• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj dludli - já jsem tady taky - křeče stále neustoupily, ale je to lepší, no na zdeničku jsem zvědavá. Myslím, že jak pojede do porodnice, tak to tady ještě napíše a pak pojede - to by nám neudělala :grinning: :grinning:

včera jsem se jela rozptýlit do přírody - nasbírala jsem si pár hříbků a dnes budu mít omáčku a hříbačku - tak jdu kuchtit :dizzy_face:
29. zář 2007 v 10:12  • Odpověz
autor
cauky megy,
ty jo ja mam tu MS ted taky poradnou, uz od utery, nevypada ze by si to rozmyslela, no jsou to proudy :sweat_smile: a bricho me tentokrat boli temer porad.

Jo taky myslim ze zdenicka nejdriv pisne.
29. zář 2007 v 10:19  • Odpověz
no ze mě je paní čvachtová :sweat_smile: :dizzy_face:, ale to je úděl nás menstruujících žen, ale ono se to brzo obrátí :grinning:
29. zář 2007 v 10:23  • Odpověz
autor
jezis pani cvachtova? :grinning: :grinning: :grinning: no koukma ze jsme na tom stejne.

Jedem na oslavu narozenin, vratime se asi az zitra.

Takze zdeni kdyby nahodou drzim palce a zitra jsem tu jak na koni :slight_smile:

Pa
29. zář 2007 ve 14:38  • Odpověz
Zdravím holčenky,
jestli to cvachtání není způsobeno tím, jak moc jsme si předtím zvykly na tabletky a jejích zmírňující účinky a teď se zase dostáváme do normálu :wink: :slight_smile: . No ještě že je to jenom někdolik dní v měsíci :wink: :grinning:

U nás je od včerejška nádhrně a tak uklízím doma i venku na zahradě - podzimní úklidek a zítra se chystáme do Jeseníků do Lázní Velké Losiny a na zámek a do muzea, tak snad nám to vyjde.

Od našich jsem si přivezla okrasné dýně, v Polsku jsem si koupila chryzantemy a dělám si podzimní výzdobu před vchodem :slight_smile: , vypdá to moc hezky jak je všude tak podzimně barevno. Ještě si skáknu nasbírat šípek a budu v zimě dělat čajíčky :slight_smile: . Letos jsem zaváhala a nic si nenasbírala tak aspoň ten šípek. Známi dnes fičeli na houby - hned bych jela taky, ale asi mi to všechno nevyjde, tak to zase necháme na příští víkend.

V pátek jsem uvařila svíčkovou na tři dny i s domácíma knedlíkama a tak mám teď od vaření pokoj :slight_smile: a MM se může utlouct a tak 1000x mi to vychválí :slight_smile:

Přeju krásnou sluníčkovou sobotinku a doufejme, že Zdenička nebude muset na vyvolávky a že mimisek půjde sám a dobrovolně. Po úplňku a v takové krásné počasí. Moc jim to přeju ať už je mezi nimi. Zítra by to ale taky neměli špatné, nedělňátko a ještě k tomu posledního září, to se dobře pamatuje.

Tak se mějte krásně sluíčkově a vesele a večer se nejspíš příjdu na vás mrknout.
29. zář 2007 v 15:12  • Odpověz
ahoj ,diky za povzbuzeni,ale stale nic.dopolko jsem dala chlebicky,dnes ma MM svatek,pak sli sla schrupnout,mam takovy tlaky na brisko a na spodek,ale myslim,ze z toho nic nebude.
jinak vcerejsi kino bylo super,jeli jsme se segrou a s jejim pritelem,nakoupili jsme si plno pochoutek a jedli a jedli.Film s ejmenoval Gyml a bylo o pubertakach,hlavne bylo skvely obsazeni a meli tak i dobry seky.Zasmali jsme se.
Nebojte kdyz to pujde a budu stahat,tak se urcoi napisu,zalezi kdy to na nas prijde.
29. zář 2007 v 15:51  • Odpověz
ty zdeni - tlaky to začíná :grinning:
29. zář 2007 v 16:03  • Odpověz
vyspala jsem se ,udala bran.salat a je to zase ok.
29. zář 2007 v 18:34  • Odpověz
autor
nazdarek pri nedeli, tak koukam ze stale zdenicka 2v1 no mimco nas pekne napina :slight_smile:

Nas dneska ceka navsteva u tety a strejdy, jeden bratranek ma svatek, druhy narozeniny. Na obed prijde bracha, vratil se v noci z more. Tak udelam asi rizky.

