• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
já mizím, ať se stihnu připravit na úmorné nákupy
13. zář 2007 v 10:35  • Odpověz
jé, Megy, to máš ale mladou maminku :confused: to té mojí je o deset let víc :sweat_smile: Tak hodně zdaru při nákupech a ostatním :wink: :wink:
13. zář 2007 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jee ahoj kajjjinko :slight_smile: to te rada vidim

predne jeste musim dodatecne poprat madlence, jen mi ted doslo ze se s madlenkou snazime nastejne, tak by bylo desne prima kdyby nam to taky nastejne a nejlepe hned ted vyslo :slight_smile: ja mam ovu dneska, max zitra :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak madli preju kvalitni vajicko a zivotne spermie :grinning:

Kajjji ja se na doktorat vyprdla, tedy mam preruseno, ale vracet se nebudu. Musim se rozhodnout nejak v unoru. Je to takovy muj osudovy mesic, mela jsem v unoru i rodit, ale mimi si to nakonec v 9 tt rozmyslelo, tak doufam ze nebude zlobit a ted si k nam najde cestu znova :slight_smile:
13. zář 2007 v 10:45  • Odpověz
Ahojky zuziku, no urcite si najde cestu, chce to hlavne psychickou pohodu...., kterou ja ted tak trosku postradam :angry: me ceka vetsi rozhodovani v listopadu a pak se uvidi, ale kdyby jsme cekali mimco, snad i budu radsi, v praci je to fajn, jen je to dost narocne, ale uz jsem ve 3tim rocniku, tak jeste dopublokovat clanky a muzu k obhajobam...tak snad uz to nejak doklepu
13. zář 2007 v 10:49  • Odpověz
zrovna, kdyz mam cas, tak je tu nejak ticho :frowning2: :grinning:
13. zář 2007 ve 13:58  • Odpověz
autor
jo ja tu az taky sem, ma mi ted prijit sice klientka ale zatim nikde nic.

Ja se na to vybodla ve 3 rocniku, ale k disert jsme nemela nic, ani predstavu, tak se to tak neda brat.

ted prisla kolegyne je 13 tt tak je tu dneska krasne :slight_smile: snad ji brzy dozenu, ma termin na brezen, ja mela byt v unoru :frowning2: ach jo, no co nadelam snad bude lip
13. zář 2007 ve 14:11  • Odpověz
pockej a tos delala ale magistra, ne? doktorat je totiz jenom na tri max na ctyri, ale to uz musis k obhajobam a disertaci
13. zář 2007 ve 14:37  • Odpověz
no a kdy budes testovat na mimiska?
13. zář 2007 ve 14:38  • Odpověz
zuzi, je to des, ale nesmis byt smutna, abys zase brzy byla tehulka :slight_smile:
13. zář 2007 ve 14:41  • Odpověz
autor
depa doktorat :slight_smile: zbyval mi semestr ale cela prace predemnou, porad nejake zmeny, ktere nebyli az tak uplne z moji hlavy no proste trvalo mi 5 semestru nez jsem definitivne prisla na to ze tudy cesta nevede. Moje karieara je moc doufam na matersky :slight_smile:

a testovani musim jeste pekne vydrzet, ted mam teprve ovu a je to prvni pokus po revizi.
13. zář 2007 ve 14:42  • Odpověz
no, prvni, ale co kdyby vysel :wink: moc bych vam to prala

aaaaha, tak to u nas nejde, u nas se na doktorat prijima uz s jasnou "vizi" prace na disertaci, protoze delame vyzkum v biologii, takze se na to musi sehnat dost penez, ja uz mam v podstate data a analyzi na clanky hotove, ted se snazim sepsat jednu publikaci do zahranicniho casopisu a pak me ceka jeste aspon jedna, ale radi bysme s manzou mimco, tak se uvidi
13. zář 2007 ve 14:48  • Odpověz
analyzy :slight_smile:
13. zář 2007 ve 14:49  • Odpověz
no, ale zas nechci ty dva roky prace a stresu u zkousek hodit za hlavu...
13. zář 2007 ve 14:50  • Odpověz
autor
no taky jsem to rozmejslela, u nas se ted uz taky muism nastupovat s jasnou vizi, jde o socialni vyzkum, tak tam je to co se tyka penez jine, ale kdyz jem zacinala ja tak jsme byli teprve treti rocnik doktorandu, tak se to jeste za chodu pak hodne menilo, mela jsem kazdy rok jine tema disert a jineho skolitele, no az jsem to zapichla. POrad nejake zmeny i v predmetech, proste to nebylo k tomu. A sresu vic nez dost, kdyz mi prisel nejaky mejl ze skoly tak se mi zvedal kufr, no proste jsme rada ze jsem to nechala byt, jen je mi lito ztracenyho casu, no ale to uz tezko vratim.
13. zář 2007 ve 14:59  • Odpověz
AHOJ HOLKY, ja musela dneska pracovat, tak jsem tu ted nebyla.
Jak Vas posloucham, jsem rada, ze jsem studovat nesla :grinning:
13. zář 2007 v 16:04  • Odpověz
autor
nazdarek, ja ted zrovna mizim, jdu na brisni tance tak papa
13. zář 2007 v 16:05  • Odpověz
Ahoj ,nebojte jsem tu,prezili jsme koupel,cinzano i popcorn:slight_smile:)takze super.dnes tu byl MM a docitam vas teprve ted.Odpolko jsme uklizeli chodbu a byly vratit palety a na navsteve u babicky apd.U ans se dnes udalo moc pekne,rano jsem povesila vecia ated uz byly suchy....
uzi si brisni tance..
13. zář 2007 v 17:32  • Odpověz
ahoj holky,
už jsem domááááá hurááááá,ta hnusná práce mi zničí :angry:

