• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj,tak u nas zacina prset,je tma jako v pytli...
napadlo me ,ze kdybyste chteli tak byste mi mohla nektera z vas poslat vase tel.cislo a ja az budu v porodnici tak bych vam napsala,protoze pak fakt nevim kdy se sem dostanu...pak budu asi rada kdyz se budu moct vyspat...a ne sedet u pc.tak abyste byly v obraze:slight_smile:)
3. zář 2007 ve 12:40  • Odpověz
autor
cau kocky, tak jsem tu.
Prijeli jsme vcera vecer v 9, nekecam ze v bude jsem si rikala ze se muism hned hlasit, ale dostala jsem se k tomu az dneska jsem uplne hotova.

Takze hlasim ze ziju a zase musim bezet :frowning2:
3. zář 2007 v 15:57  • Odpověz
Ahoooooooooooj Zuzko!! No konečně..hlavně, že víme, že žiješ! :wink: Tak někdy snad písneš víc :slight_smile:
3. zář 2007 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
Olinko: můj synoveček šel dneska taky prvně do školky, ale zvládl to na jedničku a zatím je nadšený :sunglasses: zítra si prej mají vzít jablíčka, prej budou něco vyrábět :wink: ale ještě klidně během 14dní může dojít k pláči..to je jasné..v nejmenší třídě jsem to měla vždycky nejraději - jako pracovat..ikdyž je to tam ze začátku roku dost náročné (pláč a někdy i kopance od dětí), ale zase jsou tam děti ještě takové nejmilejší :slight_smile:

Zdeničko: já se hlásím o číselko :wink:

Jinak tady začalo pršet až před chvílí..

Jo a kdyžtak kukněte ke mně do albíka..koupila jsem tady v novém sekáči bílou kombinézku a šatičky pro kuličku, vše skoro nové a za super ceny :wink:
3. zář 2007 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem doma z práe a MM už taky dorazil :grinning: tak mám slíbený tuleníčko :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem byla dneska u doktora,tak mi udělala ultrazvuk a pravil,že foliky jsou jen 11mm velký a ať přijdu ještě ve čtvrtek,že možná ještě narostou :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,když ne tak mi dá ještě asi jedou ty prášky a pokud ani to nezabere,tak půjdu do nějakýho institutu co se zabývá oplodňovánim :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi smutno,ale držim se

zuzko vítám tě doma
3. zář 2007 v 18:14  • Odpověz
Zuzko, vitej zpatky.

Madlenko, jak velky maji ty folikuly byt? Tak supsup snazit se a ne konikovat :wink: .
Gabi, ta kombinezka je super
3. zář 2007 v 18:43  • Odpověz
tak jsme se segrou koupili prebalovaci podlozku na prebalovak...tak jeste nakou mikinku pro mimi a mam snad vse.pak jen fusak a jeste jedno povleceni-podle toho co to bude.
cisla ¨mam ulozeny,tak ted muzete jen cekat,kdyz se tu nahodou neukazu:slight_smile:)ale nebojte jeste chvili to potrva..
3. zář 2007 v 19:23  • Odpověz
autor
mam pekne blbou naladu, uz druhy den, tak jdeme radsi na pivi :frowning2:

je mi moc smutno, je mi ted jeste hur nez hned po revizi ach jo :frowning2:
3. zář 2007 v 19:51  • Odpověz
miluš musí mít aspoň 18mm :frowning2: :frowning2: :frowning2: aby mohlo dojít k ovulaci a k následnému oplodnění,takže tady žádný snažení nepomůže,ty musí narůst sami :unamused:

jinak jsem zítra měla jít ke kadeřnici,ale před chvilkou mi volala,že jí neni dobře(je těhulka) a že pořád zvrací,tak abych nechodila :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak musím jít někde tady v plzni,už mám tu hlavu hroznou

no holky mám zase super hroznej den
3. zář 2007 ve 20:43  • Odpověz
Madlenko, tak to je mi lito, ale treba pristi mesic :wink: .

Dludli, hlavu vzhuru, urcite se vam to brzy podari a pak budes na vrcholu blaha.
4. zář 2007 v 07:29  • Odpověz
Ahojenky říjenky!!

Holky moje..já vím, že to jde těžko, ale pryč s chmurnýma náladama!! Zažeňte je za hory a už je nepouštějte k sobě do srdíček!!

Madlenko: tfuj tfuj tfuj, aby ti ty foliky honem honem narůstly do patřičných rozměrů!!

