• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj,jdu vas pozdravit,doploko jsem tu mela kamosku s mimi a odpolko tu byl MM.My dne smeli taky papriky k obedu,dala tychne.
Mm mi prorokuje ze dnes pojedeme ,tak se mam vykoupat a umyt hlavu:slight_smile:)dnes me trochu boli brisko jako kdyz to mam dostat,tak uvidime,jinak ok.
26. zář 2007 v 18:22  • Odpověz
Zuzi, tak vyfotit a do alba...

Zdenicko, moje kolegyne z prace to ceka taky kazdym dnem. Tak Vas mam dve a jsem silene napjata....

Kyti, to je fakt, kde se toulaji holky nase...
26. zář 2007 v 18:46  • Odpověz
milu a co cekaji?vedi to?
26. zář 2007 v 18:53  • Odpověz
autor
juu zdeni a ma na tebe tady nekdo to cislo? Tedy spis ty na nej? At to mame z prvni ruky :slight_smile: MYslim ze Gabca se o nej hlasila ne? No tak ta bude pekne drzet nocni sichtu :grinning:

No stejne mi to z alba hned smazou, maji na me nejakou pifku nebo co, a to myslim ze je tu plno jinych alb proti pravidlum. Navic to mam uz splihly tak to neni ono. No ale treba se k tomu dokopu.

Holky ja chci byt taky tehotna :frowning2: mam zas nejakou krizi, asi treti den. Cim to? Leto v pohode, a ted sama depka. No mozna tim ze ted by to uz na me bylo videt, a tehule pribivaji a bricha jim rostou a tak. Snad mi rozumite.
26. zář 2007 ve 21:40  • Odpověz
ahoj holky

já jsem tu :wink: :grinning: :wink: právě jsem se vrátila z práce,dneska jsem tam byla dlouho :frowning2:

tak co je u nás nového???

mám ostříhanou a obarvenou hlavu :grinning: vypadá to dost dobře a prej jsem omládla a vypadám sexy :sunglasses:

jinak jsem si dělala testík a opět byl negativní :frowning2: :unamused: :cry: :frowning2: :unamused: tak jem to opět ořvala a proto jsem se nehlásila,je mi z toho smutno a teď jsem zjistila,že jsem začala špinit :frowning2: :cry: :frowning2:

papapa mařenka
26. zář 2007 ve 21:54  • Odpověz
autor
madlenko :frowning2: testiky tomu nerozumi :frowning2: ach jo, taky si tu smutnim, nejak me to zase prepadlo, najak to ted nedavam.

Sme byli u kadernika ve stejny den. A jakou barvu? Ja nedavno zmenila z blond meliru na hnedou a dneska mam nove sestrihane :slight_smile: co ty?
26. zář 2007 ve 22:00  • Odpověz
zuzko,já byla už v pondělí večír,mám to sestříhaný a barvu takovou kaštanovou s nádechem do červena :wink:

mě to docela zase vzalo,já dělala test hned v pondělí večír,páč mi nebylo dobře a tak jsem chtěla vědět co to znamená a ono NIC :angry: :cry: :angry:
26. zář 2007 ve 22:23  • Odpověz
autor
takze mas test akorat z pondelka? No to mas zase dva dny k dobru, zitra ti klidne s // muze vyjit. Jo ale tys zacala spinit co? No ale nektere spini a tehu jsou.

Proste je to trapeni :frowning2: zakazuju si sem chodit, jenez pak celej den v praci cumim na fotky a brecim nad nima, kolegyne tehotna, ale to na me zrovna pusobi dobre, mam z ni radost :slight_smile: no ale porad se proste kolem miminek neco resi, no jak na to pak nema clovek myslet a neupinat se na to???

Madlenko pujdu spat, je mi nedobre, boli me dost neprijemne bricho :unamused:
26. zář 2007 ve 22:30  • Odpověz
doblou noc :pensive: a drž se,MM už jede domu,tak se těšim,že se přitulim :slight_smile:
26. zář 2007 ve 22:38  • Odpověz
autor
ja ho mam v hospode no a na dobrou noc si prohlizim alba unorovek :frowning2: no sem pitoma, ale nekdy je fajn se vybrecet. Mivam druhy den dobrou naladu. Tak snad aspon to.

