• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Gabi, to je na Zdenicku jeste brzy. Doufam ze jeste nerodi, spis zase neco vari, nebo uklizi.

Madlenko, kdy jdes k doktoru na kontrolu?

Peti, to ale nejakou dobu trva, nez takovej sourozenec dorazi :
31. srp 2007 v 19:50  • Odpověz
Ahojky Madlenko! To věřím, že s malým Lukáškem byla sranda :wink: já mám teď už tříletého synovečka Martínka a s tím je to taky paráda :slight_smile: Hlavně, když nás na dovolence budil o půl 7 ráno s tím, abychom se s ním šli už koupat :grinning: :grinning: :grinning:

Ahojky Miluško! No, já doufám, že Zdenička ještě nerodí..ale jak kdysi písala, že už se otvírá, tak jenom proto to vzpomínám..a doufám, že už jenom odpočívá :wink:

Já jsem to trošku přehnala s úklidem, tak jsem doteď jenom ležela a nic nedělala :sunglasses: a od MM jsem pěkně dostala, že to přeháním a proč to vlastně dělám :sweat_smile: no jo, ale když to nikdo jiný za mě neudělá, že? A tchýně se ještě blbě ptá, že proč jako uklízím :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpověděla jsem jí, že no přece proto, že už se na ty chlupy všude nemůžu dívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: (no, ne až tak přímo) a taky, že jsou přece hody a budou chodit možná návštěvy, tak proto :pensive:
31. srp 2007 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, jak to budete s tim psem delat, az bude kulicka na svete?
31. srp 2007 v 19:58  • Odpověz
No, Miluško..tak to si radši ani nepředstavuju :confounded: je to sice milouš, ale už teď mě pěkně štve, když nás ruší štěkáním (např. když je tu návštěva a jeho si nikdo nevšímá), když je skoro pořád doma a hlavně ty chlupy..to je děs..hlavně budu muset hlídat tchány, aby si pořád umývali ruce, když budou chtít Kuličku chovat, protože se pořád mazlí jenom se psem :sweat_smile: oni nemají zatím žádné vnouče, tak berou Bena jako miminko, no :unamused: Ale už jsem říkala MM, že tu bodou změny, jak bude Kulička na světě a on stojí při mně, tak doufám, že to prostě nějak zvládneme :wink:

A co ty, jak ti je??
31. srp 2007 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
Největší nevýhoda Bena je, že je moc velký (labrador) a budu se bát ho nechat s Kuličkou samotného..to je jasné..tak ani nevím, jak budeme využívat dvůr (už teď tam s neteřema a synovcema nechodíme, aby je Ben neposkákal) :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moji rodiče si teďka koupili pejska takového malilinkatého bílého (nevím rasu - spíš kříženec) a to je teda zlatíčko :dizzy_face: to je úplně něco jiného a synovci a neteře tam chodí pořád a pořád s ním dělají psí kusy a on je fakt v pohodě :dizzy_face: No, když nebude zbytí, tak se asi odstěhujeme k našim :grinning:
31. srp 2007 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
miluš v pondělí ráno tam naklušu a uvidíme co mi řekne,jestli ty potvůrky pořádně narostly :wink: :wink: :wink:

co děláš kočko a co nějaký fotky z dovči???

dneska se v práci stavěla ta těhulka a chudák plakala,je v pátém měsíci,musí na vyšetření kvůliva srdíčku miminka :frowning2: a taky jí řekli,že musí jen ležet a nic nedělat,páč jí hrozí,že o miminko přijde :frowning2: :frowning2: :frowning2: a mají mít holčičku

