• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
snažíme snažíme,ale zatím se nedaří :frowning2: ,ale jednou se zadaří :grinning: :grinning: :grinning: to pak bude fičák :grinning: :grinning: :grinning:
neboj do léta se to dá vydržet,to zvádneš :slight_smile: :wink: :slight_smile:
21. led 2007 ve 21:42  • Odpověz
jasné, musí se to podařit!! A nám, doufám, pak taky :wink: a to bude pak teprve fičák :grinning: :sunglasses: :grinning:
21. led 2007 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
zítra budu vařit gulášovou polívku(manžel si jí objednal),tak budu hodná a uvařim i nějakou mňamku z kuřecího masíčka :wink: :slight_smile: :wink:
21. led 2007 ve 22:03  • Odpověz
jé, no téda..ty jsi ale hodná manželka!! To já přes týden skoro vůbec nevařím..oba dva chodíme pravidelně na obědy..jenom občas něco na véču..ale málokdy :sweat_smile:
21. led 2007 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
manžílka máš kde?? Já jsem ho měla na víkend v Rakousku na lyžích..teď mi ale napsal, že už přejeli hranice, tak už tak za hodinku bude doma..už se těším
21. led 2007 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
hodná jsem :wink: :grinning: :wink: ,ale prej jen když spinkám :grinning: :grinning: :grinning:
musím mu něco klohnout,když si odjedu na výlet
21. led 2007 ve 22:09  • Odpověz
jo manžílka mám v práci :frowning2: ,ale snad už taky dojede domu,pak si dáme vanu a půjdeme spát do pelíšku :wink:
21. led 2007 ve 22:20  • Odpověz
já valím do sprchajdy..tak zatím čusek..dobrou nocku :wink:
21. led 2007 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
dobrou noc a sladký sny a pěkně přivítej manžílka :wink: :wink: :wink:
21. led 2007 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky říjenky!! Tak manžílek byl náležitě přivítán :grinning: a dneska by měl z práce přivézt svatební fotečky..konečně se snad už dočkám..my jsme je totiž ještě dosud neměli udělané :sweat_smile: Zatím jsme dali jenom malé..uvidíme jaká bude kvalita a pak dáme i ty velké :sunglasses: už se těším..ale ještě nemám pořízené albumy..to vy už všechno máte, co? My jsme nějak pozadu :pensive:
22. led 2007 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem konečně dorazila z práce domu :grinning: ,jdu vařit,aby měl manžílek zítra a pozítří co na jídlo,když bude slaměný vdovec :grinning: :grinning: :grinning:

gabou-my máme taky jen pár malých fotek,hodně jsem jich rozdala a tak mi nezbylo ani do albíčka,musíme taky přidělat malý i velký. :wink:
22. led 2007 v 17:15  • Odpověz
Jé, Madlenko, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, že ještě nemáme albumek :wink: Ale už se těším, až ho budu vytvářet..máte některá zkušenosti s těma malinkatýma nálepkama?? Drží to tam?? Nebo jaké albumky máte vy??
22. led 2007 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
dohoví co Dludli a její malování..já nad tím taky přemýšlím..ale jenom chodbu a záchod jsem se rozhodla nějak změnit..chtěla bych to u nás totiž trochu zútulnit..školu už nemám a tak stejně nemám co dělat :wink: a ještě k tomu mě to baví :grinning: Nemáte některá zkušenosti s lepícíma tapetama na kachličky?? Slyšely jste o tom??
22. led 2007 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
tady se vaří a maluje,hm,taky bych měla něco dělat.Musím uvařit nějakou mňamku,jídlo v nemocnici moc dobré není-teda alespoň v téhle.Včera jsem mu pekla závin,předtím jsem dělala be-be roládu.Asi uvařím nějaký kousek masa,určitě si dá.Taky jsem mu uvařila kafe-po 22 dnech bylo úžasný.Manžílek taky už plánuje,že jak se vrátí,tak vymaluje chodbu.On bez práce nevydrží.Už teď má problémy to tam vydržet a nic nedělat. :frowning2: Snad bude za tři týdny doma a rehabilitovat jen ambulantně.
22. led 2007 v 18:16  • Odpověz
tak kočky,mám uvařenou polívku,upečený perníček,přípravenou svačinku azabalený věci na výlet :slight_smile:

dudu ty chlapi jsou hrozný jak nemůžou nic dělat,tak vymýšlejí ptákoviny,ale už je vidět,že je mu líp,když myslí na práci :wink: :grinning: :wink:
22. led 2007 v 19:55  • Odpověz
tak a jsem mrzutá a smutná :frowning2: :frowning2: :frowning2: právě volal david,že přijde z práce hodně dlouho(porouchala se tiskárna a tak budou noviny posílat na tisknutí jinam,ale nejdřív musí počkat až si vytisknou oni svoje :angry: :frowning2: :angry: )
a to jsem se těšila,že si dáme vanu a muckování :cry: :cry: :cry:
22. led 2007 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj rijenky :slight_smile:

tak ja prave album delam, nechali jsme vytisknout asi 180 fotecek (10 x 15 a 13x18) a ted premyslim, jak je usporadam a jak popisu :slight_smile:. Cekali jsme, az se upravi fotky i ze svatebky, protoze kdyz je fotek pres 200, tak ostatni jsou za 1 Kc a to uz se vyplati :grinning: a ze mi jich meli asi celkem 350 :wink:. Takze az dodelam svatebni albik, vrhnu se na album ze svatebky.... :sunglasses:

Jinak, ja davam fotky do samolepicich ruzku a vedle nejake udelam popisek v ramecku v Corelu. samolepky nepouzivam...

taky jsem nejaka presla a do toho se objevily svinuchy kvasinky, ach jooo...
23. led 2007 v 09:14  • Odpověz
Holky, ja mela stesti, kdyz jsem si prisla k fotorafce pro fotky, mela je uz i naskladany v albumu a to naprosto suprove. Mame sice doma jeste jeden album, co jsme meli na to pripravenej, ale ten schovame ted na miminko.

Jsem zase slamena vdova, takze nevarim, jdu s kamoskou na sklenicku.
23. led 2007 v 09:50  • Odpověz
autor
Zdar holky, jsem opet mezi zivymi :slight_smile: tedy jako on-line :grinning:

nejdriv k album, ja je tedy mam uz dlouho, al etrvalo mi to tak mesic po svatbe a docela dlouho jsem je davala do alba, jsem docela puntickar v nekterych vecech, takze nez jsem vybrala ktere fotky dam k sobe....Jinak jsem to lepila nalepkama, protoze jsem ruzky ten den nesehnala a do dalsiho dne jsem to nevydrzela :slight_smile: ale ruzky jsou myslim lepsi, ze muzete tu fotky vyndat atd. A kdyz jsem u tech fotek, mam vymysleny darek pro manzu k narozeninam, ma v krabici fotky z detsvi, s rodici a tak, ma ty fotky moc rad, tak mu je chci poskladat do alba, aby si je mohl prohlizet a tak. Preci jen vzpominky v krabici, album je lepsi :slight_smile:

No a ted jste zvedave urcite jak probiha nase "rekonstrukce" :slight_smile: reknu vam z etohle byl snad nejhorsi vikend, oba dva sotva lezem. No v patek jsme vyzvedli brusku na podlahu, nakoupili laky, barvy, valecky...jeste jsme si zasli na rychlou veceri a doma zacalo dilo. Dva dny predem jsem uz vsechno vyklidila, takze martin si jen "zabalil" akvarko a pocitac, na to ja sahat nemuzu. No pres vsechny veci padame v kuchyni, je i tak mala, je to omotane igelitem, nemame tam dvere, takz etaky jen igelit, aby prach nelital vsude, no a zbytek veci jsem nastrkali nahoru. No tak martin zacal brousit jsou tam stara prkna, napustena nekolika vrstvama desny cerveny barvy a chtel to obrousit n aprirodno. No a ja do toho zacakla v patre malovat :slight_smile:. Krome par nestesti jako treba prorazeny kybl s barvou :slight_smile: slo vse celkem ok, az na tu desnou praci. V obou mistnostech byli tapety, takze je strhat, oskrabat omitku, jestli jste to nekdy delaly tak vite o cem mluvim, proste des! no a do toho jsme nemeli kam ty veci dat, protoze jsme meli i vystehovany obyvak, takze jsem padala pres ne. Neco se mi povedlo zakryt, ale vetsinu jsem umyvala od barvy. No v patek jsme sli spat ve dve a v sobotu a nedeli ve dvanact. V nedeli jsem uz sotva lezla, ale nakonec jsem to zvladla a za vikend jsem vymalovala loznicku na modro a vedlejsi pokoj na zeleno :slight_smile: a jeste jsem vsechno uklidila, dokonce jsem probrala i martinovo veci z jeho pubertalnich let a naskladala jsem mu je do krabice aby si to pak sam nekam uklidil nebo vyhazel. Udelala jsem mu poradek v knizkach a tak. Myslim ze takle uklizino tu nikdy nemel :slight_smile: a navic jsem snad uz domluveni ze si sem nahoru da martin pocitac :grinning: hura, takze ty svoje miliony kabelu a vsechny serepeticky bude mit schovany nahore a dole bude opravdicky obyvak s jidelnim koutem a tim padem vic mista v kuchyni :slight_smile:

No takze jsem opet dokazala ze zenska vydrzi a zvladne vsechno :wink: jsem proste skvela a nahore je to ted krasny. Mame tu sice jeste par starych veci, ale ty pujdou nemilosrdne pryc je to asi stolety nabytek, lustr desn yobrazy....tchyne vzdycky rika dyt j eto krasny, proc si to tam nenechate, j euplne natvdla nemuzu si pomoct. Kazdymu jinymu by bylo jasny, zé budeme chtit nove veci, nebo ne?

No a podlaha jeste chvili potrva, vcera martin dodelaval co mohl velkou bruskou (vzal si nakonec den volno)ale odpoledne jsme ji uz museli vratit, jinak zbyvaji obrousit nejaka mista u sten a tak, ty bude dneska dodelavat po praci rucne, pak se musi vytmelit spary, den schnout, znova obrousit, a lakovat.Ma to mit 3 az 4 vrstvy, ty musi mezi sebou 4 hodiny schnout, pak doschnou cely lak zase 24 hodin, no takze vysledkem je kdyz vsechno dobre pujde ze stehovat obyvak budeme nejlip ve ctvrtek nebo v patek. No snad to tu vydrzime, ale pak to tu bude kraaaaasne :slight_smile: tedy az na chodbu, kde jsou naprosto desne kycovite umele kytky a priserny obrazy a desny koberec, no nez tchyni presvedcime ze to pujde pryc to bude hruza.

Martin si taky dal, byla to fakt silena prace,

Jo a jeste jedna vec, nam tu konecne snezi :slight_smile: ted muzou zacit Vanoce :slight_smile:
23. led 2007 v 11:02  • Odpověz
Čau holky,
tak to jsem myslela, že resty se svatebníma fotkama mám jen já :slight_smile: mám hotovou jen část momentek. Chvilku trvalo, než se mi dostaly do ruky negativy - cd od všech svatebčanů, u kterých jsem měla objednáno focení. Skoro každou fotku poupravit, červené oči a tak... No to je práce na dlouho.
A ještě jsem řešila album. Chtěla jsem nějaké krásné velké, ale je nepraktické. Těžké a fotky se v něm špatně prohlíží :unamused: Tak album na fotky 13x18 ještě nemám.
23. led 2007 v 11:46  • Odpověz
Ahooooooooj říjenky!! :slight_smile:
Tady na moravě sněží teda pořádně..od rána to bylo takové mokré, ale teď už to zůstává i na silnicích :fearful: Takhle mělo být na Štědrý den..opravdu, jak píšeš, Dludli :wink:

Fotečky už máme..je jich zatím jenom 70, formát 10x15..upravoval je nakonec Honza sám (to mu jde a baví ho to..ale dokopat ho k tomu :confounded: ) Teď ještě musí upravit ty velké..13x18..těch vybral jenom 50..ale ještěže to vybral on, já bych totiž chtěla udělat všechny a stálo by nás to majlant :sweat_smile: Posílali jsme je normálně do Droxi drogerie přes internet..super..a jedna nás stála asi 2,50Kč..což je super cena..a jsou moc krásné..úplně jsem se nad nima zase rozplývala..s odstupem jakéhosi času :dizzy_face: teď ještě albumek..

Dludli, vidíš, kolik jste toho zvládli!! Paráda!! Sice jste se nadřeli, ale pro vaše dobro a to těší o to víc :wink:

Miluško..vy se už začínáte snažit?? Sklenička s kamarádkou je super..to já bych mohla chodit pořád!! :grinning:

Olii..tu infekci ti teda nezávidím :frowning2: pořádně se vyleč!

Madlenka je už asi dávno na služebce, nebo kam to měla jet, co? Tak hlavně opatrně..počasko nic moc..

