• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
tetanie - je onemocnění se zvýšeným sklonem k nervosvalové křeči, je nejčastěji provokované emocemi, nedostatkem hořčíku a vápníku, psychickou labilitou, stresem, rychlým dýcháním - to je dlouhý mechanismus - to nebudu popisovat - to mám asi já no a pak onemocněním příštítných tělísek, nebo také panickou poruchou - psychiatrická diagnóza. To, že mám nějaké změny na EEG může být způsobeno právě tímto onemocněním díky rychlému dýchání a často tak bývá mylně diagnostikována epilepsie. takže jsem ráda, že jdu na toto vyšetření, ikdyž je bolestivé - docela hodně bolestivé :unamused: :slight_smile:
16. srp 2007 v 17:44  • Odpověz
autor
je megy tak at to v poho zvladnes. A jak se to dela to vysetreni? Ze je bolestive :astonished:

jsem zvedava samozrejme nemusis reagovat ...

Holky ja se s vami pomalu rozloucim, mozna jeste behem dbne zajdu, ale nevim, mam co dohanet. Vcera jsem sice ledacos zvladla, hlavn jsem zasla pres vsechen fofr s kamaradkou na kafe, krafaly jsme 3 hodiny :astonished: domu jsme prijela v 9 ale nejak me to zklidnilo, pomohlo mi to, takze fajn.
Tak tedy pro pripad ze se z neukazu, mejte se vsechny krasne, Zdenicca zacina pomalu strihat metr :slight_smile: tak at je vsechno v poradku!!!

No a ja mirim do horkych krajin :confounded: snad to preziju, vracime se v nedeli 2.9. vecer, takze pak jsem tu jak na koni :grinning:

Zatím tedy PAPA vsem :slight_smile:
17. srp 2007 v 07:29  • Odpověz
píchají do tebe jehličky a trochu proudu - teda u mě to tak bude a navíc pod zátěží s rychlým dýcháním
17. srp 2007 v 10:20  • Odpověz
autor
:confounded: :confounded: :confounded: nic moc

holky tak se s vami az do 2.9. loucim a tesim se zase v zari napisanou :slight_smile:

jo a co planujete na prvni vyroci svatby? Nejaky prekvapka?

No tak se mejte pohadkove
pa ZUzka
17. srp 2007 ve 23:43  • Odpověz
ty taky dludli a mocinky si to užjte :grinning:
18. srp 2007 v 07:26  • Odpověz
Ahojky holky moje!!

Vrátili jsme se z dovolenky z Chorvatska..byli jsme jenom kratince, v pondělí jsme jeli a včera zpátky..ale stačilo to :dizzy_face: dneska mám mužíka na oslavě jeho šéfa a asi v pondělí jedeme dovolenkovat zase..tentokrát na Slovensko..tak už se zase těším :wink: Dneska jsem jenom prala a prala a zítra budu žehlit a zase balit, ale nevadí :sunglasses: Ještě jsem byla u kamarádů co mají půlroční dvojčátka - holčičky, tak jsem se s nima hezky pomazlila :dizzy_face: tak je mi moc dobře a už můžu jít spinuškat..tak zatím papi*mějte se tu krásně :wink:
19. srp 2007 v 00:11  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,tak jsme konecne tu.ted mame chaOS.je tu muj tatka,vcera i mamka a cely den neco svareji,betonuji,vyvazeji bordel,ja vozim lidi sem a tam,schanela jsme kam odvist sut apd.varim,nosim piva a tak,vcera mi mamka pomohla umyla nadobi apd.tak jsem si na hodku lehla.dnes uz tu neni.vecer jsme grilovali kure a pak jeli na 2 piva s nasim a a na pohar.tak jsme vas prisla jen pozdravit.
zitra jdu rano k dr.na kontrolu a uz mi ukonci nescopenku a pujdui na materskou.
gabozu,tak to ej super ze jste si to uzili.
na vyroci my planujeme leda tak vyjezd do porodnice:slight_smile:))myslim,tze to bude pekny darek.
19. srp 2007 ve 13:29  • Odpověz
Ahojda,tak se hlasim teprve ted,vstavala sjke ve trictrvrte na 5 a tak jsme si musela jit po obede lehnout.u dr.nic moc zpravy,protoze me rekla,ze pry uz se oteviram,a tak zadny sex aodpocivat.jsme v e35tt,tak abych aspon ty 2 tydny jeste vydrzela.tak me docela sokovala,ale ted uz jsme to vstrebala.muze to byt i dyl,rict mi to musela:slight_smile:)dala mi naky prasky na zlklidneni delohy a udala mi naky stery,vysledky budou za tyden,a to mam zase prijit do poradny.
takze zacinam asi zitra pomalu prat...a pripravovat tasku..
20. srp 2007 v 15:20  • Odpověz
TAK TO ODPOČÍVEJ ZDENI CO MŮŽEŠ. Jen už prosím tě nic nedělej, jen si tu tašku zabal :grinning:
hezky lež, ber prášečky, a spzcifikuj rodinu, ať se hezky o Vás stará a domluv mrňouskovi, ať ještě chviličku vydrží, ikdyž se těší na tak svělé rodiče. :wink:

já jdu ve čtvrtek na kontrolní EEG :sweat_smile:
20. srp 2007 v 18:48  • Odpověz
jo odpocivat budu.jen vyprat vecicky,protoze jeste nic nemam a s uklidem mi pomuze manzel.tchanovcum jsem to dnes oznamila,protoze me povezou do porodnice,MM nema ridicak.pry taky tchyni tohle rikali a pak to bylo ok,tak uvidim co u nas.
tak preju at to dobre dopadne!!!!
20. srp 2007 v 19:44  • Odpověz
Ahojky rijenky, hlasim se po dovolene, jakpak se vsechny mate a co je noveho?
20. srp 2007 ve 20:13  • Odpověz
ahojky
Zdeni na úklid se vykašly,mimi je teď důležitější.Teď by jsi už měla jen rozdávat úkoly ostatním.Ale u tebe ten klid bude těžký,co??ty jsi hrozně moc aktivní člověk.Hlavně to ještě pár týdnů vydrž.
Miluš tak jak je,už ty nevolnosti trochu přešly???A jaká byla dovolenka??Já nemám žádnou-teda letos.Pracuji skoro pořád.Dneska jdu zase na noc.
Včera jsem byla trochu přepadlá. :frowning2: Sousedka má tři děti a právě se dozvěděla,že čeká čtvrté.Jde ne interupci. :unamused: Je mi z toho smutno.Co já bych dala za to,kdybych tak lehce s MM otěhotněla.Ach jo.
Megy teta má taky tetanus,tak trochu vím,co to obnáší.Tak se drž holky naše.
ahojky všem
21. srp 2007 ve 14:00  • Odpověz
Dudus, uz ses rozhodla, kdy pujdes na tu laparoskopii?
Mne uz ty nevolnosti skoro presly, jen jsem nafoukla, ale uz zase ziju jako normalni clovek.
Pomohla mi ta dovca, cerstvy vzduch a pohyb.
21. srp 2007 ve 14:22  • Odpověz
dudus ,je to tezky a kor kdyz sama na sobe toho moc nepozoruju co by me branili v nake cinosti.zrovna dnes jsem se probudila moc aktivni..vcera jsme byla takova prepadla z toho,al ednes uz je to ok,ja potrebuji cas,aby se mi to srovnalo v hlave.ted jsme dopekla svestkove kynute buchty a uz s ecpu,jeste teplyma.obed jsem delat nemusela,zbyl od ne.tak to bylo ok.ted jsme byly pro cement,Mm a tchan betonuji na pude podlahu.a ja schanim na netu prebalovak.
21. srp 2007 v 15:31  • Odpověz
Teda holky,tady se nikdo čtyři dny neukázal. :slight_smile: Já mám dva dny volno,tak jsem sem jen nekoukla.
Miluš na tu laparku jdu až v listopadu,skončí mu zkušebka a hned potom se objednám.Teda jestli se něco nestane-tím myslím těhotenství-ale to bych už začala věřit na zázraky. :sweat_smile:
Zdeni ty jsi fakt nezmar.Ale trošku se šetři.Ježiš-teplé buchty-to já bych lítala na wc.A co ten pult,už jsi něco sehnala.Mě se moc líbí komody s tím pultem nahoře.Hezky to vypadá a je to hlavně dřevo.Já mám z těch umělých hmot strach.Posledně jak byla ta aféra s přebalovacím pultem od Chicco-myslím.Tam byla závadná ta plocha,kde mimi leží. :unamused: Tak dobře vyber.Závidím ti to zařizování. :dizzy_face:
A co vy ostatní,kde se flákáte????Bouřka vám spálila PC nebo co????
24. srp 2007 v 10:51  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

ja mela pauzu, protoze nesel Kun :angry:

Dnes jedeme na vikend do Blanska, mame v planu Macochu a ZOO v Brne, uz se mooc tesim, ze vyjedeme z Prahy a ma byt navic krasne pocasi...

