• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Revize brzy po revizi, nenese to s sebou rizika?

(Zamčená)
22. března 2013 
Ahoj holky, na začátku února jsem musela na revizi v 7.tt. Šestinedělí jsme dodrželi, klasický styk neproběhl, ale jednou manžel ejakuloval na moje břicho a asi to tam muselo stéct, každopádně jsem opět těhotná.
Doktor samozřejmě poprvé "nadával" a dnes mi řekl, že se mu zdá, že se plod nevyvíjí, ale ještě počkáme a pokud příští týden nebude změna, čeká mě revize znovu. Tak jsem se chtěla zeptat, je vůbec možné, že mi udělají revizi tak brzo po té předešlé, nenese to sebou nějaká rizika, třeba vykrvácení??
Doktora už jsem neměla odvahu se zeptat, jak jsem byla vyděšená. Je tu někdo, kdo bohužel musel prodělat více revizí za sebou podobně jako já? Bylo to v pořádku?
Ano, nemělo se to stát, ale stalo se :frowning2: :frowning2: rozhodně to nebylo v plánu.
22. bře 2013 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz
Ejakuloval ti na břicho a nějak to tam steklo??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: promiň, ale to je nesmysl :grinning:
22. bře 2013 v 11:38  • Odpověz
a nemyslíš si, že větší riziko nese nechat v tobě nevyvíjející se zárodek? ať už jsi otěhotněla jakkoliv, tak pokud se neukáže srdíčko, tak se prostě nedá nic dělat :frowning2:
22. bře 2013 v 11:43  • Odpověz
Jestli se plod nevyvýjí dobře, je to jediná možnost... mně ji udělali na poprvé špatně, něco tam zůstalo a musela jsem ani ne po 14 dnech na další :frowning2: ale po půl roce jsme zkusili znovu a za měsíc mám termín porodu a mimi je zdravé a obří až moc :grinning: Riziko je asi vždycky nějaké, ale nedá se nic dělat... Hlavně dodržet to šestinedělí!!! :grinning: A neprovozovat s manželem vůbec nic :grinning:
22. bře 2013 v 11:56  • Odpověz
Asi bych měla absolvovat znovu sexuální výuku, protože pokud ti manžel ejakuloval na břicho, tak z toho opravdu těhotná být nemůžeš..fakt si nedovedu představit, jak by se ti sperma dostalo až k vajíčku :grinning: BTW..šestinedělí je po porodu, né po revizi. A pokud nebyl klasický styk, tak jsi bez urážky asi Panna Marie a celý dotaz mi přijde jako klasický fake..
22. bře 2013 ve 12:47  • Odpověz
@mppm ,......................já musela po revizi v 9tt dodržet šestinedělí také-neznám nikoho,komu by se po takové zákroku ovulace nastartovala během 14 dnů apd.Hlavně se to musí dodržet kvůli případné infekci-je to samé jako po porodu.Tak nevím,kam na tyto rozumy chodíš? :sweat_smile: :grinning:
@monova,.....................je také dost možné,že Ti tu revizi provedli špatně a něco,co se jeví jako nové těhotenství,je zbytek toho minulého.Občas se to stává i při miniinterupcích,že to odsají špatně a musí se to podstoupit znovu. :unamused:
Až to budeš mít za sebou,nech si raději napsat HAK.Já jí pak brala půl roku a nemusela jsem se kvůli tomu stresovat. :wink:
22. bře 2013 ve 13:00  • Odpověz
Taky si myslím, že první revize nesplnila svůj účel a je potřeba udělat tu druhou, evidentně ,,to" tam zůstalo už po té první revizi, myslím, ten ,,plod". A jestli se těhotenství nevyvíjí a je zamlklé, je revize třeba udělat a na rizika nemysli, bez revize by Ti šlo o život, komplikace určitě nebudou, už si Tě pohlídají.
