• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky tak bohuzel nam to nevyslo,ale to enva,co se da delat.V patek jsme si to pekne vysly a hned dolu a me bylo tak dobre jako bych nikde nelezla.mela jsem strasne dobrou naladu.pak jsme si jeste s tou kamoskou a malou a MM dojeli na pohar a na tycinky a vecer jeste s Mm na vecu a pak jsme si vecer pekne uzili a ono nic.Vcera me bylo super,tak po obidku znova a cely den cekame a zase nic.Tak jsme MM pogratulovali a vecer si dlai sano-jednu sklenicku...porad me neprijde ze bych mela rodit,zadny tuseni nebo stavy proste nic.
ted jsu obalovat houbicky a sobe smazak,pak pujdu ven,u nas je tak krasne.
Jo a uz mam nazdobenou postylku a pripravenou,nekdy vyfotim a hodim do alba,jen chybi nebesa,ty tam MM da az budu v porodnici.
23. zář 2007 v 10:07  • Odpověz
autor
cauky, zdeni tak koukam ze nic, no to je skola ale zase bude mit kazdy ten svuj den jen pro sebe, pocitam ze stejne budete slavit narozeniny spolecne ne?

No jinak ja jsem testla a nic, i kdyz vim ze je brzo. Byla jsem ale tak presvedcena ze tam // budou ze jsem to nemohla vydrzet. No takze zase jen cekat. Treba se // objevi. Kdybych tak dokazala rozeznat jestli si to vsechno vsugerovavam nebo to citim doopravdy :unamused: no uvidime.
23. zář 2007 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, varim obed, tak jsem k vam v mezicase zavitala :slight_smile:
zdeni, jak jsem to tu procitala, tak to vypadalo, ze vsechny holky uz rodej misto tebe, jak si to praly :grinning: no vsak ono to brzo bude :wink:

zuzko, neboj, kdyz // nebudou ted, budou priste :wink: vyderzat! :wink:
23. zář 2007 v 11:25  • Odpověz
dludli,mas pravdu stejne to budou slavit dohromady.MM ma jeste v so.svatek a tak to tak nekde bude.Je to jedno,hlavne,aby bylo mimimzdravy,tohle uz je takovy vedlejsi,i kdyz nerikam,ze by se nam to nelibilo,no,ale nemuze nam vyjit vsechno,ze jo?
treba je jeste brzo,ono to cekani je na prd,ale bez toho to nejde.
kajjinka jo rodi,ale jak chodim jeste do diskuze rijen,kde mame stejny termin,tak jsme asi 4 co to uz tak nak mame mit,zkouseli taky vyhaneci metody a taky nic,ono to na kazdyho pusobi jinak.TAk jsme zvedavy kdo to bude mit driv.i kdyz ted to asi pojede,je nas hodne co zacinaji ted 40tt.
23. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz
no zdeni, já se těším, až to tvý mimuško bude na světě - možná bude dřív na světě, než já dostanu menses :grinning: - ještě jsem to nedostala, ale spíš to vidím na poruchu cyklu - takže pádím k doktorovi :angry: :wink:
23. zář 2007 v 19:41  • Odpověz
megy nevim nevim,fakt se na to necitim,je mi az moooc dobre.Odpolko jsme meli navstevu a tak nam to tu pochvalili jaky to mame pekny a dortik jim chutnal a tak z toho mam dobry pocit.zitra jdu k dr.az v poledne,tak se ozvu az nekdy navecer.my jdem koukat na tv,tak s emejte pekne a hezky vstup do noveho tydne.
Jo jinka nam zatim v postylce spinka plysovy pejsek:slight_smile:))MOOOc uz s etaky tesime na mimi!!!!
23. zář 2007 v 19:46  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Tak vidim, ze Zdeni je jeste cela :grinning:, no ale hlavne, ze jste si uzili sobotu :slight_smile:

My jsem zase makali a me boli cely clovek a nemuzu vubec chodit, jak mam namozeny lejtka :slight_smile:, holky v praci si ze mne delaj srandu, ze to mam z sexiku :grinning:, ale bohuzel, mam to z prace na baraku, na sexik pomalu nezbyva sil :grinning:
24. zář 2007 v 08:04  • Odpověz
autor
cauky zensky :slight_smile:

Zdeni tak koukam stale 2v1 :slight_smile: tak vecer jsem zvedava na zpravy od Dr.