Zuzanko: je to hrozně těžké období, ale věřím, že to s TM překonáte a brzičko se budete těšit z rostoucího bříška :wink:

Zdeničko: radši i ty mi dej tvoje číslo, ju? Abych se pak nedivila, že mi nějaká holčina píše, že porodila princeznu či princátko a já nevěděla, o koho jde :sweat_smile:
4. zář 2007 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Miluško: děkuju za pochvalu kombinézky :wink:
4. zář 2007 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, ja taky premyslim, jestli si mam kombinezku poridit. Porodim zacatkem brezna, tak by to mozna na chvilku jeste chtelo, ale zase ji moc neuziju.
Mozna to prezijeme s tou flausovou zavinovackou do autosedacky. Mozna se podivam, jestli ji nesezenu nekde v bazaru levne.
4. zář 2007 v 09:28  • Odpověz
ja mam takovou taky kombinezku,ale my ji uzijeme urcite.koupila jsem radsi trochu vetsi od 3-6ti mesicu,ale kdyz mimi pod to poradne ustrojim tak to bude akorat a radsi vetsi nez mensi...
milu zalezi jaka bude zima,ale mozna by anka deka stacila.
dludli mela by jsi byt plna elanu z dovoleny,a ono nic.Tak to bylo asi dobry ,ale ten navrat do reality je horsi co?
jdu obalovat cukynu.
Jo a v albu mam prebalovak...konecne.
4. zář 2007 v 10:16  • Odpověz
autor
jo tak elanu nejsem plna ani nahodou, jsem akorat nasrana z prace, boze uz abycvh byla na matersky, ve vedeni maji bordel a my to akorat odnasime. vozi se po nas, aby nam jednou nekdo rek jak ma co byt to ne, ale pak jsme my za kreteny kdyz to mame spatne.

Ja to tu dnesa asi nepreziju. Vcera depka, dneska jsem nasrana vazne az na pudu :angry: :angry: :angry:
4. zář 2007 v 11:01  • Odpověz
my jsme po obede a MM sel betonavat na pudy podlahy,vubec by se mi nechtelo do ty zimy,i kdyz jemu se tayk asi nechce.Odpolko s echystam na nakou buchtu.dnes rano mel misa posledni kousek a na nikoho uz nezbylo:slight_smile:)jinak si budu cist.Jo a od 16-17ti musim byt na prijmu na pc,kdyby volali MM z prace,ma ted takovou pevnou pracovni dobu.cely dopolko a pak v tuhle hodinu byt na prijmu.Pridali mu 1000kc,ale kdyz ho nachytaji tak mi ji seberou.tak mam takovy vele ukol.
dludli a jak jste s evubec meli?
4. zář 2007 ve 12:57  • Odpověz
Tak hlásím návrat od doktora..byla to rychlovka, jenom jsem dýl čekala, ale v ordinaci chvilinka..jo a mám zase neschopenku, jupiii, nemusím už asi do práce..paráda :wink: A zítra bude v nemocnici na ultrazvuku tento můj doktor, tak jsem ráda..prej si mám vzít zase dvd :dizzy_face: Jenom mě mrzí, že tam nebude MM, aby mého dokyho taky poznal..ale ještě bude mít možnost později, tak dobré..nechtěla jsem, aby si bral zase volno z práce, když budu chtít, aby si vzal 18.září - to je totiž těhukurz i pro tatínky a pojedeme i s nima do porodnice na kukačku :wink:

Zdeničko: přebalovák je super..my máme takový malý - jako úzký..ještě po synovci..ale snad tam Kuličku vměstnám :wink:

Milu: no, možná to zvládnete jenom s tou zavinovačkou..si myslím..nebo kup někde za podobnou cenu, jako já (150Kč) - to je fakt málo :wink:

Dludli: vyderžat piaňer!!!
4. zář 2007 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz
taky jsem mela vyhlidli takovy maly,kde se stoji ze strany,ale to bych se nikam moc nevesla:slight_smile:)tenhle je lepsi,i kdyz byl docela drahy,ale mamka nam ho koupila,jinak bychom se asi rozmysleli...da se ten vrsek sundat a pak nam zbyde jen komoda...a hlavne mam dat kam vecicky pro mimi a mam je hezky u sebe.
je super,ze mate kontrolu v poradku...manzel taky nebyl porad se mnou...vcera vecer jsme pozorovalo kopani a manzel byl nadseny.
4. zář 2007 v 18:47  • Odpověz
autor
zdeni no meli jsme se tak nejak nijak. Bylo desne vedro, docela jsme se tesili domu, Recko nas nejak axtra nenadchlo, vsude bordel, pamatky nas nejak zasdne neoslovili, no tak jsme radi ze jsme jeli, ale shodli jsme se (a to vic lidi) ze nam Recko bohate stacilo a nikdy vice.
Navic ja mam od nedele nejake depky, porad slzy na krajicku, no dneska jsem treba v praci budela, k obedu jsme si dala bechera, nejak se nemuzu sebrat, strasne me ted sejmulo to miminko, ze se na nas klidne vybodlo, dolehlo to na me proste teprve ted. Pred tim jsme musela fungovat, kvuli taboru atd, ted uz je to proste vsechno za mnou, tak mam prostor na to nechat na sebe pusobit "to nestesti" no a zda se ze si to "pekne uzivam"
Nejak se mi tezko chodi na konika, nikdy mi to zatim nevadilo, jo vzpomela jsme si, ale ted me to vzdycky desne sebere.

