• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Madlenko, diky za optani, uz je to lepsi. Jen porad ta pitoma zaha.
Do Cech pojedeme asi za dva tydny, ale jeste nevim co je v planu.
9. zář 2007 v 18:38  • Odpověz
já jdu zítra zase na kontrolu k doktoru,tak jsem zvědavá co mi poví a jestli mi ty potvůrky foliky dorostli
9. zář 2007 v 18:48  • Odpověz
Madlenko, treba uz jste nejakou vcera oplodnili....
9. zář 2007 v 18:50  • Odpověz
že by že by :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo super :grinning: :grinning: :grinning:
moc vám to sluší,já jsem odhalila vaše nové fotečky z výletu :grinning:
9. zář 2007 v 19:03  • Odpověz
preju at ty potvurky narostly do neuveritelnych rozmeru...
ja udala tu tlacenku,tak zitra napisu jak MM chutnala.ted jsme hrali kostky,MM vyhral,tak mel radost.Za chvili pujdu do vany a pak na tv a zitra k dr.tak pak podam info jak an tom jsem.
Dobre zvladnete zacatek noveho tydne,at dobre zacnete!!!zadne truchleni jen sanmy smich...
9. zář 2007 v 19:39  • Odpověz
Zdeni, ty s tou tlacenkou nedas pokoj. Ja mam pak na ni chut, kde ji budu v Nemecku shanet :grinning: .

Madlenko, diky za kompliment. Ten prcek, co je se mnou na fotce se pristi vikend stehuje s rodicema do Australie :frowning2: . Tak jsme se byli rozloucit.
9. zář 2007 ve 20:02  • Odpověz
teda klokani jsou dost daleko,to na návštěvu jen tak nepopojedete :frowning2:
zdeni dávej na sebe pozor :slight_smile:
9. zář 2007 ve 20:27  • Odpověz
Madlenko, my prave s manzou snime o tom, ze se za nima pojedeme podivat, az bude prckovi alespon rok. Mame tam jeste jednu znamou rodinku, tak bychom to spojili, ale uvidime, jak na tom budeme...
9. zář 2007 ve 20:29  • Odpověz
miluš určitě je tam krásně a až se tam dostanete,tak budete nadšený :grinning: :grinning: já bych chtěla jet někam na výlet,ale zítra pojede tak akorát do práce :frowning2:
9. zář 2007 ve 21:16  • Odpověz
autor
cau kocky zakoncili nedeli jednim pivickem a chystame se do hajan. Ja jeste jim, mela jsem naposled obed, ale jen salat tak to neni tak spatne, delal ho MM a je moc dobrej.
Holky takze zase zitra, dobrou
9. zář 2007 ve 23:39  • Odpověz
Madlenko, tak tam co ty jedu dneska taky :grinning: . Manza je nemocnej tak se vali v postylce a ja tu musim sama snidat :unamused: .

Dludli, uzivej si to pivko :wink: , mne se dela po alkoholu tak spatne, ze si nedam ani malinkou sklenicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. zář 2007 v 07:40  • Odpověz
nefetuju, nepiju, ale zato sexuálně velmi žiju :grinning: :grinning:
10. zář 2007 v 07:42  • Odpověz
Nazdarek Megy, kdepak ses nam toulala. Uz je ti lip?
10. zář 2007 v 07:50  • Odpověz
je mi mnohem líp, měnili nám okna za plasťáky a předtím mi nebylo na dvakrát, tak jsem se dávala do kupy - no prostě jsem trochu dost vypínala, občas jsem nakoukla, ať o něco nepřijdu :wink: , musela jsem se nějak rozptylovat :grinning:

no a teď ve středu se rozhodne co semnou dál, no uvidíme. Nejraději bych šla samozřejmě na nemocenskou s těhotenskou průkazkou, ale to je ve hvězdách :wink:
10. zář 2007 v 07:54  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

tak moje cysta snad po MS odejde, uz me to bricho moc neboli, tak si myslim, ze se zmensuje... zacala jsem i spinit, takze do MS to musim vydrzet a pak to snad bude zase OK :slight_smile:

Zacina na me lezt nejaky bacil a to mi ve ctvrtek zacina aqua-aerobic, tak doufam, ze ho preperu :slight_smile:
10. zář 2007 v 08:27  • Odpověz
jen ho přeper Oli - máš na něj :wink:
10. zář 2007 v 08:28  • Odpověz
to doufam :grinning:, jen manzilek jede na tyden na sluzebku, takze jsem na nej sama :grinning:
10. zář 2007 v 08:29  • Odpověz
hele, tak mu ho tam přibal, pak budete všichni spolu :grinning:
10. zář 2007 v 08:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky

tak ja chtela na akvos dneska ale nakonec jsme se domluvili s kamaradkou na venceni hafanu, ona ma jeste jedno stenatko, tak pujdem se trema psama :slight_smile: nez i to posledni fenatko so nekdo koupi, to je myslim taky pekne sportovni vyziti. Ve ctvrtek mi zacinaji brisni tance :slight_smile: tak se tesim.

Megy je fajn ze je ti lip
10. zář 2007 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko!!

Přes víkend jsem tu nebyla, tak jsem si vás musela hezky podočítat :wink:

Holky, tady je taková zima celý víkend, že až hrůza..za chvíli budu muset shánět zimní oblečení na obříky :sweat_smile: protože se do ničeho ani nevlezu..Teď za chvilku jedu s kamarádkou do vedlejšího města, zítra totiž odlétá i s přítelem do Tunisu na dovču, tak jde dokupovat krémíky a potřebné zbytečnosti :sunglasses: tak jenom na skok..

V pátek jsme byli s MM hezky doma..v sobotu ráno šel do práce a já s mamkou na poslední dokupování darů na večer (kamarádům na oslavu 30tin) - vždycky to totiž z celé party zbyde na mně - na té těhuli, co je doma a vlastně nemá co dělat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co už..V sobotu odpoledne jsme přáli tchýni i Honzové babi ke svátkům (obě Marie) - sedělo se na dvoře a grilovalo..Večer jsme šli na oslavu, která byla taky venku, tak jsem hezky mrzla :unamused: byla jsem sice dost oblečená a pila tam horké čajíky, ale i tak jsem trošku nachládla, tak posmrkuju :pensive: Dopřála jsem si i půl pohárečku burčáku :wink: MM se na oslavě zase opět rozjel v pití, ale šel se mnou hezky v 11 domů, tak jsem byla ráda..sice pak ještě přemýšlel, že by se tam vrátil, ale my s Kuličkou jsme ho už nepustily :grinning: :grinning: a ráno byl rád že se tam už nevrátil a že mu tedy není víc zle z pití :grinning:
Včera jsme jeli k našim (bydlí ve stejné ulici, ale autím jsme museli, protože jsme jim vezli do úschovy kočárek :wink: ), byl tam i brácha se švagrovou, tak jsme kecali a dobré..s kočárkem jsme se ale těžko loučila :pensive: :grinning:
Konečně jsem se dokopala k objednání k zubařce, tak tam jdu ve středu a už teď se bojím a v noci se mi zdá, že mám vypadnuté snad všechny plomby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Tak zatím papa* přežijte pondělí a kdyžtak odpo..
10. zář 2007 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
kocky tak my jsme se nakonec s MM rozhoupali k oslave nasi bavlnene svatby :slight_smile: mame rok ted v sobotu, sice stihnul jeden nas znamej poslat vsechny na oslavu svych narozenin na orlik, ale nakonec jsme se rozhodli pro grilocvacku na chate na patek a v sobotu se presuneme volne k nemu. Snad vyjde v sobotu navsteva na Kratochvili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak je mi dost smutno, v "zaciname po potrate" asi jedna zase prisla o mimi, je to desny, nesnasim to :frowning2:
10. zář 2007 v 11:13  • Odpověz
jo holky, delala jsem o vikendu tiramisu a bylo lepsi nez kupovane v pizzerce :slight_smile:, vsichni mi ho moooc chvalili, tak ho zase brzy udelam :slight_smile:
10. zář 2007 v 11:40  • Odpověz
autor
a jak ho delas? Jo tomu porad jeste nejak neprisla na chut. Ale je taky pravda ze je ho spousta druhu, tedy lepe receno je spousta zakusku ktery byvaji nazyvany tiramisu
10. zář 2007 ve 14:05  • Odpověz
Jejda, Dludli..tak to musí být opravdu strašné znovu se těšit na miminko a být znovu zklamaní :cry: no hrůza..Zrovinka o víkendu jsem se dověděla, že jedna maminka tady má ochrnutou holčičku..je tak měsíc stará :frowning2: a to asi "jenom" přechodila chřipku v těhotenství :cry: jsem z toho úplně hotová :pensive: A tchýně před chvílí přišla z práce, že jí do školky nenastoupí jedna holčička, protože jí zjistili leukémii..ve 4 letech :cry: to mě taky dostalo :pensive:

Jinak oslavu budete mít super..no vidíš..tak snad vám vyjde hezké počasí :wink:

Oli: jsi šikula..to já jsem kdysi dělala tiramisu, ale místo toho, abych ho ocukrovala, tak jsem ho osolila :stuck_out_tongue_closed_eyes: od té doby jsem ho už nezkoušela :sweat_smile: :grinning:

Já si zrovinka dopřávám buchtičky s krémem :wink:
10. zář 2007 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
ahoj tak hlasim navrat od dr.vse ok,jsem pry otevrena na 2 cm,nevim jak je to moc,jen pri vysetrovani me zajela asi dal a zacla jsem trochu krvacet a pak me pekne boleo brisko...to manzu jsme pri tom sexu ani takhle necitila:slight_smile:)prijela jsem dom a sla spat.Za tyden na kontrolu a jeste jsme byla na pasech kde meri jak tluce mimi srdicko a jeste naky pohyby,vse je ok.
Dnes jsem varit nemusela,zbylo ze vcera,tak jsem si namlela macek a za chvili pujdu uvarit z nej takovou smes na buchtu a zitra budu pict.Trochu jsme tu preluxla a vzala i koupelnu,ne luxem:slight_smile:))a ted odpocivam u pc.
klidne ti posli recept na tu tlacu,je to docvela rychly...prej je vyborna,MM ji mel ke svace,tak jsme rada.
tiramisu jsem teda nikdy nedala ,my moc nemusime ty kavovy veci.
U nas zase prsi...ale dopolko bylo hezky.
10. zář 2007 v 15:09  • Odpověz
2cm otevřená a žádný poslíčci? no jen aby se to nerozjelo každou chvíli :grinning:
10. zář 2007 v 15:18  • Odpověz
poslicci mivam tak 1-2krat denne.ted uz by mi to neva,kdyby jo,mam vse pripravene.Jen to pocasi by mohlo byt lepsi.
10. zář 2007 v 15:24  • Odpověz
počasí si nevybereš :grinning: , to by byla sranda, kdyby to dnes propuklo. Já to tak vidím, že jestli jsi dnes otevřená na 2 cm tak a poslíčky máš 1-2x denně, tak tento týden by to mohlo už být zdeni, no ne? co takhle 12.9. večer? :grinning: :grinning:
10. zář 2007 v 15:29  • Odpověz
Tak ja Tiramisu delam nasledovne: 4 zloutky utru s 3 lzicemi mouckoveho cukru, pridam Mascarpone, uslehany snih ze 4 bilku... piskoty pokapu silnou kavou s rumem, potru kremem, opet piskoty a opet krem, pak jen posypu kakaem :slight_smile: a je to mnamka :slight_smile:

Zdeni, tak drzim pesticky, aby si to preci jen jeste chvilku vydrzela :slight_smile:

Dnes mam fofr :slight_smile:
10. zář 2007 v 15:36  • Odpověz
megy,dobre uvidime jak yjsi prorok:slight_smile:)Ja uz bych to klidne mela za sebou ,ale MM ma 22 ty narozky,tak nevim jestli uvidim do ty doby...a nebo 14.9.to by bylo 11 mesicu od nasi svadby,no kdyby to slo tahhle naplanovat.
10. zář 2007 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.