• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj rijenky :slight_smile:

tak se hlasim zase z Prahy :grinning:, v Blansku bylo nadherne,navic jsme se stavili jeste v brnenske ZOO, kde jsem strasne moc dlouho obdivovala ledni medvedy a zamilovala se do bobru :slight_smile:, ty v prazsky ZOO nemame :grinning:

Milu: jo kam dame mimco to fakt nevim :slight_smile:, proste se nekam napasuje :slight_smile:, ted ale na nej nemam ani myslenky a tizi me nase financni situace :frowning2:

Megy: hlavne se dej do kupy, drzim pesticky, aby si co nejdrive byla v poradku...

Zdeni: holka ty uz to mas za par :grinning:, tak snad jeste chvilku vydrzis :slight_smile: moje temer svagrova to ceka 9., tak jsem zvedava, co budou mit - hrozi ji cisar kvuli krecovym zilam, tak jsem zvedava, jak se to nakonec vyvrbi...

Madlenko: vitej po dovce :slight_smile: navrat je krusny co? :slight_smile: me se staci vracet do prace po vikendu :grinning:

Co dela asi Zuzka, doufam, ze se tem pozarum v Recku vyhla a je v poradku...
27. srp 2007 v 08:15  • Odpověz
Ahojky holky, tak já se taky přidám na skok, pořád nestíhám, pořád někde lítáme a teď jsme dokonce malovali a chodili do práce a v práci nakonec taky malovali, tak štětec a barvy nechci vidět hodně dlouho, škoda jen, že nám chybí ještě vymalovat chodba a kuchyň, ale snad to už bude rychlovka.

Holky moje zlaté, držím vám všem pěstičky, Zdeničko tobě ať mimisek ještě setrva na chvilinku v bíšku přesně do termínu. Megy tobě ať máš testy rychle za sebou a ať jsou v pořádku. Madlenko tobě ať se snaženíčko konečně povede a Miluško tobě krásné a už klidné těhotenství. Dudus vám ať se už taky zadaří a nemusíš na tu laparoskopii.

Zuzka se má snad dobře na výletech v Řecku taky bych odstad někam vypadla. Snad nám povykladá jak se tam měli jak se vrátí.

Jsem ráda, že už máme vymalováno a čisťounko doma, zase aspoň máme na pár let klídeček. My se s MM snad začneme snažit už v sobotu :grinning: to už je září :grinning: :grinning: tak snad nám to klapne, byla bych moc ráda kdyby to vyšlo co nejdříve, snad jsme v pořádku. Holky nemůžu tomu uvěřit, že už je září, že jsem se dočkala :grinning: teď se koukám, že to docela uteklo :slight_smile: :wink: .

Olii mě to povídej s těma financema, MM si měl jet v úterý kopit novou motorku a že potom by prodal tu co má nyní a když jsme byli v sobotu na projížďce tak jí "položil" měl nehodu. Je to jako naschvál, ale pro mě je nejdůležitější že je MM v pořádku, až na pár naraženin se mu naštěstí nic nestalo, pořádně mě vyděsil. Takže teď se koupě motorky odkládá na příští sezónu, teď musí opravit tu bouranou, tak jsme na ní uletěli tak 70tis :frowning2: . Je z toho teď celý smutný tak doufám, že příští týden dostanu čtvrtek a pátek dovolenou a že vyrzíme na Moravu na odreagování :slight_smile: .
27. srp 2007 v 10:11  • Odpověz
Mějte se hoky krásňoučce a pořádně si užívejte teplých dní, protože za chvíli dorazí babí léto a pak bude sněhánkovat a my budeme Vánočně naladěny a taky už vlasně i miminkovsky :slight_smile: a už se skončí koupání v moříčku a opalování na sluníčku a budeme jenom zachumlanky v peřinkách a u čajíčku s rumíkem. Tak papaček a někdy čaukííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2007 v 10:16  • Odpověz
Dobré ránko!!

Jj, Megy a Milu..už jsem v půlce..letí to obrovskou rychlostí :dizzy_face: :grinning: a co takhle Zdenička - ta to už bude mít za chvilinku za sebou a už nám tu bude ukazovat fotečky miminka :dizzy_face: a rozdávat cenné rady :wink:

Megy: chmury zažeň - fuj fuj fuj! A ať jsi brzy v pořádku!!

