• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
v byte nebydlime tak nevim...
U nas je taky moc snehu a taky jsem jela do pracwe neco mezi 40-50...ale vsichni jeli opatrne.Jo je docela hezky snizek i kdyz ho nemusim ,ale zas je to neco jineho.
24. led 2007 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky,
hlásím příjezd ze služebního výletu :slight_smile: :wink: :slight_smile:
bylo to super,byli jsme v DĚTENICÍCH podrobnosti vám popíšu až zítra :grinning:
jdu se věnovat manželovi :grinning: :grinning: :grinning:

ps:stále sněží.už toho je až dost
UŽ MÁTE PŘIPRAVENÝ LYŽE????
24. led 2007 v 19:54  • Odpověz
autor
gabou rada od bytove odbornice :grinning: :grinning: :grinning: :
urcite z vasich behem treba 14 dni "vyraz" vyjadreni, zdali jo nebo ne, s tim aby vedeli presne co pises,ze se nechcete stehovat hned, ale jestli s tim muzete pocitat a zhruba kdy (zda rok ci pet). Ja ted sice bydlim v baraku, ale nasi situaci tady pravdepodobne dobre znate, nebo si ji muzete najit nekde zpatky, zkratka bydlela bych radsi v prtave garsonce jen s manzelem nez v baraku s tchyni, pricemz "komunikacni" prostory jsou spolecne :angry:
Pokud to u vasich vypada na dyl, jako ze jo, a pokud se ted nejak cukaji, muzou se zacit cukat klidne i za rok nebo tesne pred vasim stehovanim a co pak? Vim jak moc je dulezite mit vyhled do budoucnosti. Trebas na nekolik let, ale preci jen cokoliv se lepe snasi, kdyz vim kdy prijde zmena. Ja bych vam byt doporucila. V byte jsem vyrostla a byla jsem vzdycky naprosto spokojena. Ale chapu ze "odchovanci" z domku by to mohli snaset hur. Kazdopadne jak vsichni vime ta nejpravdivejsi lidova moudrost pravi, ze souziti "mladych" a "starych" nikdy nedela dobrotu, problemy se vzdycky najdou, zvlaste kdyz nekdo bydli u tchyne se kterou si nerozumi, ze :sunglasses: ....
proste zjisti jak to vidi tvoji rodice, pokud nereknou nic jisteho nebo neco co se da brat za bernou minci tak bych alespon zmapovala nabidky vhodneho bydleni. Kde co je, za kolik, je dost mozny ze te to pak prejde :slight_smile: no nebo taky vasi kdyz uvidi ze neco shanite se jasne vymacknou, zkratka bude hlavne nejaky posun a nejake deni. Sama vim a desne mi to vadi kdyz je problem a neresi se, jen se o nem mluvi a skutek utek
24. led 2007 ve 23:37  • Odpověz
Gabou,
souhlasim s dludli, ze souziti dvou generace nedela dobre. Vidim to doma u nasich a mamku obdivuju, ze to prezila ve zdravi. Ma svatozar. Ja jsem vyrostla v domku, s nasima a prarodicema a pri prvni prilezitosti jsem utekla do bytu. V byte jsem od 18 a nemuzu si stezovat. Super je ze odpada starost o dum jako takovej,strecha, okapy,... o to se stara domovnik a navic v Nemecku se nepestuje ani myti spolecnych prostor najemnikama :slight_smile: . Jediny co mi obcas chybi je kousek zahradky, ale na druhou stranu nemam moc casu, a rajcata pestuju stejnak na balkone :grinning: .
25. led 2007 v 09:30  • Odpověz
Gabou,
myslim, ze je to hodne individualni... my bydlime s mymi rodici a babickou. Nasi s babcou jsou v prizemi, my v 1. patre... sice jsou nekdy vztahy vypjatejsi, ale to je zatim dano tim, ze socialka je pro vsechny spolecna... proto jsem se vrhli na pristavovani. Az to bude hotovo, nemenila bych... zalezi jak vychazis normalne s Vasima... u nas je to uz v pohode, hadaci obdobi mame za sebou... mame soukromi, nasi se nevnucujou k nam, my zase nechavame je... kdyz chceme pokecat, jdeme k nim dolu nebo oni tuknou u nas nahore... pokud zrovna ma neco lepsiho na praci :grinning:, proste nerekneme "dale" a oni to respektuji a jdou dolu... navic to ma i vyhody - mamca nas obcas zve na obed nebo veceri :grinning: a doufam, ze pak nejakyho toho prcka budou hlidat tez :wink:.
Nemohla bych bydlet v byte, v panelaku... jsem zvykla na zahradku, kdyz je hezky, vylezt z baracku, vystavit cumacek slunicku, dat si na zahradce kaficko... mame kocoury, co litaji venku - ty by mi taky chybeli... pro decka je zahrada raj - vidim to u brachy, prestehoval se do 3+1, co se jim narodil Tomik, zacali hledat baracek... je lepsi malyho poslat na pisek, co mas na zahrade a kontrolovat jej z kuchyne, nez stale jezdit na "verejny" pisek... a i to decko se lip zabavi...
Takze ja jsem jednoznacne pro to, aby se Vasi vyjadrili jasne, jak to tedy vidi s barackem a pustila bych se do toho - sice je fakt, ze do toho nejaky penizky budete muset strcit, ale ostatne to jednou budete muset stejne - pokud to neprodate... a cim se pozdeji do toho pustite, tim vic penizku do toho potece... tot muj nazor :slight_smile:
25. led 2007 v 10:18  • Odpověz
Jo a braskovi se v zari narodi dalsi potomek :dizzy_face:, budu uz trojnasobnou tetou :grinning:
25. led 2007 v 10:20  • Odpověz
autor
olii to je super :slight_smile:
25. led 2007 v 11:40  • Odpověz
dludli jste šikovný a museli jste si s manžou pěkně máknout,ale budete to mít doma určitě krásný :grinning: :grinning: :grinning:

olii gratuluji k trojnásobný tetičce :slight_smile: :wink: :slight_smile:

gabou k bydlení v bytě:je to super v tom,že más klid od okolí,prostě za sebou zabouchneš dveře bytu a nikdo tě neotravuje :wink:
a k baráčku:sice se musíš starat a udržovat ho,ale máš zahrádku a místo pro KOČÁREK :wink: :grinning: :wink: :grinning:
my jsme zatím bydlíme u sestky v plzni na bytě,ale hned jak budeme čekat mimi,tak budeme v domečku(mami je tam přes týden sama).
Včera mi davísek oznámil,že si půjčil spousty knížek o předělávání podkroví a že bude študovat,jak si to doma předěláme a jak co kde vymyslíme :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2007 v 17:15  • Odpověz
No a teď ke služebnímu výletu :grinning: :grinning: :grinning:
vyjížděli jsme v osm ráno,v devět jsme byli už přiopitý :grinning: a ve veselém duchu jsme pokračovali směr Dětenice,pan řidič musel neustále stavět,páč se nám chtělo stále na záchod.Ubytovaný jsme byli v hotelu Rustikal,moc pěkný pokojíky a pizzerie - krásný prostředí.Odpo jsme šli na procházku,byla zima,ale my měli sebou lahvičku fernetka :wink: .Pak jsme šli na prohlídku pivovaru a do středověký krčmy-tam je to super a mají tak pěknej program.Včera ráno jsme vyrazili do prahy na projížďku lodi,ale nebylo nic vidět :frowning2: ,tak nás to moc nebavilo,pak jsme šli na oběd.No a po obědě mazali domu k rodinám :slight_smile: Měli jsme šikovnýho řidiče,jel s náma opatrně :grinning: :slight_smile: :grinning:
25. led 2007 v 17:29  • Odpověz
autor
holky me je dneska nejak nanic. Zase resim skolu, praci bydleni, no porad kolem dokola. Cekaji me ted dve vyberka a skolu asi prerusim a na dodelanou podlahu si asi jeste pockam, Martin rikal z ednes prijde brzo, aby to dobrousil, ale jeste neni doma ach jo :-/
25. led 2007 v 17:31  • Odpověz
25. led 2007 v 17:35  • Odpověz
dludli školu nepřerušuj a neboj zvládneš to :wink: jsi šikula :wink:
25. led 2007 v 17:37  • Odpověz
autor
no asi jsem se uz rozhodla, delam doktorandsky a to k zivotu nepotrebuju, spis mi to prekazi.

Ted jsem skocila chvili na beremese, dlouho jsem tam nebyla, tak me prepad sentiment :-/ chybí mi ty svatební přípravy, řešení každičké krávovinky a tak :slight_smile: ach jo
25. led 2007 v 17:40  • Odpověz
autor
no madlenko to vypada vyborne, ale pro nas z budejc je to kapanek z ruky

