• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jj přesně tak, je to fakt těžký vybat, ale x-lander byl můj velký favorit, ještě než jsme kupovali boldra :wink:
1. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
s těma muškama máš pravdu ta barva je tak výrazná, že se na to chytaj:slight_smile:
1. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
můj taky,ale byl fakt drahý pro mne,tak jsem si to vynahradila aspoň spor´táčkem a už za rozumnou cenu Ty ceny šly děsně dolů než před rokem stály. A BOLDER je taky krásný kočárek... :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
a jak vy pokračujete s lezením?
1. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
to teda jo za ten rok je neuvěřitelný, jak ty ceny klesly
jj byla jsem s ním spokojená, ale prodala jsem ho a koupili jsme tenhle jsme na vesnici, takže bych dva kočárky neužila
1. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
plazení vzad..to je vše co umí :grinning: v chodítku taky lítá :slight_smile:

už se vzbudil,teď sedí v kočárku :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
aha..to jo..já teprve prodávat budu :slight_smile:
jdem chystat oběd
papa
1. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
my lítáme v chodítku půjdeme papat a spát a pak povalíme ven
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
papa :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahojky,

Gabi, a proč jsi nebyla spokojena s tím sporťákem?
Koukám po nějakém skladném, jen na cestování, aby se nám krásně vlezl do auta, jinak budu stále používat Quinny, má tam hodně místa, tak hodí nohy nahoru a je spokojenej... a já také, hlavně s tím nákupním košem... a tak celkově.. opravdu jsem s kočíkem moc spokojená a jsem ráda že mám 4-kolku...
Jak psala Kaciska, tak 3-kolka není úplně 100 pro
ale třeba budeš spokojená... :wink:

tady teď vykukuje sluníčko... všude se slaví den dětí, jsem si říkala, proč tady stále létají vrtulníky a ono to vojáci, každý rok tam mají pro děti akce... :grinning:
my tam vyrazíme až příští rok, teď z toho nic nemá

odpo frčíme navštívit těhu sestřenku, tak se těším...ale asi vyrazíme autem, no, uvidíme jak bude..

houby zatím nedávám.. ale jinak my je jíme všichni

a Véna mi stále někde vzpouzí... tapká kolem nábytku a vytahuje se, no dneska se pěkně narazil...

Peti a v zimě budete jezdit také s tím sporťáčkem? Kámoška ho má také.. v oranžové barvě
1. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
a do pusy strkáme zásadně VŠE!

i ty drobky co najde na zemi, je to náš malý vysavač.. tak musím stále kontrolovat co tam rve.. normálně i vlasy, takže je to humus.. ale vysávám stále a stejně se vždy něco najde, hlavně když jsou stále na zemi, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Lenca, já si myslím, že toho až zase tolik v kočárku nenajezdíme. A v zimě už snad bude chodit a tak to vidím, když bude sních na sáňky nebo boby a když nebude, tak vyjedeme s kočárkem. Ségra nám do něj ušije fusak.
1. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jo ty vlasy se zeme to je mazec :frowning2: a drobecky taky a to kaze rano luxuju cely byt, ale nase ulizecka vzdycky neco najde.. Jen resim ze mame za mesic jet na dovcu na Slovensko ale pokud bude nadale vsechno ochutnavat tak to budeme muset omezit jen na zdvorilostni navstevu, neb tam zrovna poradek pro mimouse neni... Jedeme do hor k babicce (prkenne podlahy a mistnosti kde se chodi v botech a tak :frowning2: )
1. čer 2009 ve 13:55  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Holky jaky mate nekapaci hrnecky? My meli Aventa ale tim vzduchovym ventilem kape voda, byla jsem max nastvana...
1. čer 2009 ve 14:07  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Krásné odpoledne maminky a miminka :slight_smile: . Po dlouhé době zase nakukujeme, vždy stíháme jen dočíst a na víc není čas :frowning2: . Tomášek mě zaměstnává. :grinning:
Gabi, my taky lezeme jen dozadu. Občas sice kolínkuje, ale ručičky ho moc neunesou. Je holt těžký. :wink:
Michele, my máme Avent, je pravda, že trochu kape, ale nijak moc. Jen sem tam kapička.
Houby nedávám, nikdo je u nás nejíme, jinak jí většinou to co my, jen upravené pro něj - takže nekořeněné a nesmažené. :wink:
1. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahojenky,

MICHEL - my máme babylove, má gumové pítko a neukáone ani kapku. Pak ještě takové z tesca, jenže má plastové pítko a malý mi proto z něj moc nechce pít, ale taky vůbec nekape mimo :slight_smile:

GABI - nad x-landerem jsem taky uvažovala má ho několik kamarádek (3 i 4 kolky) a všechny jsou spokojené, tak si myslím vybrala dobře, Matymu se v něm bude určitě líbit... :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
PETI - kočárek taky krásný :slight_smile:

Jo holky, nechci to zakřiknout, ale představte si, že malý se mi normálně rozpil!!! Začal pít čaj i sunar, úplně zírám, prostě zničeho nic. Včera mi vypil 240ml šťávičky a čaje :slight_smile: Jediné mínus je to, že začíná odmítat prso, už si ho veme jen večer :cry: , ale to zas není taková tragédie, MM měl přes 10 měsíců a to je myslím dostatečné :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Zdravím!

