• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky holky!!

Kyti: tak to se vám divím, že na holčičku jste nic nevymysleli..to je tolik krásňučkých jmen..fakt..ale na kluka se mi jich zdá málo :sweat_smile: Dan je ale hezké :wink:

Zuzi: úplně tě chápu..taky by se mi sem asi chvíli těžko vracelo..je jasné, že na tebe padly chmury teď, když už si to jakoby "můžeš dovolit" (tzn. že už máš čas trošku na sebe a na přemýšlení) :pensive: ale kočko, neboj..jsme s tebou a moc na tebe a tvého M myslíme, aby jste to raz dva překonali :wink: To by byl fakt moc krásný dárek k výročí, kdyby se vám to zrovinka povedlo :dizzy_face: budeme držet všichni pěstičky :dizzy_face:
Jinak my plánujeme na výročí (vlastně den předem - 13.října) oslavu taťkových šedesátin na stejném hotelu, kde byla svat. hostina..tak doufám, že hezky zavzpomínáme :wink: Jinak jsem už kdysi MM vtloukala do hlavy, aby mi koupil nějakou kytí, kde bude kala (stále vzpomínám na nádhernou svat.kytí) a taky bych chtěla, aby už konečně dokončil video ze svatby..dělá to sám, tak to dlouho trvá - pořád není čas..zatím máme jenom asi 4 minutky super nastříhané..ale to asi nestihne :sweat_smile:
6. zář 2007 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky kocky, tak je mi uz nejak trochu lip, vcera vecer me MM kapanek nastval, tesila jsme se na tuleni a on usnul, jeste jsme meli rozebirat bydleni to taky bojkotoval no tak vecer na houby. Nejak na sebe pres tyden nemame vubec cas :angry:
no ale merim BT tak myslim ze kdyz si ted ty dva tydny dame zalezet tak ze by to mohlo klapnout. jenze nikdo nerika ze to musi byt hned na poprve :frowning2: i kdyz v "zaciname po potrate" mame jednu tehulku, ktere to vyslo hned po prvni ms od revize :slight_smile:

ja bych to materstvi desne moc potrebovala. Mozna je to i tim, ta moje soucasna krize, ze jsem proste uz byla pripravena na to z ev praci budu koncit a vsechny ty hruzy co se tu dejou se me uz netykaji, ted se me zacali tykat znova, s oddilem to same, rikala jsem si proste to musi uz resit nekdio jiny, ja s mimi nemuzu, no a ted muism zase ja, nemam na to uz tu "vymluvu" a ten oddil me uz hodne tizi. Je to hodne prace a starosti a ja jsme uz nastavena na materstvi, konecne nejak doresit to bydlenicko a tak.
6. zář 2007 v 08:57  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

tak mam cystu na levem vajecniku :frowning2:, doufam, ze s MS zmizi a nebude me trapit :wink:

Dnes je tu pekelne hnusne... leje uz od noci, zadny teplo... ale zase jeste neni nejhur, jeste nesnezi :grinning:

Zuzi, uvidis, bude babi leto a ziskas zase pozitivni naladu, tohle pocasi depresim naprosto vyhovuje...

Gabi, co manzilek na DVD kulicky? libilo se? :wink:
6. zář 2007 v 10:21  • Odpověz
autor
deprese rozhanim nakupama :slight_smile: nejak mi cvaklo v bedne a koupila jsem si hnedou barvu na vlasy, ted mam blond melir tak jsem zvedava, asi to hned doma nabarvim :grinning:
6. zář 2007 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsem tady konečně :wink: jsem doma sama a tak mám přístup PC,když je doma davís,tak se sem nedostanu,páč PC okupuje on :angry: a já si jen v rychlosti přečtu co novýho jste napísaly :wink:

tak dneska jsem byla opět na kontrole foliklů a musím se pochlubit,že povyrostli na pravé straně máme 15mm a na levé 11mm :slight_smile: ,ale stále ještě velikost není ta správná,tak mám přijít ještě v pondělí a pak se uvidí :slight_smile: Doktor mi řekl,že si myslel,že vůbec nebudou růst a bylo na něm vidět,že z toho má radost :grinning:
6. zář 2007 v 18:16  • Odpověz
jo a ani jsem vám nenapísala,jak jsme se měli o víkendu :slight_smile: no byl docela v pohodě a sobotní večer dost vydařenej :wink: protože jsme v pátek přijeli dlouho v noci,tak jsme si ráno trošku pospali,pak jsme pracovali venku,připravili na sklízení brambor,opravili dveře do místnosti co máme uskladněný brambory,jablíčka,zrní pro slípky a králíčky a další věci,uklidili doma a pak se připravovali na večer :wink: byli jsme pozvaný na zábavu co pořádají chlapi co hrajou nohejbal,dorazili jsme tam po osmý hodině :slight_smile: já ,david,mami a sestra no a začala sranda,popíjeli jsme,padnul i nějakej ten panáček a pivečko :grinning: ,ale hlavně jsme si s MM krásně zatančili,tulili jsme se k sobě,no bylo to super :grinning: v neděli ráno jsme si opět pospali,pak přijel známej,tak jsme prodiskutovali přestavbu podroví,po obědě jsme museli jít odpočívat :grinning: :grinning: :grinning: a navečer jsme jeli ke tchánum,tam jsme se potkali se švagrovou a s lukáškem a vezli jsme je domu :wink: s lukášem je super zábava,no a pak jsme to vzali na plzeň :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2007 v 18:35  • Odpověz
Zdravim jen na skok,dopolko tu byl MM a v 13h.jsme jeli do mesta,MM na naky kurz a do prace a ja litala po meste,dali jsme si langose a pred chvili jsme prijeli,tak vic zitra,my za chvili pujdem na tv.
6. zář 2007 v 19:03  • Odpověz
Ahoj rijenky, mne je zase dneska ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to bude asi tim, ze jsem musela do prace a zpet sockou. Jdu si lehnout a doufam, ze to zaspim.
Zdenicko, langose bych si taky dala.
6. zář 2007 v 19:31  • Odpověz
autor
Tak co holky kde to vazne? Ja jsem dnesk nejaka "naspídovaná" :grinning: to asi ze je konecne pátek!!! :grinning:
7. zář 2007 v 09:20  • Odpověz
Holky, já když si vzpomenu na ty slovenské langoše..tak ty neměly teda chybu :pensive: :grinning: no mňam!!

Dludli: no jo..on je vlastně pátek :grinning: :grinning: já když jsem doma, tak mi to vůbec ani nepřijde :sweat_smile: a MM chodí do práce i v sobotu, tak mi to fakt nepřijde..

Oli: MM byl zcela paf..hlavně z toho, že byla Kulička jinak přetočená než minule, tak se pořád ptal, jak je to možné :grinning: :grinning: A taky nám krásně zamávala, tak to bylo super :dizzy_face: Cystu jsem měla taky, ale zmizela sama..tak snad i u tebe to tak bude :wink:

Milu: no toto..snad už ti bude líp..už ten přelom musí přijít, ne? Držím pěsti..

Madli: no vidíš, jak hezky folíky rostou!! Paráda!! Jen tak dál :wink:
7. zář 2007 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Dludli, co sis vzala, ja to chci taky :grinning: :grinning: :grinning: . Naspidovana jsem nebyla od pocatku tehu.

Gabi, prave ze ten prelom byl v 12 tt, to mi bylo super ale ted se to obcas vraci.
7. zář 2007 ve 12:09  • Odpověz
zdravim jen zase nea skok,Mm pracuje .Dopolko jsme tu mela kamosku s rosnim mimi-dovezli anm lehatko,ze v tom maly byl od 3-10ti mesicu a moc se mu tam libilo.
7. zář 2007 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem tu jen na skok, poprat krasny vikend :slight_smile:

Tak v pondeli ma moje skoro svagrova termin, tak jsem zvedava zda to bude kluk nebo holka :slight_smile: tipuju kluka :slight_smile:
7. zář 2007 v 15:17  • Odpověz
autor
cauky
tak sem se branila vlezt unorovkam do diskuse, ale ted maji na uvodni strance album, tak jsem se neurdrzela, byla jsem zvedava jak vypadaji, preci jen z te male fotecky v pasu, ktera je jeste povetsinou svatebni je clovek az tak nepozna, a oni uz maji takovy sladoucky briska a me je ted desne priserne :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ja se z toho snad neseberu, obavam se ze do dalsiho tehu, a bude to jen a jen horsi jak jim briska porostou vic a vic, ach jo :frowning2:
7. zář 2007 v 17:27  • Odpověz
mamka nam privezla houby tak jsem cistila...fuuuuj...zitra bude mit MM smazeny hlavicky.pak jsme dala prat pradlo a sla si lehnout.dnes jsme jeli nekam do anyk vesnice ,kde delaji kovove zarubne a dvere,tak jsem vstavala uz v 6.30ha bylo to znat.Ted jsem byla dat kralickum a povesit to,vypada,ze zase bude prset.
Musim mrknout na naky recept na vajecnou tlacenku,Mm si ji objednal u me:slight_smile:)
dludli verim,ze je to tezke,kdyz vis,ze uz jsi mohla mit taky takovy brisko...musis se asi na chvili fiwnout na neco jineho,ted je to tezky,dovca za nami a z ceho se tesim a kor kdyz je takovy pocasi,to ja fakt nemam rada,takovy smutny,ale zase je dobry na to vlizt do pelisku a tulit se!!!!
MM odvazi pisek,tatka nas mu dovezl cekou strafku,tak to prevazi z chodniku dozadu an zahradu,tak snad za chvilku prijde.
Ja bych se tak tulila ,ale nemuzeme a myslela jsme si,ze mi to moc chybet nebude,ale stejne kdyz me vsude picha a poboliva,tak mi to chybi:slight_smile:))
7. zář 2007 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tady je tak hnusně,začíná pršet fuj fuj fuj :angry:

byla jsem na kávě s kamarádkou a tak jsme pokecaly a postěžovaly si na naše drahé polovičky :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem opět včera uvařila a hádejte jestli ti tady někdo jedl NE nejedli a ni davís ani segra,tak na už fakt nevařim :angry:

hurá už je víkend a my pojedeme k nám na ves :grinning:
7. zář 2007 v 19:24  • Odpověz
Madlenko, tak se na ne vyprdni a prijed uvarit nam. My bysme to vsechno zbastili :wink: .

Zuzi, vim ze to pro tebe musi byt tezke. Zkus si najit neco jineho, na co se soustredit. Novy projekt, konicek, prace. Vrhni se do toho po hlave a nemysli na otehotneni... Pak to urcite prijde samo a budes se moc radovat :slight_smile: . Vim ze to neni jednoduche, ale ty to zvladnes :slight_smile: .
8. zář 2007 v 08:36  • Odpověz
Jo Madli a az k nam pojedes, stav se prosim u Zdenicky pro nejakou tu vajickovou tlacenku :grinning: .
8. zář 2007 v 08:37  • Odpověz
autor
vajecnou tlacu jsem sice primo nikdy nedelala, ale kupuju si zelatinu na vaj.tlacenku na jeden tvarohovej dezertik a na ni je recept napsany.

jo jinak ahoj :slight_smile:

my jsme dneska vstavali v 11 :sunglasses: dali jsme ke snidani MM ted sel se psem a ja ze se dam do uklizeni, ovsem nahle mi v ceste stal PC, tak nevim co z toho bude :slight_smile:

No jinak ted je mi trochu lip, i kdyz to ze vidim z okna do bytu tehule, ktera zrovna sklada pleny mi moc nepomaha. Ale dneska (no nebo spis ted) je mi dobre.

