• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Registrované partnerství a adopce

(Zamčená)
18. října 2008 
dekuju za pochvalu!
ano, to je pravda, moc se mi libi takove ty slusne, ne slizke komplimenty. tady jsou opravdu bezne a vymenuji si je i zeny mezi sebou, coz mi pripada jako hezky priklad zenske solidarity.
zajimave je, zkouset obcas vymenit role a zalichotit (pochvalit vzhled) muzum, to se tady take casto dela, ze zeny rikaji guapo i kamaradum.
myslim, ze se clovek casem nauci komplimenty prijimat, jako treba hezky se usmat a rici dekuju moc....to je asi nejjednodussi zpusob. taky mi to ze zacatku delalo problemy, ale pri trose cviku :slight_smile:
myslim, ze kdyz si to budeme rikat nazvajem, snad to od nas odkoukaji i cesti muzi :grinning:
14. dub 2006 ve 23:33  • Odpověz
no, tak to se mi taky hodne libi. V tom clanku je taky docela hezky popsane chovani k zenam.
Ja to teda na vlastni kuzi nezazivam, ale to jen proto ze se nedam a pri prvnich naznacich neceho takoveho okamzite narovinu reaguju a jsem ihned ochotna opustit scenu, protoze s takovymi lidmi nejsem schopna ani pracovat, ani nic jineho. Strasne se mi to prici. Na druhou stranu, nekterym zenam to vyhovuje a nevidim duvod proc jim to brat, nebo jim to vymlouvat.
14. dub 2006 ve 23:38  • Odpověz
ja to take nechci nikomu vymlouvat nebo jim to dokonce brat. jenom hajim oboustrannou dobrovolnost takoveho chovani. myslim, ze novinari a politici velmi spatne pouzivaji termin sexualni obtezovani: neni to sexualni jiskreni na pracovisti, proti tomu nikdo nic nenamita!!! sexualni obtezovani je, kdyz te nekdo z pozice sily nuti delat veci, ktere nechces, kdyz te pod pohruzkou snakci nuti k tomu, abysis nechala libit urcite chovani, ktere ti je neprijemne. pokud zena chce mit sex se sefem, nebo se ji libi, kdyz ji kolegove placaji po zadku proc ne, at ho ma a at placaji, ale nikdo by ji k tomu nemel nutit. pokud jde o to placani: kazda by si mela rozmlyslet, jesli to nesnizuje jeji pripadnou autoritu, nevim, jestli by si treba muz s vyhlidkou postupu nechal od kolegyn osahavat prdelku... :grinning:
14. dub 2006 ve 23:45  • Odpověz
myslim, ze v tomto ohledu je treba zmenit spolecenske klima, ne zadny trapny puritanismus, ale naprostou dobrovolnost, zadny natlak. neni dobre, kdyz musi vzdy odchazet obet a obtezovatele spokojene zustavaji. zvlast pro zeny s detmi je to tezke, maji pak velke problemy najit si praci
14. dub 2006 ve 23:47  • Odpověz
nechces do ceskeho parlamentu :o) byl by to hezky zavan cerstveho vzduchu v zatuchlych hrobech nasi demokracie :wink:
14. dub 2006 ve 23:55  • Odpověz
:grinning: hihihi, nebudes tomu verit, ale rikalo mi to uz vic lidi. dokonce bych o tom i uvazovala (politika me zajima od malicka :slight_smile: ) , ale ziju preci jen daleko...tak alespon pisu clanky a delam trochu osvety :wink: ale treba beremese me plni optimismem, holky tu skvele diskutuji, vymenuji si nazory ve vsi slusnosti, i kdyz spolu casto nesouhlasi, i ty nazory me pripadaji ve sve vetsine velmi rozumne - myslim, ze nasi poslanci by si z nas meli vzit priklad :grinning:
14. dub 2006 ve 23:59  • Odpověz
jo jo :o) to je pravda :grinning:
i kdyz se obcas vyskytne nejaky "super nazor" ale to je vsude, bez toho by to ani neslo.
tak hupsni do spanelske politiky, uz to vidim v jasnych barvach: Volebni kampan 2007 MARCIAROS
to by rozhodne zabralo :grinning:
15. dub 2006 v 00:03  • Odpověz
no, uvidime, az se prestehujeme na vesnici a zabydlime se, treba me to chytne a dam se do komunalni politiky, to jako obcan EU muzu... :grinning: no, ale tam budeme oba prespolni, ja hodne prespolni....tak nevim, jestli by me nekdo volil :slight_smile:
ale nastesti se daji zmeny prosazovat i odjinud...tak alespon ty clanecky. chodi mi na ne sposuta ohlasu ctenaru, takze mi vzdycky zvednou naladu (nebo hnou zluci, ale to uz je riziko "povolani") :grinning:
15. dub 2006 v 00:06  • Odpověz
Pavlo, bezim spat, dekuju za pekny pokec a hlavne preju hodne stesti do blizici se svatby!!! uz to mate za par, jak vidim :wink:
15. dub 2006 v 00:12  • Odpověz
dik :o) a dobrou
15. dub 2006 v 00:21  • Odpověz
Jako sociolozka si myslim, ze je potreba to tema nejdrive peclive prozkoumat, tedy provest radu dlouhodobych sociologickych a psychologickych vyzkumu, ne jen sedet na zadku ve vlade a hadat se o to, co muze, ale nemusi byt.
11. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
Já s tím moc nesouhlasím.... je mi jendo s kým si kdo žije ale vychovávet děti??? Pro to já už nejsem.... :sweat_smile:
16. dub 2008 ve 13:39  • Odpověz
mně je to celkem jedno, na jednu stranu si říkám, že já sama bych nechtěla vyrůstat v rodině, kde rodiče by byli stejného pohlaví, na druhou stranu je to možná lepší, než když vyrůstají v nefungující "normální" rodině.
16. dub 2008 ve 13:54  • Odpověz
No já osobně bych se za to že vyrůstám v takovéhle rosině styděla :frowning2: Jako ještě vezmu to když budou chtít mít svoje dítě, jako od jednoho z nich tak to ať si mu potom vysvětlují jak chtějí ale adopci bych zatím nepovolila.

Většina tu píše že je to úplně normální, já svému dítěni nikdy neřeknu že to když se líbají dvě ženský nebo chlapi to že to je "normální".... normální je když je muž a žena.... tohle je nějaká úchylka :confounded:
16. dub 2008 ve 14:03  • Odpověz
majina - úchylka to každopádně není, je to porucha, která je zde už staletí, jen se o tom otevřeně nemluvilo, určitě si nemyslím, že by Ti lidé byli úchylní, vždyť kolik chlapů je i nešťastných z toho, že jsou sexuálně orientovaní na muže a ženy je nepřitahují. Myslím si, že by se konečně společnost měla vzpamatovat a brát tyto lidi za rovnocenné, jsou to lidi a ne nějací úchyláci. A každopádně jsem pro, aby i společně vychovávali dítě. Radši ať je v rodině táta a táta a máma a máma, než aby bylo v dětském domově, kam ho odkládají podle Tebe normální lidi, takže kdo je v tomhle případě horší?
16. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz
No tak kdo je horší nebo lepší by bylo rozepisování asi nadlouho a není to důležité... myslím si že mají stejná práva jako všichni ostatní, teda krom té adopce ale tu už mají dost služitou i normální páry, když by chtěli svoje dítě tak ho mít můžou. Já je tead jako rovnocené beru a myslím si že o nějakém utlačování tu nemůže být řeč, jako v individuáních případech jo ale že by se celá ČR proti nim postavila to nééé.... jeden můj dobrý kamarád je gay a beru ho jako součást naší rodiny, toho kluka zbožňuju ale i jsem mu řekla že adoptovat dítě bych jim ještě nepovolila!
16. dub 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky .Tato diskuze mě velmi zaujala ,většina z vás je plně tolerantní, ale i přes to se tu najde pár jedinců ,kteří se snaží vše kolem registrovaného partnerství a adopce rozvrátit . Docela mě zaráží,jak někdo může říct ,že homosexualita je úchylka nebo ,že to není normální .Myslím si,že každý člověk má stejná práva a nezáleží na tom jestli je jinak orientovaný ,či ne. Toto je velmi rozsáhlé téma a dalo by se oněm psát strašně dlouho.Ovšem vidím,že tu dlouho nepřibyly žádné další příspěvky a tak se obávám ,že mi nejspíš v nejbližší době nikdo neodepíše..Snad se tu někdo dřív či později zase zapojí do tématu... :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj těhule a maminy, je fakt, že už sem dlouho nikdo nepsal,ale nedalo mi nereagovat... ja jsem pro,aby mohli homosexualní páry adoptovat a vychovávat děti. ...nevidim v tom vůbec nic špatného..možná je fakt,že díte by z toho, že ma dva tatinky nebo dvě maminky mohlo byt ze zacatku dost zmatene,ale stejne jak bude dospivat,tak bude tyhle věci více chápat.. jak jsem již psala jsem pro..sama cekam dite a nemůzu dopredu vedet, zda bude hetero..? a i kdyby nebylo,tak bysme se k nemu nikdy neotocili zady a ve vsem ho s partnerem podporovali... i v případné adopci... doufam,ze za tech par let se to u nas pohne kupředu a lide se na tuhle "menšinu" nebudou dívat skrze prsty a budou je tolerovat... jsou to lide jako my ostatni..a taky nas hetero toleruji!!tot asi vse,co jsem chtela napsat...
18. říj 2008 ve 22:55  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.