• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Jinak mě se líbí hodně jména pro holčičku Viktorie (MM nechce o tom slyšet) a potom Ema, Bára a Laura (upřednostnila bych Emičku, kolegyně z práce má Emu a moc se mi líbí jak jí říka Eminko, Emuško, Emčo apod...). Pro chlapečka se mi líbí čím dál tim více Ondřej a Šimon, ale jak se tady tak koukám tak Ondřejků je tady jako máku a Šimonek mi příjde hrozně sladké :grinning: , ale kdo ví jak to u nás ještě dopadne, ještě nejsem ani těhotná :wink: hlavně že už mám jména :grinning: .
29. srp 2007 v 08:41  • Odpověz
Presne, ja uz mam taky jmena a pak nakonec to bude treba uplne jine :slight_smile:

Viki ma moje kamaradka, je to pekny sidlo :slight_smile:
29. srp 2007 v 10:32  • Odpověz
Jasnačka, souhlasím, já měla už vybraných jmen :grinning: , kdysi se mi líbil Matyáš, ale teď už ho má taky každý a líbil se mi i Tonda, ale to mi zase MM klepe na hlavu jestli jsem normální :grinning: . Já to budu tak kombinovat až dokombinuju a překombinuju a mé dítě mě bude nenávidět za to jak se jmenuje :wink: :grinning:

A kde máme Gábi a Zdeničku. Už se těším až Zdeni zase napíše co všechno stihla a já si budu připadat jako úplna lenivka a neschopenka :grinning: a Gábuš nám snad prozdratí to sladké tajemství - holčička nebo chlapeček.

Holky, tak jsem svolila k tomu aby si MM koupil motorku, ale bude pokaždé vozit mě a jak mi to bude připadat rychle a odvážné tak na něj musím zabouchat a že mě vždy poslechne a zpomalí. Už se poučil, jsem moc ráda, teda doufám, že už navždy :wink: . Hned jsem využila situace a když jsem svolila tu motorku tak jsem mu poslala přes icq odkaz na paraglaiding (nevím jak se to pisánkuje) a že by se mi to moc líbilo, tak možná se letos proletím - hmmm to by byla paráda. Zvolila jsem taktiku něco za něco a když si to teď u mě žehlí tak toho musím i kapánek využít :grinning:
29. srp 2007 ve 13:34  • Odpověz
Kytinko, ty se teda vyzivas v adrenalinovych sportech :wink: . To neni nic pro mne, ja bych mela strach. Kdy vlastne zacnete snazilkovat?
29. srp 2007 ve 13:47  • Odpověz
Ja bych se taky strachy pocurala :grinning:, ale tvoje taktika je spravna :slight_smile:
29. srp 2007 ve 14:02  • Odpověz
tak jsem tu a dnes jsem toho udala opravdu hodne ,bylo mi a je mi dobre,mimi citim jak kope,tak je to fakn pocit.
Prebalovak MM skladal a lepil do 1h do rana,ja si mezitim prevlikla periny,rano je vyprala,povesila a za chvili je pujdu zehlit.Udala jsem ten obed ,byl dobry,mezitim MM nasadil supliky a doladil ho,dal ho na misto atak.ja ho umyla a ted cekam az vyschne.Vyprala sjem vsechny pletene vecicky jen tak v ruce a uz se taky susi.Roztrhala jsem krabice po prebalovaku..dovezem to pak nasim,oni s tim zatopi.A dokonce jsem si sbalila i tasku do porodnice,mam ji vedle postele.tak dnes jsem byla aktivni,je fakn kdyz je cloveku dobre a nemusi lezet,ja bych to fakt dlouho nevydrzela.navecer narovnam vecicky a a kosmetiku apd.jeste jsme uklidila ve skrinich,mela jsem vsude ty mimi vecicky,tak ted to zase muze byt tak jak bylo.
pristi tyden okna,zaclony,to udela MM a ja vyluxuji a prach,prestehujou se a povliknou postylky a je to.
Nam se takly pokazdy libi jiny jmena a clovek s i je spojuje i s nakyma lidma,to je vzdycky tak..
29. srp 2007 v 16:06  • Odpověz
Holky já těch adrenalinových sportů moc nepěstuju, jenom mě ten paraglaiding moc láká už dlouho, stejně jako Norsko a sjíždění Fjordů, ale MM mě tak trochu brzdí a tak jezdím aspoň na motorce, to je taky někdy pořádný adrenalin, ale jezdím pomalu, zabít se nechci :grinning: .
Pošlu vám odkaz co se mi moc líbí, suprové vyžití v Beskydech: http://valasske-kralovstvi.cz/eshop/channel.php?aff=b64333e33958406fae761e8f7c31bebc
Tohleto zase nejsou až tak adrenalinové sporty,až na to lezení, to mě nějak nenadchlo asi bych z té výšky omdlela a po .... se :grinning:

