• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
mery: já to taky slyšela,prý užíralo nožičky mimču..

maru: manža prudí????
1. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
jinak myš jsem teďkom nepotkala,ale mrazilo mne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
večer tam jdu zase,musím umýt starý kočár,mám ty kola po té zimě nějaké zrezivělé,no nevím,čím to pustí.... :frowning2:
1. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Kdyby jen to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
jejda...tak to nezávidím..to ani neznám ,u mně prudí jenom děti,ale to je v poho,s chlapem..to je silnější sousto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hoď na něj bobana :slight_smile:
1. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
No to jsem už hodila,fakt je protivný jak dědek a vůbec to nebudu rozebírat,ale nasral mě brutálně a už se to táhne více dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
dobřes udělala :slight_smile:
1. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
MERY, jojo, Bona ta je všude :grinning:
A dělníci poslouchaj, to jsou zlatíčka, stavěj nám to Slováci a s většinou si i tykám, ale ta byrokracie a úřady jsou na odstřel. :angry:

GABI, myš, bych asi vypískla, že by to slyšel celý panelák, já se jich moc nebojím, ale jsem lekací :grinning:

MARU, a pak že chlapi nemaj krámy. Haha!
1. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Gabi, to je fajn, že máš kočárek, ketrý sis přála... také si myslím, že v zimě se s ním bude lépe jezdit... proto řeším golfáče jen na cestování... když vidím, jak s nimi maminy ve sněhu bojují...

Veru, máte moc pěkné fotečky...

Váša mi už spí, přes den vůbec nespal, jen kolem poledne si dách na hodku a půl, tak jsem ani nedala kaši, ale jen mléko, protože by zase dělal scény, jako že je strašně unaven..
a koukala jsem a asi nám brzy polezou další horní zoubky... no uvidíme..

Mery, tak je fajn, že Tobík začal pít, myslím, že jsi skvělá, jak ses rozkojila a vydržela... fakt klobouk dolů, jsem to asi vzdala brzy, ale co už...
1. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
maru, venca odjel, tak jsme sami a je klid, žádné hádky, ale někdy bych ho také odstřelila...

Jdu nachystat plavání na zítřek...

a auto jsme nakonec nevzali... ještě počkáme, něco se nám nezdálo.. :unamused:
1. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
No někdy jsem ráda,že má 12-náckty a na tu zítřejší se fakt těším :sweat_smile:
Dnes jdu k bedně ve 20h jede na primě Kozinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak na ni mrkneme... :wink: Maru, jak moc předem se to natáčí, nevíš?
1. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
leni: a k vašim zas nejdeš?budeš sama samotinká,jo?

veru: asi zajdu za domovníkem,ať tam dá pasti,či jed..nevím,co se dává..to je první myš,kterou jsem ve sklepě viděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:teď si budu dávat majzla pokaždé,když budu otevírat dveře....
1. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
ty vogo to se budu dívat..nádobí a všechno ostatní počká :grinning:
1. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Točilo se to od ledna do asi března :wink:
Gabus ta myš to ani nemůžu tomu uvěřit co jsi psala o tom dítěti ve fusáku a ten potkan,to snad to není pravda :zipper_mouth:
Já už jsem okoupaná,navoněná a vyvalená u telky,ty jo to vůbec neutíká, se těším :dizzy_face:
1. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
maru: já to slyšela,ale nevím,co je na tom pravdy tak jak píše Mery....
tak to já tu mám děsný bordel!!!!
1. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
No já jenom trochu nádobí,ale to udělám ráno :dizzy_face:
Dnes jde všechno stranou :sunglasses:
gabi,ale já bych tomu možná i uvěřila,v tom fusáku bylo teplo a jestli ve sklepě zima tak se tam ten potkan šel schovat ... no,ale těm nožičkám už věřit nechci ...
1. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
ono je asi fakt lepší mít výtah a jezdit s kočárem až do bytu.... :slight_smile:
já Kozinku neznám,ale ráda se na ni kouknu :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
No já ji znám od úplného dětství,byla to moje sousedka, když jsme bydleli u rodičů,ona v 5 patře a já na přízemí,asi tak od mých 6 let a jejích 4 let.
NO to jsem ráda,že můžu s kočárkem do bytu,nevím jak bych chodila s nabaleným Domínkem dolů kdesi do sklepa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
NO a já se loučím a jdu se usadit,zítra ráno jsem tu jak na koni tak i s koněm,jdu si vyvalit nožky :slight_smile: páá
1. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
1. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
ajoj zeny jdu pozdravit a konecne precist..cely vikend jsem byla mimo u nasich..bylo hnusne, ale tak jako prezili jsme.. :sweat_smile: dnes krasne tak jsme byly cely den venku u kamosky na zahrade co ma taky holcicku...jinak holky moje kamaradky prisla o miminko byla ve 23 tydnu je mi z toho hrozne... :cry: :cry:
1. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
uff toliko stranek... :frowning2:
1. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Maruuu vy tam takhle v Karvine mluvite? Jako ten prizvuk :fearful:
1. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
tak jsem se poprvé koukla na pořad na Primě, díky Kozince!!! je to krásná mladá žena,, fakt ji to moc prospělo, je moc hezká v obličeji a teď doladila tělo a výsledek super, ale i ta Margita šla do sebe... ale fandila jsem samo Kozince... tak at si užijí krásnou dovču...

jsem se smíála, jak tam řádila ta jejich cácorka, když byli ve fitku... :grinning: prostě děti, no

Lis, tady bylo celý víkend také hnusně, však jsme ani nebyli venku... byli jsme zalezlí jak švábi :sweat_smile:
až dnes jsme vykukli ven a to jsem myslela, že zase zmokneme, ale dobrý, vyjasnilo se

Gabi, k našim nejdeme, jen na návštěvu, protože Vašík mi tam poslední dobou špatně spí... a než si zvykne, tak je čt a já bych chodila jako mumie, takže zůstaneme sami doma... kdyby bylo krásně, tak bych tam byla asi celý týden...

zítra frčíme plavat, tak se už moc těším....
jsem si vzpomněla, jak jsem chodila na aqua aerobik, když jsem byla na začátku těhu... to bylo super...
asi zase začnu chodit...
1. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Lis, to jsou tedy mega křupky, co Káťa papká... tady takové asi nemáme, jsem je ještě neviděla...
a musím pochválit fotky, Kátě to sluší, i když marodí... z ní čiší tolik energie, by ji mohla rozdávat!!!!
1. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
lis : kde že to bylo prosímtě dneska krásně??? u nás hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ten přízvuk máme fakt hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak to člověk slyší v televizi..ale Kozince to fakt seklo i ten její muž sympaťák :slight_smile:
jo a ty křupky jsem tu taky takové neviděla :grinning:
1. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
hollkyy to jsou mega doutniky :sunglasses:
1. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
u nas byl dnes prekvapive jako parak az jsem se divila ty joo pofukoval vetrik,ale holky se tetelily na trave a holky normalne Kata se boji travy... :grinning:
1. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Lis, tak nám to krásné počasí pošli na Moravu, ju? Zítra ráno chci tady mít sluníčko!!! :grinning:
1. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.