!!!!!!!!!!!!!HOLKY TĚHULKY DÁVEJTE NA SEBE POZOR!!!!!!!!!!!!!
31. srp 2007 ve 20:06  • Odpověz
Jejda, Madlenko, tak to je smutné, to je mi jí líto :frowning2: ale když se bude šetřit a jenom ležet, tak to bude určitě dobré..Jé, taky holčička..a v pátém měsíci? Tak to je podobně jako já :sweat_smile: počítám tak prosinec?? A budeme na sebe dávat pozor, neboj..a ty taky, ju? Aby to miminko bylo u tebe v bříšku za chviličku!!
31. srp 2007 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
nebuj já se snažim,aby u mě bylo spokojený a bylo tam brzo :wink: ,jen kdyby ta příroda už konečně povolila a nám miminko nadělila :grinning: :grinning: :grinning:

jo mají termín na konec prosince a začátek ledna,ale teď to vypadá,že půjde na 100% na císaře a musí se modlit,aby mimísek vydržel ještě minimálně dva týdny,pak už by mohlo být v inkubátoru,tak snad to bude dobrý
31. srp 2007 ve 20:18  • Odpověz
Madlenko, mne akorat prisly vysledky krevnich testu z Plzne. Vse negativni, tak mame alespon ted do 20 tydne klid.
Budu v pondeli drzet palecky.

Holky dobrou, ja jdu koukat na detektivku.
31. srp 2007 ve 20:20  • Odpověz
milu dobrou a pěkný víkend :grinning: :grinning: :grinning:

já koukám na četnický humoresky :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2007 ve 20:23  • Odpověz
milu to je krásná tapeta do pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning:
je dobře,že jsou testíky v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2007 ve 20:58  • Odpověz
Je vidis, v humoreskach maji dvojcatka vid :slight_smile: . Moje detektivka uz skoncila.
31. srp 2007 ve 21:05  • Odpověz
kluka a holku,jsou to nový díly a jsou dobrý :wink: :wink: :wink:

váš mimísek bude mít krásnej pokojíček :wink:
31. srp 2007 ve 21:11  • Odpověz
Dobré ránko, včera jsem se sem už nedostala, tak jsem se nemohla ani rozloučit :sweat_smile: ale okupoval to tady můj drahý..Ještě jsme spolu dělali pozvánky na srazík ze základky, tak jsem byla ráda, že mi pomohl..ale toho vztekání u toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to bylo..

Já se taky kukala na humoresky..ty nové díly jsou fakt super :wink:

Madlenko: nová fotečka?? Moc krásná :dizzy_face: Týjo, tak ta těhulka už bude rodit teď za dva týdny?? No tak to je mazec..to si ani nedovedu představit :sweat_smile: Tak snad bude mít všechno v pořádku..

Manžílek mi odfrčel do práce a nám se s Kuličkou už kupodivu nechtělo válet, tak jsme tady..ale za chvilku nás čekají povinnosti..nejhlavnější je snídaně :grinning: :grinning: :grinning: pak půjdu k našim dělat s mamkou pomazánku na chlebíčky :grinning: a pak budu dělat obídek..asi rajská polévečka a řízky s bramborama..mňam!
1. zář 2007 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Madlenko, pekna fotecka. Holky, za chvilku je to uz rok, co jsme se vdavaly. To jsme tu resily uplne jine veci. A Zdenicka bude za chvilku rodit.