My betonovali v sobotu, privezli nam 3 kubiky betonu mixem, podivana pro celou ulici :grinning:, ale mam uz i podlahu a ted nas ceka uz krasne zarizovani, obklady, nabytek, koberec, dvere, vymalovat... a nova cast naseho bydleni bude hotova :slight_smile:. Pak se vrhnem na predelani pudy na mou a Jirkovu pracovno/dilnicku a pak rekonstrukce kuchyne, loznice a obyvaku... takze s nasim tempem setreni vize na 10 let :grinning:

Takze preji krasny vikend :dizzy_face:
24. srp 2007 ve 13:07  • Odpověz
no ahoj.konecene se taky enkdo ozval.....jo uz jsme vybrali,v po.pro nej asi pojedeme je drevenej a ma 4 supliky.umely jsou seredny a prijdou nam takovy nestabilni.ale dalo to zarizovani a volani,...o vikendu zacinam prat,vse jsem si roztridila.jinak moi je zatim dobre,uvidiem co mi rekne dr.v po.
mozna dnes pujdem na nakou vecu-asi posledni....tak si to musime uzit.
u nas dnes v noci byla pekna bourka.
24. srp 2007 ve 13:46  • Odpověz
tak pani volala,ze prebalovak dorazil,tak bud zitra nebi v po.pro nej dojedeme.ted pecu buchtu cukinovou a okolo4h.pujdu zehlit,to me fakt neva abavi me to i.jsou to jen uterky,tchyne jich tam ma taky hodne a ta ted chudak nestiha,kdyz ja uz na zahrade enhnu ani prstem:slight_smile:))a musim stridat sezeni a stani..tak mi to vyjde akorat.
24. srp 2007 v 15:18  • Odpověz
Dudus, nejak to tu ztichlo a mne neba si psat sama se sebou. Tak treba ted kdyz na to prestanes myslet, podari se to.

Oli, a kam ti do toho pasuje to miminko? Uzijte si hezky vikend.

Zdeni, jakto posledni veca? Do porodu ti zbyva jeste mesic :wink: .Tak pak tu komodu pridej do alba, at se taky pokochame.

Ja uz se taky tesim na vikend, ale budeme nakupovat jidlo, odpocivat a jdeme do kina.
24. srp 2007 v 15:52  • Odpověz
jo jenze dr.mi rekla,ze se oteviram a mam aspon 2 tydny jeste vydzet:slight_smile:)tak uvidime.
24. srp 2007 v 15:59  • Odpověz
Zdeni, tak odpocivat a zadny uklizeni a vareni :wink: .
24. srp 2007 v 16:36  • Odpověz
snazim se nic moc nedelat...ale kdyz se citim dobre,tak to moc nejde.dozehlala jsem a cpu se chlebem s medem...mm ma na starost pristi tyden okna..
24. srp 2007 v 16:52  • Odpověz
tak Vám holky musím napsat, jak jsem dopadla, no celkově bych řekla, že nic moc. Na kontrolním eeg jsem se při rychlém dýchání a předtím tak trochu úzkosti nemohla ani hýbat, a jak jsem celá brněla, tak potom mě přemohl nekontrolovatelný třes celého těla. Vše jsem ale vnímala, tak nevím, co se zjistí dál. Naví moje neuroložka přestala ordinovat, tak jsem bez doktorky :angry: a moje antiepileptika mám asi zřejmě jen do konce měsíce pak se děj vůle boží, co se bude semnou dít, když nenajdu náhradu za doktorku. Ve středu si zajdu pro výsledek, nebo si spíše zavolám, abych tam nejezdila zbytečně a pak ve čtvrtej jedu na emg pro potvrzení té tetanie. Pak kontrola u praktické.

Dnes mi dokonce volali z práce, že jim další holka dala výpověď a že jak to semnou vypadá. jak já bych šla do práce, ale mám strach, že to nezvládnu, protože si myslím, že nejsem fit na to, abych tam šla. Nikdo neví, co mi pořádně je, po psychické stránce mě bude dávat dohromady psycholog od středy a já mám jít do práce od 1. září? Já nevím, ale strašně ráda bych už šla :pensive:
24. srp 2007 v 17:10  • Odpověz
zdravim po ranu:slight_smile:)vcera jsme si vecu uzili.prijeli jsme o pul 1,dali jsem si jidlo a ja jeste poharek mnam mnam.rano jsme dala prat prvni varku mimi vecicek-spis teda povleceni,osusky apd.zitra prijde na radu deka a zavinovacka...a pak v tydnu mimi vecicky.dnes jsem naka unavena,tak nic nedelam,jen sundam pradlo ze snury.k obedu bude snazak,ktery udela tchyne,ja jen branbory...tak to bude rychly.
a jak vy?
megy tak to mas teda slozity...a co kdyby jsi tu praci zkusila a kdyby to neslo,tak zas byla doma,aspón by jsi prisla na jiny myslenky.
25. srp 2007 v 09:57  • Odpověz
jo zdeni, to jsem taky přemýšlela, ale mám strach, že to prostě nepůjde a nevydržím to psychicky. Víš u mě je problém, že když nejsem fit po psychiké stránce, tak fyzička je v háji. Ale uvidíme.

