• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky,
tak jsem zpátky z práce a taky od doktora!
v práci opět fuj fuj fuj :angry:
u doktora výborný :grinning: :grinning: :grinning: když jsem přišla na řadu,tak bylo klasický "odložte si a koukneme na to jak nám narostli" :wink: a pak jen a jen údiv jak pěkně folikul narostl a že v to ani pan doktor nedoufal a že mám delší cyklus. Jsem dneska 18 den cyklu a můj folikul má 22mm :grinning: :grinning: :grinning: což je výborný,tak mi píchli injekci a zítra máme provozovat opakovaný pohlavní styk :grinning: :grinning: :grinning: a je velká pravděpodobnost,že to vyjde :grinning: :grinning: :grinning: MÁM STRAŠLIVOU RADOST,že už se to pohlo a snad už bude líp :wink:
když jsem to volala MM,tak pravil,že si bude muset vzít v práci volno,aby si odpočal a nabral sílu :wink: :grinning: :wink: no chlap :grinning:

jinak je tady pěkně hnusně a prší :angry:
taky nám tady v plzni dávají nový plastový okna a zateplujou celý panelák
miluš jak bylo u doktora a copa je manželovi?
megy je dobře,že je ti líp,mám radost
zdeni ty se drž,12.9. by nebyl špatný datum(mám svátek,tak by se mi to pěkně pamatovalo :grinning: )
gábi doufám,že jsi doma v pelíšku a léčíš se,hlavně nenastydni ještě víc
zuzko snad se vám vycházka s psíkama vydaří a nezmoknete
10. zář 2007 v 17:04  • Odpověz
tak madlenko - šupky hupky do chalupky :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2007 v 17:06  • Odpověz
my budeme muset asi zítra vstávat brzo,aby jsme ten pohlavní styk stihli,ještě než půjdu do práce :grinning: :grinning: :grinning: a spát půjdeme asi dlouho,protože až se MM vrátí z tak budeme pokračovat :grinning: :grinning: :grinning:
jen kdyby se už chtěla nějaká ta spermijka ubydlet :wink:

megy a jak asi zvládla úklid po oknech?
10. zář 2007 v 17:15  • Odpověz
úklid dobrý. My jsm si řekli, že zároveň uděláme takkový předvánoční a vyhodíme pár nepotřebnýh věcí takže teď už to je jak ze škatulky. Měli jsme štěstí, kluci, co to dělalipo sobě uklízeli, takže málo toho hrubého bordelu, ale jemného prachu trošku víc, ale ten se vysál - takže docela pohoda. :grinning:
10. zář 2007 v 17:18  • Odpověz
autor
holky nechala jsem 700 v sekaci :slight_smile:

ted jsem jeste v praci, ale proto ze cekam na MM az me vyzvedne, byla jsem lina jet busem. Davam si presnidavku s piskotama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a snad stihnem ten hopik, kamaradka psala ze uz jde v 5, docela me to mrzelo, nesla jsem kvli tomu na akvos, tak kdyz jsem ji to napsala tak rekla ze bude venku tedy dlouho ze se jeste potkame, no ale nevim jak to vyjde. Ma sebou to stene, ta je jeste malicka a nevydrzi zas tak dlouho venku, zvlast v tomhle pocasi.
10. zář 2007 v 17:26  • Odpověz
my jsme to měli taky v pohodě,se sestrou jsme oblepily igelitama nábytek,odtahly jsme koberce od oken,pak jen vytřely lino co je pod kobercema a vysály a utřely prach a vypraly záclony a závěsy,ale pořádný úklid budeme dělat až dokončí tu fasádu,páč tady všude lítají polystyrenový kuličky,ale barák bude vypadat pěkně :grinning:
uvařila jsem si čají a pojídám jablíčko a za okny makají ukrajinci - to je taková pěkná odpolední idilka :grinning:
10. zář 2007 v 17:27  • Odpověz
Madlenko, jestli chcete holcicku, klidne se na to vrhnete uz dneska. Nektere odolne spermie prezijou docela dlouho. Jinak plodne dny jsou myslim i tri dny pred ovulaci.
Tak sup na to :slight_smile: :slight_smile: .
Manza je nastydlej, tak se mu ted vyhybam, abych to taky nechytla.

