• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
cauky, olii gratulace :slight_smile:

ja jsem se vratila odpocinuta po uzasnem vikendu, sice zadna romantika ve dvou, ani ten zamek nam nevysel ale i tak super. Kamaradi nakonec zustali az do nedele, tak se pilo, jedlo, bylo na houbach, vstavalo az v poledne, valelo na slunicku... proste bajo.
Jeden kamarad to shrnul jako dustojne rozlouceni s letem :grinning:

jo a letos prvne mam z konciciho leta taky depky, jak se o tom casto mluvim. Je to pekne neprijemny. Miluju zimu a vanoce, nikdy me zari nerozhazelo, no ale ted to nejak blbe nesu. Asi hormony :unamused:

Megy ta krivka podle me vypada jako tehu, nemuzu si pomoct. Zkus treba nejaky tehu test s vetsi citlivosti, je kdyby ti to vyslo byla bych moooc rada
17. zář 2007 v 08:55  • Odpověz
autor
jezis Zdeni, naaaaadhernej pupik :grinning:

ja uz se tesim, copa asi budeme mit? No rika se ze holcicka ubira mamince krasu, a naopak ze s klukem zkrasni. No a zdenicka je tehulka vylozene nadherna :slight_smile: tak ze by kluk? No ale ja to vidim spis na holcicku :slight_smile:
17. zář 2007 v 09:07  • Odpověz
autor
jo a taky jsem se vas chtela zeptata kdo je petrunka, kdyz nam sem posila smajlika, ale uz jsem na ni kapla v "manzel me bije" ktere zalozila. Nic o sobe pochopitelne nenapsala, no ze by dalsi provokater? Nevim proc to ty lidi delaji. Asi se nudi. Tezko rict. Ale myslim ze kdyby to tak bylo reaguje jinak.
No nic jdu neco delat :slight_smile:

Zdeni kdy ze ma TM narozky? ja jen abych mohla fandit mimisovi at se nrodi ve stejny den :slight_smile:
17. zář 2007 v 09:42  • Odpověz
olli,tak to gratuluji,to je pekny macek..
Dekuji vsem pochvaly za brisko,taky jsem na nej nalezite hrda a libi se i me,a konecne mam naky pekny
fotky,a dlouho jste muj pupik nevideli,a ted je zmena videt kazdou chvili...
Manzilek ma narozky v so.tak v pa.chcem vyjit turu na Kunetickou horu ,je to kousek od nas takovy hradek,nevim jestli jste o nem slyseli,asi ne.Ta kamaradka ktera pujde s nama poridila v kvetnu a taky si den predtim tu Kunku vysla,tak uvidiem jak to vyjde u nas.
Jinak kontrola dopadla ok,jsem otevrena na 3 cm.Bilkovinu v moci,ale to pry muze byt vytokem,ktery ted uz mam docela dost,ale to je pry normalni v tomhle stadiu:slight_smile:)
17. zář 2007 ve 13:42  • Odpověz
Tak se jdu dnes podivat na svou malou neterinku, tak uz se tesim :slight_smile:

To je dnes tak krasne, ze se mi nechce byt ani v praci a mam zrovna takovy fofr :slight_smile:, takze se pro dnesek loucim a zitra packo :wink:
17. zář 2007 v 15:29  • Odpověz
autor
hoky tak ja si davam odpoledni svacu a vyrazim domu. Dneska asi budu varit plneny knedle se zelim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2007 v 16:41  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

My jsme včera nikde nebyli a to bylo venku tááák krásně..chtěla jsem zlákat miláčka na nějakou procházku, projížďku s procházkou, nebo aspoň jen tak po naší vísce..ale on nic nechtěl :frowning2: byl unavený ze soboty z prac.výletu do Prahy a včera se šéfem ještě pracovali u nás na pc..takže pořád pracuje a na mě nemá moc čas :cry: Tak jsem z toho byla včera taková zdrclá..ale dneska večer jdeme spolu nakupovat nějaké potraviny, tak aspoň něco :wink: mám ráda společné nákupy (máme málokdy) - vždycky je sranda a taky pokecáme :grinning: Jo a dneska ráno jsme se rozhodli, že Kulička bude Vendulka :dizzy_face: :dizzy_face: teda s největší pravděpodobností :dizzy_face: ale kdyby to byl nakonec kluk jak buk, tak nevíme :sweat_smile: Podle MM budeme totiž Gábi s Vendy :grinning: :dizzy_face: :grinning: (to bylo v Slunci,seno..) :grinning:

Jo a dneska jsem měla výletek po naší vísce nejdříve sama, zašla jsem si opět do našeho super dětského sekáče a Vendulce koupila nějaké věcičky..snad zítra dám do albíka :dizzy_face: Pak jsem navštívila kolegyňky ve školce..dětičky mně krásně vítaly :dizzy_face: se švagrovou jsem zašla pro Martínka do školky, byla u ní na oběd a pak jsme se courli i s Martínkem a její sestrou s malou sedmiměsíční Moničkou po vísce :slight_smile: takže super den, ale už jsem stráášlivě unavená :sunglasses:

Zdeničko: bříško krásné :dizzy_face: :dizzy_face: a krásné fotečky s manžílkem máte :wink: Tak se drž, ale klidně už pusť :grinning: :grinning: :grinning:

ostatní si podočítám..
17. zář 2007 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz
gabi my chteli meli taky Vendulku jako tip,libilo se nam to,a jmenuje se tak tchyne a ma i v obcance napsano primo Vendulka,ne Vendula.Ale zatim vede Barborka a Anetka uz to asi menit nebudeme.Spis ten kluk.kdyz na nic jinyho neprijdem tak to bude Tomasek.
My mu rikame ,at se pousti pomalu,at to ma akorat do soboty.
Laduju se tu susenkama Opavia-cokoladove-jsou fakt vyborne a krupave,nake cerstve a fakt mnam,bych mohla delat reklamu:slight_smile:)musim si to ted jeste bestrestne uzit-to zrani.
17. zář 2007 v 17:33  • Odpověz
Jéé, Zdeničko..já jsem se tě chtěla zeptat, jaké jména máte vybrané :sunglasses: Mně se Vendulka líbilo už dřív..pak jsem měla mánii na tu Emu, ale to jsme s MM už zase zavrhli a teď vede prostě Vendy :dizzy_face:
Anetka je hezké..Barborka ale hezčí :dizzy_face: je to moje nej kamarádka a kdyby si zrovinka jedni známí nedali Barborku, tak ji snad máme my..tak i Kateřinku :wink:
Na kluka fakt nevím..líbí se mi Adámek nebo Štěpánek, ale MM moc ne, tak fakt nevím..tak asi Honzík po něm :grinning: Tomášků je tady v okolí dost, ale je to moc hezké jméno :wink:

a jasně..jenom si užívej dokud můžeš :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2007 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
vsem se libi Bara,myslim si ze ji dame..ale aby byly ostatni prekvapany aspon trochu z jmena:slight_smile:)Me by se taky libil Adam i Stepan,ale MM,ze je to moc kolem vanoc a moc se mu to nelibilo.Dnes jsme se bavili ,kdyby to fakt vyslo a bnarodilo se to na jeho narozky a jeste bychom ho pojmenovali po nem Misa,tak to by bylo neco-stejne svatek i narozky,jen roj jiny:slight_smile:)honzik je taky pekny,ale v okoli jich tu mame hodne,Tomaska snad zadnyho ani nezname.
17. zář 2007 v 17:51  • Odpověz
Teda, podočítala jsem si příspěvky a Megy mě vyloženě pobavila se svojí superorgasmickou sousedkou :grinning: :grinning: :grinning:

V grafíku se moc nevyznám, ale prej vypadá slibně :dizzy_face: tak, že by?? Fakt zkus ten testík s vyšší citlivostí :wink: držíme pěstičky :dizzy_face:

Jinak buchty vyhazuju taky..manžílek na to moc není a já to všechno nespořádám sama :wink:
17. zář 2007 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz
tak to my to zase vse snime,tak jsme na to 4 i s tchanovcema.za 2-3 dny kdyz si da kazdy ke snidani a ja nekdy i pres den,tak je plech pryc.
v grafu se taky nevyznam.ale snad to vyjde.
z tech jmen se mi libil i Dominik,ale ten neprosel.
17. zář 2007 v 17:57  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem doma z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
venku bylo krásně :sunglasses: ,ale teď už zapadá sluníčko :frowning2: ,holky MM už je dneska z práce doma hurá hurá hurá,právě jsme snědli polívku a koukáme na telku a už se těším až se přitulíme k sobě :grinning: dneska mi bylo nějak divno,pobolívá mi na pravý straně(tahala jsem bedny s nápojema :frowning2: já vím jsem blbá :angry: )no nevím jestli se bude o slovo hlásit mrcha :frowning2: :angry: :frowning2:
17. zář 2007 v 18:13  • Odpověz
Madlenko snad ne!!!!!!!!!!!!!!!!!
u nas tyky bylo nadherne a hlavne teplicko,to by mohlo vydrzet az do vanoc.
17. zář 2007 v 18:50  • Odpověz
Madlenko, to jeste nic neznamena, neklesej na mysli :slight_smile: .
17. zář 2007 v 18:57  • Odpověz
Ahojky holky,
Zdeničko Bára je mocka krásné jméno taky se mi moc líbí, ale tipuju tě na chlapečka takže vybírej i klučičí. Bylo by super, kdyby vydržel malý do soboty aby vám to vyšlo, myslím si že TM by měl nejkrásnější narozeninový dárek. Tak v pátek pěkně na výletek a potom třeba na sexík a v sobotu je doma. Jinak mému dávnému šéfovi se podařil malý si myslím že 05.05.2005 a byl nedělňátko, pořád mu prý opakoval do ouška, že musí vydržet do neděle a potom venky a vyšlo mu to :slight_smile: tak snad se to podaří i vám.
Mě by se to třeba líbilo 06.07.2008 :grinning:
Jinak můj MM se včera pořádně zřídil s mým švagrem. Švagr se jmenuje Patrik a tak MM říkal, že když budeme mít jednou holku tak bude Patricie :grinning: no uvidíme :wink: .
U nás bylo taky dnes nádherně ani se člověku nechtělo pracovat.
Jinak já taky koukala na Ordinaci a taky mě to vzalo jak Míša porodila holčičku a ředitel přifičel a byl z toho úplně na větvi, já byla taky.
Přeju vám holky hezký večer, ještě krásnější noc a zítra papaček :slight_smile:
17. zář 2007 v 19:47  • Odpověz
kytinka,mame to v planu -odpolko ten vyslap a pak sexik,i kdyz MM rika,ze budu rada,kdyz dolezu domu natoz jeste sexovat,tak jsem zvedava.Taky krasnou noc,my pujdem asi na tv.
17. zář 2007 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska jedna mene vesela zprava ode mne, mam tatku v nemocnici, zlomena zebra, klicni kost apod. no mazec, pochroumal se nam pri padu, ale snad to bude dobre, tak jedu na par dni domu :frowning2: potesit ho i mamku, jinak vsem preju jen to dobre
17. zář 2007 ve 20:35  • Odpověz
a davejte na sebe pozor :wink:
17. zář 2007 ve 20:37  • Odpověz
Kajinko, dofam, zese tatinek brzy zotavi. Urcite te rad uvidi, i maminka.
17. zář 2007 ve 20:45  • Odpověz
Dobré ránko!!