Nejspíš začneme v září, což už je teď v sobotu, ale uvidíme jak to bude s mazlením, máme docela nabitý program a za týden má stejně dorazit tetka tak asi až po ní :slight_smile:.
A jak se Miluško cítíš? Už je ti líp? Jaké máš vůbec pocity když máš malého v bíšku?? :wink:
29. srp 2007 v 16:06  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem už dorazila domu z práce a dočetla vše co jste písaly :wink:
hodila jsem prát prádlo světlý a ještě tam budu mít tak dvě pracky tmavýho :unamused: ,teď půjdu otrhat rajčátka na balkon a pozalívat kytky,sice mi není ještě moc dobře,ale musím něco dělat :wink:
doufám,že MM dneska dorazí včas,abych se měla ke komu přitulit,dneska v noci ho odvolali zpátky do práce a já byla sama v pelíšku :frowning2:

tak jak to dopadlo gábi???
29. srp 2007 v 17:41  • Odpověz
holky tak okna jsou umyty,manzilek sam od sebe sel uz dnes,vzal i skrine,vyluxoval pavuciny apd.je to muj pokladek.zitra dam vyprat zaclony a pak je povesi a ja uz si dodelam jen ten prach dole:slight_smile:)
gabi,gabi nas napina.
29. srp 2007 v 19:02  • Odpověz
teda zdeni doufám,že jsi MM dala pořádnou pusinku za ten úklid,to je šikulka :wink:
29. srp 2007 v 19:18  • Odpověz
Ahooooooooooj!!

Hlásím návrat z 2D ultrazvuku! Jsme oba s manžílkem totálně nadšení :dizzy_face: a z kuličky bude pravděpodobně HOLČIČKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dvd máme taky, ale není to zfinalizované či co, tak nám to nejde doma přehrát, ale nevadí..jsme plni zážitků a příští týden tam jdu znovu, tak řeknu dr., aby mi to zfinalizoval a bude to :wink: platili jsme 200Kč :wink: a ukápla mi i slzička štěstí :dizzy_face: Vše máme v pořádku, jenom se kulička nechtěla otočit, aby jsme viděli hezky obličejík a bříško, tak tam příští týden jdu znovu :slight_smile:

Jo a ještě novinka..máme kočárek!! Přesně ten, co mám v albíku, ten pistáciově zelenkavý se šedou :grinning: Jsem mooooc šťastná!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2007 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
gabou to ti mooc preju,ja vim jak jsem byla hotova kdyz jsme mimi videla,a to jen an normal.ultrazvuku.rikala jsem MM,ze mi i mavalo:slight_smile:)tak holcicka,no vida,to uz aby jste premysleli o jmenu.
pusinku jsem mu dala a dobrou vecu:slight_smile:)
29. srp 2007 v 19:41  • Odpověz
Gabi, tak to je super, že je vše v pořádku a že jste si to tak užili. Holčičku jsem si teda tipla dobře, tak ať je to 100% a můžeš kupovat růžové věcičky :slight_smile:

Zdeničko vy jste se s manžílkem hledali až jste se našli, jste oba dva úplně stejně pracovití a plní energie. :slight_smile:

Hezký večer holčinky a mějte se krásně.
29. srp 2007 v 19:45  • Odpověz
Gábi,to je krásný tak to bude KULIČKA :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2007 ve 20:31  • Odpověz
zdravim dnes ranu...cekam az se vyperou zaclony,MM je povesi a ja zas hura do pelisku.
Rano nam psal bratranek,ze se jim narodilo mimi,o 14 dni driv.Minuly tyden jsme tam byly a nic:slight_smile:)MA 3,16a meri 50cm.tak jsme z toho byly v soku s MM.Hlavne ze jsou zdravy.Termin meli az 12.9:slight_smile:)
30. srp 2007 v 07:13  • Odpověz
Ahojky, Zdeničko tak to je fajn, že jsou oba v pořádku. Těch 14 dní to už není takové hrozné, horší by to bylo kdyby porodila o měsíc nebo dva dříve. Tak ty teď musíš být hodně v klidu aby se mimiskovi nechtělo dříve :wink: :slight_smile: . Ale vyšlo vám to parádně, bude se vám hezky chodit na procházky spolu a už máš první spřízněnou dušičku.