Jsem moc rada ze Gabou i Miluska a jejich plodici jsou ok, ale kdyz se vam pokuknu na pas na tt tak me to vzdycky rozbreci, zvlast kdyz jsem mela byt vlastne mezi vama dvema. Snad se nezlobite ze to pisu. Proste to ted nejak tezko nesu, mam pocit ze me zachrani jenom tehu, ktere se ale asi nedostavi kdyz jsem v takovem psych stavu jako jsem ted. No obcas me prepadne chmura, ale zajdem treba na pivi, nebo na hopik se psem a je mi lip. Ted se me to drzi uz od nedele a nevypada to na konec.
4. zář 2007 v 19:25  • Odpověz
autor
jo holky ted mi doslo, jak se chystate slavit prvni vyroci? My jsme mysleli nejdriv nejakou oslavu, prase pro kamarady na chate, presne jak jsme to meli o svatbe, proste neco jako svatba II ale jeden kamarad slavi narozky a stihnul vsechny pozvat driv k sobe. Spojovat se mi svatbu s oslavou narozenin nechce, hlavne tam bude i plno lidi ktere nezname, tak mozn abudem slavit soukrome, vychazi nam to akorat na sobotu, snad uz pristi? Chci si udelat vylet na kratochvili, treba tam i nejakou svatbu potkame. No a kamarady pozvem na grilovecku treba vikend potom.
Jo mimochodem na vyroci by mi tak nejak mohla vyjit ovu :slight_smile:
4. zář 2007 v 19:56  • Odpověz
No vidis Dludli, treba na vyroci pocnete. To by byla nejlepsi oslava :slight_smile: .
My nic neplanujeme, budeme nekde v jiznich cechach, tak si treba vyrazime na vecu, nebo tak. Mam se tam sejit s kamoskou, co jsem uz leta nevidela.

Nemas nejaky tip na hotylek tam nekde u Vas. Potrebovali bysme byt pobliz Dacic.
4. zář 2007 ve 20:41  • Odpověz
Dobré raníčko holky.
Dludli, vítám tě zpátky z dovolené :slight_smile: . Dludli zahoď chmury, oba dva mimiska hondě chcete, už je září a znovu na něm můžete zapracovat a už máte jistotu, že jste v pořádku a že to půjde dobře, tak hlavinku vzhůru a hurá do toho. Zajdi si na procházku, oslavte první výročí, poslechni si dobrou hudbu na uvolnění a soustřeď se na druhého prďolu a snaž se být v pohodě. Vím, že se mi to dobře píše a něco jiného je skutečně to zažívat, ale buď ráda, že jste zdraví :slight_smile: . My ještě vůbec nevíme jestli jsme v pořádku a jak dlouho se budeme snažit a manžílek je taky ještě takový nerozhodný, takže taky zažívám teďkom smutné chvilinky, ale snad si uvědomí, že není na co pořád čekat a oddalovat. Možná že nakonec budeme třeba těhotné spolu a taky si budeme písánkovat a radovat se, uvidíš, že to bude dobré.

My máme výročí až 28.10. ale naplánováno už máme. Fičíme zase do Zlatého Orla a zamluvíme si stejný romantický pobyt i ve stejném pokojíčku a se saunou a wirpool bazénem. Už se mocka těšíme. Teď v pátek se chystáme na Moravu tak se chci zeptat jaké tam mámte počasíčko Gábi, doufám, že nám tam přivoláš sluníčko a teploučko :wink: :slight_smile:

Holky máte moc krásné věcičky. Mrkla jsem do albíček, jak Zdenička ten přebalováček tak Gabča kočárek a Miluška tu tapetu - ta je prostě úžasná. Máte všechny mocka krásné věcičky, teď je jich tolik, že by člověk jenom nakupoval. U nás byl zase od kamarádky Kubíček a je to úplne zlatíčko, tak jsem si s ním vyhrála - úplný milášek :grinning: :grinning:

Zatím se mějte krásně berušky, já jdu pracánkovat. Manžílek dnes domů nedorazí, asi až ve čtvrtek tak se ještě večer ukážu. Krásný a pohodový den bez mráčků a chmureček a někdy zase bájko :slight_smile:
5. zář 2007 v 08:09  • Odpověz
ahoj,u nas je pekne velka zima,fuj....tchyne dala obed,tak jsme jen udala zelen.polivku a ted jsme se chvilku tulili a MM sel zase betonovat na pudu.tak tu chvili budu,ale je zima,tak si asi zalezu pod decku s knozkou.
My na vyroci neplanujeme nic,jen si treba neco predame symbolicky,myslim,ze budeme mit jin estarosti.My ted o mimi mluvim eporad,jak tu bude,co s nim budeme podnikat apd.Manza mi hladi brisko...ceka kdy kopne atak.
5. zář 2007 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ahoj Zuzi, vitej doma :slight_smile: a nesmutni, uvidis, bude lip...

