• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Holky, asi vas zklamu, ale mne to zvraceni nebavi. S tim stereotypem jsem to ale myslela vazne, mne vyhovuje, jak jsme sehrany.
7. srp 2007 v 18:17  • Odpověz
autor
tak hlásim docteno, konecne, to mi jeste chybi diskuse zaciname po potrate, tam to bude asi na dyl :confused:

mam uz desny hlad.

No milu ja vim ze opijet se na depku neni nic moc, ale pila jsem po dlouhe dobe a nebyla jsme na to sama :grinning: tak my to pomohlo.

V nedeli jsme byli na POttrovy, knizku jsem cetla uz pred delsi dobou, tak se mi to libilo, ale znama ktera ji pred nedavnem docetla porad hudrala co tam vsechno chybi a co je jinak atd. No je to jasne ze film neobsahne vsechno a presne tak jako knizka.
Dneska jdeme na Shreka Tretiho A pristi tyden na Simsny :slight_smile: a pak cely rok zase nic

:fearful: mame ted nejaky filmovy maraton :slight_smile:
7. srp 2007 v 18:18  • Odpověz
autor
holky uz pomalu vyrazim, tak snad zitra v praci budu mit konecne cas na pravidelne prispevky :wink:

tak papa
7. srp 2007 v 18:21  • Odpověz
Jo Dludli, my mame prazdniny, tady toho na docitani tolik nebylo :wink: .

Madlenko, dneska jsem se objednala na genetiku do Plzne :wink: .
7. srp 2007 v 18:21  • Odpověz
milu a kam jsi se objednala,jestli to můžu vědět??? a v kolik budete v pátek v plzni???
7. srp 2007 v 18:30  • Odpověz
Do Cernic, Nepomucka ulice. Chceme geneticky ultrazvuk, ale tady ho pojistovna nehradi a stoji 200 Eur, v Plzni dam mnohem min.

Do Plzne bysme meli dorazit kolem obeda, ale zalezi to na tom jak mi bude. Mam chut na kachnu s bramborovym knedlikem. Mate?
7. srp 2007 ve 20:13  • Odpověz
jo,to vím kde to je,jezdíme kolem :wink:

a kačku s br.kmedlíkem máme :grinning: :grinning: :grinning:

už je to na dobrý cestě,už máš chutě,už tě to zvracení přejde :wink:

a vůbec co vaší a tchánů na mimi
7. srp 2007 ve 20:40  • Odpověz
Nasim se to musi jeste oznamit :grinning: . Nejak nevim jak.
Tchanovci jsou super, kazdy tyden telfonujou a ted mi posilaji smsky, at mi je dobre.Uz se tesi. Nechteji ale vedet, co to bude.
7. srp 2007 ve 20:48  • Odpověz
tak kup nějaký oznamko a dej do něj obrázek z ultrazvuku a něco pěknýho napísej :grinning: :grinning: :grinning:

a vy si necháte říct jestli budete mít hočinu nebo klučinu?
7. srp 2007 ve 20:53  • Odpověz
my si to rict nechame, to bychom nevydrzeli.
7. srp 2007 ve 21:28  • Odpověz
tak jsme konecne hodili do alba nake foto,musela jsme zalozit i druhe,tak mrknete.pa a dobrou.
7. srp 2007 ve 22:06  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:

Zdeni, ty jo, tobe to ale slusi :slight_smile:

Mne se zdalo, ze jsem kupovala dupacky, ale podle poslednich info "odlozime" mimi na pristi rok... nejak to financne nezvladame a ja chci mimcu doprat prvni posledni :slight_smile:

Milu, taky bych to vyresila oznamkem, drzim pesticky na UTZ :wink:
8. srp 2007 v 08:04  • Odpověz
Holky, ja s tim oznamkem nevim, nasi na takkovy veci mov nejsou, ale uvidime.
Hlavne si nejsem jista, jestli by vubec vedeli, co to je na fotce za flek.
8. srp 2007 v 08:52  • Odpověz
Milu: jsem se musela smát tomu tvému názvu "hnízdění" :grinning: :grinning: :grinning: ale je to asi tak nějak..máš pravdu :wink: Tak když nechceš fotku z ultrazvuku dávat vašim, tak aspoň nějak napísaj dopisek: Babičko a dědečku..to už jich určitě trkne :sunglasses: Naši z toho teda byli úplně na větvi :dizzy_face: a tchýně, ta skákala radostí do stropu - no jo..první vnouče..to naši už mají 4 :grinning:
8. srp 2007 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni: máš moc krásné všechny věcičky a moc moc moc ti to těhotenství sluší :dizzy_face: to já jsem jak opuchlý, olezený balon :rolling_eyes:

Olii: my teď finančně taky nějak moc nezvládáme..ale zase jsem miminko nechtěla odkládat..je to každého věc..jestli jste se tak shodli..ale jak vidíš, přijít do jiného stavu není jednoduché a není to hned :pensive: až na nějaké výjimky :sweat_smile:

Dludli: jaký byl Shrek?? Simpsni jsou super!!
8. srp 2007 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
diky za pochvalu.myslela jsem si,ze budu vypadat hur:slight_smile:)jeste to jde.ja dnes zase dala sladke knedle a vsem chutnali,dokonce i tchyni,za chvili jedeme do teska a hornbachu apd.a v5h.zase mame byt s nakym kupcem u baraku ktery prodavame po babicce..
8. srp 2007 ve 14:19  • Odpověz
Zdeni: jééé!! Kynuté knedlíky jsem neměla už hezky dlouho :confused: teď mám na ně strašlivou chuť!!! Písneš mi receptík, jak je děláš ty?? :wink: Já jsem je snad ještě ani nedělala..vždycky jenom s mamkou a to už si nepamatuju :sweat_smile:
8. srp 2007 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
Holky, jak vas tak ctu, silene se tesim do Cech na jidlo.
8. srp 2007 v 18:11  • Odpověz
autor
Tak dneska mam zase pekne debilni naladu :unamused:

a shrek byl naprostu perfektni, chechtala jsem se od zacatku do konce :slight_smile: vrele doporucuju
8. srp 2007 v 19:18  • Odpověz
Milusko: se ti ani nedivím :grinning: :grinning: :grinning: tady ti to udělá dobře a hned ti bude líp :wink:

Dludli: ale..copak?? Na Shreka se těším..ale nejdeme na něj do kina, tedy aspoň né s MM, ten to odmítá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale třebas navnadím neteř nebo někoho :sunglasses: a když ne, tak aspoň dvd..
8. srp 2007 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
shrek byl vazne bomba :slight_smile:

no jinak radsi jdu spat. Zasekla jsem se zase nejak u svateb, vyhmatla me jedna spoluzacka z gymplu pres brms, na konovi zatim neujizdi :grinning: vdavala se ted v cervnu, jsem zvedava kdy me takovy to achychani nad tim ze uz se vdavat nebudu a ze uz to a tamto nebude ....prejde, jsem si s tim uz sama protivna.

Jedna znama se vdava pristi cerven, uz ted resi plno veci, jsem rada ze muzu byt u toho zitra pujdem mozna na saty, ale nekdy mi to pije krev, podezrivam se ze ji to asi zavidim, coz je pekne hnusny :fearful:

Sem vubec posledni dobou pekna zavistivka :angry: :angry: :angry:

no hruza sem vostuda :sweat_smile:
8. srp 2007 ve 22:47  • Odpověz
Dludli, ja se tenhle tyden divala na jednu svatbu v televizi a taky jsem se chtela vdavat znova. Manza si myslel, ze jsem posahana :grinning: .

Holky, prave jsem brecela u zprav kdyz jsem videla, jak v Anglii zabiji kravy nemocny slintavkou. Mely takovy smutny ksichtiky.No jsem ja normalni :grinning: .
9. srp 2007 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,

mam rano blbec, prijdu do prace, otevru skrin a vycakne na me savo, ktery tam rozlila uklizecka a neuklidala to po sobe... no a ja blbec sem se to jala uklizet a ted mam na svych krasnych dlouhych fialovych satech vyzrany bily fleky od sava... fakt se mi chce brecet :cry:
9. srp 2007 v 08:20  • Odpověz
já bych se vdávala taky znovu, a ráda. Před 14 dny měli kamarádi svatbu a já jsem tak chtěla být místo nich, že se mi manžel smál :sunglasses:
Mě se sice ta jejich moc nelíbila, ale svou bych dala ještě jednou :slight_smile:

Zdeni, moooc krásné věcičky, už se těším, až budu vybírat já.