Už mizím pracovat tak ahojík zatím :grinning:
30. srp 2007 v 07:41  • Odpověz
Jinak Zdeničko doufám, že se nám pochlubíš přebalovákem a věcičkama jak to máš všechno hezky nachystané a vedle nazdobenou postýlku. Už se mocka těším :slight_smile:
30. srp 2007 v 07:42  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Ja taky tipovala Gabi na holcicku :grinning:, jsem rada, ze je vse v poradku :wink:. Kocik je primovej :wink:

Kyti, tak to abys ten adrenalin zazila driv nez budete mit v brisku taky nejakou kulicku :grinning:

Zdeni jsi neskutecne akcni :slight_smile:, ja byt doma, tak spim min. do 8:30 a ty uz mas v 7 hod. vyprany zaclony :grinning:
30. srp 2007 v 08:36  • Odpověz
Zdenicko, ty jsi ale dabel. Ja snidam ze zalepenyma ocima a ty peres zaclony :grinning: . Nechtela bys na par dnu prijet k nam?

Gabi, to je super, holcicky jsou fajn. Ten kocarek je peknej. Muzu se zeptat, kolik neco takoveho stoji?
30. srp 2007 v 09:50  • Odpověz
Holky vy máte tak krásné starosti, jako je kočárek apod... to se tak krásně čte a hlavně jak Gábi popisuje jak byli na 2D a že budou mít holčičku :slight_smile:
Já jsem vždycky chtěla chlapečka, ale poslední dobou spíše chci holčičku nějakéh andělíčka v šatičkách :slight_smile: Holky já vám to tak moc přeju ať je vše v pořádku a ať jste všichni šťastní :slight_smile:
Olii, jak budu vědět, že čekáme mimiska, tak určitě přestanu jezdit na motorce a blbnout, mě to dělat problém nebude, určitě dám přednost malému před tady tím :wink: :slight_smile: . A jak to vidíte vy s malým? Je to opravdu takové nevyhovující, teď, že to překládáte na jiný termínek?
30. srp 2007 v 10:07  • Odpověz
ahoj,jo mame to skoro nastejnio,ty mimi a to neplanovane.MM povesil azclony,ja mu to schvalila a nebojte sla do 10ti h.zase spinkat.Pak jsme se dala do velkeho uklidu,nalestit skrine,topeni,vsechny trubky ,vypinace a takovy ty veci,ktery se nedelaji pri beznam uklidu.kuchyn jsem si nechala na zitrek.k obedu jsem si udala kasi krupicovou a sla na hodku zase spat.a pred chvili jsem prisla z knihovny,tak zase budu mit co cist.
Prebalovak urcite hodim do alba,ale to az to Mm stahne z fotaku.a postylku az asi pristi tyden,aby se na ni mic neprasilo.mam to pripraveny,jen to povliknout..to je pak hnedka.
14dni je v pohode,me taky dr.rikal hlavne do toho 37tt,to je vlastne ten pristi,pak ze uz je to jedno,je to asi lepsi,nez kdybych prenasela.
Pujdu k vece udelat zeleninovy salatek...
30. srp 2007 v 17:01  • Odpověz
Ahojík holčiny!!

Děkuju za gratulace k holčičce, ale ještě není fakt nic jisté, protože se kulička nechtěla moc ukazovat :sweat_smile: Doktorka jenom říkala, že zatím pytlíka nevidí :grinning: tak uvidíme ještě ten příští týden..ale fakt je nám to s manžílkem jedno..holčičku jsme si přáli, to ano, já hlavně jako první nebo druhé miminko určitě..ale jak jsem tam ležela na tom ultrazvuku, tak jsem si říkala, hlavně, ať se hýbe, ať je zdravé a bylo mi opravdu a upřímně jedno, co kulička je :dizzy_face: Já mám největší zážitek z toho, jak vidím být to srdíčko, to je teda paráda, že něco tak malilinkatého už tak pracně funguje :dizzy_face:

Zdeni: to je paráda s tím bratránkem, to vám to hezky vyjde nějak pospolu..fakt super :wink: a ty ještě chvilinku vydrž, ale pak už miminko pusť, ať se tady máme z čeho radovat, ju? :grinning: :dizzy_face: hlavně, ať jste v pořádku..

