• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
dludli-všechno vypni,vem si deku a lehni si k telce a vyčkávej na příjezd manžela,už nic nedělej,jen ODPOČÍVEJ!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
25. led 2007 ve 20:06  • Odpověz
:grinning: Dludli..to je fakt den blbec..no jo, někdy to tak je..opravdu radši jenom odpočívej..

to já jsem si holky jaksi udělala chuť na palačinky a tak jsem si je i uklohnila :grinning: teď se jima přejídám, sleduju telku a taky konika :sunglasses: Můj je na tréninku (volejbal), tak se můžu aspoň v klídku dívat na Pouta (teda Velmi křehké vztahy), on to totiž nějak nemusí a když na to kukám, tak mi u toho pořád kafrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2007 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
Jo a nejvíc mu pije krev Bořík (Martin Zounar) a já mu vyhrožuju, že naše dítě se bude jmenovat Bořek :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2007 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
Jinak jsem dneska dostala MS, tak jsem jaksi zdrclá..od rána mě strašně bolí hlava a mám hrozné chutě..no jo..tím se vlastně vysvětlují ty palačinky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2007 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky tak tento den blbec byl zakoncen velmi krasne :slight_smile: manzilek mi privez tri zlutooranzove gerbery a rek mi ze me moc miluje a ze jsem nejlepsi zenska a to jeste netusil ze ma k veceri rizky s kasi, ty ma nejradsi, to by me bejva asi rozmack :slight_smile:
25. led 2007 ve 20:28  • Odpověz
Jéééééééééééééé, Dludli, tak to je kráááááááááása :dizzy_face: a to je ta kyti jenom tak?? To je super..to jsem si vždycky přála :dizzy_face: :dizzy_face: Trošku závidím, ale moc a moc přeju!!!!!! Tak utíkej..musíš manžílkovu snahu náležitě ocenit!! :wink:
25. led 2007 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
no za to ze prijel pozde :slight_smile: taky je to pro me jako druhy vanoce :grinning: ve zvyku to nemiva :slight_smile:
25. led 2007 ve 20:39  • Odpověz
aha, vlastně..já zapomněla, že přijel pozdě..tak to jo :wink: a už se asi opakuju, ale je to fakt moc krásné :dizzy_face: a asi by mě to dojalo :wink:
25. led 2007 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Ja vcera uplne vytuhla, sla jsem spat po devate...

Gabou: nenech si kafrat do serialu :slight_smile:, ja tedy na Pouta nekoukam (nejak me neoslovily), ale za to se uz tesim na Ordinaci a tu manzilek taky nechape a ma k tomu poznamky :slight_smile:

Dludli: pripominas me s tim "urizlym" prstikem, vzdycky kdyz tkahle neco porcuju, tak se musim riznout :wink:. S tou kytickou trosku taky zavist :slight_smile:, ale za chvilku mam narozky, tak taky nejakou dostanu :grinning:. "jen tak" uz ji moc casto nedostavam, manzel ma hlavu v pejru z prace, tak to nejak chapu a doufam ale, ze az budu doma funet s briskem, ze nejaka "jen tak" zase prijde :grinning:

nevim jestli se tu jeste dnes ukazu, takze krasny vikend :sunglasses:
26. led 2007 v 09:19  • Odpověz
Madlenko, ty pracujes Na Spilce?
26. led 2007 v 09:43  • Odpověz
autor
no vsak ja kytky taky nedostavam jen tak. Zasla jsem. Tohle byla baj voko pata kytka za nas vztah? (temer 9 let) a kdyz uz tak treba ufik mamce na zahrade jednu ruzi plnou msic a podobne :slight_smile: Martin na to moc neni, bohuzel :frowning2: ja mam kytky moc rada, i kdyz nejlepe asi v kvetinacich. Coz je tedy zajimava zmena jelikoz doma u nasich kdyz mi mamka vrazila kytku do pokoje tak tam chudera chipla protoze jsem nebyla schopna ji zalivat :unamused:
Puget jako takovy jsem od nej jeste nedostala, doufam ze pri tehu, nebo spis po porodu se to snad zmeni, mozna instruuju moji mamku aby ho popostrcila :grinning:
Treba k "zasnubnim" narozeninam (mela jsem je dva mesice pred svatbou) cekala jsem stale na zadost o ruku, tak jsem si myslela ze tohle je idealni prilezitost, pozval me na veceri, tak jsem myslela ze je to jasne, no tak to jsem dostala zamek na kolo :grinning: No neni ten muj chlap k sezrani?
26. led 2007 v 10:12  • Odpověz
autor
ahoj, kde jste kdo? :frowning2:
resim porad ten svuj zivot, budoucnost a tak, zkratka svoje misto v zivote, to zni pitome ale nevim jak to jinak vystizne nazvat, v pondeli chci zavolat dekanovi a domluvit schuzku a dojednat preruseni studia a mam rozjednane dve prac. mista tak snad neco z toho vyjde no a uvidime co bude dal. Kez by mi nekdo rekl, udelej tohle, nebo tohle, nejak se nemuzu porad jiste rozhodnout.

No nic, proste neco z toho zkusim a uvidim co to udela. Cela ta skola byl omyl, stve me ze jsem nesla hned po VS do prace, mel abych uz dva a pul roku nejakou praxi, i nejaky penize, a tak nejka by bylo logicke ted pracovat na mimi. Jenze ja jsem vlastne od prvni tridy porad ve skole, v praci jsem nikdy nebyla, mam hrozne moc velkou potrebu miminka, ale jak budu shanet praci po materske, kdyz na ni pujdu rovnou ze skoly? A deti bych chtela 3, kdy to vsechno zvladnu? JIt rovnou do prace atk je to jednoduche. Ted mam trochu strach, ze kdyz ta prace vyjde, coz bych chtela, a zaroven jit do prace mam tak yvelkou potrebu, z eme to s mimi prejde a ze ho budu mit az nekdy ve 30 nejak me to vsechno desi. No a jak jsem cely den sama doma bez manzel atak o tom vsem porad dokola premyslim a to j eto nejhorsi co muzu delat :frowning2:

Tak to ted aspon´pisu sem, jeste ze mam aspon konika
26. led 2007 ve 12:51  • Odpověz
Tak jsem se prave vratila z obidku a nic moc :unamused:, tak to snad napravi Forneti :grinning:.

Dludli hlavne klidek, ja si zase rikam opak :slight_smile:,proc jsem sekla s VS :grinning:, ale zase je fakt, ze mam 6 let praxi a na to, ze jsem pouze stredoskolacka, tak muj plat je hodne dobry a jak tak posloucham sve kamosky s titulem, je mi lito, ze se tak dreli a prachy jsou pomalu polovicni...

Ale mam stale nutkani nejakou soukromou VS dalkove zkusit, mozna pri mimisku :wink:.
26. led 2007 ve 12:58  • Odpověz
autor
jo to je dalsi vec, zvlaste v sociálni oblasti, ty prace co mam rozjednane, jedno je puluvazek, plat 5 az 5 a pul tisice, druh ycel yuvazek, plat 13 ticic oboji pocitam ze je Hruba mzda. No a pak se trap nekolik let n aVS
26. led 2007 ve 13:16  • Odpověz
No jo, holky..ty platy..oničem..já jsem studovala 3 roky vošku pedagogickou a sociální, pak 3 roky výšku pedagogickou a sociální (kdybych na ni šla zrovna, tak už mám dávno magistra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pracuju ve školce za usmolených 10.000Kč..a nervuju se tam jako blázen :confounded:
26. led 2007 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
no ono se asi vsude neco najde, navic clovek asi to m atrochu v povaze rikal si co by, kdyby a ze ostatni jsou na tom lip a ja ze jsem nejvetsi chudak (tokov ymam zrovn apocit, i kdyz moc dobre vim, ze se ma dobre, mam kde spat, co jist obe nohy.....) proste takova depka :unamused:
26. led 2007 ve 13:22  • Odpověz
presne, je to ale hodne o stesti na jakou praci kapnes (ja taky zacinala na 6,5 tis. hrubeho ve statnim sektoru - nic moc, ale bylo vic nez kapesne :grinning:). Ale zase jsou firmy, kde "tituli" vyzaduji nebo diky nim mas vic... proste je to o nahode... ja bych v soucasnosti nemenila - diky nasim prijmum (memu a manzelovu) jsme do roka splatili pujcku nasim a vyhli jsme se hypoteky...