Pekny vecer vsem, ja frcim do fitka.
10. zář 2007 v 17:27  • Odpověz
zuzko a copa jsis koupila?
10. zář 2007 v 17:28  • Odpověz
miluško a uvařila jsi mu aspoň čajík?
10. zář 2007 v 17:29  • Odpověz
jinak bych na MM šupla hned,ale je v práci :wink:
10. zář 2007 v 17:31  • Odpověz
autor
no takove podzimni sacko, jako misto bundy, to bylo docela drahe, pak kalhoty taky podzimni, celkem prijemne a hlavne z toho jsme nadsena nejvic zupan :grinning: perfektni bilej s cervenym lemovanim, frote, asi tak ke kolenum, za 140 Kc :grinning: z toho mam fakt radost, po zupanu jsem desne touzila

gabou holcicka je krasnaaaaa :slight_smile:
10. zář 2007 v 17:31  • Odpověz
Madlenko, dala jsem mu k posteli paralen a teplomer a frcela do prace. Az se vratim z fitka, tak mu cajik uvarim.
10. zář 2007 v 17:33  • Odpověz
Jo je vydět,že jsme vzorné manželky a že naše miláčky milujeme :grinning:

milu cvičení zdar zdar zdar :wink:
10. zář 2007 v 17:37  • Odpověz
Ahojky!!

Tak Zuzka mě už odhalila :grinning: Jj, dávala jsem si fotečky do albíka..sice tam nejde vidět celá nožička a ručička, tak vypadá chudinka nějak divně, ale je to nejlepší fotečka, co šla z toho DVD udělat, aby tam Kulička byla jakžtakž celá :sweat_smile:

Zuzi: jéé, tak z toho župánku bych měla taky moc radost..a sáčko je určitě taky super..i kalhoty..no téda..pochvala :wink: Taky bych měla navšívit sekáč, nebo si už nemám co obléct, když už začal podzim tak rychle :confounded:

Madlenko: gratuluju!! Tak hups na manžílka a ať to hnedle vyjde :wink: :wink:
10. zář 2007 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
Milu: no ty jsi teda aktivní..že fitko..to si ani nedovedu představit :grinning:

Zdeni: týjo, každou chvilku by to už mohlo být..ale přeju ti, aby jsi ještě chvilinku vydržela..jéé..už se na tvoje mimi táák těším :dizzy_face:
10. zář 2007 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz
gábi kulička je moc pěkná :grinning:
zuzko já bych taky potřebovala koupit nějaký ten hadřík na sebe :grinning: asi zítra vyzvednu nějaký penízky a pjdu se podívat po městě :wink:
10. zář 2007 v 17:41  • Odpověz
autor
holky tak ja jedu, tedy MM pro me jede a snad zvladnem i ten hopik. Tak pa zitra, vecer doma uz asi PC zaopinat nebudu.
10. zář 2007 v 17:41  • Odpověz
Páá, Zuzi..kdyžtak zítra :wink:

Madli: děkujeme :slight_smile:
10. zář 2007 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
jo to prádlo ze včera mi neuschlo a tak se žehlení odkládá na zítra nebo na pozítří :grinning: hurá hurá hurá
10. zář 2007 v 17:50  • Odpověz
madlenko tak to je super,ze top tak narostlo,mam z tebe velkou radost,tak naberte poradne sil a poradne na to skocte:slight_smile:)a ono se to povede,vzdyt v takovym pocasi je krasne byt v pelisku.
10. zář 2007 v 19:16  • Odpověz
krásný by to bylo kdyby jsme nemuseli do práce a mohli se milování věnovat celý den :grinning: :grinning: :grinning: ,ale makat se musí :wink:

jak se cítíš zdeničko?
10. zář 2007 v 19:49  • Odpověz
Madlenko, uz nenakupuj, pockej az na tehu oblecky :wink: .
Fitko bylo super, dneska tam byli oba krasni treneri, tak jsem si pokoukala.
Zato prichod domu, smrdi to tu jak u stanku s klobasama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , manza si klohnil veceri.
10. zář 2007 ve 20:15  • Odpověz
autor
TAK TU NAKONEC JSEM, MM sel ted za mati, tak vam pisu. Zase jsme se dostali k diskusi na oblibene tema - bydleni. A zase to nikam nevede. My se budem tak dlouho domlouvat a resit jake mame moznosti az budem uplne stary a zivot bude za nami :frowning2:
jsem z toho uz desne unavena.
10. zář 2007 ve 20:16  • Odpověz
miluško tak tomu tvýmu manžíklovi zase tak zle není když má hlad a dokonce si dělá véču :wink: :grinning: :wink: s tím nakupovám to možná vyřešim tak,že koupim něco volnějšího,abych se do toho vešla i třeba těhu :dizzy_face:

zuzko ajak jste na tom ?myslím,že jsi psala,že si budete brát hypotéku?jak to dopadlo?
10. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz
autor
ahoj holky, dneska jsem v praci brzy.
No Msdli s tou hypotekou je to tak, ez jsme chteli akorat zjistit kolik nam daji a nemeli jsme konkretni objekt. Doufala jsem ze nas to nekam posune, ze tedy podle penez se rozhodnem co hledame, ale jsme proste porad tam kde jsme byli. Ta hypoteka je jen predjednana, jako ze vime ze projdem. Jenze se ani nemuzem dohodnout co tedy. Zda pozemek, stavet, na to nam penize ale stacit nebudou, jenze MM se te myslenky nechce vzdat, ja bych byla pochopitelne taky radsi v domecku, mam ho uz dva roky vybranej :slight_smile:, ale ted na to proste prostredky mit nebudem. Takze ja bych se poohlizela po byte, MM argumentuje ze bude pes nestastnej a on ze taky, ze budou zavreny v byte, no ale ted je MM taky zavrenej v byte, jelikoz kdyz je doma tchynka tak nas nelaka nic vychazet. Takze co se tyka martina je to prast jako uhod, v byte by si polepsil v tom smyslu, ze budu ja konecne stastna, citit se doma a v bezpeci (proste vsechno co clovek od domova ceka) no a bude to na tom byte trochu videt. Tady je neustale binec, MM chodi radsi do hospody, me to starat se o to nebavi, nemam na tom sebensi zajem. Nechci rict ze bydlime ve chlive, ale proste je na tom na prvni pohled videt ze nas to tam ani jednoho netesi. :frowning2: No a pes by si musel holt zvyknout, to by se nedalo nic delat. No jenze MM to vidi tak, ze chce bydleni vyresit jednou pro vzdy, tedy ma vetsi pozadavky, ja bych sla klidne i do neceho mensiho, jde mi hlavne o to se opravdu odprostit a zit vlastni zivot, no a za par let muzem stavet a byt prodat. Vzdyt jak to delaji ostatni? Nikdo se prece nerodi s milionama v kapse.
Jdeme se nezavazne podivat za tyden na jeden byt, 3+1, coz by MM zvladnul, ma asi 80m2 no je to sice panelak, al etakovej mensi a jedinej siroko daleko, tady kus od nas, takze i do nasi oblibene hospudky je to stale kousek :slight_smile: no a hlavne je tam na panelaku dulezitej net uzel, takze by nam tam sel rychle net. MM mi to tudle rikal, z eto je jedinej duvod proc to rovnou nesmet ze stolu a rikal mi to tak provinile, no ja si v duchu myslela zaplat pan buh za to :slight_smile: Ale ten byt je opravdu dost drahej. No holt se plati za lokalitu, na ktere nam dost zalezi. Tak uvidime. Treba nas ten byt nejak oslovi. Tedy hlavne MM, ja bych brala cokoliv.
No taky je ve hre dojednavani s tchyni a udelat vlastni vchod, uz jsme to resili jednou, ale zaver zadny, tak to zkuist znova, neco ve smyslu bud bude vlastni vchod, nebo jdem pryc. Vim ze to zni dost jako vydirani, ale proste uz se to musi nejak rozhodnout. Nemuze to takle byt porad, takove bezvladi. V baraku je spousta mistnosti a prostoru o ktery se nikdo nestara a my bychom je dokazali dobre vyuzit. ALe neni nas a zaroven tchynka ho nepouziva, jen je tam naskladane harampadi. Proste v baraku by se dalo lecos udelat, ale nejak neni vule.