Opět nespinkáme..už od 4.30..takže mazec..kulička Vendulička si dokonce vykopkala i snídani takto brzo, tak už jsem úplně hore..no snad ale ještě zaspím :confused:

Jo a včera jsme se teda s MM shodli na klučičím jménu Adámek :dizzy_face:

Kajjinko: tak hezky povzbuzuj a potěšuj maminku i taťku, ať je mu brzičko lépe :wink:

Zdeni: no naplánované to máte moc hezky, jen co je pravda :dizzy_face: tak snad to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2007 v 06:03  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, ty jsi teda cislo. V 6 hodin rano. Ja bych tak spala, bohuzel musim do prace :frowning2: . Adamek je muj, na toho mi nesahej. Doufam, ze budete mit tu Vendy :grinning: .
18. zář 2007 v 07:40  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Gabi: Vy jste ale ciperky, v sest jsem jeste spinkala :slight_smile:

Kajjinko: Taky preji tatuldovi brzke uzdraveni :wink:

Tak holky, vcera jsem se byla podivat na svou neterinku Terezku a je fakt krasna :dizzy_face: a furt spinkala, jen na me trosku kukla, no spis protocila oci :grinning:, ale je roztomiloucka... holky maji pro sebe nadstandart a vypada to docela pekne, ale je to takovy malinkaty pokojik...
18. zář 2007 v 07:43  • Odpověz
Oli, tak mate s manzou inspiraci.......
Ty uz jsi v praci?
18. zář 2007 v 07:47  • Odpověz
kajjinka: hlavně ať se dá do pořádku - hezky je hýčkej :wink:

válka jmen??? no že bych se přidala? no ještě ne, to by ve mě muselo něco klíčit. :grinning: :grinning:

holky , já byla vzhůru v 7, protože náš králík, který je teda už definitivně mužského rodu - sem to zjistila :grinning: , my mysleli, že je to ona :grinning: :grinning: , mě vzbudil lítáním v kleci, no a pak lítáním po bytě , ale jinak je to zlatíčko :wink:
teď si jdu udělat snídaníčko a pak se uvidí
18. zář 2007 v 07:48  • Odpověz
Jo jo, uz pracuji :slight_smile: chodim tak na 7:40 dnes jsem chytla drivejsi busik, tak tu jsem uz od 7:20 :slight_smile:

Copak inspirace by byla, ale jak uz jsem psala nekolikrat, proste v tomhle roce to jeste nevidim... :cry:, ale kdo si pocka, ten se docka :grinning:
18. zář 2007 v 07:49  • Odpověz
ahojky holky,
kajjinka taky přeju taťkovi brzké uzdravení.
Gábi ty jsi teda ranní ptáčátko, no jestli tak bude Vendulka pořád vstávat tak si užijete :slight_smile:
Megy, u nás je to podobné, my sice zvířátko nemáme jenom pejska venku, ale tchánovci mají kočku a pokaždé jí dávají na večer do sklepa a ona jak chce na záchod tak začne skákat po dveřích. No poránu to jsou děsné rány a vždycky se probudíme i třeba v sobotu, ale to už mám chuť jí zabít, stejně jí jdu ale pokaždé otevřít ven :grinning:.
Tak holky osm hodin a je třeba zařezávat, tak se zatím mějte krásně, už se těším domů :slight_smile:
18. zář 2007 v 07:59  • Odpověz
autor
jezis holky co je to tu za ranni schuzi? :rolling_eyes:

Kajjjinko tak at se tatulda brzy uzdravi!

Holky my mame jmena predvybrany, kluk je jasnej Vojtisek, a holcicka, no kdyz jsem byla tehu tak jsme casto mluvili o Magdalene (madlenka) nádhera!!! :slight_smile: no tak uvidime.

JInak FF mi jeste ovu vubec nevyznacil :frowning2: no snazili jsme se sexovat sice nejak hlavne uprpstred cyklu, ale myslim ze jsme to nechytli :frowning2:
18. zář 2007 v 08:09  • Odpověz
Tak ja se pujdu taky zapojit do pracovniho procesu :slight_smile:

Jo Gabi, Vendulka je hezke jmeno :slight_smile:

No tak parada, prsi tu o 106 :frowning2: a ja nemam destnik :frowning2:
18. zář 2007 v 08:21  • Odpověz
autor
hm tady zatim neprsi a doufam ze nebude, mam venku uz suche pradlo jen jsem ho nestihla uklidit
18. zář 2007 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.