• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
18. zář 2007 ve 21:24  • Odpověz
Přeji krásné dobré raníčko holky :slight_smile:

U nás svítí sluníčko, takže to krásně začíná a doufám, že bude krásný celý den.

Asi před hodinkou mi psala spolužačka, že se jí narodil chlapeček, jmenuje se Vítek, 52cm a 3930g tak jsem jí musela hned popřát. Je to už druhý klučina, chtěli páreček, ale jsou rádi, že mají zdravé dětičky. Tak se tam půjdu na něj podívat, ale asi až za měsíc, tak moc často se nevídáme tak nechám prvě ať si odpočine a ať se podívá a pokochá rodina :slight_smile:
19. zář 2007 v 07:54  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Zuzi, na psa urcite paragraf nedostanes :slight_smile:, aby si s nim mohla byt doma - bylo by to hezky, ale bohuzel :wink:. No pro velkyho psa, ktery je zvykly behat, to bude myslim dost tezky... co ho treba nechat u tchyne (ze zacatku) s tim, ze po praci byste si ji vyzvedli, vzali do bytu a rano ji zase odvezli na zahradku a pomalu ty casovy intervaly, kdy bude v byte prodluzovaly a mozna az uz bych ji nechala porad v byte bych si vzala tyden dovcu, aby nebyla uplne sama a uvidis, jak to bude snaset...

Zdeni: prvni pulrok je materska vyssi, takze rozdil poznas az po pul roce :wink:

Madlenko: drzim pesticky, aby mrcha neprisla :wink:
19. zář 2007 v 08:45  • Odpověz
Olii ty jsi mzdová?? Že máš takový přehled? :slight_smile:
19. zář 2007 v 08:54  • Odpověz
Madlenko promin, ja byla unavena, tak jsem to zapichla.
Nam zase volali vcera tchanovci, ze se nasi kamaradi vcera zasnoubili. Konecne, snad po 10 letech :grinning: . Takze nas pristi rok ceka dalsi svatbicka v ANglii.

Zdenicko, jeste jsi 2v1?
19. zář 2007 v 09:17  • Odpověz
Kyti: nejsem :slight_smile: ale takovyhle veci me zajimaji :wink:

Tak dneska je tu krasne a ja jsem nabalena :grinning:
19. zář 2007 v 09:40  • Odpověz
autor
ju tak kde mame zdenicku?

holky a byt nic :frowning2: tu castku jsem psala, chteli za to temer 2 mil, desna palka, ale melo to byt zrekonstruovane, tak jsme rikali ze to za to dame, kdyz nas to nebude stat zadne usili namahu a praci a budem se moct hned stehovat. Ovsem ckutecnost je trochu jina, nechali bychom tam jeste tak 300 000 ne li vic jest enavic. Potrebovalo to novy okna, v nekterych mistnostech byla nova podlaha, v nekterych ne, plovouci podlaha byla blbe udelana, musela by se predelavat, aspon 2 pricky bychom bourali a predelavali kuchyn. Takze je blbost davat tak silene prachy za byt ktery budem jeste muset dotahnout. Nehlede na to, ze prachy na to nemame, banka nam pujci prave tu castku kterou za ten byt chteji. Takze jsme museli rict ze ne, ale jsme z toho oba dost smutny. Z balkonu, ktery je pekne velky byl uzasny vyhled, ale je to opravdu byt k rekonstrukci. Rikali jsme te maklerce, ze bychom z ato dali 1 500 000 kdyby chtela majitelka slevit, on arikala ze doufa ze slevi, ze za tuhle castku to nikdo nekoupi. No takze jsme zase tam kde jsme byli. :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :cry: :cry: :cry: :cry:
19. zář 2007 v 10:30  • Odpověz
No Zuzi, koukam, ze je to komplikovanejsi, tak budu drzet palecky, aby pani majitelka slevila :wink:

Mam neuveritelny hlad, budu si muset jit neco koupit k jidlu :slight_smile:

Zdenicka zase urcite nekde pere, vari, zehli, uklizi... vid Zdeni? :slight_smile:
19. zář 2007 v 11:32  • Odpověz
a nebo už rodí :wink: , dnes už je středa a otevřená byla na 3cm, tak kdo ví, ve spěchu nám asi ani nestihne napsat pokud to příjde ráz na ráz, ale kdo ví, možná někde lítá nebo něco dělá - známe Zdeničku :grinning:

olii tak hned bych s tebou měnila, mě mzdy vůbec nezajímají a personalistika už vůbec a musím jí dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kdysi jsem nevěděla moc do čeho lezu a bavilo mě to, ale hašteřit se pořád s lidma - uff už mi z toho jde hlava kolem :cry:

Zuzi tak já taky budu držet palečky aby se byt neprodal a ženská musela slevit aspoň o půl melounu :wink:

A co Megy, Madlenka a Gabou nějak se nám vytratily a taky Dudus a 0401 kdepak holky asi vězí.