Tak jsem vas chtela jen skaknout pozdravit a musim se vrhnout na uklid. Nevim vubec kde zacit, jak je toho tolik.
8. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz
ahojda,
milu jeste jsem se k tomu nedostala,tak snad zitra:slight_smile:)vubec nevim jak s emi povede..
my meli k obidku snmazeny hlavicky z hub a ja bilou klobasu,houby nejim.pred chvili jsem vse dosmazila a uklidila.Ve 3 h.jedeme k nasim,tchynovci si tam preberou branbory,my jedeme s Mm jako doprovod:slight_smile:)No a vecer si asi nekam sednout.Rano jsme vyprala uterky a fouka tam krasny vitr,tak docela schnou,tak jen doufam,ze mi to nezmokne.
Dludli je fajn,ze ej ti trosku lip,on am clovek takovy obdobi kdy je lip a hur..
8. zář 2007 ve 13:23  • Odpověz
autor
tak jsme si dosli do indicke restaurace jeste s mym brachou a jednim kamaradem do indicke restaurace, dala jsem si kure vindalů a jeste ted me pali huba :zipper_mouth:
tak si ted davame kaficko, pak kouknem na nejaky filmik a v 8 chteji kluci jet do jedne vesnicke hospody (kde jsme meli svatebni hostinu) na nejaky desny koncert, nejaka vesnicka rokova kapela, bude to asi husty :grinning: ale rikala jsem si ze bych zase mohla zkusit ridit :slight_smile: takze je tam odvezu a pak privezu. Snad :slight_smile:
8. zář 2007 v 17:42  • Odpověz
ahojky říjenky
celý týden jsem měla noční,tak jsem se sem nedostala. :confounded: Dočetla jsem postupně novinky :wink:
Olli cystu jsem taky měla a praskla mi těsně před menstruací a vše bylo o.k.Tak ať ti to taky výjde. :wink: Řekla ti doktorka co potom??
Dludli z toho se dostaneš.Není se čemu divit.Po té revizi jsi měla plno práce a teď to teprve všechno dochází.Drž se a piš nám,mi tě podržíme :wink:
Madlenko gratuluji,ještě tu folikuly nějak vybuď,ať pořádně narostou a konečně se předvedou. :sweat_smile:
Gábi video muselo být úžasný,manža byl v sedmém nebi,co?? :dizzy_face:
Kytinko s těmy jménama je to fakt těžký.Taky jsme se o tom bavili.Hlavně si zkuste říct to jméno nahlas i s příjmením.Mě se líbí spousta jmen,ale s naším příjmením některá fakt nejdou dohromady.
:angry:
Zdeni tak už to klepe na dveře,co??Teda spíš na pupík. :grinning: Posílám ti číslo do IP,taky chci vědět co máme :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2007 ve 23:33  • Odpověz
ahojda,uz to klepe,ale zatim me neprijde,ze bych mela rodit:slight_smile:)
ted varim polivkui atchyne udala svickovou,tak dnes to mam zase bez prace ja.Je dobry se takhle stridat.J a dnes vstavala skoro az v 10h.dala jsme kralickum a poklidila a ted tu sedim a varim polivku.
Vcera jsme byly an ty vece,moc mnam mnam,v restauraci ajk jsme meli svatbu.Prijeli jsme asi v 11h.A dpolko byly u tech nasich kde tchanovci prebirali brmbory.Prijeli jsme asi v 5h,tak jsme do 6ti zehlila,uterky mi krasne uschly a mela jsem tam i normal veci...tak mam od toho klid.
No a dnes tu vyluxnu a utru prach a musim tu tlacenku udelat,takovy muj plan:slight_smile:)
9. zář 2007 v 10:59  • Odpověz
autor
Ahoj, tak my se zase valeli, dali jsme si snidani do poslete, pustili si film, a teprve ted se vyhrabali s pelechu :sweat_smile:
MM vari obed, nejaka specialita, ja pak dotahnu ten uklid, vcera jsem zvladla jen neco, MM chtel na hrbitov za tatinkem, tak tam pojedem , budu ridit :slight_smile: docela me to chytlo, vcera vecer jsme jezdila s MM po meste tak to bylo fajn. Jen si zatim netroufnu do provozu, a nez budu ridit sama to taky potrva, ale bavi me to. Navic se v tom aute citim dobre (oktavka) jede to uplne samo, ja ridila zatim vzdycky 120 skodylak, takze asi tak :slight_smile:
9. zář 2007 ve 12:30  • Odpověz
no vidis pomalu se do toho dostanes jen nesmis prestat,pak se zase clovek boji.ja jezdim porad v pohode.meli jsme warburga,to bylo neco,pak skodovku,ted favorita a pristi rok planujeme neco lepsiho a hlavne vetsiho,kdyz budou pak ty deti.ja se spis bojim toho vetsiho kvuli parkovani a tak.
ja uz varim zeleninu a vajicka na tu tlacenku.Chtela jsme luxovat,ale tchanovci u nich vrtaji do zdi a vysavac potrebuji,tak jsme jen utrela prach a na lux dojde asi zitra.Co delate driv luxujete nebo utirate prach-jsou na to ruzne nazory co driv...
vcera jsme s Mm zhresili....mam od dr.zakazany sex,no a my vcera po trech tydnech na to skocili:slight_smile:)sice nevim jestli se tomu da rict sex,ale bylo to pekny,Mm prej-to jako kdyz jsme to delal s panou:slight_smile:)pak jsme se celou noc bala ,abych nezacla rodit,ale vse ok...tšd uz by to nevadilo na zacatku 38tt...
9. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz
autor
zdeni taky myslim ze bo to nevadilo, zbyji ti 3 tydny ne? To uz mate miminko pekne hotovy a ted uz se jen tak "dopejka" :grinning: snad neva ue jsme to napsala takle.
Me se dneska naprosto ale naprosto vubec nic nechce. Nejradsi bych byla tenhle tyden doma, aby si po chvilkach pekne vygruntovala, chtela jsme to vzit i s oknama, proste takovy vetsi uklid, navic tu mam porad spoustu beden s takovou tou ruznou droboti, co clovek nevi co s tim, takze i kdyz uklidi povrch tak mi tu zustavaji tyhle bedny, takze vlastne uklizino nemame nikdy a desne me to demotivuje s uklidem vubec zacinat.
No mam ted hrnek caje, tak si ho u konika vypiju a pak se muism dokopat k akci. Muism jeste dneska dodelat vyuctovani tabora a v podvecer odevzdat a do toho se mi tedy uz vubec nechce. Jeste kvuli tomu budu muset do prace abych to vytiskla, doma nemame tiskarnu :unamused:
9. zář 2007 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem tady z naší vesničky :wink: MM šel do práce a já si odřídila z města auto domu k paneláku a teď tady dočítám co jste písaly :grinning:
v pátek dorazil bratranec s přítelkyní,tak jsme v sobotu jeli do příbramě a odpo opravil mamce auto(je automechanik a je dost šikovnej),davík byl na fotbale(už jim to zase začalo a já se z toho fotbalu jednou zbláznim :angry: ) no a večír jsme si udělali chlebíčky a otevřeli si lahvinku vína a povídali :grinning: kluci vymysleli,že dneska pojedeme na houbičky do lesa,tak jsme vstávali v 7.00 :angry: :frowning2: :angry: ,ale stálo to za to mají plný kufr hříbků a podhříbků a takouvou směs různých houbiček :grinning:
já jsem teď dala prát prádlo a snad mi to do zítra uschne a budu to moct vyžehlit

