• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahojda,tak jsme tu.
Citim se dobre,obcas me nekde pichne v podbrisku,kdyz udelam treba rychly pohyb a tak.Obcas ty poslicky,je to ztakovy bolest jako kdyz to mam dostat,ale mastesti je to fakt jen kratky a za chvili to prejde.Jinak mi nic neni.Ted uz muzu jit rodit kdykoliv,ted uz to pro mimi neni nebezpecne.Preju si ejn at to je rychly a hlavne at je mimi zdravy.jinak mi je jedno kdy to prijde.
Dludli,vy se porad motate kolem jednoho problemua a porad nic...myslim si,ze v densni dobe kdo chce trochu bydlet podle sveho,tak s eproste zadluzit musi.Jinak to nejde.my mame pujceno od brachy sto tisic na 2 roky...ale je to bez uroku a je to vse na dohode.pak se zase uvidi jesteli nam pujci ci ne.Horsi je ,ze ja mam maly prijmy a MM to same´,ted nastesti ma tu praci,ale stejne to nic neni,ale kazdy korunka dobra.Meli byste to jednou pro vzdy roszeknout a rozhodnout se!!!!!Jinak se tim budete porad zaobirat.
my ten rok az tak ted neberem,ted je proste na dennim poradku mimi!!
11. zář 2007 ve 12:44  • Odpověz
autor
no ja to vim. Ono ted uz ani nejde o penize, proste moznosti jsou omezene a MM se snad uz smiril s tim, ze se zadluzit musime, presne jak pises. Vlastne asi nevim o co jde. Nevim na cem to vazne, pokazde kdyz se to pokusim otevrit tak je to dost narocny primet Mm k nejaky dsikusi. Nemyslim si ze byhc to vytahovala nejak casto, proste nevim kde to vazne, jen vim ze to vazne :frowning2:
11. zář 2007 ve 13:54  • Odpověz
Zuzi, Zdenicka ma pravdu, meli byste to konecne rozseknout :wink: . Uvidis, ze az to rozhodnuti padne, obema se Vam ulevi :slight_smile: . Mozna bys to prave mela vytahovat casteji a dozadovat se vysledku.
11. zář 2007 ve 14:19  • Odpověz
proste se na naky den domluvte,treba tyden dopredu,aby ti pak MM nerekl,ze jsi mu narusila plany apd.a v klidu si sednete a proberte ,ale uz poradne a navzdy,abyste meli pokoj.Bud s tou tchyni,at to napise na vas a vy si tam pak budete moc vse upravit jak budete chtit,zas chapu,ze domecek je domecek,ale taky by jste to meli bez dluhu...
do bytu nevim,prijde mi,ze se plati najem velky a ze by ti penize byly lepsi investovat do vlastniho,at do predelani-jako my,nebo do nevoho projektu.I kdyz ja si nedokazu predstavit so koupit parceli,postavit dum a jeste ho vybavit...to je pro me dost neraalna predstava,hlavne kdyz vidim kolik nas stoji tohle atohle a to si plno veci,teda skoro vse dala Mm s tchanem sam,a ne zadna firma....ale to je jen muj nazor.
11. zář 2007 ve 14:41  • Odpověz
autor
no byt bychom kupovali, pokud se rozhodnem pro tuhle variantu.
Je tu jeste jedna vec, puvodne jsme to nechtela psat abyhc to nezakrikla, tchyni patri nejaky pozemky, ted je to jako orna puda, ale ona pro nas nejak vyjednava aby se tam dalo stavet s tim, ze nam to da. Tohle vim od martina, ona sama o tom pred nami nemluvila (takovehle dulezite a zasadni veci se zasadne resi potajmu a ne v klidu kdy si sednem vsichni a proberem to :angry: ) mozna to chtela jako prekvapko nebo nevim, ale pokud bychom mezi tim dojednali neco svyho, tak by asi byli prekvapeny vsichni. No takze jsme trochu v sachu, vypada to ze tohle mysli tchynka opravdu dobre, no jenez my nevime jak to s tim vypada, MM se ji vcera ptal a ona mu rekla ze pro to dela kazdy den co muze a to je vse. Takze proste o tomhle nevime vubec nic. :frowning2: No a dozadovat se ji nejakych vysledku, davat termin do kdy to chcem vedet atd, to dost dobre nejde, kdyz je to jeji a pry nam to chce dat. Takze to je cele. Je mozne ze u tohohle pozemku se proste bude cekat, nez tam mesto povoli stavet. Ma tudy totiz jit nejakej parovod, tak je tim blokovany, proste je to pekne zamotane.