Madlenko, Milu: vítejte po dovolence :sunglasses:

Olinko: ahojky, bobři jsou prostě bobři, to je jasné :wink: :grinning: :grinning: Taky myslím na Zuzku, tak to v tom Řecku zvládá :wink:
27. srp 2007 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
ta se tam rochní a rochní a je jí blaze :grinning:
27. srp 2007 v 10:24  • Odpověz
jinak jsem volala na ty výsledky eeg - první mi to zvedl chlap, že ať ho neotravuju, že ať si přijdu příští týden, že to nemíní teď hledat, jestli to tam vůbc má a pak jsem volala přímo sestřičce a ta miřekla, že výsledky už byly v pátek a byla pozitivně naladěna, takže tam půjdu brzo ráno zítra a budu je vyžadovat kvůli praktické doktorce a nemocenské. a pak budu měnit neurologa, jelikož ta moje stjně přestala ordinovat :angry:
27. srp 2007 v 10:29  • Odpověz
Tak se mi dnes nějak nechce pracovat, nějak se nemůžu donutit :frowning2: . Je to fakt síla, protož práce mám docela dost a nevím jak to zase budu stihat, ale co nadělám když je nechuť tak je nechuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už se těším šíleně domů :grinning:.

S tou ZOO jste mi nadělaly pořádne chutě, hned bych jela se taky podívat na lední medvědy :slight_smile: hrozně moc je miluji a u nás v Ostravě už nejsou :frowning2: . Asi už mám plán na neděli. Nevím sice, jestli mi to vyjde, protože v pátek s kamarádkou zapíjím svobodu a v sobotu jsou u nás na vesnici Obecní slavnosti a budou tam skoro všichni moji spolužáci ze ZŠ, mocka už se těším.

Megy, myslím si že Zuzka se nerochní, jeli někde na hory na turistiku, ale kdo ví, možná taky zavítali i k moři a možná se nakonec rochní :slight_smile: . Hlavně že nemusí pracovat a pořádně si opdočine.
27. srp 2007 ve 14:38  • Odpověz
vlastně jo - já zapoměla - turistika, stany - tak někde po někom šplhá :grinning: :grinning:
27. srp 2007 v 17:01  • Odpověz
teda holky vy jste se rozepsali,to je dobra.
ja jsem doma sama tchanovci a MM jeli k nasim vybirat branbory,tak jsem si dala vyprat mimi vecicky a uz se mi tu susi na susaku,je to tak krasny,ty maly pidi vecicky,nechtela jsem je davat ven,aby mi je pres noc nikdo neukradl,nebo mi je neposral ptak a tak.to jsme prdala co?ale mam vse svetloucky,tak at aspon na poprvy je to krasnoucky.zitra vyzehlim a odpolko jedem pro prebalovak a tak mi ho snad MM hned slozi a budu si to moc do nej ulozit.Zitra jeste dokoupuime posledni veci jako dudak ,nuzticky a tak.Dnes jsme si koupila posledni vci do porodnice-sanpon a kalhotky,ted uz to dat jen do tasky.
U dr.docela v pohode,rekla mi,ze je to stejny,ze jsme otevrena na 1 prst,mam brat porad to magnesium,do ukonceneho 37tt a za 14dni na kontrolu.pichani tam dole a bolest v podbrisku je pry normalni v tomhle tydnu...tak me trochu uklidnila,ale stejne chci mit vse pripraveny.
verim holky,ze se vam nechce do prace...ale az budete mit takovy radosti jako my s gabou,tak to bude lepsi...
megy drzim palecky,at jsi ok.
kytinka hlavne ze se MM nic nestalo,i kydz penez by mi bylo taky lito,ona kazda korunka dobra.
my ted mame taky maly bytecek,do roko byjsme meli byt nahore v podkrovi,tak to bude vetsi,ale mimi se nam se m taky vejde,ono se to vzdy nako udela,neco vyhodi,neco prestehuje.
tak snad se mi to odesle...
27. srp 2007 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:

tak jsem to v tý hnusný práci zvládla,ale dalo mi to přemáhání a navíc nebylo dneska co dělat a tak jsem se tam plácala :wink:

zaběhla jsem si na mani a pedikuru a to byla teprva lábuž,to se mi líbilo :grinning: :grinning: :grinning:

děkuji za přivítání z dovolený,bylo nám dobře :grinning:

dneska jsem volala k dortoru,tak v pondělí ráno tam pomažu na ultrazvuk a uvidíme co mi poví,doufám že to budou pozitivní zprávy :wink: :wink: :wink:

