• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Tak holky, tady tak hnusne prsi :frowning2: a ja nemam destnik a budu v tom muset jit domu, to bude reprezentace :grinning:

Tak se s Vami loucim a doufam, ze Megy pochodi u doktora dobre :wink:
25. zář 2007 v 15:53  • Odpověz
tak jsme nakoupili,ale mimi to neni,MM si koupil tricko a boty.pekne jsme se prosli po kramech,uz se tesim az si taky koupim neco pekneho na sebe,ale to az schodim pupek:slight_smile:))Mam v planu na vanoce neco koupit na sebe.Jsem takovy utahana,ale na porod to nevypada...ale slysela jsem ze i za uplnku se rodi mimi,tak uvidime tuhle noc,ale fakt s ena to necitim.MM se porad zda,ze ho budim,ze uz jedeme...uz se chudak nevyspi ted,natoz potom.
ted pujdu dat kralickum a potom se natahnout,u nas bude prset kazdou chvili.
My jsme taky napnuti co to bude,ale ted spis cekam jaky ten porod bude,ty bolesti apd.
25. zář 2007 v 16:05  • Odpověz
autor
zdeni a co hadate ze budete mit? Nejake typy? Urcite se to u vas resi ne?

Me zase zmoklo pradlo, nechala jsem otevreno do loznice okno uplne dokoran (zapomela jsme na nej) jsme na kole a leje tu dneska temer cely den :unamused:

navic zase nevy na pochodu, holky v "zaciname" jsou tak sileny osudy :frowning2: je mi za vsechny desne smutno :cry:
25. zář 2007 v 16:33  • Odpověz
Zuzi, neni to porad to samy pradlou, doufam.... :grinning:
25. zář 2007 v 16:39  • Odpověz
autor
Ne :slight_smile: zase jiny, prala jsme i lozni tak je toho ted vic. Z toho jedno komplet povleceni jsme meli na postelich jeden den, dokud si do postele neleh pes od blata, takze jeden den jsem postel prevlekla, vyprala lozni a druhy den jsme delala to same s tim novym povlecenim :angry: ale Akkusku milujeme ona je takova nase holcicka sikovka akdyz haja v postylce tak je desne roztomila a tak krasne kouka (no vi ze tam nesmi) no je proste uzasna :slight_smile:

jedu dom, tak zase zitra, no nebo mozna vecer MM asi jde do hospody, uvidime.
25. zář 2007 v 16:47  • Odpověz
ahojík
25. zář 2007 v 17:17  • Odpověz
no dludli, je to fakt, kdyz navic je okolo tolik tehulek v poho, vid? ale urcite to mimco na vas ceka nekde za rohem :wink:

jo, ja jsem zasejc dneska zavitala ke snazilkam a tam jsou teda osudy, to clovek nestaci zirat a porad si rika, ze vetsinou resi jen same pi...a uvedomi si, jak se ma fajn a dobre :wink:
25. zář 2007 v 17:47  • Odpověz
typy jsou tak pul napul...prej jsem se nezmenila,tak to vypada na kluka a podle briska na holcicku....ja fakt nevim...
kajjinka,to je fakt,ze kdyz clovek nekde cte co se nekomu prihodi,tak je to desny osud,to my si nemuzeme stezovat.napr.to ,ze mimi neprislo na MM narozky,to je uplna banalita..
my jdem koukat na pouta.
25. zář 2007 v 19:36  • Odpověz
dobre arnko vsem :slight_smile:
26. zář 2007 v 08:12  • Odpověz
dobré ráno říjenky :dizzy_face:
26. zář 2007 v 08:13  • Odpověz
autor
cauky holky, no kajjji nem se ted v "zaciname po potratu" taky hemzi desne osudy a jsem opravdu vdecna za to co mam a za to co prozivam. My se mame opravdu krasne a dobre a ty obcasne mracky proste k zivotu patri. Kez by to tak bylo porad.

Megy co Dr? Teprve jdes? Nebo uz jsi byla?
26. zář 2007 v 08:59  • Odpověz
Přeju krásné ráno holky i když torchu deštivé, teda aspoň u nás.
Zdeničko já se narodila po děsné bouřce a mamka říkala, že v té době se narodilo hodně moc miminek, tak něco pravdy na tom bude :wink:
26. zář 2007 v 09:09  • Odpověz
přeju hezké ráno :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2007 v 09:10  • Odpověz
no, zuzi, ja jsem si prave procitala stejnou diskuzi... :fearful:

tady je taky pod mrakem, dneska zase jedu za tatkou, aby si mamka trosku odpocinula a v praci se snazim psat clanek, ale jde mi to jak psovi pastva :grinning:
26. zář 2007 v 09:13  • Odpověz
jdu, pokud to nedostanu do dvou :wink:
26. zář 2007 v 09:16  • Odpověz
Megy, tak drzim palecky, at se vratis s dobrou zpravickou.

