• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Gabou, to si ten novy fotak poridte, at nemate ruzovy miminko.
:wink:
9. srp 2007 v 18:21  • Odpověz
ahojky říjenky,
už jsem se za váma moc těšila.Po práci moc prima relax tady s váma.MM odjel za kamarádem,tak jsem sem hned vlezla.
Zdeni tlustý lidi to mají fakt hrozný.Já jsem u prvního přibrala 20 kilo,protože jsem byla na udržování-pořád jsem musela ležet :frowning2:
U druhého jsem přibrala necelých 8 kilo,to jsem měla dole už v porodnici po třech dnech. :wink:
Ale bohužel mi z toho prvního zůstalo deset a dodnes s něma bojuju,ale marně :cry:
9. srp 2007 v 18:47  • Odpověz
Jj, Zdeni, to nám tak fotí naše stařešinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme ho už asi 5 let a takto je pokazený tak nějak od letoška..ani nechtějte vědět, kolik tehdy stál..skoro 15tisíc :sweat_smile: to je děs..ale MM si na něj tehdy vydělal na brigádě..

Milu, neboj..bude nový :wink: snad už brzy :sunglasses:
9. srp 2007 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni, jak to maj tlusty lidi ti s klidem povim, jsou na to zvykly a vic se zadejchaji. Speky se daj pri ohnuti zmacknout, miminko ne :wink: .

Ale jestli budu jeste par tydnu zvracet, uz taky nebudu tlusta :grinning: .
9. srp 2007 v 19:06  • Odpověz
Milu: no jo..to je pravda..A to zvracení by se ti mělo už každou chvilku zlomit..se těšíš, co? Ale už aby to bylo..to ti věřím :wink:
9. srp 2007 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
dneska mi bylo cely den super a ted tu sedim a cekam kdy poletim na wc. U mne to urcite nejsou ranni nevolnosti.
9. srp 2007 v 19:11  • Odpověz
já jsem taky neměla ranní, ale spíše celodenní nebo večerní nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naštěstí já jsem zvracela jenom jednou..to tebe lituju..
9. srp 2007 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
dostala jsem chuť na palačinky, tak jdu na ně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Zdeni: kdyžtak mi pošli někdy receptík na ty tvoje kynuté knedlíky, ju? Dík..

tak dobrou..pááá a Milu - ať je ti líp :wink:
9. srp 2007 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
Milu miminka si ty nevolnosti snad vybírají. :sweat_smile: Mě u prvního bylo vždycky špatně,když za mnou přišla do nemocnice návštěva. :unamused: Oni seděli na pokoji a já se kroutila nad mísou a chodila vždycky rovnou vybavená zubním kartáčkem a pastou. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Asi se tehdy malej nechtěl nechat vyrušovat z klídku,který tam měl. :grinning: :grinning:
9. srp 2007 v 19:22  • Odpověz
gabou ty potvůrko,co mi to děláš.Já na palačinky už myslím několik dní,ale nechce se mi je dělat-mňam :cry: Tak dobrou chuť
Dnes má můj syn-ten starší -narozeniny,ale ještě nedorazil domů,tak mu nemůžu ani popřát.Asi je někde s klukama nebo s holkama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Je mu dnes 13
9. srp 2007 v 19:27  • Odpověz
Tak holky, ja se loucim, preju krasny tyden. My uz rano frcime na dovcu. Tak za tyden papa.
9. srp 2007 v 19:29  • Odpověz
jé,ty se máš,tak si to pěkně užijte :sweat_smile: :sweat_smile:
9. srp 2007 v 19:46  • Odpověz
autor
Ahoj kocky :slight_smile:
no gabou a milu jak vam koukam na pas je mi smutno smutnicko, ja bych byla ted 15 tt :frowning2: (jeste jsem si to jak pitomec napsala az do konce leta do diare, myslim ty tydny. SIce jsme to zaskrtala, no ale stejne.)
a saty jsem zavidela, mela ale na sobe kraaaasne, jen si nenecha vymluvit ze bez zavoje je to hezci, ja tedy o zavoji taky snila, ale ona se mi mnohem vic libila bez nej. Je takova hubena a vysoka, no moc ji to sluselo.
9. srp 2007 ve 22:21  • Odpověz
dludli: já mám taky občas takové závistivé stavy. Zrovna tyto dny. Moje bývalá spolužačka v pondělí porodila holčičku, tak co si myslíš, že se mi honilo hlavou :confounded:

jinak teď mám po ovu, tak zase budu čekat a navíc ta zatracená nemocenská s antiepileptiky :frowning2:
9. srp 2007 ve 22:29  • Odpověz
autor
no cloveku proste nezbyva nez to vsechno nejak zvladnout
9. srp 2007 ve 22:36  • Odpověz
Tak dobře napíšu Vám celý důvod nemocenské:

když jsem šla z práce, tak mi tak nějak brnělo místo v týlu halvy, pak mi zatuhl týl, začala mě bolet hlava, chtělo se mi zvracet a celá jsem se třásla. prošla jsem monitorací srdce, kde mi zjistili sklo k nízkému tlaku, tak mi vysadily prášky, které jsem předtím užívala, EEG, kde mi zjistily abnormitu 2 stupně epileptoformní aktivity bez žádných patologických ložisek a nasadili mi antiepileptika - ty nejnižší. Doktorka mi řekla, že mám sklon ke křečové aktivitě, ale epilepsii nelze vyloučit. proto musím na opakování vyšetření, jelikož předchozí vyšetření byla vždy v pořádku bez nálezu. taky mi doktor, který popisoval záznam doporučil vyšetření na tetaniem ale to doktorka odkládá asi 2 roky, což je podle mě chyba. u tohoto onemocnění totiž je ten problém, že EEG vyšetření může mít abnormality při zrychleném dýchání jako u mě, kdy dochází k brnění končetin a přitom to není epilepsie. Pslal jsem o tom práci, takže o tom vím. Zbytečně mě asi ládují práškami a teď se modlím, abych nebyla těhorná, protože antiepileptika ovlivňují hodně vývoj plodu.

proto tady píšu taky hodně málo, jelikož mi není na dvakrát a mám velký strach,co se bude dít. Co bude s mou prací, co bude s mým budoucím těhotenstvím a navíc co bude s mým oapkovaným špiněním během cyklu, které se zase objevilo :unamused:
9. srp 2007 ve 22:43  • Odpověz
jo to máš pravdu - nezbývá - než to zvládnout a říkat si, že mohou být i horší a mnohem horší věci.

snažím se myslet teď změnit život od základu a tvorba stránek o tetanii a učení anglicky mi v tom pomáhá a vlastně ferďula, který je tak roztomilý. Udělám co nejdřív fotky :slight_smile:
9. srp 2007 ve 22:45  • Odpověz
autor
jo zaskocilo me kdyz jsi psala o antiepileptikach, ale nechtela jsem se vyptavat :confused:
co je vysetreni na tetaniem?
9. srp 2007 ve 22:46  • Odpověz
elektromyografie - je to vyšetření povrchovými lektrodami a taky jehlovými, kdy se sleduje elektrický potenciál proudící svalovým ia nervovými vlákny a tím se zjišťuje míra postižení. U tetanií je zvýšená nervosvalová dráždivost a tím dochází ke zvýšení křečových projevů. proto se doporučuje užívat více hořčíku a vápníku.
9. srp 2007 ve 23:11  • Odpověz
já už jdu spinkat, tak dobrou :slight_smile:
9. srp 2007 ve 23:11  • Odpověz
autor
taky mazu, dobrou a drz se :slight_smile:
9. srp 2007 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se mi sem konečně podařilo se prokousat :angry: celý odpoledne koník nešel,to je hrůza :angry: :angry: :angry:

tak dneska jsme se viděli s miluškou a s jejím MM,byli u nás na pozdním obědě,moc jim to sluší a miluška je pěkná maminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,popovívali jsme si,je to paráda se takhle potkat :grinning: :grinning: :grinning:

megy jestli jsem to dobře pochopila,tak si doktoři myslí,že máš epilepsii??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

