• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky holky, tak my byli na te svatbičce, potom jsme byli doma, něco udělali a botom jsme měli návštěvu - kamaráda a zůstal až do půl jedné do rána. Dnes jsme byli se projet na motorce v Jeseníkách, bylo báječně a pak jsme grilovali párinky se známýma a malým Kubíčkem a MM se s ním vyřádil, ukazoval mu autíčka a sbírku motorek atd.. vyhrál si s ním úplně nádherně, už abychom taky měli nějakého piškotka.
Zdeničko a na kdy si to plánuješ ty??? :grinning:
16. zář 2007 ve 20:55  • Odpověz
kyti,my jak jsme byli u tcháů,tak tam byli švagrouc a lukáškem a musím říct,že si s ním MM krásně hrál a chodili spolu po baráku a vykládali si a šli ven za psíkem :wink: docela mu to sluší s mrňouskem :grinning: moc bych si přála,aby nám to vyšlo a mohli jsme si hrát s naším broučkem :grinning:
16. zář 2007 ve 21:00  • Odpověz
Madlenko já taky vždycky koukám jak si MM vyhraje, MM dělal oheň a griloval a malý mu pomáhal vytahovat uhlíky z pytlíku atd... jezdili spolu na té malé motorce, no prostě jsem se nemohla vynadívat. Mylý Kubíček ho má moc rád :slight_smile:
16. zář 2007 ve 21:35  • Odpověz
Lukáš je taky běhá za davísem a tahá ho kam zrovna potřebuje a co mu my ženský nechceme povolit,tak strejda s ním jde a rošťačí spolu,dneska se chtěl MM houpat na lukášovo houpačce :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2007 ve 21:41  • Odpověz
no má křivka je na tom tak, že se zbláznila :grinning: údajně jsem měla mít ovulaci již 12DC, ale jak se asi ukazuje, tak to možná není pravda a bylo to až 18DC a menses nikde, těhu test negativní, prostě vše na prd a kuličku - jak říkám já - promiň gab - to je u nás takový slogan :wink: neber to osobně - mě se vaše kulička mocinky líbí a závidím :slight_smile:
no posuďte samy
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44024/nummer=8 :grinning:
16. zář 2007 ve 21:43  • Odpověz
megy ta křivka je opravdu divná :frowning2: já teď taky čekám co bude,jestli se nějaká mrška usadila :wink:
jak se ti jináč vede?
16. zář 2007 ve 21:47  • Odpověz
no momentálně válčím s tou naší blbou troubou :angry: :angry: se mi nějak připekla bušta :grinning: a teď zkouším chleba - koupila jsem polotovar v prášku, tak se pokouším o experiment - ještě, že má MM přední zuby umělé :grinning: :grinning:
16. zář 2007 ve 21:50  • Odpověz
Megy, hlavne jestli jste snazilkovali v oba mozne dny.
Drzim Vam holky obema palce, at to vyjde :wink: .
16. zář 2007 ve 21:51  • Odpověz
on je vděčný strávník - sní vše :grinning: :grinning:
jinak bych řekla ,že až na mráčky líbánky - ikdyž mám pocit, že vlastně vídáme jen v posteli :grinning: aa to si řekneme dobré ráno a dobrou noc - jak máme potom plodit ty potomky to nevím :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2007 ve 21:52  • Odpověz
milusko díky :grinning: :grinning: :grinning:
megy a jakou trubu máte plynovou nebo elektrickou a co jsi pekla za buštu?
16. zář 2007 ve 21:53  • Odpověz
megy s tou postelí jsme na tom skoro stejně :grinning: nejhorší je,že ráno začne škemrat a já musím jít do práce :angry:
16. zář 2007 ve 21:54  • Odpověz
no to určitě - jen ten 17DC - ten 18DC nás zbudila sousedka dlouhým orgasmem ve tři hodiny ráno stejně jako dnes, pak si dala pausu a souložila téměř hodinu a v momentě, když jsem zabrala zase do spánku tak zase začala vzdychat jak v pralese, takže spánek 0, ze sexu 0 - protože po té noci jsme se tak řehtali, že to nebylo možné a vůbec nebyla chuť a navíc úklid po výměně oken :sweat_smile: :grinning:
16. zář 2007 ve 21:56  • Odpověz
Jinak ja jsem dneska vyhodila 1/4 ,makovce, co jsem pekla minulou nedeli :rolling_eyes: . A to jsem ho dokonce kousek snedla ja. Rekla jsem manzovi, ze mu na to prdim, je celej tejden doma nemocnej a neni schopnej snist to.
No pro jednoho, kterej si da maximalne jeden kousek buchty denne nema cenu pect.
16. zář 2007 ve 21:57  • Odpověz
plynovku - no je stará - ještě po původních maitelích, takže šance na výměnu - mizivá - máme družstevní byt :sunglasses: no a bušta klasická bábovka - tu máme nejraději
16. zář 2007 ve 21:57  • Odpověz
madli: kdyby škemral tak to jo, ale já ho znásilňuju :grinning: :grinning:

milu: makovec jsem taky vyhazovala - nějak jsme ho nechali v troubě a zapomněli na něj :sweat_smile:
16. zář 2007 ve 21:59  • Odpověz
megy :grinning: :grinning: :grinning: sousedka je asi pěkná vášnivka
miluš já jsem na tom stejně už taky nevařim,neba mi to,když to musí jíst sama třeba tři dny :angry:
16. zář 2007 ve 21:59  • Odpověz
Madlenko, s jidlem to je u nas nastesti jinak, sni vsechno a od te doby co jsem tehu jeste dojida po mne :grinning: . Jen to sladky mu nejede a mne se po nem ted dela spatne.

Jdu do hajan, dobrou noc :slight_smile: .
16. zář 2007 ve 22:02  • Odpověz
sousedka vášnivka a ty znásilňuješ manžela,teda to je asi pěkně divokej barák
plynová trouba stojí za h...o,hrozně blbě se v ní peče :angry:
když on začne škenrat pět minut před tím než musím vstávat a to se opravdu nedá stihnout :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2007 ve 22:02  • Odpověz
asi jo - perličku tomu nasadil MM, když se mě zeptal ráno a ty jsi tam slyšela chlapa?? :grinning: :grinning: no to jsem šla do kolen :grinning: :grinning: :grinning: no musela jsem uznat, že jsem chvilku přemýšlela, ale pak jsem si uvědomila ,že tam byl, když řekla: tak pojď, jdeme zkusit ty nové parapety - a on - to asi nepůjde - ona: a proč??? - on: už budu- ona: tak dělej stříkej- pak byl hluk jak v pralese - no komedie stará :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2007 ve 22:03  • Odpověz
miluš dobrou noc :pensive: a přeji ti krásný sny
16. zář 2007 ve 22:03  • Odpověz
miluško: ať se vám zdají krásné sny :grinning:
16. zář 2007 ve 22:05  • Odpověz
teda megy ta sousedka je pěkná divoška a to je u vás všechno tak slyšet???
to bychom si měli dávat tady na bytě pozor,pod náma mají sousedoujc děti pokojíček :grinning: :wink: :grinning:
16. zář 2007 ve 22:05  • Odpověz
no právě to je to, že není, ale když oni si to rozdávají ve tři ráno - tak se není čemu divit, že je jde slyšet :grinning:

my ani nevíme, kdo to je a upřímě, raději to ani nechci vědět, protože jsem dnes viděla jednu paní sousedku a divně se na mě dívala - tak nevím. Bylo jí asi 60 - tak to asi nebyla ona, že?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2007 ve 22:08  • Odpověz
no co se týká sousedovic pokojíčku, se sexuální výchovou se dnes začíná velmi brzo a vždy se to může svést na někoho jiného :grinning: :grinning:
16. zář 2007 ve 22:09  • Odpověz
no já asi pádím taky do hajan, ať se trochu vyspím, než oni zase začnou . protože další noc poslouchat jejich hodinové orgasmy nemíním - chudák náš králík jak on k tomu přinde - ještě začne dupat on a já se zblázním :grinning: :grinning:
16. zář 2007 ve 22:11  • Odpověz
dobrou holky moje říjnové
16. zář 2007 ve 22:12  • Odpověz
no pochopila bych sexuální výchovu u třináctiletýho kluka :grinning: ,ale mají ještě čtyř letou holčičku :wink:

třeba si ta 60.ti letá sousedka myslí,že ty zvuky z pralesa vydáváte vy :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
16. zář 2007 ve 22:12  • Odpověz
megy dobou noc a klidný spánek :dizzy_face:
16. zář 2007 ve 22:13  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

tak jsem od vcerejska trojnasobnou tetou :slight_smile: Brachovi se narodila Terezka, 3940g a 51 cm :slight_smile:. Dnes se jdem na ni podivat, ale podle fotek je to celej Tomasek :grinning:, kdyz se narodil :slight_smile:
17. zář 2007 v 08:33  • Odpověz
Zdeni moc Vam to slusi s manzilkem a s briskem :slight_smile: Mne teda prijde, ze mas poradny pupik :grinning:
17. zář 2007 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.