejší...tak to bych mohla taky zkusit,,,,a jakto že nenadýmá? :grinning: :confused:
1. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
kde máš foto????
no já to slyšela,všude o tom píšou,že nenadýmá,je vhodná pro děti,ale prý je drahá....
1. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
už tam je.... :grinning:
a už tam není... :grinning:
autor
jj tak to jo....no furt nevim který..... :unamused: :grinning:
1. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
maru super.
1. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
jo tááááááááák :slight_smile: všechny jsou dobré,taky bych si měla změnit,jsem tam s 3 měsíčním Matym... :grinning:
1. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
holky hm na tý naší fotce je malýmu 6 týdnů :grinning: to už taky není pravda...:slight_smile:
1. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
jj chce to něco novýho... :slight_smile: prdím na to už,jdu umejt nádobí a něco uvařit dobrýho :wink: dokud malá spí, tak zatím papa
1. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
pepi: tak nejsem v tom sama :grinning:
papa..taky jdu...
1. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
musím nějakou někde vyhrabat, pokud možno kde nejsem až tak moc vidět, nejlépe aby ze mě byla vidět jen hlava :grinning:
1. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
kaci: měla jsi na rukojeti kočárku takový bezpečnostní pásek? já nevím zda ho mám sundat,protože nikde zaháčit nejde...už jsem si ho složila..je krásnýýýýý :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
dneska je zase hnusně, ale dneska už chtě nechtě půjdeme ven. Už mám ponorku, jak je člověk ořád zalezlej doma, protože neustále prší.
Gabi, tak to jsem ráda, že nejsem kdo je ulítlej na zelenou. Rodina už má ze mě srandu, že všechno co koupím je zelený. Taky máme nový kočárek golfky:
http://www.darababy.cz/zbozi/euro-cart-lira-3-2009-s-nanoznikem-a-plastenkou
ve skutečnosti je ta barvička o hodně hezčí je bezvadně skladnej.
Jinak já houby jště nedávám. Ale snažím se, aby už papal běžný jídla co máme i my.

Pořá ještě nelezeme ani se neplazíme:frowning2:. A asi ani nepoleze prostě si radči lehne než aby se pokusil.
Teď jsme mu dali chodítko níž, takže jezí po celém bytě a to se mu líbí akorád že já uklízím všechny věci, protože teď na všechno došáhne.
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
jo barva zelená samozřejmě :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
to je jasné,že zelená PETI :slight_smile:
ale nevýhodu to má,že na to lítají muchy...a stejně jsem šla zas do zeleného :slight_smile:

taky dneska razím ven,musím koupit kaši a čajík...vyjela bych s novým kočíkem,ale to sama nesnesu...booooohužel :frowning2:
1. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Peti: hezký kočárek jsi vybrala :slight_smile: ono je toho tolik,že člověk neví....
1. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.