• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
děkuju za hlasy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
tak malý už spí,šel dnes o chvíli dřív,hurááááá padlááá
taky to tak máte,že jak vám malý usnou jdete útočit na lednici???
Já jdu vždycky honem jíst :grinning:
3. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
já ne,mě ten hlad přejde a spíš začnu chlastat :grinning:
my jdem koupat za chvíli a cca 20 hodina jsem tvá
3. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
ty jo tak to já žeru fakt do písmene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čekám na pečivo až mi dojde domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No snad to stihnu do té 20h,ale snad jo :dizzy_face:
3. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
ahooj moje dite prudi pujdu koupat..byly jsme s kamoskou cely den v Pze na Chodove..tak doufam, ze Kata zase neco nechytla..jestli jo tak si nafackuju a uz nikam nepachnu.. :confounded: jo a skripani zubama znam, mela to na dennim poradku, jak zacali rust ty horni zuby...proste hruza hruz...jo a Maru taky vse kouse, ale strasne jenze kouse i do me a kdyby mohla kousne i do sve male kamaradky, kdyz na ni ukazuje prstikem, tak ona otevre pusu a rafla by :rolling_eyes:
3. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
zacaly OPRAVA :grinning:
3. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
jo a vecer zeru furt a ta moje pneuska je nechutna :frowning2: :frowning2:
3. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Lis máme to stejně,kouše mě do ruky,do kolena když sedím v turku,kouše mě i do ramene jak ho nosím prostě pořád a do všeho kouše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lis nemůžeš se zavřít doma s Káťou neovliníš to jestli to má chytnout tak to chytne,ale já myslím,že to už bude dobré :wink:
3. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
tak jakub nějak kašle se mi zdá :unamused:
a jako večery mám veselé,je unavenej,řve ve vaně,oblékání,no děsný..protiva jeden..maru to zažiješ vesej večer s ním,hysteráček malej... :angry:

jo a Toma teď vezli do nemocnice na rentgen..mě jebne :angry:
3. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
nazdárek...
Maru, Váša padl za vlast a já si šla udělat véču a ještě kafe, protože jsem na něj dnes neměla čas..

a špenát? tak super, snědl ho jak malinu a zítra má ještě jednu porci, dávám ho jednou týdně, co má člověk stále vymýšlet a hlavně mu chutná :grinning:
dala jsem tam cibulku a česnek, kmín a trochu bazalky, aby to mělo nějakou chuť a moooc mu chutnalo, za chvíli měl prázdnou misku, mě to chutnalo také... :slight_smile:

holky, také jsme dnes chtěla koupit tu červenou čočku, ale Venca je na ni alergický, tak mám starch aby malý nebyl také.. zkusím to někdy, až budeme všichni doma, kdyby náhodou, asi by mě piclo
3. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2848214&vReferer=
tak takhle leze na zádech :grinning:
ležel na podložce na druhé straně a sem se dokopal :grinning:
3. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Nikky, hlas už tam máš!!!
a co se Tomovi stalo? nějaký úraz?

tady bylo celý den nádherně, jen foukalo ale venku jsme byli...

už tady dlouho nebyla Cipin, jsem si na ni vzpomněla...

holky, za chvíli se už uvidíte... už se vám to krátí :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
no jo Nikky, je to šikula.. a je dobře že je aktivní.. pak bys zase řešila, že nic nedělá... :wink:
3. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Lenco děkuju
Prosím tě měl včera trenink v boxu a udělal si něco s rukou..má to celé oteklé,němůže s tím hýbat..nechtěl k DR,že prej naražené..jenže tam jsou ty malé kostičky a neví co to může být..tak ho dneska v práci vezou do nemocnice..tak čekám jak na trní co mu je :confounded:
3. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
aktovní to je...a to se tam prevít vychcal..pod ten stolek :angry:
3. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
jéje, to je nepříjemné...
jsem vždy taková rozladěná, stačí když mu najdu nějakou hnusnou modřinu z hokeje a už mu nadávám, ale to je tím, že mám o něj strach, ne že bych byla opravdu naštvaná...
tak snad to bude opravdu jen naražené
3. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
no mě se Venca včera tak vyčůral, jsem to nečekala a najednou vodotrysk!!!
a bylo to všude... :grinning:
holt, když už tak už
3. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Veru to jsi nezažila naše koupání,ve vaně božíí a jak donesu na mazání,oblékání tak to je mazec,pořád sedá,leze pryč plenu mu dávám na 10x a stejně blbě,pak začne brečet protože ho pořád dávám ležet on se vzteká,protože nechce,no těš se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No chtěl ti to tam přerovnat tak tam vlezl :grinning:

Leni já taky dávám špenát 1x týdně,zrovna dneska každou středu,jen se ho snažím dělat různě a malému chutná asi nejvíc ze všech jídel ať ho udělám jakkoli.
3. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Maru jenže on řve už ve vaně..chvilku OK a pak ječí...asik unavenej :frowning2:

Lenca: no právě.taky mu nadávám,proč musej jít tak naostro a jen si nezaboxujou lehce...a to chrániče všude :angry:
3. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
maruško, ta paprika mi nezhořka a asi jsem mimo, ale myslela jsem, že snad ani zhořknout nemůže :sweat_smile: A to převlékání je u nás úúúúplně to samé a už bohužel i Nelinka toto začala dělat, takže jsem vždycky na mrtvici.

Niikkyy, Kubík má také náš hlas, tak doufám, že to vyhraje :wink:
3. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Juli díky..ale pochybuju..jsme daleko :frowning2:
3. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak uz taky spime uff jsem grogy..Maru jj uz me kousla do ramene, do ruky, do palce u nohou, do kolene proste silenaaa :astonished: bojim se ze pak u bude kousat deti a nikde nam ji nebudou chtit vzit..to ji pak asi taky kousnu, aby videla jaky to je :sweat_smile:

Jinak kazdy vecer mame s kravalem..ja uz nevim..koupani dobry a pak ji vyndam a rve jak pominuta...nechapu..ale je to kazdy vecer uz je tak unavena, ze ji obtezuje oblikani, mazani a vsechno..me to dost stve uz je na to preci dost velika...a ted uz jako vubec dostat ji lehnout na prebalovak je neco neuveritelne tezkyho..sotva ho vidi, ze tam jdu zacne rvat vzprici se uplne do rovny late a nechce si lehnout... :angry: musim ji porad necim zaujimat, aby lezela, ale uz skoro nic nezabira... :zipper_mouth:
3. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
taky jsem hlasovala :wink:
3. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
juli: uz davas papriku? neni to moc silne pro ty deti? Jinak se tu psalo o te krupici ja nevim ale z jakeho duvodu by ji nemohli, kdyz by se uvarila v UM? Vzdyt je to obilovina stejne jako kazda jina... :confused:
3. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
s tím přebalování to je snad všude stejné.. šílenost!!!
chvíli vydržet než nasadím tu plínu, to je děs, také se otáčí, chce si sednout, tak ho tlačím dolů, to zase začne natahovat, jako bych ho mučila.. a takové to bylo hodné miminko :grinning: kde se schovalo? :sweat_smile:

naučila jsem ho dávat pusinky, je to fakt roztomilé, jak se vždy přiblíží a ještě k tomu otevře tu pusinu :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
mě mudra říkala na 9-ti měsíční, že už pomalu přecházet na to co jíme.. samo že bez soli a koření, jen zelené koření...
tak jsem dnes hodně povařila česnek i cibuli a jak mu to jelo...
3. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
a zítra zkusím ovesnou kaši, koupila jsem maliny, tak mu je tam dám
3. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
když mu to nebude chutnat, tak to sním sama... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak má ruku v ortéze,,príma..3 týdny v klidu
3. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Leni Kata taky dava pusinka ale naucila se to nejak sama ani nevim jak :grinning: je to prca vid? vzdycky jsem cela oslintana :sweat_smile:

vas holky pobavim dement na matersky dojel do Prahy do nakupniho centra..jsem si vybirala hadry na sebe v detskym obleceni a jako rikam kamosce hele a tohle taky neni spatny..a ona no neni az na to, ze je to detsky :grinning: :grinning: ale jako me bylo divny ze nemuzu najit nejakou normalni velikost ...jsem si rikala ze ty velikosti snad zmenily cislovani ci co :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.