gabou ty sis smazala pupiky? :astonished:
11. zář 2007 v 15:56  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem doma z práce a z nákupů :wink: byla jsem utrácet bunda za 750kč,halenka za 180kč a svetřík na zip s kapucou za 500kč :grinning: no prostě jsem si udělala radost :grinning: a teď za trest půjdu žehlit,abych si odčinila ten můj nákup :grinning:

jinak jsem doma sama MM je v práci a už se těším až dorazí domu :grinning:

jak se máte holky :grinning:
11. zář 2007 v 18:34  • Odpověz
Madlenko, tak drzim palecky :wink: .
11. zář 2007 v 19:04  • Odpověz
tak to mate dludli teda jeste ponekud slozitejsi rozhodovani...no snad se vam to brzo vyresi..
pekne jsem se prejedla mela odpolko sisky s makem a ted kolecko ty tlacenky,byla lepsi nez jsme cekala,ja takovy veci nejim....salamek,zeleninovy salat ....a jsem jak kulicka:slight_smile:)))za chvili pujdem k tv a na pouta.
11. zář 2007 v 19:21  • Odpověz
holky moje zlatý,
tak jsem právě dožehlila to prádlo a všechno uklidila do skříní a teď jsem si sedla k tv a uvařila si čajdu :wink:
jsu šikulka :wink:
11. zář 2007 ve 20:21  • Odpověz
Holky tak dnes ne na rinovkach narodilo druhy mimi-jsem z toho hotova.Vcera se natrodila Deniska ,ma svatek i narozky v jeden den a ma pres 2,500kg,narodila se o 3 tydny driv.a na zacatku tydne se narodilo mimi slovence,ale o 2 mesice driv a mimi musi byt 2-3 mesice v inkubatoru.Tak to bYch enchtela.Jeste ze jsme to takhkle preckali.
pujdu delat svestkove knedliky a odpolko jedeme do mesta..
12. zář 2007 v 10:23  • Odpověz
Ahoooooj holky!!

Tak hlásím návrat od paní zubařky :grinning: všechno v pořádku, tak jsem šťastná jak blecha :grinning: protože to tam moc nemusím a dost se vždycky bojím..Jenom jsem jí řekla, že mi krvácejí dásně, ale že to je v těhu normál..to jsem i věděla..taky mám citlivé krčky, ale už přes rok používám pastu sensodyne a je to lepší..taky mi lepila kousek čehosi na můj poslední myšák, co se drží zuby nehty a že zatím pokud nebolí, tak ho tam necháme :sunglasses:

Zuzi: nestraš!! Bříška tam pořád mám..jenom mám dvě albíčka..jedno s bříšky, ultrazvuky a tak a druhé s pořízenýma věcičkama pro Kuličku..no a včera jsem si dávala do toho druhého albíčka fotečky nákupu..super bundička ze sekáče za 140,-Kč a takový pytel na spaní za 30,-Kč..no nekupte to :wink:

No jo, to bydlení máte složitější..já ani nechci přemýšlet nad tím naším bydlením..zatím to tu budeme muset vydržet..máme sice danou žádost o stavební pozemek tady na obci, ale vypadá to, že to dostane jenom ten, kdo nabídne nejvyšší částku, tak to jsme totál v p.deli :sweat_smile: a navíc se mají prodávat asi až za dva roky..takže prostě do té doby nic..Tchýně nám hledá bydlení sama - v tomto je dobrá..ale nám by i stačilo, kdyby si s námi vyměnily patro, schodiště by se nějak zavřelo a bylo by to..no, ale co už..Vždycky přijde s něčím, že se tam a tam prodává takový a takový dům..no jo, ale to by bylo tisíc stavebních úprav, že to radši bychom stavěli..

