• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
tak to v lékárně chodí - některé mi přijdou, že neumí ani do 5-ti napočítat :confounded:

no u nás je to tak - podbřišk bolí jak čert, menses nikde, ale už se asi chystá, špinění nikde, prostě nikde nic :grinning: :grinning: až na tu bolest

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44024/nummer=8
21. zář 2007 v 08:39  • Odpověz
já abych ti dludli řekla pravdu, tak bych si počkala s tím testováním, já vím, že to říká ta pravá, ale ty testy s vyšší citlivostí bývají často hodně falešné :sweat_smile:
21. zář 2007 v 08:41  • Odpověz
autor
je megy ja se na tebe ptala ted v ziciname :slight_smile:
tak hned skouknu grafik
21. zář 2007 v 08:44  • Odpověz
já ti to posílala i tam :grinning: :grinning:
21. zář 2007 v 08:45  • Odpověz
autor
jo ja vim ze musim pockat :frowning2: jen mi to nedalo

megy a co testy u tebe? Krivka je proste predpisova! :angry: tak doufam ze se testiky umoudri. Meskas uz pomalu tyden ne?
21. zář 2007 v 08:48  • Odpověz
dludli - já si myslím, že ovu byla někdy jindy - to jinak není možný. já sim yslím, že ta ovu byla tak jako vždy 17-18DC, nám v tu dobu dělaly okna -byla strašná zima, takže ty teploty jsou možná ze začátku tím ovlivněné a jestli ne, tak je to záhada hlavolamu :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2007 v 08:51  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

tak jsem zase vcera zacala chodit na aquaaerobic a mame tam dokonce 2 muze :grinning:, obdivuju je, ze se do takovyho babince pousti :wink:

Megy, Dludli: drzim pesti, at se zadari :slight_smile:

Co planujete na vikend, u Zdenicky je to jasny :slight_smile: vylet a sexik a pak hura do porodnice :grinning:, my kupodivu zase budeme pokracovat na stavbe, budeme zateplovat strechu skelnou vatou, takze to bude docela drsny... doufam, ze to prezijeme ve zdravi :grinning:
21. zář 2007 v 08:58  • Odpověz
autor
olii ahoj, taky se na akvos chystam, ale zacina az pristi ctvrtek, tedy v cas kdy se mi to hodi. Ale uz se tesim. Budu chodit misto obeda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2007 v 09:30  • Odpověz
Ahojky holky, my jedeme na vikend do Cech. Sejdu se s kamoskou, co je taky tehu, tak se tesim.
A prcek od jine kamosky bude mit 2. narozeniny, tak jsem mu vcera koupila nadherny Duplo se zviratkama, tak doufam, ze si to hned rozbali. Jinak se pojedu podivat i k brachovi na synovce, takze budu mit mimitastickej vikend. A abych nezapomela, poradne se nacpu ceskym jidlem.

Jinak kdybyste prece jen testovaly, tak drzim palce :wink: .
21. zář 2007 v 09:49  • Odpověz
autor
cau milu, jo tak to bude bajo :slight_smile:
21. zář 2007 v 10:39  • Odpověz
Zuzi, nevim co vic, jestli ty mimi nebo ty chlebicky na ktery si brousim zuby :grinning: . At zije listerioza :grinning: .
21. zář 2007 v 10:42  • Odpověz
Zdravím!!

Milu: chlebíčky bych si taky dala :grinning: zrovinka brousím vdolečky (v Čechách se říkají tuším koláčky) :wink: a miminečka si užij..to je paráda :dizzy_face:

Zuzi, Megy: budeme držet pěstičky :dizzy_face: hážu na vás těhubacilky, ano? Tfuj tfuj tfuj!!! A ať jsou u vás v bříšku miminka co stůj!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a to platí i pro Madlenku :wink:

Oli: tak přežijte na stavbě! Ať to všechno hezky zvládnete :wink:

Já jdu dnes večer na menší babinec - jdeme domlouvat sraz ze základky, co máme příští týden (domluvit se na jídle a tak)..ale moc se necítím fit, tak budu asi jenom chvilinku..bolí v krčku, pak ten kašel občas :confounded:
Zítra jde MM zase do práce (ještěže jenom dopo) a pak snad něco vymyslíme, co budeme dělat :wink:
21. zář 2007 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
cau gabou, ja se tu dneska desne nudim, ale pujdu za chvili na obed, tak mi bude hned lip.
21. zář 2007 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj Zuzi..copak, máš málo práce?? :grinning: :grinning: :grinning: Jinak dobrou chuťku k obídku..já už mám za sebou polévečku a nevím, co na druhé..asi spánek :grinning:
21. zář 2007 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
no neska je tu proste nejak mrtvo a praci odkladam na jindy :slight_smile:
21. zář 2007 ve 12:34  • Odpověz
Zuzi, ty se mas. U nas je taky mrtvo, ale prace se neodklada.
Gabi, ted jsi mi udelala chut na vdolecky. A to jsem se zrovna vratila z obeda.
21. zář 2007 ve 13:12  • Odpověz
Tak jsem si musela zdřímnout, holky :sweat_smile: nešlo jinak..teď si dávám ovocnou bombu - hrušky, jablka a hrozny :grinning: :grinning:
21. zář 2007 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
Gabou, odkud mas kojici nocni kosili? Je super.
21. zář 2007 v 17:01  • Odpověz
ahoj kočky,
tak já jsem dneska zdrhla z práce dřív :grinning: už mi to tam nebavilo a v rámci toho,že je MM doma tak jsem spěchala k měmu do náručí :grinning: :grinning: :grinning:
chtěli jsme jít na nádvoří pivovaru na koncert gipsy,ale já už nikam nechce,nějak mi dneska ty lidi serou a hlavně bych tam viděla kolegy a to opravdu nemusím :angry: mám jich za celý týden dost
půjdu žehlit,mám tady jen pár hadříků,tak to přetahnu,abych mohla uklidit sušák :wink:
jinak zítra jdu s MM na fotbal(já budu koukat a on hrát :grinning: ) a pak jedeme ke tchánům a večír k mami :grinning:

testy mám koupený tři :grinning: ,ale nemám odvahu si je zatím udělat :grinning: nechci být zklamaná :frowning2: ,tak ještě čekám,ale jak píšeš zuzko,jdu na záchod s plným močákem a říkám si jestli si ho udělam a pak si to zakážu a je to :wink:

nebujte,hned jak najdu ovahu,tak vám výsledek povím :grinning: doufám,že bude kladný :grinning: :grinning:
21. zář 2007 v 17:02  • Odpověz
gábi ta kojící košilka je krásná :grinning:

milu,kdy vyrážíte???
21. zář 2007 v 17:04  • Odpověz
Ahojky Milu! Tu košili jsem koupila náhodně v jednom obchodě tady u nás..značka Alpine Secret a stála pouhých 279,-Kč :wink: Měli ji ještě v růžovém..

Ahoj Madlenko :slight_smile: Taky doufám, že nabereš odvahu k testíkování a že výsledek bude pozitivní!!! :dizzy_face: Držím pěstičky :dizzy_face:
21. zář 2007 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
Madlenko, vyrazime za 10 minut. Uvidim jaky bude provoz.
Jinak s testovanim te chapu, jeste vyckej :wink: . Netestuj driv nez bude MS zpozdena.

Holky, tak pekny vikend a v pondeli pa.
21. zář 2007 v 17:22  • Odpověz
milu š´tastnou cestu a pěkný víkend :grinning:

dneska jsem 29DC,tak bych chtěla ještě vydržet :wink:

jedeme s MM nakoupit,už mám vyžehleno,ještě se ukážu :wink:
21. zář 2007 v 17:42  • Odpověz
ziju nebojte ale jedem na vecu pa
21. zář 2007 v 19:32  • Odpověz
Ahoj Zdeňďo :slight_smile: ty jsi teda čiloučká, před porodem a ty si trajdáš na výšlapy apod... držím palečky aby to zítra vyšlo :slight_smile:
21. zář 2007 ve 20:23  • Odpověz
nákup se zdařil,po návratu mi PC obsadil MM,tak písám až teď :wink: :grinning: :wink:

zase jsme se odvázali v nakupování a nechali tam přes dva tisíce a pak jsme ještě brali benzín za patnácet :angry: no hrůza :angry:

zdeni drž se za zítra očekáváme zprávu,že jedete do porodnice a pak smsku,že už máte miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky dobrou noc,jdu se tulit k tomu mojemu mrzoutkovi manželovi :grinning: :sweat_smile: :grinning:
21. zář 2007 ve 21:46  • Odpověz
ahojky všem,
tak jsem se sem zase po týdnu dostala.Jsem nas......,ale to fakt doslova. :angry:
Až se mi chce brečet.Teta hnusná mi dojela zase a ještě nějak dříve o čtyři dny. :rolling_eyes:
Včera jsme rozdělali auto,teda brzdy.A ti japonci mají sice pěkné auta,ale úplně jinak dělaný.Takže kluci museli zničit ložiska,aby sundali kotouče.Takže pro mě to znamená,že oprava která měla být za dva litry teď výjde na osm.Teda doufám,že to uřž je konečná cena :frowning2: :cry: :cry:
Jinak se mám skvěle.Už týden mi leží na chodbě bedna hrušek od babičky na zavaření.Tak budu dnes nejspíš zavařovat. :wink:
Potřebovala bych tu tebe Zdeni.Z tebe ta síla a chuť přímo sálá.Ale teď se spíš těším na sms od tebe :wink: :grinning: :grinning:
22. zář 2007 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko, holky!!

Dneska hned jak jsem otevřela (mimochodem, opět v 6ráno) oči, tak moje první myšlenka byla na naši Zdeničku :dizzy_face: Jestli včera zvládli ten výšlap a i ten sexík, jak si plánovala a jestli už někde nejedou rodit :grinning: Týjo..jsem napnutá jak kšandy :grinning:

Madlenko: no jo..to znám..peníze vyletí raz dva :angry: A drž se v tom testíkování :dizzy_face:

Dudus: jejda, jak si to jako tetina jedna hnusná představuje?? :rolling_eyes: To je mi líto :frowning2: Budeme držet pěstičky na příště :pensive:
A to auto, no jo..to taky znám..my jsme letos nečekaně museli dát za opravu 30tis :angry: :angry: tak buď ještě ráda, že je to jenom těch 8 :sweat_smile:
22. zář 2007 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky, přeju krásnou sobitnku :slight_smile:

gabou tak to je fakt síla, já dnes vstávala v sedm a to už jsem se divila že jsem taková čiloučká když jsme šli spát něco po půlnoci :wink: Měli jsme totiž včera s MM horkou chvilku a týkala se snažilkování, jediné co mě těší, že na sebe nedokážem být dlouho hnusní a uražení, vždycky fičíme do postele, přitulíme se jeden ke druhému, všechno si to potom vypovíme jak to citíme, posloucháme jeden druhého a nakonec stejně usínáme v objetí, ale předtím to je vždycky taková 5 min. italská domácnost :grinning:

musela jsem se už mrknout na koníka jestli se Zdenička ozve a písne třeba že ještě je pořád 2v1 a ona nás napíná :grinning: i když není se čemu divik, když dnes slaví JM narozeniny, že? Ale snad je mimisek poslechl a Zdenička už je v porodnici :slight_smile:
22. zář 2007 v 10:47  • Odpověz
tý jo holky, tady je nějak mrtvo při sobotě :grinning: , já myslela, že tady budou aspoň nějaké malé pozdravy apot.. a ono nic a Zdenička taky nic, no tohle - kde všechny jsteeee :cry:

Já jsem teď přijela z náročné cesty na motorce, to byl adrenalin a jsem ráda, že už je to za mnou. Polovina cesty v pohodě a potom jsme se nějak ztratili a čekali na MM a už byla tma a já nerada jezdím na motorce potmě a ještě tam kde to neznám a už bylo docela chladno - no ještě že jsme dojeli v pořádku a už mám za sebou báječnou horkou koupel s pěnou - jéé to byla lahoda :slight_smile:

Tak se mějte holky krásně a mocka hezký večer :slight_smile:
22. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.