Tak ted uz doopravdy brou.
26. zář 2007 ve 22:40  • Odpověz
dludli - tak menses máme spolu - dnes dorazila a s křečema až je mi hrozně jako nikdy. Takhle jsem to nikdy nezažila - teda kromě května - brrrrrrrrr ani pomyslet. Na kontrolu k závodní mě veze MM, takže zpátky to bude zábava tramvají.

dludli a pitomá nejsi to rozhodně ne a ještě jednou si to řekneš, tak ti nařežu - jsi krásná, mladá, zdravá žena, oplívající šarmem a důvtipem a plná lásky, takže na slzičky máš plné právo :slight_smile: poplakej si klidně, když to cítíš, je to normální, je to přirozená emoce
27. zář 2007 v 07:16  • Odpověz
Dobre ranko holky :wink:

Dnes je posledni pracovni den - jupiiii :slight_smile: no ikdyz mi budeme mit zase pracovni vikend (tentokrat nam budou delat sadrokarton), manzel s bratrem se na to vrhnou a ja budu podavac :slight_smile: a pridrzovac a kuchar :slight_smile:, svagr si porucil kachnu, ale to ma chlapec smulu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes je tak hnusne sedivy den :frowning2:, ale vecer jdu na aquaaerobic, takze se ze spatny nalady dostanu :wink:
27. zář 2007 v 09:06  • Odpověz
autor
megy dekuju, jinak je mi to s MS moc lito :unamused: nechapu to dyt ten grafik jsi mela tak moc krasnej :frowning2:

jinak me je tentokrat taky pekne zle, pres noc jsme to mela desne silne, uplne mi skubalo v brise, boli me zada, kycle, uz mam v sobe dva brufeny, zvazovala jsme ze napisu sefce ze nemuzu proste jit do prace, no nakonec jsem se sem dopravila ale dalo mi to zabrat.

Megy je mi z toho smutno :frowning2: moc ti preju mrnouska :frowning2:

Jsme cely tyden desne rozlitostnena. Asi hormony no nebo co, ted ta Kelinka do toho :frowning2:
27. zář 2007 v 09:19  • Odpověz
Ahojky holky..

Včera jsem měla hrozný den..odvezli jsme taťku do nemocnice :frowning2: on se totiž už v pátek praštil moc do hlavy, ale dřív k doktorovi nechtěl..no a včera nás doktor postrašil, že má asi prasklou cévku v mozku či co a že už by mohlo být pozdě, že musí prostě do nemocnice :cry: :cry: Začal totiž trochu plantat, měl špatnou rovnováhu a napuchnutou ruku..jakoby věděl, co chce říct, ale říkal to špatně :cry: tak jsem včera s mamkou strávila celé odpoledne v nemocnici, ale dělali mu jenom rentgen ruky-tu má v pořádku, jinak zatím nic..tak jsem zvědavá, co a jak dneska..V noci jsem nemohla spát, pořád jsem si představovala, že z nemocnice volají, že je to s ním dost špatné :pensive: no děs..Za čtrnáct dní má slavit šedesátiny a asi to zrušíme..nevím..
27. zář 2007 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky tak vás zdravím při posledním pracovním dni :slight_smile: :wink:

Gábi tak to je mi moc líto taťky, hlavně ať se uzdraví a není to nic vážného, držím mocka palečky a ty se moc nestresuj kvůli kuličce Venduličce aby byla v pohodě. Já vím že se to dobře píše a že to musí být velký šok pro vás všechny, ale snad bude taťka v pořádku.