Ale zase Zuzko, nejak zacit musis :slight_smile:, po roce praxe uz taky na tebe koukaji jinak, je jen blby, ze se do toho zamota snazilkovani, tak treba ani v ty praci moc dlouho nevydrzis ... dulezity je, aby nejaka prace byla, kam se po matersky vratis... misto ti drzet museji, hlavne vydrz "neotehotnet" ve zkusebce, pak uz to bude v klidku
26. led 2007 ve 13:22  • Odpověz
no jo..někdy to tak na člověka přijde :confounded: ale nesmíme si to připouštět, jinak by jsme se z toho mohly taky zbláznit :sweat_smile: Takže neboj, Dludli..všechno bude v pořádku!! Na ty práce ti budu držet pěstičky :wink: a vše ostatní vyjde prostě tak, jak má..
26. led 2007 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
Olinko, ty pracuješ kde??
26. led 2007 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
vysadit hodlam az na konci kvetna, takze to by bylo ok, stejne al enevim, zda me martin nakonec neprekvapi zasobou kondomu :slight_smile: takz ev ezkusebce tehu urcit enebudu. Ten puluvazek je stejne jen na rok, je to v neziskovce a na jednom projektu, ktery za ten rok zkonci. A ten cely uvazek j etak yv neziskovce a tam prachy proste nejsou, a o tituli taky az tolik nejde. Jsou to taky obe stredoskolsky mista. Ale presne nekde se zacit musi :slight_smile:
26. led 2007 ve 13:26  • Odpověz
jj, přesně tak, Zuzi..
26. led 2007 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
Gabou: Ja jsem vedouci skoliciho strediska, ale jelikoz jsme mala soukroma firmicka, tak delam od asistentky, provozni az poucetni - takze vlastne vse :grinning: , ale jsem temer svym panem, takze dnes to zabalim driv, protoze uz se mi tu nechce byt :wink:

Zuzi: tak to ja bych sla spise na ten cely uvazek, jestli prijmes ten projekt, tak ten ti skonci v tehu a pak asi praci budes hledat jeste hur...
26. led 2007 ve 13:36  • Odpověz
aha, to taky někdy leze na nervy dělat téměř vše, co? Ale jak píšeš, má to i své výhody - třeba to, že jsi svou paní :wink: Jinak si myslím, že Zuzka plánuje oboje, ne? I ten celý úvazek, i ten projekt..no, uvidíme, jak to všechno dopadne..holky, ale nebojme se..BUDE LÍP :sunglasses:
26. led 2007 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
olii s tou pujckou je to fajn, j amam na krku hypoteku na garsonku ve ktere ani nikdo nebydli na 25 let, pudu vedle mi druzstvo nechce dat, chtela jsem udelat pudni vestavbu a pronajmout, nejspis by tam bydlel bratr. Ta puda j epristupna POUZE pres muj byt, tedy kdokoliv tam chce toho ja nejdriv musim pustit do meho bytu a za ním teprve je ta puda, takze ji vyuzivat nikdo ani nemuze, pochybuju ze by nekdo chtel chodit kvuli cemukoliv na pudu pres cizi byt. No a na druzstvu je jeden kreten ktery proste rek ne a hotovo. (tu garsonku chtel totiz z alevno pro sveho znameho, ale puvodni majitele to prodali me, za to levno to dat nechteli. Ja se s nimi znam, takze tohle vim. On mi tedy ted bude hazet uplne zbytecne klacky pod nohy. Z te pudy totiz vubec, al eopravdu vubec nikdo nic nema, kdyz j eto zkrz ten muj byt) A ja to budu jeste 25 let splacet. Tedy manzel. Nekdy se citim opravdu pouze jako prizivnik :angry:
26. led 2007 ve 13:46  • Odpověz
... az nas budou zivit manzilci :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2007 ve 13:47  • Odpověz
autor
jo ale prizivnik s VS :grinning:

ten pul uvazek bych mela mit snad jisty, s tou neziskovkou se znam, uz jsem pro ne neco na dohodu delala, pracuje tam moje spoluzacka a pred ni tam delala ta moje kamaradka co ma maleho Adamka, asi jsem o ni uz nekdy mluvila, takze vim do ceho bych sla, vyberko je pry pouze formalita, ale mnohem radeji bych aby vysel ten cely. Tam jdu na pohovor ptisti tyden. ALe kdyz to nevyjde budu rada i za ten puluvazek, lepsi nez nic. A budu se rozhlizet dal.
26. led 2007 ve 13:51  • Odpověz
To je jasny... s tou garsonkou je to skoda - a nemuzou ho na urede ostatni prehlasovat? Nejak to jit preci musi... treba to bude dyl trvat, ale nakonec to pujde... nam taky rikali, ze nedostaneme stav. povoleni na pristavbu, kdyz sousedi nebudou souhlasit (jsme na hranicici pozemku) no, ale my se nevzdali a za 2 roky bylo povoleni... na jejich parcele je smrk, asi 30lety, takze poradny obr - koreny nam zvedaji zamkovou dlazbu, tatovi v garazi praska beton, o vetvich na fasade ani nemluvim... tak jsme zacali agitovat o jeho pokaceni (ze to klidne za souseda udelame), pani na urade malem dostala infarkt, takovy krasny smrk... jaka je to skoda... mraky papirovani, ale kdyz je "prebijes" argumenty, tak zvitezis :slight_smile:. Ohledne ty pudy bych se zkusila poradit s pravnikem, taky jsme tak resili nase stav. povoleni...
26. led 2007 ve 13:59  • Odpověz
autor
jo ja zacnu u toho ze sebou vezmu manzela a pak uvidime :slight_smile:

ted jsem koukala v jednom albu na kocarky a napadla me prima reakce moji mamky, dela v MS, maji ted nove hracky, kocarky pro holky (mimochodem zmensenina tech uzasnych kocarku trojkombinaci, uplne jsem zasla)a mimina, ktere breci, slzi! atd, no byla z nich mamka paf, a rika mi" koukejte mit holciciku ja chci takove hracky :grinning:"

a taky jsem mamce pred par dni ze srandy rekla neco v tom slyslu ze jsou v praci se svoji kolegyni uz stare baby :slight_smile: a ona se toho hned chytla: Coze? Budu babicka? No uplne me to zahralo u srdce, fakt se tesi. Uz abych ji mohla rict ze jo :unamused:
26. led 2007 ve 14:06  • Odpověz
:slight_smile: asi bych taky chtela holcicku, videla jsem ty hracky :slight_smile: - je to zvlastni driv jsem chtela vic kluka jako prvniho, no ono je to jedno, hlavne kdyz bude v poradku :slight_smile:

Tak holky mizim domu uklizet, mejte se tu krasne a uzijte si vikendik :wink:
26. led 2007 ve 14:14  • Odpověz
autor
ja bych radsi mela klucika :slight_smile: ovsem jeste ze to priroda vyridi za nas. Dovedete si to predstavit, kdyby jsme si meli vybrat? A rozhodnou to? :astonished:
26. led 2007 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.