Gabi, ty jsi aktivni. My jedeme dneska do Ikei, takze obed bude v Ikee. K veceri si pak s MM ukuchtime neco dobreho.
1. zář 2007 v 08:57  • Odpověz
Milu: nojo..letí to :grinning: Já mám to štěstí, že rok po svatbě (bez jednoho dne, tudíž 13.října) budeme slavit tatínkovu šedesátku na tom samém místě, kde jsme měli hostinu..tak si hezky zavzpomínáme :dizzy_face:
Jinak my máme ty hody, víš? Tak to proto..ještě bych si měla dneska nabarvit hlavku, ať jsem kóča :grinning:
1. zář 2007 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
¨nebojte jeste nerodim,ale opravdu jsme uklizela.dala jsme se do posledni nasi mistnosti a tim byla kuchyn,vse jsem vyhazela a utrela neviditelny prach,vymenila papiry v lin ce apd.probrala nase zraci zasoby,neco vyhazela...nalestila linku...mezitim obed...a pokracovani,pak byl na netu MMa ja sla odpocivat ,asi hodku jsme spala a jeli jsme do mesta.MM si koupil brusle,ze budeme jezdit s kocarkem,ja si je koupim az porodim,i kdyz s echci videt v zivote jsem na tom nestala,ale udali anm tu novou cestu,takl je to skoda nevyuzit.jezdi tu plno lidi.Pak rychly nakup v tesku a ke kamosce...tak jsme se pakne prejedli-zakusky ,jednohubky,pohar,chipsy,popcorn,dzusik...kazda jsme dovezli neco.Doma jsme byly asi o pulnoci.Uz 3 lidi nezavysle na sebe mi rekli,ze mi jde brislo dolu...ale to ejste muze byt klidne 3 tydny do porodu.
Pred chvili jsme dosnidala a dnes nic moc delat nebudu,tchyne uvarila omacku,ja pak udelam ryzi.Dnes mam v planu jen narovnat vecicky do komody a na to se tesim.
my ted mame plno terminu na narozeni mimi.14.9,by to bylo presne 11 mesocu od svadky,15.9 ma tchyne narozky,a o den pozdeji babicka svatek.22.9 MM narozky a o tyden pozdeji svatek....
to jo chudak kolegynka,rodit takhle brzo,to u me by se nastesti uz nic nestalo,ale nedokazu si to predstavit.
V knihovne jsme si pujcila super knizku,je to o tehu,ale hlavne porod,poslicci,plodova voda,kontrakce,siti a co se deje potom,fakt pekne napsany a je to i moderni,ze tam nejsou zadny zastaraly nazory..
Tak jsem se rozepsala,tak doufam,ze sem nekdo pres den mrkne-hezky vikend.
1. zář 2007 v 10:14  • Odpověz
Ahojky Zdeničko!!

Tak to jsme rádi, že jsi v pořádku..ale s tím úklidem už opatrně, ju? :sweat_smile: Nebo snad už to všechno máš a teď už budeš jenom odpočívat :wink: Prosím tě, napiš, jak se ta knížečka jmenuje, ju? Kdyžtak bych se po ní někde podívala..Už je září..toto letí..hlavně pak řekni manžílkovi, ať nám sem brzy po porodu písne, ať víme, ano?? Jsme totiž zvědavci :grinning: Tak se drž, ať jste v pohodě..

Já jsem dělala s mamkou pomazánku na chlebíčky, dala mi polévku - dodělala jsem jenom lokše (nudle) a játr.knedlíčky a švagrová mně udělala brambor. salát a já k tomu jenom řízky..tak jsem to měla dneska trošku snadné :wink: Miláček nám přinesl z práce větrník :dizzy_face: tak už jsme si daly s Kuličkou do nosu :dizzy_face: Teď nám ale zase odjel sbírat trnky na chalupu i s tchánama a já přemýšlím, jestli si mám jít na chvilku zdřímnout nebo si jít nabarvit tu hlavku :sweat_smile: Zatím kukám na dvd Simpsnů :grinning:
1. zář 2007 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Gabi my se na mimco taky moc tesime, ale proste chceme se mu venovat na 100%, uzit si briska, neresit, jestli mu koupim jedno nebo 2 bodycka, protoze jsou drahy, kocarek vybirat podle ceny atd. ... a to bychom ted delali, takze jsme zvolili zodpovednou variantu, ze nejdriv dopristavime :slight_smile:, to bychom mohli mit do konce roku a pak se uvidi... muj cely plat jde na splatky naseho dluhu, takze cim dyl budu v praci, tim driv ten dluh umorime a nebude to pro me takovy stresujici, kde pri matersky vzit penizky... samozrejme nechci pracovat az do doby,kdy to splatime cely, protoze to by jeste tak na 4 roky bylo :slight_smile:, ale to uz neresim, to pak zvladneme uz z jednoho platu zit a splacet, to uz nebude takova darda :slight_smile:... takze asi takova je nase situace :slight_smile:

Zdeni ty furt jen uklizis :slight_smile:, nechces prijet k nam? :slight_smile: mne se do toho porad nejak nechce :slight_smile:.

