• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
megy děkuji :wink:

já teď koukám na POČTU PRO TEBE :grinning: :wink: :grinning:
12. zář 2007 ve 21:30  • Odpověz
holky já jdu spinečkat, teda spíše si s MM jdeme vykládat do postýlky (nic jiného teď nemůžeme :grinning: ). MM přijel, pochválil večeřičku a teď se koupe tak jdu chystat peřinky :slight_smile: .

Přeju vám taky mocka a mocka hezký večer a krásné sny :slight_smile: .
12. zář 2007 ve 21:44  • Odpověz
Dobrou noc, Kytinko :wink:

Jéé, Madlenko..ty jsi vlastně Marie!! Tak to všechno, všecičko nej! Hlavně brzičko miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nejdřív jsme se kukali s MM na serioš na notebooku (sledujeme Eureku) a teď si teda pustil ten fotbálek a já jsem chvilku tady, chvilku ve spršce a za chvilku už budu i spinuškat :pensive:

Tak dobrou nocku všem!!
12. zář 2007 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
děkuji za přáníčka :grinning:

já už se jdu taky umýt,MM je stále v práci a kdo ví jak dlouho tam ještě bude :frowning2: musí čekat až jim pošlou zprávu o tom pos.aným fotbalu a pak předělat celou stránku :frowning2:

tak holky dobrou noc a sladký sny :wink: :grinning: :wink:
12. zář 2007 ve 22:30  • Odpověz
Holky, ja uz byla davno v postylce, kdyz jste si psaly. Dneska uz mame ctvrtek, to uz je malej patek a pak vikend.
My se s manzou od vcera hadame kvuli nausnickam pro pripadnou holcicku. Manza rika, ze by se mely usi pichat, az se pro to sama rozhodne a ja chci usi pichnout hned. Holt jina zeme, jine zvyky, ale rikal to vcera tak hnusne, ze neustoupim :angry: .
13. zář 2007 v 07:45  • Odpověz
ahojky holky, zdravím po ránu.
A zase prší, to je opravdu síla, kde je to babí léto.

Miluško jenom neustupovat, taky si myslím, že u holek to je prostě hodně roztomilé a každý to tak bere, neznám holku, která by nosila naušnice nerada. Hlavně když bude větší a bude je chtít, tak z propíchávání bude mít zase strach, myslím když bude ve školece nebo na ZŠ. Vždyť každá holka se ráda obléká do máminých šatů a zkouší se malovat a bere její šperky, to je prostě naše povaha o tom chlapi nemají ani tušení. Klukovi bych určitě naušnici nedávala, páč by se mu mohli smát, mě osobně se to nelíbí, to ať se rozhodne až bude velký, ale u holky v tom nevidím žádný problém. Tak pilně zpracovávej TM.

už musím zase letět tak zatím pa
13. zář 2007 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak koukam kolik jste toho napsaly :slight_smile:

Zdeni: kdy ze mas termin? Uz by to melo byt kazdkou chvilku, ne? :wink:

Milusko: jsem taky pro nausnicky, az bude vetsi muze si na prani manzela dat do ucha jeste jednu :grinning:, ale malym holcickam to proste slusi, nausnicky, dlouhe vlasky ... hotova princeznicka :slight_smile:

Madlenko: dodatecne preji take vse nejlepsi k svatku a hlavne aby vyslo to miminko, kdyz jste se urcite ted tak krasne snazili :slight_smile:
13. zář 2007 v 08:25  • Odpověz
Ahojky vsem, prominte, ze sem takhle vpadam, myslite, ze bych se mohla obcas zapojit do vasi diskuze? Jsem sice zarijenka a ne rijenka :sweat_smile: , ale porad jsem tady na konikovi, krom vasi diskuze, nenasla tak fajn pokec, obcas sem nahlidnu, protoze znam zuzku, tak abych vedela, jak se ji dari a nejak me to sem k vam tahne :confused:
13. zář 2007 v 08:33  • Odpověz
Holky, diky za psychickou podporu :slight_smile: . Nevzdavam to. Treba to bude kluk :grinning: .