Hezky den vsem...
26. zář 2007 v 09:21  • Odpověz
Tady prší a je strašná zima :frowning2:
26. zář 2007 v 09:21  • Odpověz
Tady taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2007 v 09:23  • Odpověz
megy, tak at to vyjde :wink:
26. zář 2007 v 09:36  • Odpověz
Dobré ránko, říjenky!!

Tak včera bylo u nás celý den nádherně, ale dneska se to teda pokazilo..sice neprší, ale je pod mrakem :unamused:

Pantomimka, Serafina: promiňte, ale my tu už máme zaběhlou diskuzi a moc nové členy nepřijímáme :sweat_smile: Známe se tu s holkama ještě z beremese :wink:

Megy: tak dej pak vědět..a na těhu to nevypadá?? :fearful:
26. zář 2007 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
Gabou ja myslim, ze si Megy zadnej testik nedelala. Teda alespon se nepochlubila...
26. zář 2007 v 10:46  • Odpověz
autor
ale megy testikovala, jenze prave vysli negat :frowning2: ale pritom teplotu ma krasnou tehulkovskou, snad neva ze reaguju za ni :sweat_smile:

no tak si pockame do odpoledne :unamused:

U nas je celkem nepekne, a taky jsem se chtela zeptat kdo pa to je serafina a pantomimka? vypada to na nejaky konikovsky novacky.
26. zář 2007 v 11:19  • Odpověz
autor
jo a kajjji myslela jsem si to ze mluvime o tom samem. No proste des bes, rada bych verila ze vsechno zle je pro neco dobre, ale jedine dobre co na tom shledavam je to ze ja vidim ze se mam dobre a to ze jsme ztratili miminko v 9tt vubec nic neni. Coz tem holkam jiste nic neulehci :unamused:
26. zář 2007 v 11:23  • Odpověz
no dludli, taky sis prosla svym...neni to o nic mensi ztrata, jen jsi nemusela k tomu porodu, porod mrtveho miminka mi prijde jako priserny, neskutecny tlak na psychiku zeny, kdyz prozivas ty bolesti a vysledek je ... :frowning2:

no jinak serafinka a pantomimka si rady povidaji samy se sebou a rady zakladaji ruzne nove a nove prezdivky...takze holky, radim neodpovidat :confounded:
26. zář 2007 v 11:29  • Odpověz
autor
jo kajjji myslela jsem si to, jsme k holkam co jsou cerstve zaregistrovane a hned pisou jako stare zname dost skepticka. Ale nebyla jsme si jista tak jsem nechtela virit vodu.

sem se prezrala hroznovyho vina... :zipper_mouth:
26. zář 2007 v 11:48  • Odpověz
no, zuzi, hlavne, ze ti chutna, ne :grinning:
26. zář 2007 v 11:49  • Odpověz
ted mi volala kamoska, ktera cele tehotenstvi prozvracela, mela bolesti a problemy se zazivanim a doktori az po porodu odhalili ze slo o zlucnik, teda jsem rada, ze to nemelo vliv na donoseni toho mimca, maji krasnou holcicku :slight_smile:
26. zář 2007 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak tady je dnes docela hezky, dokonce slunicko prosvita :dizzy_face: a i teploucko, oproti vcerejsku parada :grinning:

Zdeni, dnes je uplnek, tak to vidim na dnesek :grinning:
26. zář 2007 ve 12:57  • Odpověz
autor
my mame takove pocasi ktere by asi nejslip vystihl vyraz NIC :slight_smile: tedy z kancelare to tak vypada.
Sla jsem pred chvili kolegyni neco vyzvednout za roh do copy centra, kdyz jsem se vracela koukam kadernictvi, jsem tam vlezla, jedna mela zrovna cas tak jsem za pul hodky odchazela s osmikanou hlavou :slight_smile: a libi se mi to.
Mela jsme proste delsi vlasy zastrizene do rovna, tak ted to mam pekne sestrihane libi se mi to, jen jsem to nevidela zezadu tak az doma, ale zepredu to vypada dobre :slight_smile:
26. zář 2007 ve 13:27  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:
už jsem konečně doma, jsem dnes rychleji páč mě svezl kolega z práce. Jsem ráda, protože počasí nevypadá nijak vábně a úrčo něco z nebe kápne :grinning: . Musím ale doma potichounku, protože mi MM spinká, fičel na šichtu ve tři ráno a tak ať se trošinku ještě prospí než dorazí návštěva.

Dnes jsem si koupila mleté maso a prapriky a budu dělat plněné papriky a budu je dávat do mražáku, když se mi nebude chtít tak je vytáhnu a bude oběd. Dělám je totiž už rovnou s rýží tak je to pak rychlovka a s jogurtem jsou bájo - lahoda. Letos jsem je měla poprvé - receptík mám až z Bulharska :wink: :slight_smile:

Holky a kde máme Madlenku a Dudus, se nám někde ztratily.

Hezký večer a krásnou noc.
26. zář 2007 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.