• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Já jsem už dávala Samíkovi kopračku na ochutnání moc mu jela.
Dr. mě dokonce říkala, že už mužu dávat i krupičnou kaši na noc dáváte už někdo?
3. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
petu, co máš za doktorku? mně naopak naše varovala, že to je děsný lepidlo, nestravitelný, na bolení bříška, že něco co v tý krupici je děcka umějí zpracovat až ve třech letech...
3. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Lencak, zhruba tak, jak když se malí leknou - šknubne sebou, propne nožičky a to několikrát za sebou
3. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
no některý praktiky má fakt divný :unamused:
3. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak krupici bych asi taky ještě nedávala..... Malá jí naprosto všechnu zeleninu, maso, ovoce, bílý jogut, kaše, chlebík a lučinu......jo a ty dětské sušenky nebo piškot.
3. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Petu, ona je mudra ze starý školy co.... Naše je mladá, má děti 8 a 4 roky, věří i homeopatii, prostě správná ženská, Pepa se na ní vždycky culí :slight_smile: i ty ďobance jí brzo odpustí :grinning:
3. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10159
leni tady máš odkaz na špenát,dělám ho taky tak i maru a i Lis a je fakt dobrý :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
dětská krupička se musí nechat odmočit ve vodě
3. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
u nás už neprší :slight_smile:

juli: to je fajn,že jsou prcci v pohodě :slight_smile:
a neumím si představit,jak to usínají :grinning: to musí být něco ve stoje :grinning:
3. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
na lezení jsem si koupila válec a hov*o z toho...nějak s tím neumím a je moc velký....takže leží v koutě...ale dneska se Matymu u mne v posteli podařilo jít na kolínka,ale na zemi na dece to nedělá..chachar jeden :grinning:
3. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ja teda cetla ze spenat by se mel detem davat minimalne do 2 let jen ze sklenicky nebot je to semeniste dusicnanu
Mame za sebou prvni falesnej poplach monitoru, nebot malej mi vecer usnul podobne jak popisuje Juli... prdka vysoko ve vzduchu a stoj na hlave, popripade to strida se stojem na rukou.... a monitor ho proste nevzal :frowning2:
3. čer 2009 v 11:15  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
gabi, smetanu? pro naše drobky???? no nevím to bych se asi bála...
3. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
jinak prcka jsem lezt taky neucia, proste jsem ho vyndala z ohradky a on si to mastil :slight_smile:

s usinanim doma docela bojujeme, byl zvyklej spat dopoledne i odpoledne v kociku venku, za kazdeho pocasi, takze jsme tom trochu pozadu :frowning2:
3. čer 2009 v 11:16  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
jakou smetanu..s UM přece...to tam je napsané,ale já dávámUM
3. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
já to zapomněla napsat... :frowning2:
3. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
se omlouvám :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
ty jo tak jestli Samík na to přájde sám, tak to bude zázrak on je hrzná vzteklina a vydrží to chvíli a pak konec a ten válej na lezení máte někdo odzkoušenej? já mám strach, že nakonec budeme muset na tu rehabku
3. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
peti: odzkoušený ne :slight_smile: ale doma jo :grinning:
3. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
já právě nevím,jestli se toho válce má držet a být na kolínkách nebo ten válec mu dát pod břicho..no nevím...
3. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
musím vyzkoušet,ale na hraní mu to nedávám,je to hodně nebezpečné....
3. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
aha já jsem o tom nikdy neslyšela až teď tady od vás
3. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
lis psala,že že to ujíždí a může si dítě ublížit a Marusky Dominiček ho prokous :grinning:
3. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
no nic,jdu se kouknout na drobka,nachystat oběd a pak do obchodu..zatím neprší
3. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Gabus, tohle jsem našla v jedné diskuzi:
Výborná věc je válec na lezení - položit miminko na válec tak, aby měl na něm ruce natažené dopředu, na zem zase hračky a natáčet ten válec tak, aby miminko ručkama plácalo po zemi a snažilo se dostat ty hračky.
3. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
peti: díky :slight_smile:
u nás zase leje!!!! ale zas jak ....se nikam nedostanu
3. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
jééééééééé tak to jsou kroupa...mi to tady vyskakuje od parapetu....
3. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
kroupy
3. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
michele, tak my máme falešný poplach snad denně - malý spí tak, že se neustále tlačí na šprušle a to do čela nebo na druhou stranu, takže tam už monitor nedosáhne :confounded: A když posunu podložku víc nahoru tak jak na svhál spí malý úplně na opačně straně
3. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
také bych potřebovala nějakou inspiraci na omáčky...
a od kdy můžou koprovku?

chtěla bych už začít zkoušet tak nějak normální jídla...

tak špenát se mi povedl, mě chutná, ale ještě nevím jak bude chutnat malému.. :grinning:
3. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.