Dnes jsem rano udelala livance do postylky a bylo jich tolik, ze jsme se tak prejedli, ze jsme k obedu meli jen sopak :slight_smile:. Pak jsem jeste upekla buchtu, aby bylo co rano k snidani :wink:. Vecer jdeme do kina na Bournovo ultimatum, tak uz se moc tesim... vecu si dame nekde cestou...

Tak holky mejte krasne odpoledne a vikend, zitra se sem asi nedostanu :slight_smile:
1. zář 2007 v 17:13  • Odpověz
ja taky pekla kynutou se svestkama,ale myslim,ze se mi moc nepovedla,no uvidime...
uklizim,ale uz to vse mam.odpolko jsme narovnala veci do prebalovaku a ted uz ejn muizeme cekat na mimi:slight_smile:)mam klidny svedomi,ze mam vse hotovy co jsme chtela.Jen jeste postylku,aleto je za chvilku,mam to vyprany,vyzehleny..jen to povliknout.
dnes je to takovy posmutny,ja takovy pocasi nemam rada....je to i na spani a dostavam nakou blbou naladu z niceho-urco to znate...MM se jel projet na bruslich a az prijede,ze chjce vecu.ted psal,ze je vedle ve vsnici,kde ma bracha holku ,ze si da pivo a prijede...tak me to tak mirne nastvalo,i kdyz prece neni zadny duvod...no vsak to znate.
1. zář 2007 v 17:44  • Odpověz
Holky, nemela uz by se dludli vracet zpatky z Recka?

Jinak jsem vcera nakupovala a vystavila jsem to i se spekem v albu. Ale nesmite se mi smat.
2. zář 2007 v 11:56  • Odpověz
ahoj,proc bychom se ti meli smat.krasny brisko a pekne poroste.Neboj,mymu Mm se libi moje brisko..riak mu břichulec:slight_smile:))
dludli asi jo,ted nekdy,ale nez vybali apd,a nez se sem dostane,tak to bude asi chvili trvat.
2. zář 2007 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky holky!!

Olinko: vždyť ano..nemyslela jsem to nijak zle..já jenom, že moje touha po miminku byla silnější než materiální věci a teď na to tak trošilinku dojíždím (bydlení a tak), ale neměnila bych..Jinak lívance bych si taky dala :grinning: Hezké kino..páá

Zdeničko: tak teď už jenom čekáte na miminko, když už máš všechno hotové :wink: to je dobré..taky bych to tak chtěla všechno postíhat, jako ty :wink: jsi šikulena :slight_smile: Jo a tu náladu samozřejmě, že každá občas máme..snaž se to překonat a těš se na mimi :dizzy_face:

Miluško: taky jsem na Zuzku myslela, že už by se tu mohla brzičko ukázat :sunglasses: jsem zvědavá, jak se měli..A ty věcičky v albíku máš moc hezoučké..líbí se mi :dizzy_face: já bych zase chtěla taky nakupovat..ale teď nějak nemůžu..snad po výplatce :sweat_smile: a taky mám plno věciček od švagrové a sestřenky, ale ty novučké jsou prostě nějak hezčejší :sweat_smile:
2. zář 2007 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
ahojky říjenky moje,
tak jsem tu na skok.Skončil mi ten kolotoč šesti dvanáctek a hned jsem všechno dočetla,Ať jsem v obraze.Teda snažila jsem se.
Holky kukla jsem do vašich albíček,to je nádhera.Už abych měla tu laparku za sebou a věděla jak na tom jsme.Chtěla bych moc holčičku,ale to je asi tím,že mám kluky. :dizzy_face:
Zdeni tobě se to už blíží,budu na tebe myslet. :wink:
Oli tebe úplně chápu,život je bohužel o peněžích :unamused: Teda mě šíleně komplikují život. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale už to bude lepší,pracuju,tak se budu snažit i ty dluhy dřív zaplatit. :wink: Chtěli bychom své vlastní bydlení,ale nic zatím v dohlednu není......... :confounded: Bydlíme ve firemním bytě 2+1,docela maličkém.Ale komu se na druhou stranu podaří bydlet na zámku,že? :sweat_smile:
Ale když se mi tu udělá pavučina,tak mi nestačí ani stoupnout na židlu.Tak jsou tu vysoké klenby. :angry:
Dludli by už měla dorazit.Ona se bude určitě hned hlásit.Hm,Řecko,jela bych hned. :sunglasses:
2. zář 2007 v 16:25  • Odpověz
jo jo penize kdyby byly tak nemame treba spolecnou kopelnu a vc s tchanovcema a nemuseli bychom menit kvuli postylce a prebalovaku celý obyvak...ale mam sikovneho Mm a tchana,kteri to proste udelaji samy,trva to sice dyl,ale zase je to levnejsi a o tom to je.jsou fakt moc hodny,takze je to ok a ja si nestezuji.ted Mm setrel koupelnu a chodbu,bourali se zdi na naky draty a trubky ktera nam povedou pak nahoru do koupelny apd.ale uz je to zase cisty...
2. zář 2007 v 17:42  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

kino bylo senzacni, moooc se mi to libilo...

Milu, nahodou ja zadny spek nevidela :wink: :slight_smile:

Tak uz zase mame pondeli :frowning2:, proc ja se vzdycky tesim uz zase na patek :grinning:
3. zář 2007 v 07:53  • Odpověz
Oli, povidej mi o tom. Ja uz za chvili zacnu strihat metr, pracuju jen to 11.12. Ale obcas se mi do prace opravdu nechce.
Na ten film jsme taky chteli jit, ale ja se nakonec rozhodla nejit, nechci se v tehu divat na zadny nasili.
3. zář 2007 v 09:49  • Odpověz
Milu, tak po tehu si ho rozhodne pujc, vazne to stoji za to, a ma to zase otevreny konec, tak doufam, ze to bude pokracovat :slight_smile:, ale doporucuji pred tim shlidnout druhy dil... dost to navazuje :slight_smile:

Tak to uz mas za par :slight_smile: Zari uz je v plnem proudu, a Vanoce za chvili mame na krku :slight_smile: Dnes jsem muj synovecek poprve do skolky, tak jsem zvedava na jeho dojmy :slight_smile: jo a chudak zacal nosit brejlicky :frowning2: na dalku, vypada jako maly profesor :slight_smile:
3. zář 2007 v 10:04  • Odpověz
Ja jsem ted videla hodne deti s brejlickama jako ma Harry Potter. To je tady ted v mode :grinning: . Muj manza mel bryle taky celkem brzo, tak jsem zvedava, jak na tom bude junior. Oli, ja si rikam, ze kdyz to neni nic vaznejsiho, na brejlicky si casem zvykne a nebude o nich ani vedet.
3. zář 2007 v 10:53  • Odpověz
To je jasny... jen ve 3 letech mi to pripada brzy... :cry:, chce to zvyk... ja treba brejle nosim jen na titulky a ted se musim konecne dokopat a jit k ocnimu, protoze uz jsou slaby, abych mohla zacit ridit auticko... ridicak mam, ale uz jsem asi 3 roky neridila, tak nez budou decka se do toho chci dostat :wink:
3. zář 2007 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.