jo a k navic krome blbe nalady mam opar ale opravdu pekny, pres cely horni ret :angry:
25. led 2007 v 17:46  • Odpověz
tak opar ten je nepříjemnej :angry: ,to budeš mít uhnaný z toho víkendu
mě se udělal nedavno,jeden rádoby známej na mě řval,že jsem hrozná a mámi taky,že se neumíme chovat a že se tatí musí v hrobě obracet nad tím jak se chováme :confounded: !!!No a mě z toho leknutí nad tím co si dovolil a z toho co řekl vyrazil krásný opar :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. led 2007 v 17:58  • Odpověz
autor
no tak to musel byt opravdovy inteligent :unamused:
25. led 2007 v 18:01  • Odpověz
Ahojky holčiny moje!!
Jsem moc ráda za vaše názory a tak..ještěže vás tu mám..jak znáte mého muže, tak ten by samozřejmě nejradši nic neřešil a neplánoval a nechal vše tak jak to je..ale..to se neměl oženit se mnou :grinning: :grinning: Včera jsem projížděla nabídky bytů a řeknu vám, tady na moravě teda nic moc za moc peněz :confounded: Navíc naši mají úžasný dvůr, úplně ideální pro děti..nikdo tam nevidí, protože dům je do tvaru U..moje dvě neteře a dvoji synovci to tam úplně milují a já vlastně taky :sunglasses: Kdyby mně to naše mami nenavrhla sama, tak bychom o tom ani neuvažovali..ale když to navrhla vlastně sama, tak proč ne..bydlel tam už i brácha s rodinou..montovali se jim trošku do bydlení, ale pak to naši pochopili a přestali se montovat a bylo to vše v pohodě..taky už jsou starší..tohle bylo před 10 lety..taťkovi bude letos 60, mamce je 55let..už nejsou žádní mladíci..taky bude potřeba se o ně jednou postarat a kdo jiný, než dcera by to udělal, že? No, tohle všechno naši vědí..mamka vlastně souhlasí a taťku asi zpracuje..uvidíme..
25. led 2007 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
Jo a mamka půjde brzo do důchodu a říkala, že se těší, až mi bude pomáhat s dětma a tak..no, myslím si, že už ty hádky taky máme za sebou..už i já jsem pochopila její výchovu (kterou jsem mimichodem stráááášně nesnášela, ale budu ji asi s největší pravděpodobností praktikovat taky)..to tak bývá..
25. led 2007 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
no bylo by to fajn. Zvlast pokud muzete mit vlastni vchod, sociály....jednak se pak o vase muzes postarat a koneckoncu kdyz na kocar s mimiskem dohlidne babicka ze zaprazi taky dobry.

Holky nekdy pred 14 dny byl martin v makru, tak jsem mu rikala at koupi do mrazaku kureci prsicka,ja to vzdycky nalozim a davame si do nosu. A vite co mi privez? Ja jsem to jeste nevidela, privez cely kureci telicka, ale bez stehynek a kridylek a stazeny z kuze, divna vec, ale jak mam takovy kure udelat? :confused: No rekla jsem si ze prsicka odriznu a udelam rizky a ze zbytku vyvar a jak jsem se v tom rejpala jeste v napul zmrzlem mase a tim nejvetsim nozem co mame tak jsem to vzala i s prstem :astonished: boli to jako byk a to jsem to nejdriv ani necitila, jak jsem mela z toho omrzle prsty :grinning: no jsem sikula
25. led 2007 v 18:11  • Odpověz
gabou-výborný řešení,však oni si dají říct :grinning: mami máš zmáknutou a tatí musí poslouchat mami :wink: :grinning: :wink:
dludli jsi náš chudáček :slight_smile: ,pro dnešní den by jsi už neměla vůbec,ale vůbec nic dělat,jen si s náma písat :wink: :wink: :wink:
25. led 2007 v 18:26  • Odpověz
Dludli, tak to jsem teda taky ještě neviděla..tak oholené kuřátko..ale vyřešila jsi to dobře řízečkama (ty miluju) a vývarem (miluje manžel) :wink: Jenom škoda toho prstíku..manžel by měl pofoukat :sunglasses: Jinak to doktorantské studium..to chceš opravdu ukončit?? No, já v tom sice nevidím nějaké moc plus, když to někdo má, ale když už jsi to začala..není to škoda?? Ikdyž..mně by se asi taky nechtělo..

Madli, služebku jsi měla super!! Lehká závist se u mě objevila :grinning:
25. led 2007 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
nám to platil šéf,každý rok pro nás udělá výlet.loni byli na šumavě a letos vymyslel krčmu :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2007 v 18:59  • Odpověz
hmm.. takového šéfa si važ!! :wink: kde vlastně pracuješ??
25. led 2007 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
v restauraci v pivovaře :slight_smile:
25. led 2007 v 19:08  • Odpověz
jéééééé tak to je tedy prácička!! :grinning:
25. led 2007 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
to tě manžel asi rád vyzvedává v práci, ne? :wink: Ten můj by teda vyzvedával :sunglasses:
25. led 2007 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
no parádička to je :wink:
když si mi vyzvedává,tak si někdy pivko dává :wink:
25. led 2007 v 19:19  • Odpověz
autor
jo manzel by musel byt doma aby foukal :angry: vcera rikal ze prijde brzo a jeste tu neni tak se tu cpu sama rizkama a cucim na bednu a jeste zvladam konika :slight_smile:
25. led 2007 v 19:38  • Odpověz
autor
hm ted jsem bezela obratit rizky pro manzu a pes mi mezi tim vylizal kasi z talire ja se picnu, dneska mam den :angry: :confounded: :rolling_eyes:
25. led 2007 v 19:43  • Odpověz
já bych si řízeček dala taky :grinning:
jak řekne ten můj,že přijde brzo,tak už vím,že to pravda nebude :wink: ,ale tajně doufám,že se to povede :wink:
25. led 2007 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.