• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
já zabavuji malého,nespal odpoledne,tak je protivný jak vřed na prd**i!!!!
2. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Domik je tak sladkej...ten jeho usmev ty jooo :dizzy_face:
JInak Veru snad psala na zabaveni ten kosicek s kolickama? No myslim, ze by mi z nej nic nezbylo... :grinning: kolicky by rozebrala a mozna by i nejaky skoncil v krku.. :confused: ale Peti jako malej si vyhral s kyblickem.. :sunglasses:
2. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Lis : :astonished: (pusa) :wink:
2. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Jé, tak Domínek už taky stojí v postýlce vy jste šikulky :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahoj holky,

Maru, tak přece jen se povedlo!! parádní fotky, to jsou ale kukadla!!!

dnes jsme měli plavčo,. tak nás to tak utahalo, že jsme od 13hod do 15.15 spali jako dudci oba dva
:grinning:

balíček od Hami nám došel min. týden a my tam měli malou skleničku, jogurtík a mlíko :wink:

Váša už od 19hod spí a já se vrhla na úklid, vysála jsme vytřela, a utřela prach, ještě musím umýt WC a bude zase na chvíli splněno.. a žehlení zatím úspěšně přehlížím..

nevím na co jsem chtěla reagovat... :confused:
2. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky, tak mně došlo Hami dnes a měla jsem tam jen mlíko a jogurt, na skleničku jaksi zapomněli, ale co, dyť je to jedno :sweat_smile:, aspoň něco!
Maru, Domínek je mooooc hezkej klučina :slight_smile: !
2. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
maru: Domínek je šikulka...šikulka krásný :slight_smile:

peti: mně přišli taky jenom 2 věci z hami..oni to asi posílají podle nálady :grinning:

leni: přijď uklidit i ke mně... :grinning: :grinning: :grinning: dneska jsem stihla vysát jenom obývák..večer jsem šla umýt starý kočár a namazat olejem,aby to nevrzalo,ve finále vrže ještě více!!!! a ruky mi smrdí tím sajratem..se můžu na to ...zítra si přijede zájemce,a vrzáče nevím,jestli bude chtít.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kaci: máte toho x-landera taky tak úzkého? buď mám velké dítě nebo je ten kočár menší....já nevím.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky,
zase první,jak já to dělám :zipper_mouth:
Děkuji za fotečky,už ten můj rarach taky stojí,těším se na Veru až dojedete,pěkně si vyměníme děti a já budu mít opět ležáčka :grinning: :grinning: Jo a nevím zda zabral ten olynth či co,ale rýma ustupuje v noci spinkal celou a nemusela jsem odsávat nic,ráno měl jen zaschlé nudle :dizzy_face: :dizzy_face:
Gabi Maty je na fotce slaďoušek fakt slaďoušek,takový neviňátko tě přece nemůže zlobit :wink: NO a na travičce je úžasný,taky má rád travičku? Krásné fotečky :dizzy_face:
Už vařím malému oběd,dneska dopoledne jdu do knihovny,za chvíli dorazí tchýně a bude mi ho vozit před knihovnou tak ať má malý oběd,kdybychom se zdrželi :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme tu taky :slight_smile: Měla jsem jít na nákup, ale nějak jsem si to rozmyslela, nechce se mi malýho tahat do krámu když nezbytně nemusím, počkám až přijde táta, a půjdu pak...
3. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak na me spadly kose pradla tak dneska zehlim... a delam zavesy do pokojicku... Hlinikove zaluzky ve stresnich oknech jsou silne nedostacujici a na origos rolety ted proste nemam :frowning2:

Pepi s tim obchodem ti to schvaluju, malej mi tam asi chytnul tu 6tou nemoc :frowning2: jinam mezi lidi nechodime
3. čer 2009 v 08:52  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
michele - ani nevím proč jsem si to rozmyslela, možná že v tomhle zafungovala intuice a vyhnem se tím té nemoci :slight_smile: Já taky peru, první ze čtyř praček... A pak půjdem do parku, tam snad nic nechytnem :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
pepi v parku fakt asi ne :slight_smile:) me malej v kramu vsechno osahava, sama jsem z toho byla nervozni a uz asi vim proc...
Tak ja se loucim, mam minimalne do 12ti co delat s tim pradlem a zitra nanovo neb mi zase jede pracka
3. čer 2009 v 09:02  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Holky usinaji vam prcci v postylce pres den sami? Jak byl malej nemocnej tak jsem ho uspavala (vecer nastesti ne, jen pres den) a ted mam pocit ze to chce stale... porad stoji a krici
3. čer 2009 v 09:43  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahojda,
Michel mě Samík usíná v postýlce sám na tohle je šikulka.
Maru, tak třeba ten olynth fakt dobrá věc :wink:tak hlavně, že rýma ustupuje :wink:
Mám dotaz učili jste svoje dětičky lést a co jste dělali nebo na to přišli sami?
3. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojky,
u nás chčije jao blázen,fakt hrůza!!!!

maru: díky...no jo,zdání klame...to jen na fotce :grinning: jj travičku miluje :slight_smile:
jsi vášnivá čtenářka?

já dneska dělám poprvé malému pangase,jsem zvědavá,jak mu bude chutit...jdu na to :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Maty taky usíná v postýlce sám,ale jak má blbé dny,tak tam ležím s ním....
3. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky Petul :slight_smile:

Nene, nic jsem ho neučila, jen když se snažil přijít na to jak se obrátit a propínal se do luku (s opřením o krk,) tak jsem ho zarazila, pohladila, naštelovala nožičku, ale nedotáčela

A malej mi usne v ohrádce, jak se mu zlíbí, myslím že brzo vytuhne :slight_smile:

Teď je sranda, mám ke sváče kedlubnu, tak jsem mu kousek podala, on si s ní hraje, ale nepřišel na to že to je do pusinky :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj Gabi, tady krásně svítí sluníčko, ale je tady hroznej vítr
3. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
hele už na to přišel, že kedlubna je dláboš :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Mě už měsíc malí sami přes den neusnou, vlastně ani večer .. musím u nich být a držet je za ruku. A dnes oba začali dělat to, že si stoupnou na nožičky, opřou se o hlavu a takto usínají ... no jsem z nich na prášky.

Peti, neučila jsem. Malý na to přišel sám jakmile se začal stavět ... ze stoje si klekl a pak na ručičky a časem z toho lezl. Malá neleze do teď, ale už od včera stojí, tak myslím, že to bude u ní stejné.

My jsme byli na kontrole na neurologii - malý už dohnal vývoj a je vyřazený :dizzy_face: Nelinka se zdá také OK a i ta epilepsie snad dobrá a bude to jen známka nedonošenosti a časem se to srovná.
3. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Juli, tak vidíš, sice neznám případ že by epilepsie mohla zmizet, ale kéž byste to byli zrovna vy :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojek maminy! TAk jsme včera absolvovali 10timěsíční kontrolu. Lezeme, stoupáme, sedíme, děláme paci paci, pápá, říká jen máma různé slabiky, váží 9,050kg - takže už tak nenabírá, chodíme na hrnec, Prostě dostala jedničku :dizzy_face:

Jinak rýma už je fuč a tak je zase pohoda. Jen ty noci :angry: Dnes si to vybrala už od půl jedenácté do dvou do tří do rána - děs!!!! Ve čtyři tvrdě usnula až do půl sedmé tak aspoň něco. Mudře jsem říkala, že už mě to kojení neba a ona ať vydržím aspoň do toho roku, ach jo! Kdy já se vyspím????????????? :frowning2:

Dnes jsem v práci a odpoledne jdu do města na kafíčko - mamka bude hlídat tak jsem celý den bez malé.
3. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
nazdárek maminky, tak vás zdravím..

tady je od rána nádherně, ale docela fouká... odpo ale půjdeme určitě ven..
dnes jsme vstávali už v půl 8, jsem myslela, že mě picne, protože jsem šla spát až kolem půlnoci

holky, jak děláte dětem špenát? dnes ho chci udělat tak nějak normálně.. i s mlíkem.. ale kojeneckým

Peti, Váša se naučil tak nějak všechno sám, postupně... nechala jsem ho být...

Juli, to je fajn, že vše vypadá dobře... tak ať epilepsie zmizí!!

Maru, tak co se narodil Véna, od té doby nečtu... také to podle toho vypadá, se ani nedokážu vyjádřit.. ale jak se pustím do čtení, tak pak se nemůžu od toho odtrhnout a to bych pak chodila pozdě spát atd, tak až na to budu mít více klidu, tak ž se těším, jak si něco přečtu

Jinak Vašek mi usíná v postýlce přes den úplně na pohodu, s tím jsme nikdy problém neměli... i večer už je to zase ok.. kyž je unaven, tak chce mít klid, tak ho tam šupnu, zakryju a odcházím pryč, pak ho jdu jen porovnat a zkontrolovat.. :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
jojo, Epilepsie může odeznít... :slight_smile:

Don, tak to je Kristýnka šikula.. fakt!!!
:wink:

mě po O přijede kámoška, tak se těším, má o 5 měsíců mladší holčičku.. pokud si vezme kočár, tak vyrazíme ven na prochajdu

holky, a jak tam ty prcky na tom hrnci udržíte, co jim jako říkáte?
3. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky...

tak jsme zpět z kalmetizace...

Maru super fotkyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fajn,že rýma v noci nebyla :wink:
3. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Gabi, tady také ráno pršelo a teď svítí .. určitě to dorazí i k vám, přece jen to není tak daleko

Já jsem také četla, že může časem zmizet. A když ne tak aspoň kdyby se podařilo ztlumit ty záchvaty :pensive:

Donko, Kristýnka je moooc šikovná, ještě jí domluv s tím spaním a bude to paráda.
3. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Juli a jak se to projevuje?
3. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Juli určitě to zmizí, uvidíš :wink:

Tady svítí sluníčko, ale fouká a je celkem chladno.

Leni já dělám špenát jen tak "natur" - jen ho podusím a rozmačkám s bramborem. Malá to má moc ráda, zvlášť teď ten čerstvoučký...prej by se ale neměl dětem dávat moc často.

Holky máte recept na nějakou omajdu ..... zatím jsem malé udělala z jogurtu (místo smetany) a to jí teda nejelo.
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
já chci vařit omajdy až od roka, zatím skleničkujem, případně masíčko, brambůrka, špenát či mrkvička... a od roka chci najet na to jíst všichni stejně, jen jemu prostě odeberu před okořeněním.
3. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.