Víš, na co se těším? až se Vám to holky narodí - ty jsi zdeni první, a já uvidím ty vaše fotečky mrňousků :wink:

My se taky snažíme, ale tak nějak to teď jde mimo mě. Můj chlap mi přijde, že mi teď v mé situaci nějak nerozumí a nechává mě v tom " samotnou". Nemůžu mu to vyčítat, protože tomu nerozumí jako já, ale více vstřícnosti a pochopení by se sneslo. Jo, ještě, že existuje psycholog
:wink:
25. srp 2007 v 10:57  • Odpověz
Ahojky holky moje!!

Právě jsem sem napísala sálodlouhý příspěvek, ale omylem jsem si jej vymazala :sweat_smile: :sweat_smile: Tak to teda zkusím znovu..

Hlásím návrat z dovolenky :sunglasses: Byli jsme na Slovensku ve Štůrově..krásný slunečný týden plný teplé vody (já jsem chodila jenom do těch studenějších a do sprch), sluníčka (bříško jsem si chránila) a taky nočních bouřek :grinning: Týden předtím v Chorvatsku byl pro nás asi lepší v tom, že jsme tam byli s miláčkem sami dva..tento slovenský týden jsme prožili v houfu lidí - moji rodiče, švagrová a neteře a synovci :slight_smile: Takže živo na každém kroku..děti se na MM stále věšely, ale byla aspoň sranda..

A co je tady nového??
25. srp 2007 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj GAbi,to je fajn,ze jsi se mela dobre a uzila si to,ono je dobry byt samy a pak i s partou...i kdyz rodice nevim,s teme jsme nikdy nebyly....jen jako maly.
Me je uz dnes lip,uklidila jsem bordylek ze vcera.jinak mam v planu udelat jen rychly obed a odpolko zehlit...rano jsme povesila mimi vecicky-teda deku,zavinovacku apd.byly toho kousky vic se toho do pracky neveslo.bude to schnout asi cely den,protoze jsem to dala na maly zdimani,aby se mi to nako nescuckovatelo,nastesti to dopadlo dobre,vytahla jsem to a bylo to polomokry,ale to enva to uschne.
Zitra jdu k dr.tak jsem zvedava co mi rekne...
Jinak ted je to tu takovy mrtvy,asi jestli je kazdy fuc...nevim.
26. srp 2007 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky,
tak se vám hlásim po dovolený,zítra už musím do práce :angry: fuj fuj fuj :angry:
dovču jsme trávili doma na vesnici a měli jsme jí částečně pracovní a částečně odpočinkovou a výletní :slight_smile: klidně bych byla doma pořád,vůbec se mi nechtělo do plzně a do civilizace :frowning2:
jo a to mi pobolívá v krku,tak jsem zvědavá co z toho bude :frowning2:
taky jsem dostala návštěvu(mrchu),tak už zase dlabu prášečky a tajně doufám,že se zadaří :wink: :slight_smile: :wink: MM chytil tulení nemoc a pořád by se muckoval,ale copak to jde??? :unamused: snad mu to ještě nějaký den vydrží :grinning:

jsem ráda,že jsem vás tady našla všechny v pořádku a v pohodě :grinning:
26. srp 2007 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky, tak mě zase přepadly chmury, ale to zase přejde

zdeni - tfuj tfuj na zítřek - ať to dobře dopadne u doktora
madlenko - krček hezky kurýruj, bolavý krk v horku není dobrý, zábal a kloktak heřmánek, nebo alespoň šípkový čajík
gab - koukám, že nám rosteš do krásy s bříškem, tak se hezky opatrujte a odpočívejte, toto letí, co? 21 týden - tý brďo - te´d vzpomínám, jak jsi řešila, jak si přeješ být těhotná a jestli vůbec a teď jsi v půlce :grinning:

no nic, já jdu hajinkat a ve tři hurá koukat na atletiku, když už mám tu nemocenskou, tak si ji užiju a alepsoň se rozptýlím kvůli těm výsledkům a vyšetřením, co mě čekají
:wink:
26. srp 2007 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky rijenky,

Madlenko, vitej zpatky z dovolene. Mne se taky nechce do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak hezky zobej pilulky, at se na to pak muzete s manzilkem vrhnout :wink: .

Megy, drzim palecky at jsou vysledky testu co nejlepsi. Zeptej se jestli te pusti do prace, treba bys prisla na jine myslenky.

Gabou, to mi ani nedoslo, ze mas pulku za sebou.

Zdeni, dej pak vedet, co ti doktorka rekla.

Hezky den vsem.
27. srp 2007 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.