Já když teď bydlím s MM a taťku vídám jenom občas tak mi příjde že hodně rychle stárne a to je mu 52. Jezdí do práce celý rok na kole, pořád dělá šílené šichty a když ho vidím jak je strhaný a jaké má problémy s kolenama a do důchodu daleko tak je mi z toho hrozně a on je tvrdohlavý a nedá si říct aby přestal aspoň na tom kole jezdit. S těma chlapama je někdy kříž :frowning2:

No zatím Zdenička nepísla a včera měla nějaké tlaky v bíšku, tak je možné, že už je někde v porodnici. Moc bych jim přála aby už měli hráška u sebe a kdyby jim to vyšlo na zítřek tak by měl(a) na narozeninky vždycky volný den, páč je svátek a mohl(a) by je hned slavit :slight_smile: to by se mi líbilo :wink:

Zase musím letět, jsem tady dnes sama a dobře se mi pracuje tak toho chci stihnout co nejvíce. Hezký den :slight_smile:
27. zář 2007 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky,tlaky jsme sice mela ,ale nic z toho...musime vydrzet.Ja jsem dnes dala pizu k obidku a MM mi ji pochvalil,tak mam radost.Odpolko budu chvili na kompu a pak asi pujdu louskat liskove orisky,tak na na stridacku,abych nemela cely odpolko stejnou polohu.Venku je strasne ,tak tam ani nepolezu.Uz se tesim az tu s nama bude mimi,to bude hned veselejsi.No mam poslednich par dni klidu.
Mam tel.cisla na hodne z vas ,ale Gabi ma i na me,tak nebojte,budu hned pisat jak se neco bude dit.
Gabi,snad uz je na tom tatka lip ,mioc se nestrasuj ,uvidis az co vysledky,treba to byl jen takovy poplach a urcite bude ok.Treba byl jen vic unaveny.Nas tata to samy,porad do prace na kole a porad doma neco,traktor,pole,ted branbory apd.Sice je to chlap jak hora,ale kdyz neco prijde,tak je to spatny.
Madelnko ,Dludli,ono nekdy se vybrecet je dobry a hodne to pomuze,dala jsme to taky,ale ted jsme se fakt snazila nebrecet,hlavne kvuli mimi,i kdyz me treba Mm nastval nebo nekdo tak jsem si rekla,ze to za to nestoji...ale urcite to pomuze adruhy den je lip.
U tebe Madlenko to vypadalo tak nadejne...je to skoda..ale jednou to sakra musi vyjit a tobe Dludli!!!!!!
27. zář 2007 ve 12:18  • Odpověz
autor
cauky cauky

gabi to je mi lito, dej vedet jak to vypada, snad bude dobre! To je tedy tyden to vam reknu, spatne zpravy kam s podivam.

Tak zdenicko je na tobe vsechny zpravy preprat radostnou novinou :grinning:

je ja uz se tesim! :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2007 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky Kytinko..děkuju..i tobě, Zdeničko..snad to bude dobré..za chvilku tam jede mamka s bráchou, já zase zítra..no, všichni se tak nějak prostřídáme..prej minimálně 7 dní tam bude, tak uvidíme..Jinak on je sice doma (invalidní důchodce), ale pracuje až moc a všechno by nejraději dělal sám, protože tak je to nejlepší no a pak se nemůže ani pohnout, jak je strhaný :pensive: no jo..chlap jeden..Ale mám strach, že když má umělou hlasivku (po rakovině hrtanu), tak se i normálně špatně vyjadřuje a ne tak teď, když je popletený..no, snad to bude už lepší..

Jak vidím, Zdeničko, tak ani včerejší úplněk nezabral, no, holt je tomu vašemu miminečku u tebe v bříšku asi moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: ale už jsem ti chtěla písat zprávičku :grinning:

Já jedu odpoledne se setřenkou a její Kateřinkou do plavání, tak se moc těším..budu jenom asistovat a kukat na mrňouska :dizzy_face: Ale zítra toho mám hodně..ráno budeme dělat u babičky vdolečky, pak se pojede pro zákusky a za taťkou, večer mám sraz ze základky..no a v sobotu oslava u babičky..
27. zář 2007 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabi nas toho taky ceka hodne, zitra nas zve jeden kamarad na chatu, v sobotu zase kamaradova slecna narozky na jine chate a v nedeli rodinne oslavy. A me je tak zle :unamused:

Holky to jsme jeste nezazila ja si snad budu muset vzit uz plinu :confused: ze uz to tak musim napsat :confused: ty jo a jak me boli brisko :frowning2: ja jsem takovy chudatko a MM mi nebere telefon aby me politoval :angry: no tak holt zase konik :grinning: takze az bude MM nadavat muze si za to sam! :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2007 ve 13:09  • Odpověz
koukam,ze kazdy mate takove plany a ja jen porodit:slight_smile:)uplnek nezabral a dne sto taky nevypada...takze jsem se dala do louskani orisku liskacku,busim do nich palickou na maso a reknu vam bordel vsude..hruza..jenze venku moooc leje a neda seto tam delat,tak musim dom.jdu zase pokracovat a pak zase mrknu.
Dludli tady si muzes postezovat,taky te kazdy vyslechne.
27. zář 2007 ve 14:41  • Odpověz
Holky mizim na prodlouzeny vikend, uvidim vas az v pondeli :slight_smile:

Zdeni drz se anebo mozna uz to pust :grinning:, kazdopadne drzim palecky :wink:

Gabi: at se tatka z toho vylize, fakt je dnes blbec, ja rano malem zase volala babicce sanitku kvuli srdecnimu zachvatu, ale nastesti to "rozdychala"... uz vim, jak vzdy postupovat, takze jsem zaplikovala nejdriv tyto metody, zachranka byla jako posledni varianta a nejak to pod mym "lekarskym" dohledem babca zvladla a je OK...

takze packo holky :wink: s kraaaaasnyyyy viiiiikend :grinning:
27. zář 2007 v 15:15  • Odpověz
olli taky preju pekny vikend a uzi si ho.
27. zář 2007 v 15:24  • Odpověz
Holky, co to tady slysim, chvilku tu nejsem a dejou se veci :slight_smile: preju vam vsem hodne sil :frowning2:

ja zas dneska byla s tatkou na kontrole, je to lepsi, ale ty zlomena zebra nic moc, je rad, ze se postavi na nohy a v noci toho moc nenaspi, ale zase kdyz to srovnam s tou dobou, kdyz byl hospitalizovan, tak o 100% lepsi

takze gabou, hlavne budte s nim, to asi nejvic pomaha a drzte se !

jinak vsem snazilkam, vy nad tu mrsku taky jednou vyzrajete, nebojte :wink:
27. zář 2007 v 16:18  • Odpověz
tak jsem vyloupala orisky,slo to,ale ten bordel potom,vsude nalitany i na koberci a na gauci ....tak jsem udala takovy trosku vetsi uklid,vzala jsme i gauc a vse okolo:slight_smile:)ted si jdu za odmenu udelat nudle s makem a cukrikem a maslickem.
27. zář 2007 v 17:53  • Odpověz
Ahojenky říjenky moje!!

Dneska jsem byla se sestřenkou a její malou Kateřinkou na kojeneckém plavání, tak to bylo fakt super..malá je úžasná a pořád ve vodě cákala :grinning: :grinning: už se těším, až tam s kuličkou taky budeme jednou chodit :wink:

Jinak jsem se zase řádně vylekala..taťka měl totiž mozkovou příhodu :cry: Byla jsem z toho úplně hotová a řvala jsem jak malá :cry: :pensive: Ale už je lepší a zítra za ním jedu zase já (dneska byla mamka s bráchou), prostě se tam každý den vystřídáme, aby mu to rychleji uteklo..převezli ho na nervové a prej ještě včera v noci (nebo dneska ráno - s taťkou se nemohli domluvit a sestry toho moc taky nevěděly :confounded: ) mu dělali CéTéčko, tak nám snad nějaký doktor řekne víc..ale zítra - přes svátek, tam asi těžko někdo bude..přes víkend taky, tak asi až v pondělí se něco víc dozvíme..ach jo, holky, to je fakt děs..mamka to už viděla tak, že bude muset jít předčasně do důchodu a starat se o taťku :fearful: ale třeba to nebude potřeba..doufám..a bude v pořádku :pensive:
27. zář 2007 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
Jinak jsem doma sama, MM je na oslavě kamarádových 45.narozenin..mají to i s večeří a bowlingem, tak ho čekám asi až ráno :sweat_smile: ale má dovoleno, když je zítra ten svátek..konečně totiž nemusí v sobotu do práce, tak je šťastný jak blecha :sunglasses:
Zítra ráno jdu na ty vdolečky k babičce, tak MM bude moct aspoň hezky nerušeně spinkat :pensive:

No, asi už spinkáte nebo někde trajdáte..já jdu kukat na telku a ležet pod peřinku..zatím páá
27. zář 2007 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem konečně taky na skok tady.
Gabi s taťkou je mi to líto,ale určo to bude o.k.,musí,když bude mít vnoučka.To je rozkaz :wink: :wink:
Zuzi ten splín má na tebe nějak zasednuto.Pošli ho dál,třeba na tchýni :wink: :sweat_smile:
Kytinko neztratila jsem se,jen mě sem manžel nechtel pustit a navíc jsem měla noční. :unamused:
Zdeni ty jsi ještě celá??Tomu jsem už nevěřila,myslela jsem,že už budu jen čekat na sms. :astonished: Ale třeba ještě něco během víkendu příjde. :sweat_smile: :sweat_smile:
Zdravím i všechny ostatní zítra ahojky :sweat_smile:
MM má smolíka,když si mě vzal,tak je všechno společný i PC. :angry: :angry: :angry:
27. zář 2007 ve 22:29  • Odpověz
Dobrou chuť,
co jste dnes vařily holky moje???Zdenička určitě navařila a napekla něco super,co???Nebo už konečně jela do porodnice??? :slight_smile: :slight_smile: To čekání je hrozný.
A co jinak vy ostatní???
Dnes je hnusně,tak doma uklízím o život a samozřejmě,když MM odejde hned hupnu na pc,ať z toho volna taky něco mám.Ještě potřebuju napsat asi pět mailů.Tak snad ho zdolám a pustí mě sem na chvilku :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsem byla na návštěvě u tetky a trochu jsem to natáhla,po osmé už mě naháněl přes mobil. :sweat_smile: A když jsem už byla doma,tak si stejně sedl zase k pc :rolling_eyes:
A dokonce si dovolil zapomenout na můj svátek,už po druhé.To chce trest :angry: :angry:
On má příští týden,tak mu taky nepopřeju. :angry: :angry: Ale asi to vydržím jen do půlnoci :grinning: :grinning: :grinning: Už se moc těším.
28. zář 2007 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj,my dnes emli smazak a branobory,tchyne maluje v kuchyni,tak jsem varila ja.ale uz mam vse nadobi umyty a uklizeno tak ej to ok.U nas je pekne seredne,tak ani ven nepujdu,budu kombinovat tv a pc:slight_smile:)Buchtu vcera pekla tchyne,tak je taky co jist.
No jo jsem porad cela,i kdyz v noci jsem mela naky boleni briska,ale zaspala jsem to.
vecer jdem do kina na cesky filmi Gyml,tak jsem zvedava jaky to bude.Treba z toho porodim.
Gabou,o tatkoj vam toho asi moc pres vikend nereknou,budete muset cekat do po.,je to hruza takove cekani.Ale urco vam reknou dobre zpravy.
28. zář 2007 ve 13:08  • Odpověz
autor
zdar zensky, zapla jsme to jen kvuli Zdenicce. Dneska ma termin!!! Ja se tesim! :grinning: Je tu nekdo? Jak to vypada?

Ze mi sem hned pisnete jak budete nekdo neco vedet?

Jdu zehlit, koukat pritom na julii lascoutovou a pak budu delat ovocny knedliky
29. zář 2007 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.