No jinak myslim ze jsme si pekne odpocinuli, kazdy den pekne spolecna velka snidane, tak mam z vikendu dobry pocit :slight_smile:
30. zář 2007 v 10:40  • Odpověz
ano ,ano,porad mam mimi u sebe,ale dnes je v planu prochazka a vecer sexik...1.10 mame druhy termin a je to i pekny datum,tak co by ne:slight_smile:)
Gabou,tak co tatka?Mate nake nove zpravy?
30. zář 2007 v 10:51  • Odpověz
autor
jo 1.10 je moc pekne to se bude krasne pamatovat :slight_smile:
30. zář 2007 v 11:47  • Odpověz
Tak tady asi nikdo není,když se venku udělalo tak pěkně.Já jsem byla do teď venku s pejskem. :sweat_smile: Sluníčko sluní krásně,hned je lepší nálada.
V pátek jsem byla dělat mamce melír a dopadlo to úžasně.Teda než si mamka pořádně umyla hlavu.Barvy se slily do sebe a mamka měla růžovou skoro celou hlavu.Kdybych věděla,že mě nezabije,tak tu fotku ukážu. :grinning: :grinning: :grinning: To si koupila nějakou speciál barvu na melíry-gelovou.To jste měly vidět taťku,málem oslepl. :grinning: :grinning:
Zdeni pořád na tebe myslím a závidím ti ty poslední dny než příjde mimísek.A ty co budou potom ještě víc.Drž se a hlavně nás nenech dlouho čekat. :wink:
30. zář 2007 v 16:07  • Odpověz
dudus,chudak mamka....nas ten mimisek taky pekne napina.
ted jsme byly na 2hodinove dlouhe prochazce,boli me pekne nozky a jsme unavena,ale tot asi vse:slight_smile:)
30. zář 2007 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tady po náročném víkendu :wink:

tak v pátek večír jsme jeli k mojí mami,ráno jsme vstali dojeli na hřbitov a nakoupit,pak jsme trhali jablíčka a sbírali ořechy :wink: rychlý oběd a cestovat zpátky na plzeň,davík měl fotbal :frowning2: a tak jsem byla opět za fanouška s foťákem v ruce :wink: po fotbala jsme si jeli k nám do práce vyzvednout objednanou "šunku na kosti"a pádili na Zámek Kozel,podívat se na svatbu kamarádky :grinning: KRÁSA :grinning:
pak jsme pelášili se šunkou za kamarádama,dali jsme si dobrý papání a vínečka-holky,pivečko-kluci :grinning: :grinning: :grinning: super pohoda,všichni jsme byli znaveni a tak jsme o půlnoci už leželi v pelíškách :grinning: :grinning: :grinning:
dneska jsme to dojedli a dopili a mi jeli zpátky na plzeň
30. zář 2007 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky, jak je po vikendu.
Zdeni, ja se sem zenu, napnuta a vas mimis si klidne zustava v brisku.

Dudus, to maminka asi nadsena nebyla, co?
30. zář 2007 v 17:29  • Odpověz
Ahoj kolegyne drahe :grinning: tak se taky hlasim po odpocinkovem vikendu :slight_smile: uz jsem myslela, ze budete slavit mimiska a zdeni porad 2v1 :fearful: no ale uz se to blizi, uz se to blizi :grinning: :dizzy_face:

jinak gratuluju tem, co cvachtaji a hlasim se do klubu, koukam, ze jsme naladeni na stejnou dobu :fearful:
30. zář 2007 v 17:46  • Odpověz
ahoj kaji a miluš :grinning:

já jsem právě složila prádlo a zítra budu žehlit,dneska si nebudu kazit den :grinning: :grinning: :grinning:

jinak cvachtam,ale už jsem na konci :wink: MM pravil dneska ráno,že se už těší až se na mě zítra vrhne :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2007 v 17:52  • Odpověz
Holky, to je mi teda nazev, cvachtani...
30. zář 2007 v 17:53  • Odpověz
já nevím kdo to sem zanesl :grinning: :grinning: :grinning: ,ale je to dpbrý :grinning: :grinning: :grinning:

miluš jak se máte s minískem a manžílkem?
30. zář 2007 v 17:54  • Odpověz
jo pocvachtanicko... :angry: :grinning:

holky, me k tomu dneska pekelne boli bricho a hlava a manza mel od rana nejake strevni potize, tak jsem mu letela jeste po msi do lekarny, no proste uuuzaaaaasna nedele, ale jinak jsem se krom vareni obeda a srovnani knizek do nasi nove policky uplne ale uplne flakala :wink:
30. zář 2007 v 17:59  • Odpověz
káji,to já měla ten záchvat pracovitosti,ale nubuj už mi to přešlo :grinning: a teď už nic dělat nebudu :grinning:
trošku mi pobolívá v krku a jde mi to až do ucha,tak si uvařím čajdu a už odpočívám :wink:
ještě ke cvachtání-mě bylo taky zle a myslela jsem,že budu muset odejít z práce,jaký mi braly křeče :angry:
30. zář 2007 v 18:03  • Odpověz
madlenko, tak to si radsi odpocin a bud v teple s tim uchem, ja jsem si zanetu uzila dost a dost a neni o co stat : :confounded:

my si totiz koupili zhruba pred 3/4 rokem bytecek a snazime se ho nejak dat do poradku...uz jsme zvladli loznici, manza si vsechno vetsinou vytvori sam od stukovani az po pokladani podlahy, no je zlatej, ale pak dost utahanej, kdyz vetsinou maka jeste doma po praci...takze nedele vetsinou intenzivne odpocivame :wink:
30. zář 2007 v 18:07  • Odpověz
tak to nás čeká příští rok,rozhodli jsme se,že si u nás na vsi dáme dohromady domeček,teda podkroví v domečku,tak mám pocit,že na tom budeme stejně,MM se snaží být domácím kutilem :wink:
30. zář 2007 v 18:16  • Odpověz
:slight_smile: a urcite to MM pujde :wink: no ja musim rict, ze bez prace MM by to stalo tolik penizku, ze bysme si ty upravy nebyli mohli asi nikdy dovolit...podkrovi v domecku, to je super, co mi chybi je zahradka, kde bych mohla mit aspon par kytek a nejaky ten ovocny strom a bylinky, jsem na to ujeta...a MM zase na vselijake tropicke rostliny, takze v nasem panelakovem bytecku uz mame mango a citrusy a kafe atd. :slight_smile:
30. zář 2007 v 18:22  • Odpověz
madlenko, mame se dobre, odpocivame. Jak se mate vy?

Kaji, ted jsi mi udelala chute na to mango...
30. zář 2007 v 18:30  • Odpověz
:slight_smile: no nam jeste neplodi, ale jinak bych ti nejaky zabalila a poslala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2007 v 18:33  • Odpověz
tak to tam máte takový prales,to je super :wink:

no my se taky budeme snažit,aby nás to vyšlo co nejlevnějc,já jsem si brala úvěr,tak máme nějaký penízky,ale budeme si dělat spoutu věcí,sice to budeme dělat dýl,ale to neva :grinning: nejvíc nás bude stát střecha a střešní okna,protože novou střechu musíme dát i na stodolu,máme to spojený s obytnou částí :frowning2:
30. zář 2007 v 18:33  • Odpověz
no, to je fakt, ze to slupne penizku, clovek nestaci ani pocitat :sweat_smile: ale hlavne, ze nam ty uvery nekdo poskytl, ne ? :slight_smile: :confused:
30. zář 2007 v 18:37  • Odpověz
miluš u nás to docela jde,zklamání z toho,že nejsem těhulka,mi už skoro přešlo(skoro :cry: )davís je zlatej a zase se o mě pěkně staral,když jsem mu řvala jako ta kravička

no a jinak máme na dvoře složený abmatury do betonu a jedno plastový okno,už zahajujeme nákupy :wink:
30. zář 2007 v 18:38  • Odpověz
no já měla z prde.e kliku :wink: s mým platem by mi úvěr nedali,ale přišel mi papír z mod.pyramidy,že jsem jejich dobrý klient a že mi poskytnou úvěr až 500000kč bez ručitele,bez ručení barákem,bez dokládání příjmů aj. :grinning: tak jsme po tom chmatli :grinning:
30. zář 2007 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.