• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
leni: tak zaručeně bude chutnat i Vašíkovi :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
holky, také vám děti skřípou zubama? jakmile vylezly horní zoubky, tak stále skřípe... a když mu to zakazuji, tak to dělá ještě schválně.. :angry:
3. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
já si teď koupila od Bonduele špenát..jsou v krabičce takové zmrzlé oválky...je to super..nemusím už mixovat :slight_smile:
no Gabi, právě že se kolikrát s něčím piplám, mě to chutná a pak to Váša nejí... :sweat_smile:
siréééééééééééééna
spal dvě hodiny, před minutkou se probudil
3. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
tady takééééééé, pravé poledne!!!!
tak pak podej zprávu,zda chutnalo :slight_smile: my máme zase prvně rybu..taky jsem zvědavá :grinning:
tak na to mrknu, mám oválky, ale jsou to listy, takže musím drtit nnebo mixovat... mrknu na Bonduele
3. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Maty spí od 9.45 cca a ještě spí...zázrak :slight_smile:
to je právě rozmixované..listy jsem měla předtím :slight_smile:
rybu musím také zkusit... to my máme moc rádi, ale Pangana jsme přestali jíst, přestal nám chutnat, ale dětem asi pošmakuje
3. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak mi právě chutná,i když je to slizké :grinning:
3. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
no nic jdu.....
3. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak zatím...
také jdeme na to... zatím si tady hraje s pálkou a evidnetně ho to velice baví... nebudu ho rušit
3. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
jj Gabi válec mi malý prokousl,on kouše všechno :sweat_smile: Jde vidět,že mé hlody fakt čteš :grinning: no a špenát tak já nevím dělám ho malému často :unamused: Bez smetany s UM nebo lučinou.
Malý spinká až se vzbudí tak půjdeme ven,ale doufám,že nebude chcát je to nějaké čudné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Omáčky se taky chystám jen si neumím představit jak to budu dochucovat,no od roka už prostě chci najet na všechno i tu sůl po trošce dám,chci vařit stejné jídlo jako nám,ale malému to méně okořením atd.
Rybičku pangase dávám jednou týdně,nejčastěji na rajčatech s máslíčkem a k tomu brambůrek a přesnidávku :sweat_smile: Aby ten brambor nebyl suchý.
Holky četla jsem tu chválu na červenou čočku,můžu prosit recept?? Ráda bych malému taky udělala,ale opravdu jen pokud nenadýmá,bo jinak vybouchne :sunglasses:
No a špenát jsem vždycky koupila bonduel ty zmrazené kostky jak píše Gabi,ale teď jsem narazila na přímo kousky což je ještě lepší,jelikož si sama dám kolik potřebuji,s těch kostech mi vyšlo vždycky 2 porce a já jsem to chtěla na 1 den,tak asi tak.
3. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojda!

Já už mám monitor minimálně měsíc sundanej, po té co mi 2x během týdne udělal poplach, páč Aný byla v nožičkách, tak šel. :slight_smile:

LENI, doufám, že skřípat zubama Aný nebude, mně z toho leze mráz po zádech. Měla jsem kámošku na základce a ta to dělala ve spánku a to bylo strašný!!!
3. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Kubík má odhlasováno, ale každou hoďku to po mně NIKKYY nechtěj :wink:
3. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Taky jsem Kubíkovi poslala hlasy :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Jinak my monitor nemáme aspoň tři měsíce myslím, že ho stejně doporučujou jenom do 6 m.
Byli jsme venku, ale jenom na chvilku, protože je tam neuvěřetelnej vítr a zima. Dneska jsme měli i nánožník.
3. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Já monitor mám a běžně mi během noci alarmuje,Domi totiž cestuje,ale hrozně moc,je buď v nohách napříč nebo na bříško hlavou taky u noh,monitor mám zapnutý právě asi abych věděla kdy je čas vstát a jít zkulturnit syna a hlavně ho zakrýt páč se odkopává,
U nás začalo pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je zatím celkem pěkně až na ten děsnej vichr. Nikky, taky má Kubík ode mě hlas :slight_smile: . Jinak špenát taky dělám Bonduel, rybku ještě ne a omáčky taky ne, uvidím co mi řekne MUDra na desetiměsíční v pondělí.
A zubama Tonda neskřípe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
3. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Jo a zubami skřípeme o sto šest :angry: :angry: :angry:
3. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
My neskřípeme, protože nemáme ještě ani jeden :unamused: :angry:
3. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
Tak jsem našla malému 8 zoubek,zrovna takový hodný,nic ho netrápí,nebolí a zoubek je na světě :dizzy_face:
3. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
tiše závidím :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Neboj Peti vám to vyleze všechno najednou a ušetří si malý trápení :wink:
3. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Maruško, já jsem dělala tu čočku jednoduše: jen jsem dala vařit brambor, pak přidala rajče a papriku, za chvilku čočku ... vařila jsem dokud bylo vše měkké. Pak jsem to přes hrubé sítko propasírovala a trošku rozředila UM
3. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Juli a nezhořkla ti ta paprika?
3. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.