• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Gabou, s TM si o tom v klidu popovidej, ze ted potrebujes specialni peci, kdyz hormony pracujou. Urcite to pochopi. Ja jsem manzu naucila po prichodu z prace davat pusu nejen mne, ale i brisku :wink: .

Madlenko, kampak razite na dovcu? budes v patek jeste v praci? My jedeme v patek rano smer Plzen a v sobotu na tyden na Srni.
6. srp 2007 v 18:15  • Odpověz
Milu: no, už jsme si o tom povídali ráno, ale teď čekám každou chvilku na jeho příchod z práce a doufám, že v rozhovoru budeme pokračovat..no jo..hormony fakt pracují..a to jsem se všem divila, jak jim jako může být všechno líto a tak..no a je to tady :sweat_smile: MM pusinku bříšku ještě nedal..jenom hladí..ale už se těším na 29.srpna, to jdeme na velký ultrazvuk i s MM, tak doufám, že z toho bude na větvi :dizzy_face: a já taky :dizzy_face:
6. srp 2007 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz
na dovču nikam do zahraničí nejedeme,budeme se pohybovat tady po čechách a moravě :grinning: :grinning: :grinning:

milu v pátek v práci budu asi tak do tří(možná o něco dýl podle situace) :wink:

holky víte co se mi právě stalo??? brouzdám tady po internetu,hledám kontakty na ICQ a najednou mi někdo prozvonil na mobil,úplně divný číslo,tak jsem hledala jaká je to předvolba a ono je to číslo z řeckýho mobilu :astonished: co mám dělat mám zkusit napsat???
6. srp 2007 v 18:49  • Odpověz
Ja se budu ted objednavat na ultrazvuk do nemocnice, tak manzu vezmu hned s sebou. Nekde jsem cetla, ze jim to na ultrazvuku poradne dojde :grinning: .

Ale ja si nemuzu stezovat, manzase o mne vzorove stara, kdyz mi je spatne.
6. srp 2007 v 18:51  • Odpověz
Jo, Milu..to můj se taky staral, když viděl, jak je mi zle..dokonce i prádlo věšel (taky to pak vypadalo, ale stěžovat jsem si nemohla)..ale co jsem už delší dobu doma a je mi dobře, tak už to jeho starání nějak opadlo..to víš, hodně věcí si udělám sama přes den..no, ale snad se to zase zlepší..

Madli: tak to bych vůbec nepsala ani neprozvoňovala..nevím..kdo fakt chce a potřebuje, tak zavolá znovu..to je moje heslo :sunglasses: Jinak my si právě plánujeme to Slovensko..asi Štúrovo..tam to miluju :slight_smile:
6. srp 2007 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
MM mi přinesl z práce čokoládku a šel se naložit do vany..no, tak asi mu jdu připravit nějaké jídélko..zatím páá, holky :wink:
6. srp 2007 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
Madlenko, pokud nemas znamy na dovolene v recku, takbych to ignorovala.
6. srp 2007 v 19:16  • Odpověz
Tak čekám jestli ještě někdo bude volat :wink: třeba je to tajný ctitel :grinning:

holky tak já jsem se pustila do úklidu,páč mám tady v plzni budou ve čtvrtek dávat plastový okna po celým bytě,tak musím co se dá uklidit do skříně :frowning2: sestra už si svůj pokoj udělala a já makám na tom našem,to je hrůza co člověk nastřádá věcí :angry:
6. srp 2007 v 19:45  • Odpověz
ahoj,zdravim,koukam tak jsme se konecene dockali 100 stranky:slight_smile:)
my dnes odpolko byly ve meste a ja si dokoupila jetse naky vecicky,tak ted uz mi fakt chbi jen nake drobnosti.
gabou je super,ze testy mas v poradku,si vzpominam jak jsme an nich byla ja,toto leti.a myslim si ze je to teme hormonama ja bych taky brecela furt i kvuli blbosti:slight_smile:)i naka malickost.
madlenko,ja bych to taky asi nechala,kdyz bude chtuit tak si zavola znova,aby jsi zbytecne neplatila plno penez.
ja dnes nic moc nedala jen rychly obede a ted zeleni.salat k vece.
6. srp 2007 v 19:53  • Odpověz
Ahojky holky,
tak už jsem doma z práce hurá!!!!!!!
Kde jste kočky,vy se určitě sluníte co???
7. srp 2007 v 17:11  • Odpověz
Ahoj Madlenko, u Vas je jeste hezky? Unas uz je pred bourkou.
7. srp 2007 v 17:14  • Odpověz
ahoj u na spred chvili malilinko sprchlo.dne sjsem s enormalne vzbudila az v 10h a to jsme fakt tvrde spala,no aspon tchyne udala obed:slight_smile:)ja zase zitra.mam sepsany foto ktery chci hodit do alba,tak se na to snad vecer vrhnem s Mm,protoze mi to musi dat do jinho formatu.udala jsem par jednohubek po vece k tv,dnes jsem mela takov ylenosivy den,tak se mi chtelo.
7. srp 2007 v 17:22  • Odpověz
Ja jsem dneska po mesici udelala nejake domaci prace, vyluxovala a umyla koupelny a povesila obrazky. Ale uz je mi zase spatne.
7. srp 2007 v 17:26  • Odpověz
tady ještě svítí,ale je pěkný dusno a asi bude pršet :frowning2: moc se to nehodí,páč nám mají ve čtvrtek dělat ty okny
jdu hodit prádlo do pračky a pak si seženu něco na jídlo a hned budu za váma
jak já nbych si ráno trošku pospala,ale to ne přes týden musím do práce a o víkendu jsme vzhůru po šestý hodině jako kdybych měla jít makat :frowning2:
7. srp 2007 v 17:27  • Odpověz
madlenko, ja to mam stejne, mam dovcu, ale v 7 jsem vzhuru a vstavam.
7. srp 2007 v 17:31  • Odpověz
autor
Ahooooj tak mam konecne ted hodinu cas jenom n akonika :slight_smile:
jsem sice jest ev praci, al ejenom proto ze jsme lina jet domu, za hodku jdeme na pizzu a pak do kina :slight_smile:

Tak jdu docitat

mmch vcera na me padla pekna depka, kvuli mimi a penezum az sem se opila :sweat_smile:
7. srp 2007 v 17:33  • Odpověz
Dludli, opijet se z depky?? :angry: :grinning:
7. srp 2007 v 17:38  • Odpověz
ahojky říjenky!! Tak u nás právě bouřka skončila..ale celý den peklo :sunglasses: a teď sluní zas :grinning:

Dludli: jéé..pizza - mňamky a kino - taky super!! To ti určitě zažene chmury :wink:
7. srp 2007 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz
já jsem dneska taky uklízela..vlastně už od včerejška..včera jsem dala do pucu celou naši pidi ložničku (ale dalo mi to práce na celé odpoledne :grinning: ) a dneska mám rozdělanou chodbu..tcháni tam mají botů, jako nasr..ještě i zimních a tisíc roků nepoužitých :angry: a těch chlupů všude od psa, hlavně v botnících, no to by jste nevěřily, že to tak někdo může nechat :sweat_smile:
7. srp 2007 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
gabou, na tebe uz jde hnizdeni :grinning: :grinning: :grinning: .
U mne to byla spis znouzecnost.
7. srp 2007 v 17:45  • Odpověz
tak prádlo v pračce,jídlo na talíři(sekaná a rajčátka) a teď už jsem tady zpět a chci slyšet nějaký drby od vás :grinning: :grinning: :grinning:

já stále čekám ma mrchu až dorazí a budu moct zase nasadit prášky a snažilkovat se :grinning: :grinning: :grinning: dneska mi hrozně píchalo na vaječníkách,tak snad už zítra dorazí,potvora jedna :wink:
7. srp 2007 v 17:46  • Odpověz
Madlenko, to uz ale cekas dlouho, ne?
7. srp 2007 v 17:49  • Odpověz
Dludli: o depresi mi ani nemluv, když mi sdělili výsledek EEG, tak jsem se málem rozbrečela. Není nic jistého jen mě poslali na vyšetření znovu a nasadily prášky, takže vím, jak depka chutná. ZHubla jsem kvůli ní 4 kg a teď se je snažím dohnat. našla jsem si alespoň zábavu v podobě učení angličtiny, tvoření stránky o jedné zákeřné nemoci a starám se o nového člena rodiny - ferďulu - zakrslý beránčí králíček. Už se cítím mnohem lépe, ale bylo mi strašně špatně, až tak, že sjem myslela, že to nevládnu a to jsem se ještě pohádala s MM, který mi dal najevo, že pro něj je to vše vlastně stereotyp, který nemíní měnit :angry: :frowning2: . Tak jsem ho následující den znásilnila, ať ví, jak stereotyp chutná :grinning:
7. srp 2007 v 17:50  • Odpověz
Megy, to se stereotypem jsem nepochopila. Jinak je to dost, ze ses ukazala :wink: .
7. srp 2007 v 17:52  • Odpověz
stereotyp myslí to, že jsme spolu - prostě mi řekl, že mi snad mělo být jasné, že se to změní :pensive:
7. srp 2007 v 17:56  • Odpověz
no nakonec jsme si to vyříkali - není nad komunikaci
7. srp 2007 v 17:58  • Odpověz
megy ahojky kde se couráš,když jsi doma :grinning:

milu já už na ní čekám zase,minulý týden mi píchli opět vyvolávačku a že během 14 dnů bych to měla dostat,tak čekám a čekám a čekám :wink: :slight_smile: :wink:

jo to se nám podařilo se dneska pěkně potkat a pokecat si :grinning:
7. srp 2007 v 17:59  • Odpověz
Aha, no mne ten nas stereotyp bavi :wink: . Manza si libuje, ze od ty doby co mam nevolnosti jsme vic doma a ma cas si precist casopisy nebo sedet u pocitace. Predtim jsme kazdy den neco meli.
7. srp 2007 v 17:59  • Odpověz
milu, taky by mě bavil být těhotná, to mi věř :grinning:
ne vážně, byl taky dost unavený, já podrážděná, no prostě konstelace hvězd nepřímo úměrná našim momentálním náladám, tak to bouchlo. ale je to už dobrý.

jsem sice doma, le mám co dělat.
7. srp 2007 v 18:07  • Odpověz
mě by taky bavilo být těhotná :grinning: ,ale asi si budeme muset megy ještě počkat :frowning2: ale myslím,že se nám taky zadaří :grinning:
7. srp 2007 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.