Holky ja jsem dneska 27 DC ja to asi do konce tydne nevydrzim. Jsme napnuta jak struna, jsem tak presvedcena ze jsme tehu ze jsem to uz chtela martinovi rict :sweat_smile: no testy zatim nic, je brzy, ja vim. No jestli to neklaplo tak se budu asi divit :fearful:
24. zář 2007 v 08:30  • Odpověz
Dobré ránko!!

Takže Zdeničky miminko ještě odolává..no, asi je mu dobře v pelíšku :dizzy_face: Držíme ti stále pěstičky, Zdeni, ať to všechno krásně zvládnete, až přijde jeho čas :dizzy_face: Večer tedy čekáme zprávy od dr :wink: Jo, Zdeni, kolik jsi, prosím tě, přibrala?? Já už 7,5kilo :fearful: :sweat_smile: :pensive: a děsím se, co bude dál..

Zuzi: vydrž, vydrž!! Taky držíme pěstičky :dizzy_face:

Oli: chuděrko, ať se nám neupracuješ :fearful:

Megy: to je mi líto, že asi porucha cyklu..dej vědět co a jak u dr :astonished:

Kaji: ráda tě tu zase vidím :sunglasses:

Kytinko: no zatím si užívej motorkování, dokud můžeš :grinning: až bude mimi v bříšku, tak konec - šmitec, ano?? :wink:
24. zář 2007 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky

Gabi, jj, užíváme si motorkování ještě teď dokud svítí sluníčko i když už je zimečka :slight_smile: a jak říká MM že snažilkování si necháme na dlouhé zimní večery, teď kdybychom se snažili tak by mě už na motorku nepustil a mrzelo by ho to. Měli jsme kvůli tomu menží itálii, ale už je to zase v pohodě, takže snažilkování se odkládá na dlouhé zimní večery, ale kterého roku to opravdu nevím :frowning2: :grinning: :grinning:

Zdeničko, možná ta tůra nepomohla proto, že jsi taková akční pořád po celou dobu těhotenství tak už to mimiskovi ani nepříjde :grinning: , to bys musela udělat pro tebe nějaké adrenalin aby už se rozhoupal :wink: :slight_smile: . Kamarádka z práce tak byla taky celou dobu akční a termín měla 31.10. a nakonec šla na vyvolání a malý se narodil 14.11., ale uvidíš sama, hlavně že jste v pohodě a možná, že když nemáš žádné náznaky tak to najednou příjde a rychle to budeš mít za sebou. Moc ti to přeju ať je malý už mezi vámi a námi tady na stránkách :grinning: :grinning:

Zuzko, tak to na tebe myslím, aby se vám to podařilo a bizonek byl zdravoučky a už u tebe zůstal :slight_smile:

Oli to mi vyprávěj, my nedávno makali a já ještě chodila do práce a nevěděla co dělat dříve a spát jsme chodili nad ránem, no už jsem byla jak mátoha a celá jsem se klepala z únavy, tak přeju aby to bylo rychle hotovo a vy měli krásně a klídeček a pohodičku doma :slight_smile:

Jdu makat, nějak jsem se zdržela tak zatím ahojíkkk
24. zář 2007 v 11:27  • Odpověz
autor
no holky koupila jsem uz dva testy s vetsi citlivosti, jsou pekne drahy ano ale proste jsem to nemohla vydrzet. Zatim pochopitelne nic. jsem dneska 27 DC,chodilo mi to vzdycky jak hodinky ve stredu, takze to cekam ze bude rozhodujici den a ze koncem tydne, o vikendu, by melo byt jasno. At tak ci tak. To cekani je desny.
24. zář 2007 v 11:51  • Odpověz
Zuzi: no jo..to čekání ti teda nezávidím :pensive: ale vydrž!! Kéž by se vám to hezky podařilo a už bylo všechno tak, jak má :dizzy_face: :dizzy_face:

Kytinko: já doufám, že si to snaženíčko schováváte na letošní dlouhé zimní večery :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2007 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
hm uz mam dalsi test v tasce :unamused: jsem ztraceny pripad, nasla jsem si i hladiny hCG kdy jake jsou, no nakazala jsem si vydrzet aspon do stredy (tedy to jedno rano to bych mohla zvladnout)a ve stredu by to uz ten testik moh podchytit. No ale taky je mozne ze vyhazuju prachy zbytecne.
24. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz
No Gábi taky doufám, že to budou letošní dlouhé večery, MM říká, že určitě, ale ještě uvidíme jak dopadne u lékaře, má jít na operaci kýly, tak uvidíme, snad to nebude takové horké, ale už ho to trápí 3 měsíce, tak mám docela nahnáno :confounded:

Zuzko, vydrž, spíš si říkej, že to nejspíš není a pak budeš třeba mile překvapená, uvidíš zítřek uteče jako voda a ve středu šup na věc. Když vám to tak hezky minule vyšlo tak možná to vyjde i teď :slight_smile:
24. zář 2007 ve 14:40  • Odpověz
Kyti, nakonec to budete odkladat tak jako my :grinning:. Na tu operaci at si dojde, kdyby se mu nejak skripla, tak to neni sranda... tedy pokud ma triselnou, o pupecni nevim...

Zuzi, klidek - urcite se Vam to povedlo :wink: a budes se moci tesit taky na mimiska :wink:

Gabi, hezke tuniky ti pribyly :wink:

Jdu domu a shanet ventilace do koupelny a WC, samozrejme s manzilkem :wink:
24. zář 2007 v 16:06  • Odpověz
Olii, právě, že tříselnou. Jak byl na slepáku tak mu na ní přišli a dali mu tam síťku, ale cca 3 měsíce zpátky jsme kamarádovi pomáhali stěhovat sedačky do 5-tého patra a nějak od té doby ho to zase bolí, tak uvidíme jak dopadne, už se bojím bojím, nějak se nám pořád daří :frowning2:
24. zář 2007 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky ,tak porad mam mimi u sebe.na kontrole ok,jsme pry otevrena na 3cm a vse vypada na porod,pry jestte yt stahy,aby mi praskla naka blana...ale ze je dost pruzna..na monitoru vse ok,tlak i moc taky.No a kdyz do tydne neporodim,mam presne za tyden termin,tak mam jit do nemocnice primo do naky poradny pro rizikovky a tam s euvidi co a jak.k ni az po sestinedeli na kontrolu.tak jsem zvedava jak to dopadne.Jinak se citim dobre,stavovala jsme se v praci a rikali jak mi to slusi.
zitra jedeme s MM do mesta,bude mit ten svatek,tak aby si neco vybral .
dludli ,bylo by to fakt super kdyby vam to hnedka takhle vyslo.
kytinka je to mozny,za bych musela udelat nakou vetsi turu,tohle na mimi asi nic moc nebylo..zitra budem chodit po meste,tak uvidime.Ted uz to nechame nahode a az mimi bude chtit tak vyleze,stejne to neovlivnime.
Gabou,ja jsme nastesti moc nepribrala,asi tim ,ze jsme mela nakou cinnost,myslim si ,ze pres zimu bych pribrala vic.Dohromady 13kg,to si mylsim,ze je ok,natoz na me,ze kdyz jsem se nekontrolovala,tak jsem mela hned plno kil nahore.
Diky vsem za prani,snad to bude rychly,prej ten kdo mel dost pohybu,tak bude mit lehci porod,tak uvidime...
24. zář 2007 v 19:18  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Zdeni tak ty se s tim nejak loudas :slight_smile:, ale pokud je mimco v brisku mas jeste klid :slight_smile:, az to vyleze, tak uz si moc dlouho neodpocines :grinning:. Bracha si privezl holcicku min. ctvrtek a jeho partnerka je uplne vystavena :slight_smile: (maj do toho jeste 3letyho rostaka, takze odpocinku vazne mooooc neni :slight_smile: ).

