• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
No a my celej vecer cuceli na simsny, ted uz me to ale neba, MM uz peknou chvilku spi, mozna pujdu taky. Nebo ze bych jeste neco poklidila? No to asi ne :slight_smile:
11. srp 2007 ve 21:21  • Odpověz
autor
Dobre rano :slight_smile:
tak jak vsechny travite den v takovem pocasi? Nevim tedy jak u vas, ale tady od vcera prsi, nebo je zatazeno a vypada to ze kazdou chvili zacne, no proste nic moc. A to mame mit dneska grilovacku :unamused: no asi z toho venku nic nebude, ale i vevnitr se to da zmaknout. Jen to proste neni ono :frowning2:
12. srp 2007 v 08:28  • Odpověz
tak já dnes divně spala a ke všemu mi dnes ráno manža dal po držce- on se tak protahoval a zároveň otáčel, že to trošku přehnal - auaua - a mě tím probudil :confounded: :angry: :grinning:
12. srp 2007 v 08:37  • Odpověz
nam jde konecne net,cely den nesel...za chvili mi ma prijet kamoska na pokec,teda uz tu mela byt:slight_smile:)
12. srp 2007 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se vracim po vikendu na chalupe :slight_smile:. Meli jsme v planu v sobotu pokorit Snezku, ale jelikoz Jirka s kamaradem v patek otevreli Jamesona, tak misto Snezky jsem v sobotu jela shanet prasky na zastaveni zvraceni :grinning:. Nakonec jsme ale vyrazili alespon k Mumlavskym vodopadum, coz bylo taky fajn... priste snad tu Snezku zdolame a moje zlaticko ma povoleny alkohol az po navratu z tury ne den predem :grinning:.
Madlenko: krasnou dovolenou :slight_smile: (tise zavidim :wink: :grinning:)
13. srp 2007 v 08:13  • Odpověz
olli,tak to si myslim...
ja jsem ted doma sama,MM mi odjel do prace,sla jsem ho vyprovodit a rovnou jsem zasla na postu a o stavebnin objednat naky zelezo.pak jsme naladovala do sklenic papriky a tchyne je zavari:slight_smile:))
13. srp 2007 ve 14:29  • Odpověz
autor
zdeni ty jsi nezmar :slight_smile: tolik energie ja mit :slight_smile:

Holky dneska mam v praci porad nejakou praci a vubec na vas nemam cas :angry:
13. srp 2007 v 15:39  • Odpověz
aspon tio to rychle utece ne?a ted jsem dostala strasnou chut na cokoladovy pudink s piskotama,tak uz ho do sebe laduju jeste za tepla:slight_smile:)mnam
Mm jsem poverila at mi koupi svestky a on je na trhu nevidel...a ja se tak tesila na knedliky s svestkama a opec.strouhankou...no treba az úpojede nazpatek.
13. srp 2007 v 15:50  • Odpověz
teda holky, vy mě tady morálně kazíte - asi půjdu něco kuchtit a vydám trochu energie na něco pozitivního. Je na čase se trošku opět naladit do plusu po dlouhých mínusech :slight_smile:
13. srp 2007 v 16:19  • Odpověz
autor
tak holky balim to v praci, zitra tu nebudu jedem pracovne pryc, bude to blbakov :unamused: no ale co nadelam. Vecr se chystam na vareni neceho dobryho :slight_smile: nejakou masovou smes, tak uvidim co z toho vyleze :slight_smile:

Tak zatim :slight_smile:
13. srp 2007 v 16:36  • Odpověz
ahojky holky,
tak mám konečně volno.Jela jsem teď osm dní v kuse.Pět osmiček,pak hned denní dvanáctka a po ní dvě noční dvanáctky.Já vím,že se to nesmí,ale našim šéfům je to úplně jedno.Tak teď mám tři dny volno. :sweat_smile:
A zdeni ty zase kuchtíš,tebe bych brala na týden domů.Zavřela bych tě u nás a ty by jsi nám vařila a starala se o naše blaho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já dělám ražnicí a teď musím zmáknout ještě brambory,ale raději bych šla do postele :astonished: Máme totiž novou-konečně a tak bych si ji měla s MM užít,alespoň trošinku.Ale ten jel opravit známému počítač a pak jde na odpoledku,tak tu budu tase sama.Teda skoro,je tu ještě pes a Kubík. :sweat_smile:
14. srp 2007 ve 12:06  • Odpověz
autor
ahoj kocky :slight_smile: nejak nam to tu skomira :frowning2:

ja sedim v praci, rano jsme ale uz byli s MM a se psem na kolech :slight_smile: to jsme sikulky co? Odpoledne jedem do Makra na nakup, v sobotu odjizdime do Recka :slight_smile: na 14 dni. No musime balit a atd. tak ani nevim jestli se tesim, ale myslim ze az budem tam tak to bdue fajn. Jedem do hor, turistika atd.
15. srp 2007 v 07:54  • Odpověz
ty jo, ty se máš, já jdu dnes na kontrolu na rehabky, pak něco nakoupím, něco uklidím, zítra jdu k závodní na kontrolu, tam se rozhodne, zda nastoupím v září do práce.
Nejlepší na tom je, že se konečně dočkám všech vyšetřeních, které bych měla mít, aby se to konečně vyřešilo. :wink:

Po psychické stránce je mi tak nějak dobře - cítím se dokonce hodně dobře a ani nevím čím to. dokonce jsem měla už pocit, že bych mohla jít zase pracovat, což jsem neměla celý měsíc :wink:
15. srp 2007 v 07:58  • Odpověz
autor
tak to je fajn ze se citis dobre, a v to zari bys chtela do prace nebo ne? No kdyz se citis dobre tak asi jo coz?

Tak at dopadnou vsechny testy dobre!
15. srp 2007 v 10:26  • Odpověz
Megy to je fajn,že už je ti líp.Chce se ti do práce???Nechceš ještě prodloužit neschopenku??Hlavně nespěchej. :wink:
Dludli ty se máš-Řecko,hned bych jela taky.Já bych vlastně jela kamkoliv-třeba do Zlámené Lhoty.Letos nam nic nevyšlo.Tak možná příští rok. :wink: Užij si to
15. srp 2007 v 10:50  • Odpověz
já bych si to klidně prodloužila i o ten nějaký měsíc či rok :zipper_mouth: , ale to se uvidí

tak držte pěstičky vyrážím na rehabilitační kontrolu - večer napísnu :wink: :wink:
15. srp 2007 v 11:12  • Odpověz
autor
no vim ze ten kdo nikam nemiri mi zavidi, ale ver ze bych v tenhle moment jela radeji do te Zlamane lhoty nez do Recka. Tolik zarizovani a baleni a nakupy aby nam tam tech 14 dni nic nechybelo, no uz at jsme na ceste tyhle 3 dny to bude mazec :fearful:
15. srp 2007 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzko a kam presne mirite, ja mam prolezly Zakynthos a Lefkadu. Letos jsme chteli Lesbos nebo Kretu, ale bohuzel nam to z financnich duvodu nevyslo :angry:.
Ja bych jela taky hned, ale letecky s polopenzi :slight_smile: nemam rada, kdyz na dovoleny musim varit, chci si vzdy odpocinout po vsech strankach :grinning:

Megy: hodně štěstí při kontrole :wink:
15. srp 2007 ve 12:21  • Odpověz
autor
no ja si prave moc neodpocinu, nejedem se valet k mori ale do hor, takze budem menit pozice, jede nas cely bus, ten nas vzdycky preveze, pak budem treba 3 dny v kopcich s baglama, no atd. Sem tam nejaky mesto, nejaka pamatka, takze spani ve stanech kazdou noc jinde, 14 dni vareni na bombe .... takze se musime zabalit celkem poctive aby sme meli vsechno, zaroven se vesli do busu a unesli to pak na ty vicedenni prechody na zadech. Jindy bych byla nadsena, ale ted bych asi lepeji uvitala 14 dni nekde na chaloupce na jihu cech. No ale vim ze budu nakonec rada ze jsem jela.
Hlavne je ze jsem jet nemela, a nakonec mi v praci dali volno, takze vsechnu praci kterou jsem chtela delat v klidu az tu MM nebude, vcetne vyuctovani tabora musim najednou stihnout do konce tydne a do toho nas vypravit. Proste POMOC!!!!