Jdu zase pracovat tak se mějte krásně a papaček.
19. zář 2007 ve 13:06  • Odpověz
Kyti, tak to ja bych personalistku delat hned, ale nemam praxi recruitmentu, takze me nikde na personalistu nechteli :frowning2:, ale nabirat lidi, i klidne delat mzdy, to by mi slo :slight_smile:

Holky me tak boli hlava :frowning2:
19. zář 2007 ve 13:52  • Odpověz
olii možná někde ve firmě to funguje dobře a ta práce je o hodně příjemnější, ale tady se mi to pěkně zhnusilo, že to tak musím napsat :frowning2: . Nenávidím hrabání se v zákonech, psaní posudků a různých nesmyslu k soudu apod... Ještě že dělám i jiné věci u kterých si odpočinu a odreaguju se :slight_smile: . A co děláš ty? Smím-li se zeptat.
19. zář 2007 ve 14:08  • Odpověz
nebojte jsem tu.Spravne varila sjem jsem,teda obalovala a smazila hlavicky z huc.Vcera byla tchanovci an houbach.
Dnes mam v planu povliknout postylku,kamoska mi dnes prorokovala,ze porodim dnes...ted jsme si asi hodinu psali pres icq.a prej to bude holcicka,tak uvidime.Jinak jsme s ni dohodla na pa.ze si vyjdem na ten hradek a vecer sexik s MM.
Vcera jsme prijeli z makra okolo 20te hodiny ,ja byly uplne hotov az toho chozeni,vykoupala jsem se a koukali jsme od 21.00 na nahrane pouta a pak lehla a spala.
Dludli,to je mi lito s tim byteckem,ale urcite nema cenu davat takov ypenize za byt do ktereho byste jeste museli narvat takovy prachy.tak snad se na vas stesti usmeje nekde jinde.
olli,materska trva 28 tydnu a potom se nastupuje na rodicovsky prispevek a tem by mel byt tech cca 7.500kc.tak to ted mela kamradka.
madlenko jeste chvilinku vydrz s testikem..
Skoro svagrova mi privezla ten mic na sezeni,tak tu ted na nem sedim,jsem zvedava jak to dlouho vydrzim.
19. zář 2007 ve 14:36  • Odpověz
Kyti, ja toho prosla uz hodne, ale ted jsem spokojena :slight_smile: staram se o vozovy park, kancelarske potreby, mobily, leasing, proste takovy veskery organizovani a shaneni, coz me bavi :wink:, navic mame ve vedeni cizince, takze aspon zase musim mluvit jinak nez cesky :slight_smile:

Zdeni: jj, pak budes pobirat tech 7500, ale pro me je to materska furt, ikdyz je to ten rodicovsky prispevek, jak pises :wink:
19. zář 2007 ve 14:58  • Odpověz
olli,tak to jo,jenze ja mela tak maly plat,ze tech 7500kc,budu mit vic nez mam ted:slight_smile:))
19. zář 2007 v 15:19  • Odpověz
no tak to uz se tesis vid? :wink: a jeste k tomu vysoke porodne, budete bohati :grinning:

Tak holky ja pro dnesek mizim, za chvilku pujdu domu, takze se mejte krasne, packoooo
19. zář 2007 v 15:55  • Odpověz
tesim:slight_smile:)aspon o neco malo vic,ono kazda stovka je dobra,sice to neni zadny zazrak,ale lepsi jak nakych cca 3.500jak to bylo.a penizky z porodneho asi nechame pak nahoru na kuchyn,nebo aspon takovou nakou rezervu.
pekny vecer.
19. zář 2007 v 16:03  • Odpověz
autor
tak jsem cele odpolko mele nejake zarizovani, a zda se ze se nase bytova situace alespon kapanek hnula kupredu. V te moji garsonci, si co si ji "susim" uz rok budu mit najemnika :slight_smile: je to kolegyne od mamky z prace, ktera se rozesla s pritelem a tudiz odesla z bytu a musi dene dojizdet desnou dalku. A jelikoz ta moje garsonka je asi 10 minut chuze od skolky kde pracuje (no mozna to je 5 minut) tak to bere i s tim, ze to neni nikterak opravene atd, proste hlavne ze nemusi dojizdet (na ranni jede ve 4 a doma je v 5 odpoledne, na odpoledni jede v 8 a doma je v 8 vecer, hruza co?) takze jakmile sezene postel bude tam, zatim nam bude davat jen za energii a tak, byt vypada proste tak jak ho pred rokem a pul opustila stara pani, no a po rekonstrukci to pak bude vic, proste tak aby se nam zaplatila splatka z hypoteky. Rekonstrukci nam ma delat firma na klic, tak myslim ze by to melo byt i rychle, tak ji chuderku na tu dobu vysoupnem (to vi) a pak si muze v novem a opravenem a za vetsi penize :grinning: bydlet vesele dal :slight_smile:

No a jeste dalsi vec, Martin se zase chytil te pudy, co je za tim bytem, vite ze jo? No a dojednal nam na pondeli rano schuzku s nejakym tim predsedou druzstva, pry ten telefonat stal tedy martina vsechnu silu, je to opravdovy pablb ten druzstevnik, komunista kazdym coulem. No ale v pondeli budem jednat proste o te pude. Mozna ze dam MM plnou moc ja na to asi nebudu mit nervy. MM taky nastesti zjistil jak to je, a o te pude nerozhoduje tenhle blbecek, ale nejaka ta clenska schuze nebo co, a ta tu bud schvali, mame pak vyhrano a pudu koupime, nebo neschvali a mame smulu. V tom pripade se to opravu bez te pudy a pronajme, pokud puda vyjde opravi se to cele, bude z toho krasny pudní bytecek a nejspis tam pujdeme bydlet my.