Mě se taky Shrek líbil, sice ne jako první díl, ale i tak.

Oli, to savo je fakt blbé, uklizečku bych asi přizabila :rolling_eyes:
9. srp 2007 ve 13:13  • Odpověz
autor
olii to je pech a nemuzes to vydavat za originalni batiku :grinning:

odpolko jdu se znamou na svatebni saty :slight_smile:
9. srp 2007 ve 13:28  • Odpověz
autor
budu ji zavidet :frowning2:
9. srp 2007 ve 13:58  • Odpověz
tak s teme satama to je pech a navic ja savo fakt nesnasim,ten smrad,vzdycky kdyz to nekdo vylil v praci,tak jsem zdrhala:slight_smile:)
dludli u nas ted zadny svadba,tak nemam komu co zavidet a ted bude mimi,tak mam jiny starosti,spis radosti a nakupuji a moc se tesime,planujeme apd.porad nemuzeme bvymaslet jmeno na kluka,tuhle vzal MM kalendar a hledal sam a nic se mu nelibilo,tak jestli to bude kluk,tak vazne nevim jak se bude jmenovat...
dnes jsem po obede 2h.spinkala,pak jsme stirala,sice jen kousky...a myla koupelnu a nechapu jak to delaji ty tlusty lidi ,me to del aproblemy a kor tem co to bricho maji porad.pak jsem vyluxla a upekla buchtu a ted jsu povesit pradlo.Dnes jsem naka aktivni....jen dlouho nevydrim sedet u pc..
shreka jsme videli jen 1cku na pc.
9. srp 2007 v 17:12  • Odpověz
Olis: tak s těma šatkama mě to moc mrzí, tu uklizečku bych taky asi přizabila :rolling_eyes: :sweat_smile:

Milu: no jo..hormony :sweat_smile:

ahojky Juliet! Nová fotečka?? :wink:

Dludli: tak co šatky s kamarádkou? Záviděla jsi jí? Já bych jí asi záviděla taky :grinning: já všechny kolem nutím do svatby a zatím nikde nikdo :sweat_smile: :pensive:

Zdeni: stále aktivní těhulka je z tebe :wink: už trošku zpomal, ju? :grinning: jinak my jméno na kluka taky pořád nevíme..ale máme ještě čas..to u vás už je to aktuálnější..

my jsme si včera udělali s MM krásnou hodinovou procházku, parádně jsme si pokecali :dizzy_face: šli jsme i se psem, ale bylo nám fakt dobře..provozovala bych to klidně obden :wink: dneska prší, tak třebas zítra..

jinak mám v albíku věcičky od švagrové, tak kdyžtak kukněte..ale budu je mazat, protože jsou strašlivě růžové :rolling_eyes: ten foťák už fakt musíme mít nový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2007 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
vzdyt me prijde ze skoro porad spim:slight_smile:)plno veci uz nedelam a prijde mi to blby..rano vylezu v 9h.pofackuju to tu,umeju nadobi,posnidam dam kralickum a dnes jsem treba dala jen polivku,zbytek dala tchyne..pak jsme usla ,nevim pocem:slight_smile:)a do prace se dala az ted:slight_smile:)nastesti zadny problmy velky nemam az na tu bolest pod zebrem,ale to uz si zvykam:slight_smile:)nechapu kdyz nekdo pribere treba 20-30kg,ja mam zatim 11kg a nekdy se uz hur obracim,nebo se mi hur vstava..to pak ty lidi nemuzou snad delat nic,al eono jde o zvyk..asi.
9. srp 2007 v 18:08  • Odpověz
vecicky pekne,ale ty barvy:slight_smile:)to vam takhle foti fotak jo?
9. srp 2007 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.