Milu: díky za pochvalu kočárku..jak si půjčím foťák od tchánů (snad zítra), tak nafotím líp..je fakt úžasný, zatím nám tady stojí v obýváku a všichni si jej chodí prohlížet..ale pak ho chceme hodit k našim..byl za super cenu 6.999Kč - takže paráda..je i s fusakem a taškou ke kočárku s přebal. podložkou :wink: budeme ještě přikupovat autosedačku - vajíčko :slight_smile: Dneska si do něj zkoušela lehnout čtyřměsíční Kateřinka od sestřenice a prej dobré :grinning: :grinning: vyloženě jí vyhovoval :sunglasses:

Kytinko: no už aby jsi měla taky takové krásné starosti :wink: moc ti je přeju :slight_smile: Šatečky jsem dneska dostala od sestřenky po malé Kateřince, tak pak je taky nafotím..snad je pak nebudu muset vracet, že to bude kluk..no, ale je mi to fakt jedno :sweat_smile:

Jinak mám teďka takovou jakousi spánkovou krizovku..už týden špatně spím :pensive: usnu vždycky v pohodě..ale vzbudím se buď ve 2, ve 3 či ve 4 ráno, jdu na záchod a už neusnu..hrůza děs..pak usnu až tak o půl 8 a chrním až tak do 11 :astonished: :sweat_smile: No fakt hrozné..nevím, jak to řešit..ani levandulový polštářek nepomáhá..no nic, jdu asi do sprchajdy..MM je na volejbal. schůzi, tak jsem výjimečně večír tady, ale už to asi balím..tak dobrou nocku :pensive:
30. srp 2007 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Gabi, tak to je hezka cena :slight_smile:

Kyti: ted se to vylozene nehodi, jsme zadluzeni az za usi :angry:, takze jsme to prestali planovat, ale do konce tohoto roku urcite ne... pristi rok uz to nechame na spontannim rozhodnuti a ikdyz budeme furt zadluzeni, tak uz aspon bude hotova koupelna se zachodem a detsky pokojicek :dizzy_face:. Na jednu stranu bych prcka do rodiny privitala s otevrenou naruci, ale na druhou vim, ze proste jeste neni ten spravny cas, abych si to vse okolo uzila, tak jak jsem si vysnila :slight_smile:. Takze pristi rok :slight_smile:, aspon od Vas nasbiram cenne rady, jak rodit :grinning:
31. srp 2007 v 08:06  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím vás po ránu, až teď jsem se tady dostala :grinning: .
Olii tak to tě chápu, člověku se na mimiskovi pracuje lépe, když je v pohodě a vidím, že to zmákne :wink: , my máme už v podstatě všechno, kromě koupelny a dětského pokoje. Koupelnu nemáme, protože iniciativa od rodičů žádná není a my nebudeme do baráku vrážet 100tis. když si ho třeba pak budou chtít prodat apod.. okna jsme taky měli měnit a nakonec z toho sešlo tak jsme se na to vybodli a nechali to tak. Máme 2+1 a když bude malý potřebovat pokojík, tak ho uděláme z ložnice a nebudeme to nějak lámat přes koleno, přinejhorším si koupíme nějaký byt, ale do budoucna zatím nic takového neplánujeme. Pro nás je podstatná zahrada kolem baráku a možnost hlídání. Rodiče nahoře mají 6+1 tak se možná někdy prohodíme, tak to nemá cenu některé věci předělávat :grinning: .
Já jsem měla už párkrát potřebu mít miminko, ale pokaždé co mi v práci přidali a tím, že jsme to v baráku neměli tak zařízené a hotové jako teď tak jsme to taky posouvali, ale teď už nám nic nebrání tak snad se nám to podaří. Jinak MM pořád čeká až na září :grinning: , to je ale co zlobidlo :wink: :grinning: ale i hrozně starostlivý :slight_smile: .

Dnes fičím ke kamarádce na loučení se svobodou tak už se těším a v sobotu máme u nás slavnosti, tak to mi ten víkend zase uteče a v neděli jedeme do Opavy a přitom si uděláme cestu do Jeseníku takže doma zse nic neudělám :grinning:

Už se svědkyní připravujeme pro kamarádku soutěže na svatbičku, to bude paráda, mají totiž rádi letadla a zabývají se modelářstvím a soutěžemi apod.. a tak jsme jim z košťátka udělali Grippena aby mohli odletět po obřadu na hostinu :grinning: snad se jim to bude líbit :wink: .

