• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Registr pedofilů

(Zamčená)
1. listopadu 2010 
Na základě zmizení Aničky Janatkové vzniknul nápad rozjet stránky s registrem pedofilů, který by informoval rodiče dětí, zda-li se v jejich okolí nepohybuje osoba, která opakovaně ubližuje dětem a ukájí se před nimi. Tyto stránky budou spuštěny v listopadu - zatím bohužel z ciziny, jelikož náš stát hájí více práva pedofilů, než našich dětí - zároveň však na těchto stránkách probíhá petice, zda chceme nebo nechceme tyto stránky mít legálně v ČR. Nejedná se o žádnou reklamu, jen chci, aby co nejvíce lidí mělo možnost se k této problematice vyjádřit... tak prosím kuk zde: www.registrpedofilu.cz
27. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz
uz jsem to tam vypsala. vsude ve vyspelym svete je tohle normalni vec, jen zase u nas ne :angry:
27. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
@mamkamarketa U nás je bohužel všechno naruby :((
27. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz
to je smutný jak se u nás hájí v prvé řadě práva deviantů :angry: třeba i nechápu když jsou nezletilý nesmí se nikde otisknout ani fotka, uvést jeho jméno... ale fotky obětí jsou pak všude v novinách a nad tím se nikdo nepozastaví :unamused: smutné... odkaz jsem nejen vyplnila ale i rozeslala dál... kdo můžete podpořte a rozesílejte :wink:
27. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz
Kdo stojí za těmito stránkami? Myslím, kdo je autorem celého projektu? Nemůžu to nikde najít, můžete mne prosím navést?
28. říj 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
@morturi Za projektem sojí firma CERD (centrální registr dlužníků) a pochopila jsem, že tvůrcem by měl být pan Jiří Jehlička
29. říj 2010 v 09:06  • Odpověz
Už jsem se přidala a rozhodně souhlasím s tím, aby bylo takovým zvířatům zamezeno běhat jen tak volně mezi normálními lidmi. Oni za to svým způsobem nemůžou, ale dá se to ovlivnit, pokud by ovšem sami chtěli. Tak říkám, zřídit registr pedofilů jednoznačně. :wink: Jen doufám, že tam nenajdu svýho souseda :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz
autor
@anta Taky trošku čekám, co a kdo se z toho vyklube... no, nechme se překvapit, jen to asi bude trvat trochu dýl, než se tam všichni ti úchyláci sepíšou :(
1. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.