Jej to jsme se zas rozepsala :sweat_smile: no ale dyt vite jak mi tohle lezi v hlave :unamused:
11. zář 2007 v 07:37  • Odpověz
jo zuzi, to vykládej - u nás je to podobné akorát obráceně. Já chci jít do většího a MM zase, že by se nerad zadlužil. No já sice taky, ale pokud chceš v dnešní době bydlet a jsi na tom, tak jak jsi, tak ti nic jiného nezbyde. Třeba jako moje sestra. Táta ji vyrazil z domu, protože mu nechtěla dávat peníze, šla n nájmu, kde dává stále okolo 7tis. s přítelem, na kterého je zase upnutá babička. Ta má nádherný byt 4+1. Ráda by mu ho přenechala, ale jelikož se ji nezamlouvají ty byty, které ji nabízeli, tak přišli o spoustu času a investic jen kvůli ní a tak si musí najít teď urychleně nějaké bydlení, protože jim vyprší podnájem. No hlavně, že má babička toho kluka ráda a nechce aby se příliš zadlužil. ale hlavně, že oni kvůli ní škudlí každou korunu, jsou utahaní z ustavičného hledání nového bytu a domlouvání jak to všechno zaplatí a nezaplatí. Teď když už si mysleli, že je ruka v rukávě, tak jim babička řekla před podpisem smlouvy - ne- a to jim udělala už asi po páté. :angry: :angry:
11. zář 2007 v 07:49  • Odpověz
Ahojky holky, nějak jste se rozepsaly a já nestíhám ani všechno pořádně dočítat. Teď jsem v práci a tak jenom na malý skoček vás pozdravit. Něco na mě leze a manžilek to není, včera jsem byla úplně vyřízená, přišla jsem z práce a pořád jsem jenom spala a všechno mě bolelo. Dnes je to lepší ale i tak jsem nějaká slabá. MS-ky mi nedorazily, těhulka nejsem a mrzí mě, že je mám zase rozházené a že nejspíš budu muset na vyvolání - ach jo :unamused:

Zdeničko, tak ať ti všechno dopadne dobře a je v podstatě jedno kdy už ti to příjde, hlavně ať jste šťastní a je to rychlý průběh. Spolužačka ze střední má termín 19, ale včera už mysleli, že pojedou, tak to tipuje na dnešek. Předešlé miminko rodila taky 8 dní před termínem a bylo všechno v pořádku. Tak uvidíš jak se to povede vám. Držím pěstičky.

Madlenko, tak to si pořádně užijte to snaženíčko a mazleníčko a volníčko si vemte oba dva ať jste odpočatí a bez nervíku.

HOlky dnes ještě asi dorazím, ale až po práci, mám toho hodně a ještě jsem nic neudělala tak zatím ahoík.
11. zář 2007 v 10:00  • Odpověz
autor
jo megy to miluju "vzdyt to delam vsechno pro vas" nebo "vzdyt to stejne bude jednou vsechno vase" z toho je mi vzdycky na bliti.
Kdyz nekdo neco dela vsechno jen pro druheho, tak to vypada uplne jinak. Treba s nim je pred maturitou celou noc vzhuru, i kdyz musi jit rano do prace, jako byla moje mamka se mnou, treba hlida bez vycitek psa, kterej krade obedy ze slolu, jede za druheho uklidit na brigadu, jako kolikrat delala za me moje babicka, a ne takovyhle prazdny kecy, na to jsem vazne alergicka. V praxi to vypada tak, ze MM vozi tchyni po nakupech, starame se ji o barak, ktery sice podle ni bude jednou MM ale ted v nem nemuzem podle svyho udelat vubec nic a to ani v prostorach kde tchynka uz radku let nebyla. Takze si to umim moc dobre predstavit.

Patrne to vsechno nejak mysli dobre,ale ja nevim jak, a unika ji ze mame mozna po roce manzelstvi taky nejakou predstavu a touhu zit vlastni zivot. Ach jo, proste porad kolem dokola.
11. zář 2007 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky, ted mi teprve doslo, jak to Zuzka napsala, ze uz je to ROK :fearful:
11. zář 2007 v 11:40  • Odpověz
autor
no jo :slight_smile: my mame rok v sobotu, je to naprosto divny, nemozny, proste jsme uz rok vdana :astonished:

a koneckoncu vy taky :grinning:
11. zář 2007 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.