V sobotu se vdavala kamaradka (byv. kolegyne), videla jsem par fotecek a vzpomnela si na nasi svatbu :wink: jak ja bych se znovu vdavala :grinning:

Kyti, tak to at s tou kylou rychle utika... ja ji mela cca v 9 letech a rikali, ze se muze kdykoli uskripnout enbo prasknout a pak je to problem, muzes dostat i otravu, ale tim te nechci strasit...
25. zář 2007 v 09:02  • Odpověz
autor
cau kocky, mrska dorazila :cry:
25. zář 2007 v 09:05  • Odpověz
zuzi, to me mrzi :frowning2: ale neni vsem dnum konec :pensive:
25. zář 2007 v 09:33  • Odpověz
dludli - nesmutni, ono se to povede, neboj :frowning2: :dizzy_face:
25. zář 2007 v 09:34  • Odpověz
já zítra letím k doktorovi, pořád jsem to nedostala, už jsem z toho na prášky :angry:
25. zář 2007 v 09:35  • Odpověz
Dobré ránko!!

Jejda, Zuzanko..to je mi moc líto :cry: :cry: už jsem si to u tebe malovala na růžovo :pensive: hmm..ale aspoň víš, že funguješ tak, jak máš..budeme držet pěstičky na příště..to už by v tom byl čert, aby to nevyšlo!! :wink:

Jo a co s tím bydlením?? Je u vás něco nového?? :fearful:

Zdeničko: drž se :slight_smile:

Oli: já bych chtěla taky po třech letech další mimi, ale nevím nevím, jak to budu zvládat vůbec s tím prvním :sweat_smile: Jinak my za 14 dní máme výročí svatby a pořád ještě nemáme fotečky v našem krásném albumíku a ani svat.video :sweat_smile: O fotky se starám já a o video MM :grinning: No, ale říkala jsem si, že ho překvapím a na výročí mu ukážu krásně nalepené album :wink: Takže budu taky vzpomínat a kochat se fotečkama :dizzy_face: MM jsem už kdysi říkala, že bych chtěla dostat nějakou oranžovou kalu (měla jsem je jako svat.kytí), ale dohoví, už asi zapomněl..on na ty kytí moc není :confounded: Zrovna na to výročí bychom měli slavit taťkovu šedesátku, tak asi my dva s MM budeme výročí slavit týden potom..ale nevadí :dizzy_face:

Kyti: no teda..tak to TM honem žeň k doktorovi, aby jste nepříjemné patálie měli rychle za sebou a pak už jenom hups na snaženíčko :wink:
25. zář 2007 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
Olli myslim si,ze se taky pak moc nevyspim a bude mi to chybet jsem takovy spac...ale ono to pak bude jiny.dnes jsem spala skoro do 10ti h.Uvarino mamze vcera,tak mam klidek.A v poledne jedeme s MM do meste na nakupy.
Dludli tak to je blby,ale aspon vis ze je jinak vse ok,jak pise Gabou,a pristi mesic se budete vic snazit a vyjde to.
Taky planujeme mimi driv po sobe,ale rikam,ze nebudeme nic planovat,uvidime jak budeme zvladat to jedno.
25. zář 2007 v 11:24  • Odpověz
autor
megy jsem zvedava co Dr na to.

No me to docele podrazilo nohy, ale muzu si za to sama. Musime na to jinak, proste abych nesilela nad kazdou MS, ze si davame cas ten pulrok, o kterem Dr mluvivaji, no a kdyzse zadari driv tak jedine dobre. Takove to ze chceme hned, to bych za chvili byla pekne ve stresu, zda jsme to zvladli pri ovu, nebo ne...no jen jen takovy psychologicky moment ale tak snad mi to pomuze. Takle bych prisla brzy o rozum.

No a s bydlenim, od vcera mam v bytecku v te garsonce najemnici, myslim ze jsem to tu nejak rozebirala, ze je te to kolegyne od mamky z prace, mlada holcina sympaticka, ktera tim ze se rozesla s pritelem nemela bydleni a denne musela dojizdet do prace desnou dalku, od rodicu. Zabralo ji to vzdycky cely den. Takze tam je, i kdyz jsme jeste s tou opravou vubec nezacali, rekla jsem si jen o malou castku, vlastne najem ktery platim druzstvu a energii, protoze je potreba to opravdu dost dotahnout. No ale jsem rada ze to proste nejak zije. Jen me mrzi, ze me nenapadlo tam v nedeli dobehnout a uklidit, napadlo me to az kdyz jsem tam sla na sraz s ni. No tak jsem aspon koupila nejaky houbicky, hadriky pripravky a tak ze ji tam s tim pomuzu, ona samozrejme nechtela ze si to poklidi, no tak jsem ji tam ty veci nechala, mela sice svoje, no ale ono se to neztrati. Jen je mi to lito ze jsem si neuzila takovy ten prima pocit kdyz je neco hotovo, naklizeno, zorganizovano atd, vite co myslim ne? Mohla jsem ji rovnou sundat i ty stare gobelinky ze zdi, po te stare pani, no sem tam byla u pavucina :sweat_smile: proste me to ted pekne stve. No ale hlavni ej ze tam je spokojena, ma tam i starou barevnou tv a starou ale funkcni pracku, vsechno jetse po te pani.