22. bře 2013 ve 13:14  • Odpověz
Rizika jsou u všeho, ale spíš mi přijde, jako by revizi neudělali dobře, nepřijde mi možné, aby jsi otěhotněla tak rychle po prodělané revizi:-/ Doktor ti měl ale všechno vysvětlit!!! Jinak se říká....stačí kapka a jsi taťka...ono stačí aby manželovi "ukáplo pár kopiček" a je to :grinning:
22. bře 2013 ve 13:33  • Odpověz
Teda tvrdit, že neznám nikoho, komu by se ovulace nastartovala 14 dní po zákroku, mi přijde docela odvážné. Jak je teda možné, že spousta žen otěhotní v šestinedělí po porodu. Porod nebo revize, ono je to jedno. A hlavně po revizi je tělo mnohem víc nastartované na další těhotenství, než kdy jindy (je takzvaně úrodná půda). A pak mě docela zaráží ta poznámka, že šestinedělí je po porodu... To přece není pravda, název šestinedělí je obecně vžitý termín po jakémkoliv "ukončení" těhotesntví a nezáleží na tom, jestli dítě bylo porozeno nebo potraceno. Tělo se prostě čistí tak i tak. Jde o infekčnost. Akorát že po revizi (či potratu) je šestinedělí ukončené další menstruací, která se nejčastěji dostaví dřív, než po šesti týdnech (mimo jiné já kupříkladu po porodech měla osminedělí - pokud budu počítat, jak dlouho jsem po porodu špinila a po potratech čtyřnedělí, kdy se dostavila MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ostatní viz diskuze, kterou zakladatelka založila, protože sem už se podruhé psát nedá :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/diskuse/o-tom-se-tezko-mluvi/revize-po-revizi-2/

22. bře 2013 v 15:29  • Odpověz
mppm to se moc mýlíš, šestinedělí je i po revizi, asi bys opravdu měla absolvovat znovu sexuální výchovu :wink:
22. bře 2013 v 15:30  • Odpověz
Ja byla taky na revizi a musela jsem samozřejmě dodržet šestinedělí.. taky ve mě proste bylo miminko a i kdy se nedožilo muselo se ,,narodit,, proste vyndat..n také šestinedělí je jasná.věc :wink:. Ted uz mame doma skoro 4 měsíční miminko:wink:
22. bře 2013 v 15:43  • Odpověz
holky, nehádejte se :wink:
nicméně taky se mi nezdá, že bys otěhotněla ze stečení z břicha, spíš se opravdu tatka neuhlídal a pár kapek vypustil už dříve :wink:
šestinedělí je opravdu i po potratu nebo mimoděložním (ačkoliv většinou se doporučuje počkat 3 měsíce), ale nevyčítej si nic, znám hodně holek, kterým další těhu vyšlo naopak hned a když čekaly, tak ne.. držím pěsti, aby to nakonec dopadlo dobře.. jinak případné další revize se neboj, někomu to opravu udělaj blbě a musí HNED za pár dní na další..
a P.S. Já prodělala zamlklé těhu a mimoděložko a máme už Anetku :wink: takže to určitě jednou vyjde! ale jak už jsem psala, přeji, aby to přeci jen dopadlo už teď :dizzy_face:
22. bře 2013 v 15:46  • Odpověz
@mppm jen pro informaci šestinedělí je i po revizi,tělo se čistí po odstranění plodu,i po potratu či porodu,je to jedno,asi by sis měla zopakovat sexuální výchovu :grinning: nic ve zlém
Jinak s ejakulátu na břicho otěhotněnt pár týdnů po revizi je asi velký zázrak,zdá se mi to jako pěkná blbost a ještě by mně zajímalo proč jsi byla na revizi v 7tt?vím že lékaři rádi posílají na revize když něco není podle tabulek,takže předpokládám že v 7tt nebyla srdeční akce a mu se to nelíbilo,to bohužel existuje reálná možnost že byl potracen zdravý plod,já měla srdeční akce až v 8tt a mám 3 zzdravé děti,já jen aby i ta tvoje další revize případně nebyla zbytečná,nevím kolik bys teď měla být tt ??
Trošku mi tvoje otázka příjde jako fake,nevím,a pokud fakt i tohle těhu bude evidentně neprospěrující a plod neodejde sám,revize bude nutná,ale jak říkám,pkud nejsi v 9tt a nebije srdce tak je pořád naděje že se mimi vyvýjí normálně jen ne podle tabulky tvého dr
22. bře 2013 v 15:53  • Odpověz
Pokud bude revize nezbytná, tak ti jí udělají a vykrvácení by hrozit nemělo, to by musel být zákrok proveden velmi neodborně. S riziky se však musí počítat vždy. Jde hlavně o to neohrozit matku, pokud jsou nějaké komplikace. Neuvádíš v jakém jsi týdnu, aby ti doktor rovnou řekl, že to bude na revizi. Těžko soudit.
@mppm
@saminomimino
@stavba holky, dohadujete se zbytečně, pravdu máte všechny tak na půl :slight_smile: Šestinedělím je označováno období po porodu, samov.potratu či interrupci ve vyšším stádiu těhotenství. Pokud se jedná o revizi v prvním trimestru jde o Omezení v rámci změny zdravotního stavu, podobného šestinedělí :slight_smile:
22. bře 2013 v 17:37  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.