Kajinko, klido se pridej :slight_smile: .
13. zář 2007 v 09:15  • Odpověz
ahojky milusko a diky :slight_smile: ty zijes v zahranici?
13. zář 2007 v 09:31  • Odpověz
Ahojky!!

No teda, Miluško..vy ještě nevíte, co to bude a už vedete doma ostré spory o naušničkách, jo? :grinning: :grinning: :grinning: Ale já jsem taky pro naušničky hned..u nás holčičky dostávají naušničky do kmotry či kmotra na křtiny :dizzy_face: tak doufám, že ta naše taky :wink:

Kyti: taky bych chtěla babí léto..a mooooc!!! :pensive:

Oli: no jenom, jestli to včera Zdenička nepřehnala s tou horkou vanou a cinzanem!! :grinning:

Kajinko - tak tě tady vítáme!! :slight_smile:
13. zář 2007 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
ahojky gabou, a s tema nausnickama mate recht :wink:
13. zář 2007 v 09:52  • Odpověz
JJ, Kajinko..a jak jsi na tom ty? Jsi snažilka nebo ještě ne? Vdaná teda od září nebo jak? :wink:
13. zář 2007 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
jsem se vdavala chvilku pred zuzkou 23.9.2006 :slight_smile: a tak jsme se vlastne seznamili, snazilka bych byla moc rada, prave o tom s manzou uvazujeme, zatim jsme to moc neresili, bylo prace nad hlavu s bytem a ja jsem zamestnana jen castecene a zaroven si dodelavam PhD, ale kdyby se nam zadarilo, bylo by to moc fajn, ale zas na druhou stranu zatim o mimi vylozene neusilujeme, ale uz jsme nateseni...takze :dizzy_face:
13. zář 2007 v 10:00  • Odpověz
koukam, ze jsem vam toho moc nerekla :grinning:
13. zář 2007 v 10:01  • Odpověz
ahoj kajinko - srdečně tě vítáme :slight_smile:
ahoj megy
neuvažovat a konat :grinning:
13. zář 2007 v 10:02  • Odpověz
to už jsi jako teď na něj skočila? JÁ TO NEMYSLELA DOSLOVA :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2007 v 10:06  • Odpověz
jsem pro meg, jen potrebuju dodelat na fakulte par veci, nez zmizim, ale jak rikam, kdyby se zadarilo uz ted, nic by se nedelo, zadne plodne ci neplodne dny si nehlidam, takze jsem vlastne nevedome snazilka :slight_smile:
13. zář 2007 v 10:06  • Odpověz
13. zář 2007 v 10:07  • Odpověz
13. zář 2007 v 10:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: jo mě to povídej, my se snažíme už 9 měsíců, jednou jsme měli 4 pozitivní testy, ale pak došla menses, takže vítr máchale :sweat_smile: , no a td se ukáže, no musíme to brát sportovně. :wink:
13. zář 2007 v 10:12  • Odpověz
Kajinko: nevědomá snažilka, taky snažilka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2007 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
gab - jak je maminko?
13. zář 2007 v 10:15  • Odpověz
meg, neves hlavu, moje svedkyne janicka se nsazila skoro rok a pred tydnem porodila zdravou krasnou holcicku, budu jeji kmotricka, tak mam ohromnou radost, takze ono se to fakt neda uspechat, co, :wink: ale nekdy je to asi na hlavu ... :sweat_smile:
gabou, uz se tesim, ze si to pak prekliknu na "snazime se" :slight_smile: uz zcela vedome :dizzy_face:
já ji nevěším -protože bych se z té bolesti už úplně zblbla :sweat_smile: má krční páteř je totálně v háji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2007 v 10:17  • Odpověz
meg, to me mrzi :fearful:
13. zář 2007 v 10:24  • Odpověz
dnes budu nakupovat , až se ze mě bude kouřit, musíme koupit klec pro naše robátko ferďulku - zakrslého králíčka, pak na oslavu mamčiných 45, no a taky něco domů na papání, zítra budu péct ovocné dortíky a aby toh nebylo málo, tak musím uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: - jak mě se nechce holky
13. zář 2007 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.