holky moje to vám to těhulkování utíká co??? :wink: :wink: :wink: zdeni už se připravuje do porodnice,gabča je v polovině a milušku už přešlo zvracení :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2007 v 18:52  • Odpověz
jo leti to fakt rychle,ani jsem se doma nenudila...jak me nekdo strasil
27. srp 2007 v 19:31  • Odpověz
zdeni ty jsi tak akční mamina,že takovou jsem ještě nezažila :grinning: :grinning: :grinning: ,ale doufám,že už na sebe dáváš pozor a hlavně na mimíska :wink:
27. srp 2007 v 19:38  • Odpověz
madlenko ted nedelam nic,jen dopolko obed,pak jsem sla spat,protoze jsem vstavala brzo a bbylo to znat...hodila jsem pradlo do pracky a povesila ho,to neberu jako praci:slight_smile:)a dala kralickum,to taky ne.))ted fakt nic nedelam
Mm mi psal,ze prijedou az za tmy,ze maji jeste hodne branbor vybirat,tak tu jsem sama.
navecerela jsem se chleba s klaadenkou a rajcatkama mnam mnam.
koukala jsme na zpravy na ty postizeny jak chtej vyhazovat,MM teda nedela v zadn y fabrice,ale jeho zamestnavatel na nej taky bral ty slevy tak doufam ze neprijde o praci.
27. srp 2007 v 19:48  • Odpověz
já koukám na telku,dala jsem si nektarinky a jsem tady taky sama :frowning2: MM je v práci,ale volal,že mají v plánu končit půl desátý :wink:
27. srp 2007 v 19:53  • Odpověz
u nas e uz stmiva tak pokud se tam neseknou tak by meli byt do pul hodky doma.no uvidim,hlavne tchanovni v 5h.vstavaji..ja si asi nahraju to jakm davaji od ctvrt na 10na nove a pak na to nekdy s MM mrknem.
27. srp 2007 ve 20:03  • Odpověz
tady už je taky skoro tma,no my by jsme měli na brambory na zahrádce vlítnout tento víkend,ale nevím jak to dopadne,páč je u nás turnaj v nohejbale a pak je zábavka,tak nevím nevím jak to bude :wink: :wink: :wink:
27. srp 2007 ve 20:08  • Odpověz
ahojte holky,
tak volno je fuč a já zase makám.Koupili jsme si s MM novou postel a teď jsme si vyjeli na nákupy bot a přivezli jsme si povlečení s tím stejným motivem jako je ta nová postel.Já jsem to moc kupovat nechtěla,máme teď dost jiných pohledávek,ale MM si zase prosadil svou a já se ani moc nebránila.

:sweat_smile:
Sakra,teď mi psal,že dorazí až kolem jedenácté.a já se tak těšila.Celý týden se skoro nevidíme.Já teď končím až v sobotu ráno a on má odpolední.Ti zaměstnavatelé jsou sobci.Nechápou náš tulící program. :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2007 ve 20:25  • Odpověz
dudus tak vy máte nový pelíšek to vám to tuleníčko půjde jedna báseň :grinning: :grinning: :grinning:

já bych se taky tulila a mazlila,ale zatím nemám s kým,ale snad dorazí MM zavčas a stihneme se přitulit :wink:
27. srp 2007 ve 20:47  • Odpověz
čaute babky :wink: :grinning: tak jak se máte při úterku :grinning: óóó teprve úterý :sweat_smile: no to je mazec kde je do víkendu pomóóć :astonished:

U nás už jde poznat, že léto už pomalu končí, sluničko svítí, ale hyce už nejsou,, je tak příjemně a dobře, to mám moc ráda, těším se na babí léto a na výlet do Jeseníků a Beskyd :slight_smile:

Zdeničko, kdy ty vůbec máš te termínek ať víme kolem kterého data držet pěstičky aby to byla rychlovka. No jak už holky psaly, teď ti to sletí nejrychleji a už bude mimisek u tebe :slight_smile: . Musí to být moc hezké když už pereš a ukládáš věcičky pro malinké, to musí být bájko. Už jste se dohodli na jménech? Šoupneš nám je sem do éteru???