holky u nás je dneska tak krásně,svítí sluníčko a krásně hřeje,právě říkali v tv,že včera bylo nejtepleji u nás v plzni-bolevci (19stupnů) :grinning: :grinning: :grinning:

děkuji holky za přáníčka :grinning:

káji vítej nezi nás :dizzy_face:

my se taky snažíme a už dlouho (přes rok),na jaře mi přišli na to,že se mi nevytváří hormon žlutýho tělíska a tak mi léčí práškama :frowning2: no tento týden máme snažilkový a snad by se mohlo zadařit :grinning: :grinning: :grinning:

zuzko dneska žádný procházky,z práce rovnou domu a snažit se :grinning: :grinning: :grinning:

miluš naušničky musí být a za tím si stůj,holčička musí naušničky,aby byla krásná,chlapi tomu nerozumí :grinning: :grinning: :grinning:

holky kde je ZDENIČKA,že dneska vůbec nepsala a nenahlásila stav!!!!
13. zář 2007 v 17:35  • Odpověz
ahoj zdeni!!!!
já už myslela,že jste si jeli koupit miminko do porodnice :grinning: :wink: :grinning: a než jsem stihla napsat příspěvek,tak ty už jsi tady :grinning: jak se cítíš???
13. zář 2007 v 17:37  • Odpověz
zuzi: s tim studiem je to fakt des, ja jsem asi moc zodpovedna na to, abych odesla v pulce, tak uz to snad nejak doklepu, budu vas prubezne informovat :wink: ty se soustred na miiiimo a ono se to vyvrbi, nez se nadejes budes mamina :sunglasses:

madlenko, dekuji za privitani :dizzy_face:
13. zář 2007 v 18:43  • Odpověz
Zdeni, taky jsem si rikala, jestli nerodis...
13. zář 2007 v 18:47  • Odpověz
káji :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem doma sama,MM je v práci a sestra dorazí tak nějak po sedmý :angry:

jinak tady stále pobíhají ukrajinci po lešení a právě si někdo v baráku vzal vrtačku do ruky a vrtá do panelů :angry: :unamused: :angry:
13. zář 2007 v 18:50  • Odpověz
Madlenko, az budes mit //, vysvetlim ti jak je to s kupovanim miminek :grinning: .
13. zář 2007 v 18:52  • Odpověz
holky nebojte,jsem tu,mimi jeste chvili asi pocka v brisku..cinzano a slany popcorn ho nevyhnalo ven:slight_smile:)
gabou ,myslela jsem 14.9,ze by to bylo 11 mesicu od svatby,to je zitra,tak uvidime.hlavne ne dnes,to ma narozky muj byvaly a byvaly nejlepsi kamos manzela:slight_smile:)))
se zpozdenim se pripojiju ke gratulaci...samy dobre vis ,co si prejes nejciv,tak at se to splni.
Novou tvar tez vitam,at se ti u nas libi.
MM jen na brusle,musi si to natrenovat nez budee kocarek..
13. zář 2007 v 18:57  • Odpověz
milu a nemohla by jsi mi to vysvětlit už teď? :grinning:
13. zář 2007 v 19:00  • Odpověz
Madlenko, to bych teda nemohla, ty by sis to pak mohla rozmyslet :grinning: .
Ja kdyz videla video porodu, uz bylo pozde.
13. zář 2007 v 19:03  • Odpověz
milu,ale my si to miminko chceme dojít koupit do porodnice :grinning: ,my si to rozhodně nerozmyslíme :grinning:
co TM už je mu líp?
13. zář 2007 v 19:06  • Odpověz
MM boli hlava ale kouka na telku. No comment. Ja jdu konecne zehlit.
No ted to mate do porodnice kousek, tak uz si tam jdete nejaky vybrat :grinning: .
13. zář 2007 v 19:41  • Odpověz
my pujdem koukat na pouta...
13. zář 2007 v 19:50  • Odpověz
autor
zdravim po ranu :slight_smile:
dneska jedem na oslavu nasi bavlnene svatby :slight_smile: nakladala jsem vcera maso, mozna sem to sem psala ze kamarad slavi narozeniny, stihnul vsechny pozvat driv nez my, tak byl plan ze v patek u nas na chate a v sobotu presun k nemu na orlik ale my s MM mozna zustanem sami na chate, pujdem na houby, se psem, do lesa a bude klidek. Nez se zase hnat nekam buh vi kam. Byli by jsme na konci vikendu jeste vic strhany nez ted v patek po pracovnim tydnu.
No jinak jsem probirala nejaky veci ze svatby, tak sebou vezmu zbytky svatebnich ubrousku a tak, no a jak jsme balila tyhle veci, ktere by se dali vyuzit, tak mi zaclo byt lito ze jsme to nejak nepodchytili driv a neudelali neco vetsi, klidne bych napekkla svatebni kolacky :slight_smile: nebo tak neco. mam schovanou jeste svatebni vyzdobu, tak premejslim zda to vzit sebou, na svatbe jsme nehazeli kytkou, ani podvazek se nestih, tak jsme mohli proste ted zaradit vsechno co minule ( :grinning: ) nebylo. No ale skoro vetsina znamych jede rovnou k tomu kamaradovi, tak to bude takove komornejsi. Ale uz se docela tesim, letos poprve jsme na chate temer vubec nebyli, od svatby (tedy rok) tam ted jedem po treti. Byvyli jsme tam kazdy vikend. letos jak jsme se snazili neco delat na baraku tak jsme meli o vikendu vzdycky dost prace, no taky vlasten chodim od unora do prace i ja, takze uklid a takove veci na to je prave az ten vikend.

No to jsem se po ranu nejak zamyslela a rozpovidala :sweat_smile:
14. zář 2007 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.