Jinak v recku jsem jeste nebyla.
15. srp 2007 ve 13:15  • Odpověz
Tak to by nebylo nic pro mne, taky nejsem "valeci" tip, ale musim spat v postylce, mit se kde umyt, aby mi nekdo varil a bylo o me nalezite postarano :grinning:. Vetsinou si vzdy pujcime na temer celou dovcu auto a projedeme co se da, turujeme, zastavime si kde chceme... navic cesta autobusem by mne zabila (no spis Jirku), ja bych ji celou prospala :grinning:
Kazdopadne Recko je nadherny :slight_smile:, vy asi pojedete na pevninu ne na nejaky ostrov, ne?
15. srp 2007 v 15:45  • Odpověz
ahoj,tak jsem tu.
no vidis dludli jak s emas a to jsi se bala,ze nikam nepojedes,taky bych jela,v recku jsem nikdy nebyla,jsme si rikali,ze letos kdyz nevyjde mimco,nastesti vyslo,tak nekdy jindy:slight_smile:)to je dobre,ze se moc netesim,aspon se t i tam bude libir.baleni mea ani tak neva,spis potom to vybalovani:slight_smile:)
my dnes jeli odpolko s dedou do nemocnice za jeho bratrem,ja jsem tam teda nesla,jen jsem ridila,dovedla je k pavilonu,prolezla areal,koupila si nanuka ukazala jsem mimi kde budem za par tydnu a sla si sednout do auta.asi za hodku prisli....ve meste bylo pekne dusno a Hradec je cely rozkopany,takze vsude byly kolony okolo ty 3ti h.ted jsem zadala na buchty,tak cekam az to vykyne.
dopolko jsem si volala detsky dr.jestli nam vezme mimi,tak pry jo,ze az se prijedeme z porodnice,tak ji mame zavolat a ona do 2dnu prijede.
15. srp 2007 v 17:02  • Odpověz
zdeni tak ty už si domlouváš dětskou doktorku apod.přijemné věcičky zařizuješ.Ty se máš.Já jsem odložila kvůli práci tu laparoskopii a docela mě to mrzí.Chtěla jsem to už mít za sebou a vědět na čem jsme.Ale ty dva měsíce uběhnou rychle a pak se do toho pustím.Doufám,že nám to výjde.A jestli ne,tak všechny věci co mám po klukách rozdám nebo prodám,ať se na to nemusím dívat.Občas,když nesu do krabice jejich malé věci,tak nakouknu na ty miminkovské-a jsem hned mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2007 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky holky, přeju vám hezký večer :slight_smile: .
Vidím, že i přes dovolené a krásné počásko je to tady v plném proudu :grinning: . Já teď nějak nestíhám a ještě k tomu mi blbne pořád koník, což mě docela otravuje a odrazuje, ale co nadělám :wink: .
Přes týden v práci, večer s MM a přes víkend grilovačky a návštěvy a výlety po krásné české zemičce :slight_smile: . Už by se mi hodil jeden víkendek jenom pro nás dva, ale pokaždé se to nějak semele, však to znáte.
Holky obmrkla jsem vaše albíčka a máte je mocka hezké přibylo vám tam plno věciček.
Zdeni tobě už se to pořádně krátí, nemůžu tomu ani uvěřit, že už je to osm měsíců. Myslím na tebe, vždyť jsi naše první říjenka :slight_smile: a držím palečky ať jste v pořádku.
Megy ty se nám pěkně uzdravuj a tobě dudus držím palečky aby ti to všechno dobře dopadlo a měla už jsi ten zákrok za sebou.
Zuzko tobě přeju krásnou dovolenou, pořádně si to užijte a vychutnejte :slight_smile: . Taky bych hned někam jela, ale teď jsem v práci sama, asistentka se mi vrátí v pondělí a vedoucí až za tři týdny, takže mi dovolená nehrozí, snad to přežiju ve zdraví :grinning: . Už se těším na září :slight_smile:
Oli z toho si nic nedělej, že jste na sněžku nevyšli, já lákám manžela na Lysou horu už asi měsíc a pokaždé skončíme někde na výletě na Moravě nebo v Luhačovicích apod... no musím s tím něco udělat.
