• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Tak mám měsíc po svatbě a jelikož se začínám nudit, pročítání beremese už není co bývalo, tak jsem si dovolila pro říjenky, které jsou na tom jako já založit téma o miminkách a všeho kolem i tady na modrym konikovi. No samozřejme se muže přidat i kdokoliv jiny.
16. říj 2006 ve 14:29  • Odpověz
Dludli tak pojď za námi do Snažilek na věcí, tam se probírá úplně všechno :slight_smile:
16. říj 2006 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky Dludli, tak uz se taky pomrkavam po Konikovi, ikdyz to neni sice jeste aktualni, tak za rok, proc si ale neco neprecist, ze? :sunglasses:
16. říj 2006 ve 14:50  • Odpověz
ja bych se pridala....
:slight_smile:
16. říj 2006 v 15:54  • Odpověz
Ahoj všem ve spolek :slight_smile: Já se počítám mezi říjenky každopádně,protože se mi každým dnem má narodit můj vytoužený chlapeček Matýsek.Pokud neporodím do konce tohoto týdne..tak už nebude ve znamení vah,ale štíra.To bývají čilá miminka,časem pěkní raubíři,kterým,když někdo rozbije tříkolku,tak mu to oplatí a navrch mu ještě umažou tričko :slight_smile: Zkrátka bývají to pěkní divoši.Jaké máte zkušenosti se znamením vašich dětiček? :wink: :wink:
16. říj 2006 ve 20:35  • Odpověz
autor
olli no prave musim mit zas neco nac se tesit, kdyz mame tu svatbu za sebou. Ja bych do toho sla hned, chtela bych mit miminko v cervenci (jako jsem ja) takze ted by byl nejvyssi cas, dokonce jsem dobrala jedny prasky, tak to doma zkousim, jenze musime ted vyresit bydleni a taky bych mela dodelat skolu a chci si svoje brisko poradne uzivat, tak to taky budu muset ten rok jeste vydrzet. Zacít pracovat na mimi na jednorocni vyroci neni spatne. Jen HA beru uz dost dlouho, tak mam strach aby nebyl nejaky problem. No snad ne.
17. říj 2006 v 07:37  • Odpověz
Ahojky,

dludli: Neboj problém nebude. Tady už spousta holek psala, že brali HA i více jak deset let a neměli problém otěhotnět. Můj případ to ale není. Já beru HA teprve 3,5 roku. Dlouho jsem jí odolávala a chránila se jinak.
17. říj 2006 v 08:05  • Odpověz
ahoj rijenky ,my taky planujeme.Nevite jak se vypocitavaji plodne dny?
17. říj 2006 ve 12:10  • Odpověz
dludli: taky resime bydleni a do toho tecou penizky skvele... takze nejdriv musime vyresit tohle a pak se do toho pustime :slight_smile:. Mne je asi jedno, kdy by se to melo narodit, hlavne aby to bylo zdrave. Ty jo, ja uz se tak na to brisko tesim, tesim se jak si s nim budem s manzelem povidat :dizzy_face:. Jsem asi blazinek, ale fakt se na to obdobi tesim a doufam, ze s otehotnenim nebude nejaky problemek...
17. říj 2006 ve 14:56  • Odpověz
autor
olii tak to jsme na tom stejne :slight_smile:

moc jsem zvedava na Martina ted dela machry jak ho to nebere, ale ja moc dobre vim ze bude z briska a mimi cely na mekko, deti bude rozmachavat a bude to naprosto uzasny :grinning:
18. říj 2006 ve 13:37  • Odpověz
zdeničko, podívej se do témat snažilky a najdeš tam jak zjistíš plodné dny,tedy ovulaci - mj. buď měřením bazální teploty nebo na gyndě nebo pomocí ovulačních testů...
dludli, vysadila jsem HA v čerenci po 10 letech
18. říj 2006 v 15:21  • Odpověz
ja ji vysadila po8mi letech,tak jsem zvdeva jak nam to pujde.dik za radu mrknu tam
18. říj 2006 v 16:30  • Odpověz
autor
dadunko nazdar :slight_smile: hele tak pocitam na to kafe v listopadu ze uz nebudes sama ne :slight_smile:? At vsechno klapne, doufam ze na tom zacnem taky brzy pracovat :sunglasses:
19. říj 2006 ve 22:31  • Odpověz
Dludli: vidim to uplne stejne, strasne se tesim az mi bude Jirka hladit brisko :dizzy_face:. Ja uz chci byt snazilka :grinning:. Doufam, ze na 1. vyroci uz se budeme snazit :wink:.
20. říj 2006 v 11:17  • Odpověz
autor
jo tak to nam obema budu drzet palce :slight_smile:
23. říj 2006 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, jelikož přezdívku kytinka tady už někdo má, tak jsem si jí trochu změnila. Já mám sice svatbinku teprve v sobotu, ale taky tak všelijak poslední dobou pročítám i koníka. Z beremese jste se už skoro všechny přesunuly na koníka a my poslední chuděrky už spíše doděláváme poslední přípravy.
My jsme se s mým nastávajícím taky tak nějak pomalu bavili a snažit bychom se chtěli začít ta na podzim, přes sezónu chceme ještě pojezdit na motorce Čechy a chceme jet do Alp tak uvidím jak to zmáknem. Na druhou stranu bych ale mimko nechtěla ve znamení blíženců mám k tomu znamení nějaký odpor asi proto že jsem ráček a přítel je štír, nejspíš bychom chtěli vodnáře nebo střelce, ale nejraději budeme když se nám vůbec něco zdravého podaří :slight_smile: . Měli jsme totiž nějaké zdravotní potíže tak snad nebudou žádné následky.
24. říj 2006 ve 21:51  • Odpověz
Holky, chci s vama taky pokecat, ale nemám tady čím přispět. :frowning2:
24. říj 2006 ve 22:05  • Odpověz
autor
kytinko, ta kytinka jsi byla ty sama :slight_smile: kdo je na beremese je rovnou i tady, takze se klidne prihlas jako kyti at v tom neni maglajz

0401 no dyt ja taky vlastne nemam cim prispet na mimi si nejmin rok pockam, tedy ani ne na mimi ale na snazilkovani, tak to je tak ze kdyz uz nemuzu resit svatbu tak musim resit aspon neco jinyho. Vcera jsem byla cele odpoledna s kamaradkou a jejim dvou mesicnim synkem bylo to super, holky ten se tak chechta nadhera. Tak jsem litovali ze nedrncame s kocarkama spolu :frowning2: ale jsme domluveny ze na kamaradky druhy mimco uz spolu drncat budem :slight_smile:Uz ted planujou ze druhy bude, coz je super, protoze porod mela dost narocny, ona sama i mimi byli dva tydny po porodu na intenzivce.
25. říj 2006 v 08:16  • Odpověz
Ahojky!
tak semka jste utekly! :slight_smile:
A já že kam jste se vypařili.... :slight_smile:
Musíme se pořád na něco těšit že?....když už je po svatbě tak teď na miminka? :o)
25. říj 2006 v 10:03  • Odpověz
ahojky, díky, tak už jsem si to změnila, aby jste věděly o koho jde :grinning:
25. říj 2006 v 11:47  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak ja jdu zitra vecer hlidat sveho 2,5 leteho synovce :slight_smile:. Je s nim prca, min. patek jsem jej taky hlidala, koupala a ukladala k spanku, po tom, co se mu prestali libit Rychle sipy, vyzadoval zpivani, a ze pry maminka mu zpiva Mas ma ovecko davno spat..., tak jsem to zkusila, on si sednul na postylce a tak se na me tak ustarane podival a uplne vazne rika: "tak to ti moc nejde, tak zkus teda jinou" :grinning:. Musela jsem se smat, tak se smal se mnou a spani bylo fuc :wink:. Zpivala jsem vsechno mozny nez jsem ho svym zpevem umorila :slight_smile:
25. říj 2006 ve 12:26  • Odpověz
to ja uz se taky tesim.ted jeste tak do konce mesice dame pozor a pak na to vlitnem:slight_smile:)snad to pujde dobre a nebudou problemy.
25. říj 2006 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky holky, říjenky jedny!! :dizzy_face:
Ach jé, taky bych chtěla plánovat otěhotnění..ale musíme si alespoň dva až tři roky počkat :frowning2: Moji rodiče nám totiž nabídli, abychom se k nim přestěhovali a asi to využijeme (teď máme místnost u Honzových rodičů 1+menší 1) a u našich to bude 3+1 a naši budou na druhé půlce domu v 2+1..jenomže nebude to tak jednoduché..až se zbrcháme finančně ze svatby, tak se na tom bude muset pracovat (nové topení, okna, posléze střecha..)takže to bude celkem dost peněz a nervů :confounded: A miminko budeme plánovat asi až budeme bydlet na novém..z mateřské bychom si přestavbu nemohli dovolit :unamused: Manžel mi řekl, že si mám zatím půjčovat 2,5letého synovce (jako máš ty,Olii :slight_smile:, který je ale dobrý raubíř a miláček ho má jako odstrašující případ, že děti ještě radši nee :sweat_smile: Taky mám dost dětí v práci - jsem učitelka ve školce..ale svoje vlastní, je svoje vlastní..to je jasné..
Tak co, můžu tu být s váma, ikdyž mimi je ještě v nedohlednu?? :wink:
27. říj 2006 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
to je snad jasny ne?!!!!
27. říj 2006 v 17:28  • Odpověz
Gabou, já sem taky nepatřím, malá už je větší :unamused: Ale říjenky přece musí držet spolu :slight_smile:
27. říj 2006 v 19:26  • Odpověz
No jo..říjenky pěkně pospolu :wink:
28. říj 2006 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
tak zase spolu a pekne vdany:slight_smile:)psala jsem do rijenek,ze ju tu ted mamka a kouka na video a zrovna hrali hudbu a ja pro tom utirala nadobi.)jo jo ja bych to vratila...
28. říj 2006 v 16:39  • Odpověz
autor
jo zdeni to jsem cetla :slight_smile: me uz to tedy az tolik neprijde, i kdyz musim rict ze kazdy patek mam blazinec, jako o svatbe :slight_smile: ja jdu ve ctvrtek s kamaradkou zase na obed a s jejim dvou mesicnim Adamkem tak se moc tesim :slight_smile: kdyz mi pujci kocar tak jsem v sedmem nebi :slight_smile:

gabou, to je fajn ze mate vyhled na bydleni, i kdyz je to na dlouho. ALe ten pocit ze to jednou bude,cloveku je hnedka lip. My jsem ted v klidu po svatbe zacali bydleni zase resit, ale reseni v nedohlednu. Penize samo hrajou roli, ale zatim se proste nemuzeme dohodnout, kde a jak budeme bydlet. Ja jsem si na jare koupila maly bytecek, na hypoteku, jenze tam martin nechce jit, ze to je male, coz je pravda, ale jen nase, zatimco ted jsem v malen byte a v baraku u tchyne. No tu tady zas martin nechce nechat samotnou, jenze uz ted po roce je to dost desny tak nevim co bude dal, a az budeme mit deti tak to bude o dost horsi. Staci ze nam rozmachava a prezira psa, jeste tak deti. No takz eporad je co resit. A myslim z edokud se to nerozlouskne Martin nebude chtit o detech ani slyset. Jeden z nas musi ustoupit. Jenze kdyz to budu ja tak vim ze nas pobyt u tchyne za cas rozestve, protoze k tomu uz nebylo daleko, nakonec to dopadlo dobre, dokonce svatbou :slight_smile: ale vim o tom svy. No a predelavat byt tady v baraku nechci, kdyz mam svuj vlastni bytecek, za ktery platim urok ybance a lezi ladem skladem :frowning2:

No ael to je od miminek trochu bokem. Ve ctvrtek jdu na seminAR o alternativnich porodech :slight_smile:
30. říj 2006 v 10:17  • Odpověz
autor
no tak jsem cely den pomalu prohlizela fotky na konikovi a uz se tak tesim, rozhodla jsem se ze se "upnu" na novou vec. Jak rict muzovi ze bude tatinek. Nejake napady? chtela bych to udelat moc pekne a originalne (tedy ne ze by to bylo treba ale snad jednou bude)
30. říj 2006 ve 14:56  • Odpověz
tak to my to mame s bydlenim na chvili vyreseny.Od prosince bydlime s manzelem u jeho rodicu.Mame loznici,mensi kuchynku a krasny obyvak.koupelnu a wc mame spolecny s rodicema.deli nas chodba kde mamwe spolecnou lednici a kazdy mame vlastni vchod.jsou moc hodny ,myslim ze by nas nerozestvali,spis naopak a ted pri svdbe me nabidli tykani a rekli mi jak me maji radi apd.takze ja si nemuzu stezovat.Jinak na pude si delame vetsi bydlenia hlavne detske pokojicky.Planujeme ze to bude tak na 2-3kroky,je to o penezich,jako asi vsude.Kdyby byly tak se to zada firme ale vse dela Misa a tatou skoro vse sam.Zatim mame novou strechu a par pricek.Jinak nam vse chybi:podlahy,stropy,okna,topeni....no proste vse.A tech penez.Ale rikame si ze takhle je nam taky super a az zas tak nevadi kdy pujdeme nahoru.Mimco s nama muze byt v loznici do 2-3let.a do ty doby to snad nahore bude.
dludli:nezavidim vam vasi situaci a preju at se rozhodnete dobre a nenechate si vas vztah nako narusit!
30. říj 2006 v 19:32  • Odpověz
nako jsem se rozepsala......holky kolik vam je?me bylo v cervnu 26.-Ptam se jen tak,abych vedela.Jsem holt zvedava:slight_smile:)
30. říj 2006 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.