Ja ted 3 dny trpim bolestmi bricha :frowning2:, takze jsem vcera byla u dr. a tak me honi na gyndu a na urologii, tak snad to bude vse OK a jen jsem nekde nastydla nebo je to strevni chripka...

Dnes mam strasny fofr, takze zase mizim, packo zitra :wink:
5. zář 2007 v 16:18  • Odpověz
me sem tchyne donesla to topny teleso,tak se tu vyhrivam,topit normalne budeme az zitra.jinak dne snic moc nedelam,jen jsme krajela porek do mrazaku na zimu a pekne me u toho tekly slzicky.
zitra jedem do mesta,tak asi budu muset koupit mimi naky rukavicky,kdyz je takova zima.jeste musim jit dat kralickum,ale moc se mi nechce do ty zimy,no ale chteji taky hamat.
5. zář 2007 v 17:05  • Odpověz
Holky, tak jsem doma z dalšího velkého ultrazvuku :dizzy_face: dělal mi ho můj doktor - gynekolog..zrovna v nemocnici byl, tak jsem byla ráda :wink: udělal mi další DVD záznam, ale tentokrát kratší a bez placení :wink: Vypadá to na 70%, že to bude holčička :dizzy_face: uvidíme ještě v tom 30tt..Obličejík zase vidět nešel :sweat_smile: stydlivka jedna :grinning:
Ještě jsme se stavovali u strýce a dali mi burčák - porodní asistentka ho doporučovala, tak si s kuličkou dopřáváme půl skleničky :grinning:
Parádně jsem ale vymrzla a trošinku i zmokla, tak si jdu dát asi teplou spršku a pak do peřin :wink:
Pak si vás budu muset podočítat..
5. zář 2007 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
gabou tak to je super,ze jste kulicku zase videli...me dnes psala teta,ze z naky knizky vycetla,ze budeme mit holcicku,tak jsem zvedava...spis kazdy tipuje kluka..ale nam to je ejdno hlavna zdravi...porad je u ans rizikom,ze bude mit neco s ocickama po MM,ale nepripoustime si to a ani se o tom moc nebavime pak jsme z toho oba smutny,ale musiem verit,ze to bude dobry.
5. zář 2007 v 17:20  • Odpověz
Zdeničko: jj, i teď na ni zase kukám na DVD a už se těším, až se nám budoucí tatínek vrátí z práce, abychom se mu mohly pochlubit :dizzy_face: Už asi budu přemýšlet o Kuličce jako o holčičce a snad když se pak narodí klučina mu to pak nebude vadit :grinning: Jinak je nám to s MM taky jedno..Nějaké vady očička si nepřipouštějte a kdyby náhodou něco mělo, tak v této moderní době se dá už podchytit všechno, tak se nebojte :wink:
5. zář 2007 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
to si myslim,ze se tesite az se pochlubite...
presne tak,my si to nepripoustime..vim ze ted uz se da hodne veci operativne vyresit a tak,ale stejne,se clovek boji,treba za Mm to jeste nebylo mozne s tim neco udelat...ale o tomhle se radsi ani nebudeme bavit.
MM uz prisel z betonovani a koupe se,tak mu pak reknu at stahne foto a hodi mi do alba muj pupek,dnes jsem se fotila sama,tak snad z toho neco bude:slight_smile:)
5. zář 2007 v 17:57  • Odpověz
Ahojky holky
Gábi tak to musí být fajn, mít malého nebo malou na DVD, já bych taky bulela kdybych ho viděla a docela by mi to dlouho vydrželo se na něj koukat :sweat_smile: .

Včera jsme se s manžílkem dohadovali jaké bychom dali dětem jméno kdyby se nám to povedlo a došli jsme k tomu, že pro holčičku nic nemáme a u chlapečka jsem se nakonec dohádali k Danielovi tak snad se nám to brzy povede :slight_smile:

Zdeničko na tebe budu myslet, aby mimisek byl zdravý a ty problémky s očičkama neměl a byl úplně vpořádku.
5. zář 2007 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.