dudus snažim se je povzbuzovat a snad to vyjde :wink:
milu hned bych vám něco uvařila,hlavně když bych měla vděčný strávníky :grinning:
dludli já se taky snažim řídit,občas udělám nějaký kopanec,ale zatím mi neposlali žádnou fotečku :wink: ,tak řízení zdar :grinning:
zdeni ty jsi dračice :grinning:
olii jak ty a cysta už je to v pohodě???
gábi co MM na dvd?
kytinko my o jménech zatím nepřemýšlíme,ale snažíme se pořád :grinning: i když nám zatím mimi nejde :angry:

jinak mi můj drahý manžel dneska ráno nazval dračicí a rošťandou,včera jsem se po tom víně trošku víc rozjela a bylo to jak za mlada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2007 v 15:45  • Odpověz
holky a kde vůbec máme megy a 0401(peťku)???

jdu povášet prádlo a hned tam hodim ještě jednu pračku :wink:
9. zář 2007 v 16:00  • Odpověz
Zuzi, kdyz si taky vyberes jedno z nejpalivejsich jidel :grinning: . Ja ted Indickou nemuzu, pali mi pak silene zaha.
Zdeni, Madlenko, dneska jsem se nenechala zahanbit, mam uvareno, upeceno, uklizeno.. Jeste dozehlit...
9. zář 2007 v 18:16  • Odpověz
miluš ty jsi šikulka :wink:
já ještě pověsim jednu pračku,ale vůbec nic jinýho nedělam,jsem utahaná z toho lesa,blbě jsem přeskočila strouhu a bolí mi třísla,tak odpočívám :wink: a těšim se na MM až se vrátí domu z práce,ale to bude až tak kolem desátý :frowning2:
milu a jak se ti jinak vede,kdy pojedete zase do čech?
9. zář 2007 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.