Madlenko: tak jak dopadlo včerejší snaženíčko?? No doufám, že jste to neodflákli!! :grinning:

Zdeni: to je teda dobré..už se to u vás rozjíždí :dizzy_face: už jsme na tebe zvědavé :dizzy_face:
12. zář 2007 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
ahojky říjenky
venku je hnusně,doma to stejný.Za chvilku jdu do práce,doma nic nestíhám.Asi na mě jde podzimní depka z toho deštivého počasí.Jinak mám ráda podzim,poslední teplo a padající listí.
Dludli to máš těžký.Jednou to bude vaše......z toho by mi taky bylo šoufl.Ale měla by taky pochopit,že chcete mít svoje teď a né až budete mít dospělé děti.A navíc když je tam tolik nevyužitých místností,tak je to velká škoda.Teď kupovat nebo stavět je fakt drahé.Ale v každém případě je lepší koupit domeček než byt.
Madlenko gratuluji,teď jen domluvit spermikům,ať konečně máknou :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni tak na dva cm,hm,tak to už bude brzo-moc,moc,moc se těšíme,hlavně potom na fotečky. :sweat_smile: :sweat_smile:
12. zář 2007 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky holky,

Gábi tak to máš úplně na stejno jako my s MM, taky bychom byli raději kdybychom se s tchánovcema vyměnili, ale naštěstí máme oddělené patra a svoje vchody. Pořád tchýně říkala, že by jí ta naše 2+1 vyhovovala a nemusela by po schodech a že až bude starší tak se prohodíme. Co z toho když teď to máme všechno hezky zařízené a ona ještě živí švagra který se teď dostal na vysokou. Co o to, pokojík by nahoře mohl mít i dál a na telku u nás se může taky koukat nám by to nevadilo, mají tam 6+1, ale teď si z jenoho pokoje udělali kancelář a z druhého posilovnu tak to vidím na dobu neurčitou a stěhovat se za 20 let až bude babina, nebo bude mít problémy vyšlapat tolik schodů a bude mít problém umýt tolik oken atd... tak to bude na palici, to se mi opravdu nebude chtít všechno stěhovat a předělávat, když dole už to mám podle svého vkusu. Já si nedokážu představit že budu ve 2+1 (chceme děti) a oni sami dva budou v 6+1 a ještě jim tam stejně budu chodit pomáhat. No ale tak to jednou je a možná to dopadne úplně jinak, uvidíme. Nejlepší je prostě být na svém a ať už je to byteček, nebo starší baráček nebo úplně nový, ale někde kde se vám líbí a nám se i v té naši 2+1 líbí. Takže to teď vůbec neřešíme :wink: :grinning: .
Zuzko takže hodně síly a štěstí ať už tu otázku bydlení máte vyřešenou.
12. zář 2007 ve 13:03  • Odpověz
jsme z mesta doma,vse jsme obehali a MM si nakoupil plno kabalu a takovych blbosti na elektriku.Ted si pujdu dat horkou koupel,MM ohriva vodu an ohni:slight_smile:)ma tam naky zbytky drev...a vecer mam chut na cinzano a popcorn...tak to snad prezijem:slight_smile:))I kdyz podle Megy by to melo dnes prijit:slight_smile:))
12. zář 2007 v 18:13  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem doma z práce a musím vám oznámit,že tady už svítí sluníčko a docela to hřálo,tak snad už bude trošku líp :wink:

snažit jsme se snažili a snad dostatečně a těm potvůrkám s ocáskem jsem taky domlouvala,tak se musíme nechat překvapit,jestli si ty potvůrky dají říct :grinning: :grinning: :grinning:

zdeničko tak horkou koupel a cinzánko a popcorn :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2007 v 18:41  • Odpověz
no zdeni, asi jsemse sekla,no :sweat_smile: :sweat_smile:
tak o něco později :grinning: :grinning:
12. zář 2007 v 18:53  • Odpověz
ahojky holky,
tak už jsem doma z práce, už jsem trošku poklidila a vařím teplý obídek MM, přifičí po 3 dnech domů, už se na něj moc těším :slight_smile:

No Zdenikčo, ty asi už chceš do té porodnice co :wink: horká koupel :slight_smile: já myslela, že se to nesmí :wink: , ale taky bych si dala všechno o čem píšeš - hmmm.

Madlenko, moc ti přeju aby ty ocáskové potvůrky našli tu správnou cestičku a už aby bylo zarobeno, to by byl krásný dáreček na výročí co? Moc ti to přeju :slight_smile: .