Dudus, doufám, že tvůj miláček už bude brzo v pořádku :wink: tvojíma jídelkama se vyléčí cobydup!! :slight_smile:
23. led 2007 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,tak to my se zase flakali o vikendu a nic moc nedali.Ale nas to spis ceka az v lete.U nas uz taky snezankuje...ach jo...nemusim to:((i kdyz v breznu chceme jet na chatu tak tam chci aby byl snizek,ale jinak ne.Vidis aspon to budete mit krasny a na tu pracio za chvilku zapomenes.ja jdu zitra na gyndu byla jsem na vetsim vysetrovani pred sbnazilkovani a zitra budou vysledky...i kdyz se uz pres mesic snazime.
23. led 2007 v 19:51  • Odpověz
autor
holky tak mam po podlaze, tedy po dodelani podlahy, martin se dneska "radsi" riznul v praci, docela hnusne, takze kdy to bude moct dotahnout nevim. :frowning2: Jen me ted mrzi, ze jsem ho nedokopala na siti. Asi by to sneslo. No tak jsem mu to odborne osetrila doma :slight_smile:
23. led 2007 ve 21:18  • Odpověz
je tak to te liuji.Hlavnme ze prace bude stat co to taky nemam rada,i kdyz vim ze za to nemuze,ale stvalo me kdyz treba tyden lezel ,teda spis sedel u pocitace a mel teplotu apd.A ja uz se chtela stehovat...
23. led 2007 ve 22:15  • Odpověz
dludli to je fakt blbé,snad se to brzo zahojí,ať to můžete dodělat.Taky nemám ráda rozdělanou práci.U nás se teď dlouho nebude nic dělat,ale ani mi to neva,malovali jsme před rokem.Mám teď nemocný i kluky,oba mají chřipku.Takže celou noc napřeskáčku kašlou a dusí se.Přes den vypadají docela zdravě,ale večer jsou hotový.Navíc můj manžílek by chtěl abych za ním jezdila denně,ale to nejde.Tam a zpátky 50km,navíc auto nejezdí bohužel na vzduch.Ale dnes za ním jede babi s dědou,tak mu to uteče. :wink:
24. led 2007 v 09:50  • Odpověz
Ahoj Holky, taky u Vas tak chumeli? Ja jela rano do prace 40. Ted jsem mela mit jednani a je to kvuli zacpe na silnici zruseny.

Gabou, ja dobiram posledni platicko HA a potom tomu nechame volny prubeh. po libankach budeme hledat vetsi byt, chceme se stehovat, tak doufam ze uz pri tom nebudu trpet tehu nevolnosti...
24. led 2007 v 10:25  • Odpověz
autor
holky tady porad snezi, je to uzasny :grinning: miluju snih :slight_smile: mam druhe vanoce :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2007 v 11:01  • Odpověz
čau holky,
u nás taky krásně sněží, ale s kočárem projet závějí :unamused: katastrofa!
A to máme ještě přední kola blíž u sebe, na způsob tříkolky, takže nejedou v jedné stopě. Celkem zabíračka.
24. led 2007 v 16:52  • Odpověz
Ahojky holky..to je dílo, všude bílo! :grinning: Dneska jsme s dětma ve školce byli na zahradě a přišli jsme celí mokří..i se mnou :sweat_smile: Jinak já mám ráda snížek..ale dokud netaje..což se právě teď i děje :confounded: mokro nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak včera jsem mluvila s našima..konečně normální rozhovor o bydlení..mamka nám totiž hned nějak po svatbě navrhla, abychom počkali tak 2 roky, než si oni opraví jednu část domu a my bychom mohli opravovat druhou část..Jenomže se o tom jaksi přestalo mluvit..tak jsem to včera vzpomněla..taťka se ošíval..prej to není jenom tak..je to starý barák..pořád by se do toho musely dávat peníze a tak..pořád starosti..tak nevím..jakoby nám to rozmlouval..tak opravdu nevím, co bude..ráda bych věděla, na čem budeme, ale takhle..no, naši říkali, že se v nejbližší době rozhodnou a dají vědět co a jak..Nám jde o to, jestli s tím máme do budoucna počítat..nechceme se stěhovat hned, ale tak maximálně do 5ti let..ach jo..nejlepší by bylo vyhrát ve sportce :sunglasses:
24. led 2007 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz
Ještě nás napadla koupě bytu..ikdyž..penízky nemáme na nic, ale hypotéka to jistí..bydlíte některá v bytě?? Jak jste spokojení??
24. led 2007 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.