No a s nami je to tak, ze abychom mohli mit tu pudu, tak je treba k tomu mit souhlas vsech lidi z domu. Kazdy posledni ctvrtek v mesici je nejaka ta schuze predsatvenstva ci co, a jak byl martin v pondeli na te schuzce s tim predsedou tak ten mu rikal ze kdyz sepiseme ty upravy co chceme delat, tak ze nam to hned ted ve ctvrtek schvali a muzem zacit stavet. Jenze my chcem jeste zkusit tu pudu. Takze mame mesic cas, obejit ty lidi. Kdyz ziskame souhlasy, tak delame pudni vestavbu a jdeme tam bydlet my. Kdyz souhlasy neziskame tak zrekonstruujeme bez pudy a zustane tam ta olcina co tam je ted (jen za vyssi peniz) a my budem hledat dal. Takze konecne nejaky plan ktery ma hlavu a patu a dokonce i terminy. Tak mam radost a uvidime :slight_smile:
25. zář 2007 v 11:34  • Odpověz
Aha, Zuzi..no jo..je to, jak píšeš..chce to hlavně nešílet před každou MS..já vím, těžko se to říká a ještě hůř provádí :pensive: ale budeme na tebe myslet a bude dobře, uvidíš :wink:

S tím bydlením - je dobré, že máte plán a uvidíte co a jak..každopádně to zní dobře :wink:

Zdeni: hezky nakupte :slight_smile: třeba koupíte miminko :grinning: :dizzy_face:

Megy: dej vědět, co u doktora :fearful:

Já jsem zrovna spapkala polévku - vařila jsem rajskou..a teď jdu smažit sýr - mám na něj už od včera děsnou chuť :sunglasses:
25. zář 2007 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, to je mi lito, ze to nevyslo, ale jak rikas, je dobre se soustredit na neco jineho. Ja si jeste zive pamatuju, jak jsem byla zklamana, kdyz jsem neotehotnela, presto ze jsme snazikovali v den ovulace... No a pak jsem nastoupila do nove prace a bylo to :wink: .

Zdeni, ja uz jsem nedockava, co to bude. Ono se mu/ji opravdu nechce ven.

Gabi, koukala jsem do albicka, uz mas pekny tehu pupik.
25. zář 2007 ve 14:39  • Odpověz
zuziku, musi to byt hrozne se na to prestat soustredit...znam to, ja zas porad premyslim, jak bych to nejlip udelala, kdy zacit opravdu se "skutecnym" snazilkovanim a porad to omylam, jestli uz nebo pockat az jak vyjde ten grant...chjo, no a stejne to nakonec nezalezi na me...takze te uplne chapu, ze je tezke, kdyz se clovek k mimiskovi upne :sweat_smile:

zdeni, teda tady je uplne napjata tajuplna atmosfera :dizzy_face: uz sup ven ! :wink:
25. zář 2007 ve 14:55  • Odpověz
autor
no a nejhorsi je kdyz vidim holky z unorovek, jak jim rostou pupiky a zacinaji citit pohyby mimika a ja si uvedomim ze bych na tom byla taky tak. A ze me zase (tedy doufam!!!!) ceka ta dlouha cesta, cekani na kazdy dalsi tyden, zda bude ok, nebo ne, uz vidim jak resim kazde pichnuti.

zdeni tak co? tady mame bourku (tedy byla tu) jak je u vas? Mam dojem ze jsem nekde slysela ze se deti nejak casteji rodi pri bource ne? Taky jste to slysely?
25. zář 2007 v 15:36  • Odpověz
autor
jezis no jo gabou to uz je opravdickej tehupupek :slight_smile:

:frowning2:
25. zář 2007 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.