Holky můžeme si tipnout co Zdenička čeká jestli holčičku nebo chlapečka. Já tipuju chlapečka :slight_smile:

Holky, co se dnes chystáte vařit?? abych měla nějakou inspiraci. Nám sice zůstala na dnešek dušená mrkvička, ale abych věděla jak pokračovat. Nemám žádné nápady. Mám ale doma cuketu tak jestli znáte nějakou dobrotu z této potraviny tak šupkdy semky abych mohla vyzkoušet. Včera jsem dostala od mamky plný kyblík ostužin tak jsme je hned rozmixovali s cukrem a zamrazili, jak budu dělat palačinky tak se budou hodit :wink: . Nějak jsem ale zjistila, že mám malý mražák, dám tam zeleninku, ledy, zmražené jahody a ostružiny, petržel apod.. potom trochu kukuřice, sem tam americké brambory a na maso už moc místa nezbývá :frowning2: nějak jsme to nedomysleli, ale maso můžu koupit po cestě každý den čerstvé tak ještě že tak páč nevím kam bych ho dala :grinning:

Zatím bájko já jdu zase pracovat, to byla jenom pauza, udělala jsem si ji nějak dříve, tak se mějte krásně sluníčkově a já sem zase zamířím kouknout jak se vám daří :slight_smile:
28. srp 2007 v 11:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Ja taky tipuju Zdenicku na chlapecka :grinning: a Gabi na holcicku :grinning: u Milusky zatim nevim, asi jsem ji jeste s briskem nevidela :slight_smile:

Ja nebudu varit nic, manzel jel za kamaradem do Liberce, tak se naji tam a ja se odbudu rohlikem :slight_smile:
28. srp 2007 ve 13:43  • Odpověz
Oli, na mym brisku bys videla jen speky :grinning: . Ja tipuju Zdenicku na holcicku a Gabou taky. Ja budu mit urcite poradne zlobivyho klucinu.

Kyti, ja pouzivam cuketu na omacku na spagety. Budto ji podelne nakrajim, nebo ji naloupu skrabkou na brambory na tenke platky, orestuju na olivovem oleji s cesnekem, pridam trochu rajcat z plechovky, nebo protlaku (muzes pridat i cerstva rajcata, ale ja jsem lina)sul, pepr a mam takovou italskou smes koreni a bylinek. pak hnedka smichat s uvarenyma testovinama. navrh parmezan, mnam. Potrebujes k tomu ale cuketu malinkou, aby byla krehka. Nasi je nechavaji prerust, to se pak hodi leda do bramboraku. Je to sice bez masa, ale moc nam to chutna.
28. srp 2007 ve 14:44  • Odpověz
Kytinko: já z cukety dělám polévku, omáčku na těstoviny (jinou než Miluška) a nákyp..tchýně guláš..

holky, já už zítra budu vědět, jestli Kulička bude klučík či holčička :dizzy_face: tak pak vám to sem samozřejmě písnu :wink: teda, snad se nám dobře ukáže a předvede :grinning:

včera jsem byla na předporodním kurzu a měli jsme tam i maminku - těhulku - břišní tanečnici, tak nám ukazovala nějaké prvky, co jsou dobré i pro těhotné, tak to byla teprv sranda :grinning: ale řeknu vám, je to náročné, to by člověk neřekl..

dneska jsem se probírala věcičkama po švagrové Martínkovi a ještě dost se toho dá použít, tak dobré :wink:
28. srp 2007 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
tak holky, rychle tipujeme a vsazime se, s cim Gabou zitra prijde :slight_smile:.
Gabi, jeste jsi na nemocenske?
28. srp 2007 v 15:31  • Odpověz
ahoj holky :grinning:

tak já myslím,že gabča bude mít holčičku,takovou malinkou kuličku :grinning: :grinning: :grinning:

holky já si du uvařit čaj a jdu se léčit :frowning2: není mi dobře a musím se z toho dostat,abych byla fit na naše snaženíčko :wink: :wink: :wink:

tak pište pište a´t mám co číst
28. srp 2007 v 16:49  • Odpověz
tak vám holky přeju dobrou noc a sladký sny :wink:
28. srp 2007 ve 21:20  • Odpověz
ahoj zdravim,jsem tu na chvili,dopolko tu byla manzel a odpolko jsme do pul 3 spala a pak jsem zehlila mimi vecicky a jeli jseme pro ten prebalovak,postylku matraci prosteradla,dudlik,apd.vecicky,uz mam skoro vse.MM se ted ten prebalovak pokousi davat do kupy,vypada to na cely tyden po vecerech...no uvidime.je to plno prykynek a sroubku:slight_smile:))
me tipuji na kluka podle toho jak vypadam a podle briska na holku:slight_smile:)
jmena:Krystina,verca,aneta,anicka a zatim vede bara
a kluk:tomas,radek,filip,franta...zatim nevime.)
My z cukety delame jako na mozecek a obalujeme ji a nebo buchtu:slight_smile:)
Termin je az na zacatku rijna,ale podle dr.driv o 2-3 tydny,tak se uvidi ve finale.
gabou a co byste spis chteli?tak snad se vam mimi ukaze..
Zitra bude varit plnenyx papriky,jeste jsem je teda nedala,tak uvidime:slight_smile:)
zitra se zase ozvu,pa,pa.
28. srp 2007 ve 22:07  • Odpověz
ahojík holky, díky za ty receptíky z cukety, určitě se o něco pokusím, ale moc se mi líbí ten recept od Milušky na těstoviny - to bude určitě mňam mňam.
Gabi, tak ať se na ultrazvuku ukáže co potřebujete, ale myslím si, že budete mít radost ať už to bude holčička nebo chlapeček. Kamrádce říkali celou dobu že to bude holčička a v nemocnici na posledním ultrazvuku jí lékař řekl, že si není jistý tou holčičkou, že to typuje spíše na chlapečka, ale uvidíte. A vy už máte jména vybrané??
Zdeničko, máte krásné jména vybrané, ale já bych asi nedala Radek a ani Filip, nějak si je spojuju s určitýma lidma, ale je to každého věc. Moc se mi ale líbí Bára a Anetka.
Já se jdu teď věnovat miláčkovi, nasadil na mě přemlouvací metodu na novou motorku a už do mě hučí od neděle a pořád kombinuje a spekuluje atd.. už mu to asi dovolím abych od něj měla pokoj, pořád to poslouchat a vidět ty jeho smutné oči - ach jak mě bolí srdíčko :confounded: . No tak zatím holky přeju krásný večer a těším se na zítřejší zprávičky od Gabou.
Jinak Milušku tipuju na holčičku a Gabou taky na holčičku.
28. srp 2007 ve 22:45  • Odpověz
Vcera mi volala kamaradka a rikala, ze se na mne prijde podivat a jestli pry jsem skareda, tak to bude holcicka :grinning: .
Zdeni, Gabi, vy nemate takovej ten pocit, ze vite co to bude?
29. srp 2007 v 07:49  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Tak to jsem Gabi zvedava, co Vam kulicka ukaze :grinning:

Kyti: nemeli byste spekulovat spis o auticku, kam se vejde kocarek? :grinning:

Zdeni: tak my mame favoritku Verunku a kluka asi Matyska :slight_smile:, Radek to nemuze byt v zadnem pripade, to byl muj ex :slight_smile:
29. srp 2007 v 08:17  • Odpověz
Taky přeju dobré ránko holky,

Olinko tak my už autí máme a nehodláme ho teď pěkně dlouho měnit. Je to sice jenom třídveřák, ale prostorný a na autosedačku tam je místečka dost a prozatím to musí vystačit :grinning: je to MM třetí miláček :wink: :grinning: . První miláček jsem prý já, druhý motorka a třetí autí a pak až daleko jsou další věci :grinning: a MM ten motorku musí mít i kdyby to měl jenom teď na dva měsíce nebo na jednu sezonu než bude malý, uvidíme jak nám to s tím snažením půjde. Připoměla jsem MM že v sobotu už je září a byl v pohodě takže snad snad snad se podaří :grinning: . Už se postupně za ten rok smířil s touhletou myšlenkou. Pořád mi říká, že chce být vzorný a chce mi se vším pomáhat když to příjde, že nechce být jako kamarád, který všechno nechává na manželce a on vydělává prachy a malého rozmazluje, to se mu nelíbí, tak jsem ráda, že v tom je normální :slight_smile: .

Miluško s tím má kamarádka pravdu, když máš přes těhotenství krásnou pleť a celkově jsi hezčí tak prý čekáš chlapečka a když se ti zhorší pleť a vlasy tak to bude holčička, protože holčičky ubírají na kráse a berou si to pro sebe :slight_smile: , ale myslím si, že to odhadneš až ke konci těhotenství. Kámoška byla v těhotenství pořád stejná až poslední dva, tři měsíce byla krásnější a krásnější a nakonec to byl kluk :wink: :slight_smile: . Proto tipuju Zdeničku na chlapečka protože na každé fotce je krásnější :slight_smile: .

Už se těším až napíše Gabou jestli se kulička ukázala a co se z ní vyklube :wink: .

Holky moje, přeju vám krásný den a já se sem zase přes přestávku mrknu. Dnes budu kuchtit ty cuketové špagety, tak snad se mi povedou.
Krásný slunínkový a odpočinkový den přeju holčinky a hodně veselý :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2007 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.