• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj, krmila jsem :slight_smile:

No chamomillu máme taky, ale malej je takovej borec, že veškerý úlevy odmítá... maximálně tak mrkev nebo suchárek :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Tak jsem si myslela kolik toho dneska nestihnu a asi stihnu prd,musím nutně vyjet s malým ven,potřebuje spát a doma mu to nějak nejde,ke všemu nemůžu po celé Karviné sehnat toto :
http://www.lekarna.cz/olynth-aromatherapy-odparovac/

tak jdu shánět dál a domů se bez toho nevracím :sunglasses:
2. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoooj,
u nás svítí sluníčko,nic moc,ale svítí aspoň trošičku...
zase píšu s malým na stole,to se nedá...
jdu něco dělat,za chvilku valí do postele a bude klid :grinning:
2. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
maru: tak potom do jiného města nebo přes net :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
no jo holky jdu tu trochu poklidit v deset přijde paní na anglinu
2. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Košík s kolíčkama je taky naprosto výborná zabavující věc! Už 10 minut :confused:

Jinak ahoj všem! Na Kozinku jsem koukala, jako je fakt dobrá, zmenšit oblečení o 3 velikosti!
2. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky,
gabi, neviděli jsme se od té doby vůbec. Pořád se s tím nemůže smířit. Už o jedno předtím přišli. :frowning2:
Maru, tady ho mají snad všude. Nejen v lékárnách.Také ho máme doma. :wink:
2. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Malý pořád teplotkuje, večer zase 38.4, dnes ráno 37.4 ale už cítím, jak zase začíná žhnout :frowning2:

Ještě ke včerejšku: červenou čočku jsem dala malým v neděli poprvé, také jsem slyšela že nenadýmá .. uvařila jsem ji s rajčetem, paprikou a bramborem a malým to mooooc chutnalo

pojišťovny přestaly proplácet hodně věcí (nám nezaplatí plavání ) .. stát jim to zakázal kvůli velkému státnímu dluhu

homeo mám také Chamomillu
2. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
ivda: tak to je moc smutné. Chudák kamarádka. Tak snad se jim brzičko zadaří.... :slight_smile:

juli: tak snad už bude Tadeáškovi líp, a snad to pak nechytne Nelinka....
a tu čočku teda zkusím,to bude určo mňamka :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Gabi, doufám, že to jsou zoubky nebo při nejhorším 6. nemoc ... a tu už Nelinka měla před měsícem
2. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
juli: tak snad to budouopravdu ty zoubky :slight_smile: Maty má zatím 2 zuby dole,jiné jsou v nedohlednu a modlím se,ať nemá horečky,jak tady píšete,že co zub,to teploty...mně by piclo,už tak je ukňouránek a ještě ,aby měl teploty....
2. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
to počasí je nějaké divné,chci jít po obědě ven a vůbec nevím,jak malého obléct..přikrýváte děti v kočáře dekou nebo i nánožníkem? já jsem z toho počasí fakt špatná.....
a peru letní fusak..zatím mi vypouštěla jen černá barva,tak doufám,že ta zelená nebude taky černá :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
tak mi došel balíček od Hami už druhý..mlíko HAMI 3 a nějaký jogurtík,či co to je..něco banánového :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
ahojky vsem gabi uz druhy ?? ty blaho :astonished: hele ven davam vzdy jeste deku podle pocasi tenci ci silnejsi a popr. kdyz se otepli sundam..nanoznik davam fakt jen v hnusnem pocasi..nejak ho totiz nemusi nevidi pres nej, jak je prtous.. :pensive:
2. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky tak po nejvíc dlouhé době zase nakukuji,nějak není čas nebo co...
malá chrupčí tak toho musím využít a trošku dočíst ale má přijed navštěva tak uklizím tak trošku...
KOzinku jsem taky včera viděla a pořád jsem přemýšlela jestli je to ona nebo ne a pak jsem poznala Kristýnku takže jsem jí dávala veliký obdiv!!!!je fakt dobrá 3 velikosti je dost a navíc má odvahu já bych do televize teda nešla jako vubec....
2. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Lis krásně fotečky malá je krásná užasná.... :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
no ale jen 2 věci přišli...myslím,že minule toho bylo víc...mléko je od 12+

tak já dám jenom deku..je tam kolem 20..ale chvíli svítí slunko a chvíli je zataženo..ale mně je doma zima,fakt jak se ochladilo,tak tu klepu kosu a to mám hrubé ponožky :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Juli, držíme palečky, ať je malému brzy líp. A ať jsou to jen ty zoubky.
2. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
jo minule byly 3 veci jeste sklenicka... :fearful:

ali: dekujeme za pochvalu... :dizzy_face:
2. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky,
taky mi včera došel balíček od Hami přesně to ci jsi psala Gabuse, mlíko Hami od 12 m a jogurtík.
Dneska je malý protivný je na koberci na břiše a děsně ho to nebaví, tak kňučí. Šupla jsem ho spát, tak mám chvíli klídek.
My zoubek nemáme ještě jeden jsme ve všem nějaký zabržděný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já dávám malýmu do kočárku deku, Přeci jenom, jak sedí a nehejbe se, tak mu musí bejt chladno.
2. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Ten balík od Hami mi přišel taky a to už 14 dní zpět,aromateraphy konečně mám,Kozinka mi dala do elektriky tu zástrčku a já si měla koupit jen náhradní náplň,když jsem sháněla celé balení tak všude měli jen náhradní náplň a teď jak jsem sháněla jen ty nápně tak ty pro změnu zase nikde tak jsem vzala celé balení a mám 2 zástrčky a házím na to bobek,už nic nesháním,doufám že to malému pomůže,tak za hoďku bude spinkat tak už mu to pustím a uvidíme,nečekaně jsme byli dopoledne venku tak odpo půjdu později a jen na hoďku :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Maru a na co to je? Jako cistic vzduchu nebo pro lepsi dychani? :fearful:
2. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Uvolní to sople co má Domík v nose,nemůže spát jelikož nemůže dýchat a teď by mu to mělo celý nos krásně uvolnit tak jsem zvědavá,v noci ta dvouhodinovka byla hlavně způsobená tou rýmou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
joo takk no vzdyt je to Olynth...a co nejaky Olynth pro deti neni?? Ja davala pri ryme Muconasal neni pro deti, ale nase mudra ho doporucuje... :fearful: myslim,ze ji pomohl...taky jsme meli v noci rodeo...usnula brzy, ale ve 2 hodiny vzhuru mazec!! Nastesti mliko pomohlo...ale zase byla vzhuru brzy...ted uz spi 2 hodky...
2. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
maruško tak my jsme si taky koupily ten aromateraphy strojek a malé to taky pomohlo ale zdá se mi že to je moc silné tak to dej co nejdál od něj my jsme to měly v ložnici u postele a vadilo mi to pač toho bylo hodně a musely jsme to vypnout aby nás nebolela hlava...
2. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak je to tady,už stojí v postýlce a okusuje ji :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky, za chvilku razím ven na tradiční obchůzku rybníku, asi vyvětrám po delší době brusličky :slight_smile: . Chtěla jsem reagovat na něco co říkala Gabi, ale nevím na co a pak ještě na něco, jsem úplně vymatlaná, no děs!
Jinak Veru, košík s kramlíkama je fakt dobrý zabavení prcka, dík :slight_smile: !
Jo a Toník začal dělat bů, když vidí krávu (na obrázku)a taky baf baf, či či, je to sranda. Zub, pořád nemáme :grinning: !
2. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
2. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
teda tady to spí :slight_smile:
2. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.