Takze konecne se neco deje, a vypada to ze by se to mohlo nejak vyresit at uz je to jakkoliv.

No a ted uz bezim za detickama na skautiky :slight_smile: tak pacek zase zitra :slight_smile:
19. zář 2007 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem doma z práce a pracuji tady doma(peru už druhou pračku prádla a trošku jsem tady poklidila,když jsem tady sama)

dočetla jsem si co jste stihly napísat za dopoledne
já se sem bohužel přes den nedostanu :frowning2: v práci nemám přístup na internet a ani bych si při práci servírky nemohla dovolit sedět u pc a tak sem za váma můžu až po práci když jsem doma,ale to vy už většinou máte vypnutý počítače a nechce se vám diskutovat,no a já se tady sama bojim a neba mi to když si mám písat sama :frowning2:

jinak dneska bylo krásně i když trošku chladno
19. zář 2007 v 19:03  • Odpověz
ja odpolko lezela,nebylo mi dobre-od so.jsem nebyla na velky a ted mam strasny bolesti bricha...ted do me thyne rve jabka,hrusky a ted mi donesla jahudky s mlikem mnam mnam.
je to hruza to boje brisko,bubla to ve ve,vre pak jdu ma wc a nic,pak do toho poslickuju,tvrdne bricho,mimco kopne a ja nevim co jeste...no ted je to des.
19. zář 2007 ve 20:16  • Odpověz
zdeni drž se :grinning: :grinning: :grinning: bude líp,jen co se mimi narodí :wink:
19. zář 2007 ve 20:19  • Odpověz
jj, Zdeničko, jenom se drž, možná, že už mimi klepe na dveře :wink: , hlavně teď hodně odpočívej a spinkej. Co se týká těch jablíček, hrušek a jahůdek - pozor ať to nepřeženeš ať tě břicho nebolí potom z toho ovoce :wink:
19. zář 2007 ve 20:24  • Odpověz
Maruško, já jsem celý den v práci na PC tak tady sem tam skáknu písnout, ale doma už moc sílu sedět u PC nemám, dost co nemůžu usedět tak i hlava mi to nebere, ale taky záleží podle nálady, někdy sedím i doma - závislačka :grinning:
19. zář 2007 ve 20:26  • Odpověz
spinkam hodne a odpocivam taky-oproti tomu co jsem dala mi prijdem,ze nedelam nic.Potrebuji trochu prohnat streva,jinak se asi nevykakam:slight_smile:)
uz jdu do finise tak s tim musim pocitat.
19. zář 2007 ve 20:31  • Odpověz
MM mi ještě domů nedorazil, tak jsem dala péct záviny jablkové a teď se jdu koupat a odpočívat, ale určitě dnes ještě mrknu :wink:
19. zář 2007 ve 20:32  • Odpověz
taky bych si dala,ted jsem nic nepekla...vykoupat se taky musim a hlavne jsem chtela si umyt hlavu,ale do toho se mi vubec nechce.
19. zář 2007 ve 20:34  • Odpověz
já musím pověsit ještě jednu pračku a pak se půjdu taky umýt,jsem tady sama a je mi smutno,MM dneska celý den řezal dříví a zítra prej budu ještě pokračovat a večír za mnou přijede,už se na měj těším :grinning:
19. zář 2007 ve 20:41  • Odpověz
no já už jsem dlouho nic nepekla a MM moc chutnal minule ten závin tak dělám znovu a je to rychlovka z listového. Máme plno jablek ze zahrady a tak peču :wink: .
Zdeni, myslíš, že to do soboty ještě vydržíš, že se mimisek ještě u tebe zdrží?
19. zář 2007 ve 20:42  • Odpověz
no já už mám naštěstí vypráno, ale mám jeden koš suchého prádla a to musím ještě protřídit a zbytek vyžehlit, ale to asi udělám před spaním, takovou rychlovku, uvidím.
19. zář 2007 ve 20:43  • Odpověz
loupu si jablíčka a zajídám to čekuládou :grinning: :grinning: :grinning: mám na ní hroznou chuť :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2007 ve 20:48  • Odpověz
já už se dnes jablek naloupala až dost. Už mi dorazil MM a tak se mu jdu věnovat :slight_smile: . Hezký večer holky a držte se mockáááá
19. zář 2007 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.