Holky tak se tady mějte krásně, přeju vám hezký večer a ještě krásnější zítřejší den, plný sluníčka, vůně květin a dobré náladičky :slight_smile:
15. srp 2007 ve 22:55  • Odpověz
autor
ahoj po ranu :slight_smile:
vcera jsme zvladli nakupy, musim to dneska jeste projit, jetsli mame na tech 14 dni opravdu dost jidla, vzit vsechno mozny na vareni (nejakej kastrulek, misky na jidlo, nuz....)
No vecer MM rekl ze na vsechno je dost castu, takze i kdyz jsem nechtela nakonec jsme sli do planovaneho kina na SImsny, Martinovi se to mo clibilo, m eto prislo trochu slabe, tedy smala jsem se taky, ale lecktery dil serialu mi prisel vtipnejsi. No ale nebylo to zle. No a pak jsme padli do postele. Dalsi den v tahu.
Vcera jsem si delala OVU test, tak vysel pozit. :slight_smile: coz je fajn. Mluvili jsme s MM jestli uz zacnem nebo jak, my se tedy pri sexu nechranime, no ale naposled nekdy o vikendu, tak Martin rikal ze by radsi pockal az na priste. Otazka je zda ovu nebyla uz driv a tim padem to nevyslo uz o tom vikendu,no ale to se nechame prekvapit. Ted to tedy jeste vydrzime no a od priste uz zadne starosti a jen (ne)cekat na mrsku :slight_smile:
16. srp 2007 v 08:42  • Odpověz
ahoj rijenky,nam uz vcera nesel net...tak jsem hrala hry na pc.manzilek sel brzo spat,mel teplotu,celou dobu vyhazoval sut z pudy,takze plno smradu,prachu a pod strechou na slunicku.nastesti je mu dnes lip,tak muze pokracovat.
ja jsem dnes dala rajskou a jeste zelen.salat a ted odpocivam u pc.za chvili pujdu nalozit mocaky,fuj me teda nechutnaj,ale ostatnim jo.
vidis dludlo aspon to cekani rychle utece a nebudes nad tim tak premyslet.
jo ,jo vse utika tak rychle i moje rostouci brisko:slight_smile:)jsem se dnes vazila a mam uz 14 dni stejne ,tak to je fakt super...a to fakt jim,hlavne sladky,od zacatku mam nahore tak 10-1kg,pokud to nepujde rapidne nahoru,tak budu spokojena.
16. srp 2007 ve 14:02  • Odpověz
autor
boze zdeni co jsou "mocaky" ? Pridavam si hacky a carky na ruzna mista a krome mocoveho mechyre me nic nenapada, ale nepredpokladam ze by to bylo ono :grinning:
16. srp 2007 v 15:51  • Odpověz
dludli tak ted jsi me pekne rozesmala...az me zaskocila susenka...močáci-jsou okurky takovy vetsi ty se nalozi spoli s listem vina,viste a chrenu a zelaje se to nakym lakem a necha se to ulezet...me to teda nechutna.ona to tak divne vono-smrdi:slight_smile:)
16. srp 2007 v 15:54  • Odpověz
autor
aha :grinning: tak tyhle mocaky neznam :slight_smile:

holky jsem jete v praci, verily by jste tomu? :astonished:
16. srp 2007 v 17:21  • Odpověz
tak holky, konečně se něco hlo. Dnes na kontrole u doktorky došlo na má slova, teď mě čeká konečně EMG vyšetření na potvrzení té mé nemoci - tetanie - no toto trvalo, 23.8. EEG, 31.8. kontrola, kde se rozhodne konečný ortel, zda mohu nadále pracovat ve třísměnném provozu.
doktorka se přikání ktomu, že nevidí důvod, proč bych nemohla pracovat na normálním oddělení, ale spíše to vidím na to, že si najdu místo někde v ambulanci.
takže závěr velmi přívětivý a konečně pro mě přínosný
16. srp 2007 v 17:26  • Odpověz
autor
no moc tomu nerozumim, vim zes o tetanii uz mluvila, ale smerodatne je ze pises ze "ortel je přivětivý" z čehož mam radost :slight_smile:
16. srp 2007 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.