Teda GABI, čeho ty si nevšimneš?!?!?! Já mám 1,69 m, ale madlo bylo vytáhlý nejvejš, protože kočár vezl manžel.

A mám jinak vymaštěno, páč na stavbě máme nějaký menší problém, tak mám plnou hlavu toho. Ve středu a čtvrtek to jdu zařizovat, tak snad bude vše ok. Hlavně doufám, že Anička bude hodná, protože je to obíhání na půl dne a tchýni jí na celou tu dobu fakt nechávat nechci.
1. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Jo už vím co jsem chtěla!
Kájulce vše nej nej k třičtvrtě ročku a stejně tak Daníkovi k 10m.!
1. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
leni: se sporťáčkem jsem spokojená byla,ale na zimu s těma kolama bych to nezvládla a teď jsem našla super kup,tak jsem šla do něj..ten co mám,tak prodám.....doufám....byl to můj sen a jelikož další dítě neplánuji,tak jsem si ho musela splnit..njn..jsem magor :grinning:

veru: viď? čeho já si nevšimnu.... :grinning: jsem si právě říkala,kolik měříš....

mery: tak gratulace..Tobík se rozpil...a s kojením jsi vydržela dost dlouho :slight_smile:

ivda: vy aspoň kolínkujete,ale my vůbec a ani nebudem.... :frowning2:

hrníček mám z DM s tou měkkou savičkou..tuším ,že NUBY..ale nechce z toho pít..mám ještě s tvrdou savičkou taky z DM a taky kulové....
1. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
k tomu kočárku,já auto nemám a ani autem nejezdím,takže jsem chtěla lepší kočár,no :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
VERU - pěkné nové fotečky :slight_smile: Jsem se začala dívat od once a koukám na poslední fotku a uvažuju, co to tam je pod lavičkou za veverku :confused: ....až u další fotky jsem pochopila, že je to ocas Bony :grinning: :grinning: :grinning: Už asi fakt magořím :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: !!!!
1. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
tak já taky přeju oslavencům vše nejlepšííííííííííííí k měsíčninám :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
VERU - co pak máte za problémy na stavbě??? Dělníci neposlouchaj????
Tak hodně štěstí při vyřizování :dizzy_face: :dizzy_face:

Přidávám se ke gratulacím oslavenečkům :slight_smile:

GABI - nic si z toho nedělej, že Maty nelozí. Je spousta dětí, kteří se rovnou postaví a chodí, tak se asi Matyášek přidá mezi ně :dizzy_face: :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
mery jj..to samé jsem měla s Míšou ,když byla malá,ta ani nelozila pozadu,já to jako moc neřeším,ale moje dr. jo,jestli ji teď za 14 dní neukážeme,že aspoň kolínkujeme,tak hrozí rehábkama,na což já ji prdím..bude dřív chodit :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
jo a po obědě jsem šla do sklepa pro kočár a holky,byla tam MYŠ!!!! zdrhala přede mnou..myslíte,že lozí i do kočárů????
1. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
já tam právě chci jít umýt starý kočár,mám zájemce,se ale bojím...
1. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
GABI - no nevím, zda to není jen fáma, ale u nás po městě kdysi kolovalo, že prej někdo dal dítě ve sklepě do kočárku, ve kterém byl i fusak, dítě zabalili, vyjeli a pochvíli prej dítě začalo úplně hystericky plakat a celé prej zmodralo - no údajně byl ve fusáku potkan či co... :confused: No je to už více jak 10 let zpátky a jak říkám, vůbec nevím, jestli se to vůbec stalo, nebo je to jen jedna bába povídala...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc se mi to nezdá, páč si myslím, že kdyby to byla pravda, tak ten potkan by při manipulací s fusákem zřejmě z kočárku vyskočil.... :unamused:
1. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Gabi tak dneska je zrovna ten den kdy ti závidím,že jsi sama s dětmi,mám chuť střlet :angry: :angry: :angry:
1. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
střílet,jsem tak rozčílena,že neumím psát :angry:
1. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.