U nás je pořád nějak škaredě, včera odpoledne svítilo sluníčko, ale dnes od rána prší a je o ničem. Kamarádka se mi v sobotu vdává a už jsem jí půjčovala kožíšek jak pozorujeme to počasí. No snad jí to vyjde.

Zatím ahojíček, mějte krásný večer holčenky :slight_smile:
12. zář 2007 v 18:53  • Odpověz
no nemelo by se to ,ale jednou za cas to snad neuskodi...ted sel Mm,tak ono to trochu vychladne nez tam vlezu ja.
snad si ty potvurky ansli cestu,bylo by to super mit dalsi tehulky.
12. zář 2007 v 18:59  • Odpověz
nesmí, nesmí, ale možná se to rozjede :grinning: ale taky je to dobře, že se ještě drží, alespoň jde vidět, že se u maminky dobře vegetí :dizzy_face:
12. zář 2007 v 19:02  • Odpověz
mě je vám tak holky dneska tak nějak špatně od žaludku. co sním, to bych nejraději vyblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, ale jíst se musí, takže se přemlouvám, jen abych nezhubla :grinning: , protože z toho bych pak měla akorát vředy :angry:
12. zář 2007 v 19:04  • Odpověz
megy JÍST SE MUSÍ to je super heslo :grinning:
zdeni já bych to s tou koupelí moc nepřeháněla,aby jste nejeli ještě dneska :wink:
kyti byla by to super zpráva k výročí :wink: no necháme se překvapit :wink:

já jsem právě vysála a připravila si k odnosu do popelnice plasty a papír,mám to u dveří,abych na to ráno nezapomenula :wink:
12. zář 2007 v 19:10  • Odpověz
holky teď byla ukázka na tu soutěž "vem si mě" nebo tak nějak o tom pracháčovi jak si vybírá manželku. Nepříjdou vám ty holky jako zlatokopky?? Příjde mi to jako hodně stupidní soutěž a hlavně snobská.

Už je venku pořádné šero, už se to zhoršuje s tím počáskem co? Už to bude jenom horší a horší. Zdeničko ty to máš teď báječné, počasí se zhoršuje a ztemňuje a ty budeš mít mimiska tak to ani moc nepostřehneš a budeš mít oči úplně někde jine :slight_smile: a to je báječné.

:slight_smile:
12. zář 2007 v 19:19  • Odpověz
mě se ta soutěž vůbec nelíbí,viděla jsem ten první díl a přijde mi to divný a hlavně ponižující pro ty holky,ale chtějí milionáře,tak dobře jim tak :wink: myslím si,že peníze nejsou všechno a že je důležitější LÁSKA A SPOKOJENOST :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2007 v 19:23  • Odpověz
14.10 by to bylo super-11 mesicu od svadby...
12. zář 2007 v 19:44  • Odpověz
zdeni každý den je super hlavně,aby jste byli v pořádku a spokojený :grinning:
12. zář 2007 v 19:46  • Odpověz
Zdeničko: tak co koupel, přežili jste v pořádku?? :grinning: Měla jsi na mysli asi 14.9., ne? Ale hlavně, aby jste byli v pořádku..jéé..už se tááák těším na to tvoje překvápko, co máš v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak ta soutěž mně přijde teda dost stupidní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Slíbila jsem MM, že se s ním budu dneska kukat na fotbal..ale mě to vůbec neba, tak asi to strávím tady nebo s knížkou :sweat_smile: mám k tomu nachystanou čokoládku - Milku oříškovou :pensive: mňam - po dlouhé době si dopřávám..na véču jsme si udělali bramboráky, tak super :wink: jenom odfukuju..

Jo a tady je pořád hnusně..už asi od pátku nebo jak..no prostě hnusný podzim..já chci babí léto!!! :rolling_eyes:
12. zář 2007 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
to jo - to byste měli na naše první výročí svatby :grinning:
12. zář 2007 ve 20:04  • Odpověz
Madlenko, vsechno nejlepsi k svatku :slight_smile: .
12. zář 2007 ve 20:05  • Odpověz
MILUŠ DÍKY :grinning: :grinning: :grinning:

já mám uvařený čajík a kukám na telku a písám si s vám :grinning: :grinning: :grinning: a posílám receptíky kamarádce,má 29.9. svatbu,tak se bude péct :wink:
12. zář 2007 ve 20:11  • Odpověz
no, jo madluš - vše nej a nej :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2007 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.