TAK MI DNEŠNÍM DNEM ZAČÍNÁ :grinning: :grinning: :grinning: DOVOLENÁ :grinning: :grinning: :grinning:

tak se tady neukážu možná celých 14 dní,tak se mi tady opatrujte,dávejte na sebe pozor a buďte hodný na manžílky :wink: :wink: :wink:
10. srp 2007 ve 20:41  • Odpověz
madlenko krasnou dovolenou poradne si odpocit a uzi si to.
ja jsem se sem taky nemohla vubec dostat,neslo mi to ,az ted.
Gabou ja delala tvarohove ovocne knedle.kynute akorat buchty,jestli chces recept,tak poslu.
ja uz dnes vstavala 5:50 a jeli jsme pro polystyren,tak jsem si sla po obidku schrupnout.ted jsme dogrilovali kure a tak u toho funim:slight_smile:)
10. srp 2007 ve 21:01  • Odpověz
no to je právě to, oni to neví určitě, protože jim na to chybí důkazy. Zaprvé nemají specifický nález pro epileptiky, nemají ložisko, které epilepsii vyvolává a už vůbec jsem neměla žádný záchvat poodbný epilepsii. Mívám problémy při hypeventilaci, že mi brní ruce, okolí úst a stehna, což odezní do max5-ti munut, ale to není epilepsií, to vím jistě. :wink: Stávalo se mi to často při zkouškách ve škole z nervozity, při projevech, prostě, když jsem nebyla schopna ukočírovat sv é dýchání i při sexu :slight_smile: , což zase taková sranda není :sweat_smile: , ale jinak dobrý.

Snažím se teď být v pohodě a uvidíme, co se zjistí dál

jiank holky užívejte si volna, co se dá

zdeni: ty jsi ale pracovnice, nemáš ty náhodou odpočívat? :wink: ,
11. srp 2007 v 08:15  • Odpověz
odpocivat musim,a to jsme dala odpolko.nekdo pro to musel dojet a kdyz MM nema ridicak,tak jsme to byla ja.
a funim jsme myslela jako prejedena:slight_smile:)
okolo 9te jsme vstavala a dala jsem pict kralicka...jeste musim nalozit maso na cini a jinak nic:slight_smile:)vecer se mozna pojdeme podivat kousek na Hradek na vecerni ohnostroj a prohlidka hradku v dobyvych kostymech.
megy,to je blby ze mas takove problemy,moc preju at brzo prijdou na to co to je.
Mm za mesic narozky a ja vubec nevim co mu koupit...je to porad to same-drogerka,neco na sebe,cokoladja apd...fakt nevim.
11. srp 2007 v 09:54  • Odpověz
autor
ahoj hoky

zdeni za mesic? No to dostane pomalu ten nejkrasnejsi darek jaky by mohl ne? :slight_smile:
11. srp 2007 v 10:11  • Odpověz
taky si myslím :slight_smile:
11. srp 2007 v 10:30  • Odpověz
za messic a neco-pokud by se nam mimi narodilo o tyden driv tak by to vyslo na jeho narozky,to by byl stastny.22.9.rikam si,ze tam nemozny to neni..o tyden driv.zalezi co mi bude dr.rikat na prohlidkach-jak se oteviram apd.
koukam,ze mas dludli novou fotku.
ja jsem to tu pofackovala,a chtela jsem uklizet,ale asi to necham na zitra,to nebudu muset varit.dnes varim ja a zitra zase tchyne:slight_smile:)manzel bude stejne betonovat podlahu na pude,tak budu mit klidek na uklid.
11. srp 2007 v 11:08  • Odpověz
autor
my byli dneska na malem vyletku, jen tak se projet za mesto, po nekolik aletech jsme opet ridila :astonished: dali jsme si obed v hospode kde jsme meli svatebni hostinu, stavili se na nakup, zitra delame takovou malou party pro holky a jejich polovicky, co mi pomahali s taborem, no ted skocime do sprchy, dame par Simsnu a pak muism uklizet a chystat na zitra.
Bordel je tu tedy jak v tanku :sweat_smile: taky asi neco upecu, no uvidime.
11. srp 2007 v 15:58  • Odpověz
ja upeceno mam,tak prevaznou cast dne travim u pc,a pak zase vybehnu ven za Mm apd.vecer jedem na tu prohlidku a ohnostroj tak se moc tesim.Hraju na netu slovni fotbal.
11. srp 2007 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.