• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
no spíše bude žárlit :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
no nechtelo a navic se drzela i v dobe, kdy mi temer vsichni dr. v nemocnici rikali, ze to vypada na potrat..kvuli hematomu,kt. byl vsude kolem ni..byl to hroznej stres brrr vubec se divim, ze jsme to vse ustali..ve stejnem obdobi umrel tchan, pak jsme se stehovali, do toho plodovka atd..no radeji nemyslet...ja mela strasne tehu...pak otoky...brr dalsi nepreziju... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Váša měl 3535g a 50cm, prostě tabulkáč... :grinning:

a také mi nešel porodit, chudáček byl pěkně dodřenej, jsem fakt hodně úzká.. také po mě skákali jak šílení dva Mudři
1. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
lis: přežiješ..další bude v pohodě..já taky měla děsné těhu teďkom,ale ke konci to bylo super,možná tím, že Maty byl opačně,tak mně nic nebolelo a ani otoky jsem neměla..prostě konec těhu,taky jsem se stěhovala v 8 měsíci super
1. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
jsem zas pozměnila slova..prostě konec těhu super :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
ooo Xeně vše nej k měsíčkám :grinning:
1. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
tak skákání na břuch jsem nikdy nezažila
1. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
niikkyy: cože nespíš? ty už máš beztak cestovní horečku,co?
1. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
holky, jdu zkusit spát... zítra brzy vstáváme, tak to je něco pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak abych se neutopila v bazéně :grinning:

zatím se mějte a přeji dobrou noc!!! :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
leni: dobrou :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
caooo ty zeno :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
me taky hupsli na brich... :unamused:
Leni dobrou...
nechci uz byt tehotna ale chci jeste dite :grinning:
1. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
kde jsteee ????????????? Taky pujdu spat kdyz tu nikdo neni :frowning2:
1. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
lis: ty vtipálku :grinning: :grinning: :grinning: to přežiješ :slight_smile:

taky jdu dát sprchu a do hajan..v pračce mám prádlo a nemám ho kde pověsit,sušák plný a nic neschne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
brou ženy :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
tak brou noo :pensive:
1. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ráno,
Lis no jo my tu opravdu tak mluvíme,máme krátký zobák no :sweat_smile: Ale nemysli si pro nás mluvíte divně zase vy :grinning: :grinning: Mimochodem Káťa je božská v tom nočníku,jak tam je zapadlá celá,no sladká :dizzy_face: Mě Domčouš teď bojkotuje nočník,on z něj totiž vstává,zapře se a vyleze a prostě ne,vyčůrá se z našich 80% teď tak na 40 % :pensive:
Mám za sebou jednu z těch hnus nocí,prostě se uprostřed noci rozhodl,že 2 hoďky nebude spát(neusul ani po 220ml mlíka,tolik mlíka najednou vypil naposledy ve 4m) a trénoval vstávání v postýlce,no a 05:30 vyspaný a já totál rozbitá :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď prosím se pokadil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jdu na něj,to zase bude rodeo,já ho nemůžu normálně přebalit,on se pořád točí a sedá a utíká mi,toto jsou moje nervy a zkouška trpělivosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno děfčata :slight_smile:

U nás je hnusně, já mám za sebou sprchu a umytí kebule, a když jsem vylezla, tak jsem slyšela mama mama mama, a rozzářil se, láska moje veliká
2. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj Pepi,mě tak malý volá pořád,slyším to v noci,přes den,když se vzbudí,když jdu čůrat,když od něho odcházím třeba jen do kuchyně pořááááááád :sweat_smile: Prostě je to můj závisláček :zipper_mouth:
Jdu umýt poslední okno co mi zbývá,ale jsem bez energie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
včera byl na vrcholu blaha, přišla ta holčina kterou jsem připravovala k maturitě z angliny, je to fajn holka, a potřebovala spravit náladu - nakonec neodmaturovala z jednoho předmětu, čeká ji září a nějak to na ni padlo, tak napsala jestli může přijít, dali jsme spicha v parku, takže chvíli i vozila Pepču, ten jí vyprávěl, smál se na ni, pak jsme šli ještě k nám a bylo to takový fajn :slight_smile: a Pepíno se na ni krásně culil, jako kdyby věděl že zrovna tohle Katka potřebuje... :dizzy_face:
2. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko, tak se k tobě Maru přidávám, protože Kája dnes v noci taky neměla svou noc...a maminka je nedospalá a rozlámaná jak se mnou spala v posteli... :sweat_smile: A počasí je fakt nic moc, takže dnes bojkotuji kočárkování a bude se uspávat doma! :wink: Jinak Kozince to včera moc slušelo a manžel je fakt velký sympaťák...aspoň jsme mohli Maru vidět kousek vaší Karviné!!! :grinning:
2. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
No to jsem chtěla právě říct,že to co jste viděli není ta Karviná,je to jenom takový okraj Karviné a ne zrovna oblíbený okraj,takže nemyslete si,že to je ta "naše Karviná" :sweat_smile:
Sil tak aspoň,že ti Kája usne v posteli u nás to nehrozí,malý u nás v posteli řádí a usne jenom v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
malej má teď období, kdy buďto spí až do rána, nebo po nočním krmení hodinu nespí - najednou si musí hrát, povídat, mazlit se, ale spát? a to jako proč? :grinning: Zrovna dneska jsem ho hodinu přemlouvala :grinning:
2. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
ahojky ženy
vy ste toho včera zase nakecaly chjooo :grinning:
včera bylo u nás krásně sice chladnějí ale sluněčno celý den a dneska opět mží,to nesnáším ůplně.....ach jo,v jednu jdeme na poradnu,sem mě ani nechce :unamused:

holky jaký používáte homeo na zoubky?
2. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
No, ono je fakt, že tam z té Karviné moc vidět nebylo! :slight_smile: A jak jde Kozince hubnutí dál? A jak si užili dovču...hmmm, taky bych si nějakou u móóóře nechala líbit! :grinning:
Maru, sice mi Kája usne v posteli, ale já jsem vždy zkroucená jak paragraf... :sweat_smile:
2. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
jsem včera kozinku taky chtěla vidět ale nestihla sem to.... :frowning2:
2. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Sil to moře teprve budou mít v září :wink:
Musím malý je protivný,to asi ta rýma :frowning2:
2. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
tak nic jdu něco dělat :rolling_eyes:
2. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
chamomilla vulgaris 15 CH a ještě pulsatilla 15CH,omlouvám se Kaci musela jsem krmit a ke všemu Domi odmítá jídlo,chce jen mlíko :zipper_mouth:
2. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.