Přeju vám holky krásný den, konečně pátek a užijte si pořádně víkend, já se tady asi přes celý víkend nedostanu ani dnes večer tak se mějte :slight_smile:
31. srp 2007 v 09:42  • Odpověz
Ahojec!!

Tak už jsem si nafotila kočárek, sebe i nějaké věcičky :dizzy_face: mám v obou albíkoch něco, tak kdyžtak někdy kukněte :wink:

Jinak já musím uklízet, protože tu máme hody, tak jsem tu vždycky jenom na skokana a hned pryč..

Olinko: my zase nemáme zařízeno nic, strašlivé dluhy taky, ale mimi jsme si prostě moc přáli (ale netušili, že to bude tak hned :sweat_smile: ) Zatím bydlíme provizorně u tchánů v pidimidi 1+menší 1, ale snad se tu nějak vměstnáme..baráček je zatím v nedohlednu :pensive:

Kyti: ty jsi samá svatbička či oslavička - super :grinning: A snad vám miminko najde cestičku hnedle v tom září :wink:
31. srp 2007 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu po dlouhé době nakoukla a vidím, že Gabča má nové fotečky :wink: ten kočárek je krááásný! Fakt. Máš super bříško, už takové správně těhotné :wink: je vidět, že dovču jste si užili i ve třech. A taky ti pěkně porostly vlásky... no samé novinky :slight_smile:
31. srp 2007 ve 14:55  • Odpověz
Ahojky Peti!! No to je dost, že jsi se taky ukázala!! Jak se máte vy?? Co Patrička? Kdy bude mít sourozence??

Jinak vlásky plánuju už zase ostříhat..teď jenom něbyl nějak čas :wink:

uff, zrovinka jsem dovysávala a půjdu ještě umýt schody, když mi tcháni odfičeli pryč :sunglasses:
31. srp 2007 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
Gábi, nepřeháněj to s úklidem, tempo - rekreačně :slight_smile:
Ty vlasy máš dobré, to je škoda střihat, ne? Budeš mít pak krásné profi fotky s miminkem... dlouhovlasá maminka :dizzy_face:
Hody si užijte, chystání jak na svatbu, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sourozenec zatím nějak nehrozí, konečně si začínám pořádně užívat Paty, hrozně rychle mi roste :frowning2: krásně mluví a je nějaká zničeho nic taková rozumná, vyspělejší, tak pořád něco vymýšlíme a absolvujem plavání, kroužek cvičení, ale příští rok nad tím začnem asi vážně uvažovat, táta by chtěl ještě jednu holčičku, tak uvidíme :wink:
31. srp 2007 v 15:10  • Odpověz
Peti: no právě jsem to asi přehnala..záda bolí jako čert, jsem zpocená a dýchám o 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak teď budu už jenom ležet..radši..
Vlasy já dlouhé nesnesu..už jsem to zkoušela několikrát, ale vždy zvítězily krátké :sunglasses: Aha, tak to si musíš Patričky hezky užívat, když už je to taková rozumbrada :dizzy_face: to je paráda..MM by chtěl taky klíďo dvě holky :grinning: a mně by to vyhovovalo víc než dva kluci, tak taky uvidíme..taky nám zatím bude bohatě stačit to jedno..hlavně zdravíčko :wink:

Jejda, Zdeničko, kdepak tě dneska máme?? Snad už nerodíš :confused: :grinning:
31. srp 2007 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už máme skoro víkend :grinning: :grinning: :grinning: to je paráda už se těším na volníčko :grinning: :grinning: :grinning:

peti my jsme teď o víkendu byli u tchánů a byla tam i švagtová s Lukáškem,je mu šestnáct měsíců a je bombovej :wink: ,začíná lumpačit a vůbec se nikoho nebojí,vždycky si najde někoho a ten s ním musí chodit po schodech,krmit psíka piškotama,zatahovat rolety,tahat za závěsy a kramařit :grinning: ale je šikovnej a dá si říct :grinning:

gábi věcičky jsou krásný a kočárek má krásnou barvičku

kyti ty si užij kamarádky loučení a slavnosti
31. srp 2007 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.