• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Madlenko, to chapu, ale nesmis se tim moc trapit, hlavni je ze ovulujes, a vyjde to treba pristi mesic nebo ten po tom. Ja pouzivala ovulacni testy a pak jsem to taky vzdycky orvala, kdyz dorazila MS. Pak mi ale doslo, ze bych se takhle za chvili zblaznila, tak jsem se na testy vyprdla a ono to prislo samo... budu drzet palce pristi cyklus, Vam vsem snazilkam. Uz by to tu chtelo dalsi tehuli :slight_smile:
30. zář 2007 v 18:43  • Odpověz
no právě,že už by to chtělo náhradu za zdeničku,která je stále 2v1 :grinning:

miluš,užjste si nechali říct,jestli budete mít kluka nebo holku?
30. zář 2007 v 18:45  • Odpověz
holciny, ja mizim, tak vam preju pekny vecer a treba uz zitra nas zdenicka prekvapi :wink:
30. zář 2007 v 18:51  • Odpověz
AHOJKY, OZNAMUJI VŠEM,ŽE ZDENIČCE SE NARODILA DNES V 5.10 HOLČIČKA BARBORKA,VÁŽÍ 3490g A MĚŘÍ 52 cm.OBĚ JSOU V POŘÁDKU A ZDENIČKA JE URČITĚ TEĎ NEŠŤASTNĚJŠÍ MAMINKOU. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
SMS POSLALA JAK SLÍBILA A JÁ JI TÍMTO DĚKUJI-TO BYLO ČEKÁNÍ JAK NA VLASTNÍ POROD-NEKONEČNÉ. :grinning: :grinning: TAKŽE ZDENI BRZO AHOJKY NA KONÍKOVI.PA HOLKY :dizzy_face:
1. říj 2007 v 08:48  • Odpověz
HOLKY!! TAK ZDENIČKA MÁ PRINCEZNIČKU BARBORKU!!!! TO JE ÚPLNĚ SUPER! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Komu nepísala, tak tady je info: narodila se 1.10. v 5:10, váží 3490g a měří 52cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já jsem táááák dojatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2007 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Dudus: vidím, že jsme písaly ve stejnou dobu :grinning: :dizzy_face:
1. říj 2007 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Gábi tak se dívám,že jsme měly stejný nápad-okamžitě to sem napsat.Taky jsem dojatá.Kdyby nebyla tak daleko,hned bych se tam rozjela,a ani by mi nevadilo,že se osobně neznáme :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2007 v 08:51  • Odpověz
To samé budeme mít s tebou,taky budeme čekat vlastně všechny říjenky :grinning: :grinning: A ty nás necháš taky tak smažit jako Zdenička,co?? :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2007 v 08:52  • Odpověz
No, Dudus, taky bych se za ní klíďo rozjela :dizzy_face: :dizzy_face:

A smažit bych vás nechtěla..ani sebe :sweat_smile: no uvidíme uvidíme :wink:
1. říj 2007 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
Je ahoj holky, jenom nakukuju. Vzpomínám si ještě, když k nám Zdenička psala a chtěla nějakou radu, byla asi v 19.tt a teď už má i ona mimi u sebe. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc moc gratuluju k holčičce a přeju ať dělá jenom samou radost a jsou obě dvě zdraví a brzo doma. :wink:
1. říj 2007 v 08:55  • Odpověz
Dneska jdu na kontrolu na gyndu a MM mi ráno říkal, abych se mu pak ozvala, jestli už mám odroděné :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2007 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
to je nádherný :dizzy_face:
1. říj 2007 v 08:56  • Odpověz
ahojky holky přeju krásný sluníčkový den :slight_smile:

NO TAK TO JE NÁÁÁÁDHERA, TAK TO ZDENIČCE MOCKA GRATULUJU

krásně se jim to povedlo 1.10.2007 nádherné datum, bude holčina vždycky jednička jako Zdeňďa :slight_smile:

holky já snad uroním slzičku, jsem tak ráda, včera tady ještě po čtvrté hodině odpoledne dávala info jak se cítí a dnes v 5 ráno, tak krásně to zvládla.

jestli máte holky na ní číslo písněte mi prosím ať ji můžu poslat přející sms-ku
1. říj 2007 v 08:57  • Odpověz
Do ledna je sice daleko,ale ono to zase rychle uteče stejně jako se Zdeničkou.A bude tu další princeznička :wink: :sweat_smile: Doufám,že do té doby už se bude něco dít i u nás.V zimě mám jít na tu laparoskopii a snad potom to půjde.Já vím,mám dva zdravé kluky,ale to není důvod nemít další mimi,když ho oba chceme. :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2007 v 08:59  • Odpověz
Nebo jak jí holky budete psát tak že i já se přidávám a přeju mocka mocka štěstíčka a zdravíčka :slight_smile: pro všechny tři.

Holky Zdenička mi udělala takovou radost, já měla takové zachmuřené ráno a jak se to obrátilo jenom jsem tady nakoukla :slight_smile:
1. říj 2007 v 08:59  • Odpověz
je to prostě krása - já ji vidím, ještě by si to dala jednou :grinning: je to šikulka, hlavně, že jsou v pořádku
1. říj 2007 v 09:00  • Odpověz
kytinko gratulaci ji vyřídím :wink: Jsou to holky šikovný.Už se těším na fotečky,už aby byla doma :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2007 v 09:03  • Odpověz
jj, dokážu si jí představit, že už teď je akční a nejraději by už jela domů :wink: :grinning:

Holky já jsem úplně naměkko, už bych taky chtěla, ale nějak se k tomu snažilkování ani nemůžeme dostat, když už je MM vpořádku tak jsem zase já dostala zánět :frowning2: teď už jsem OK, ale nevím jestli by ty léky co jsem brala neměly nějaký negativní účinek tak zase chci chvíli počkat. My se k tomu snad nikdy nedostaneme :fearful: :fearful:
1. říj 2007 v 09:07  • Odpověz
já toho dnes asi moc v práci neudělám, když mám v hlavě takovou krásnou novinu :slight_smile:
1. říj 2007 v 09:08  • Odpověz
Kytinko: dostanete, neboj :wink: a nevím, já bych se být váma snažila i přes léky :sweat_smile: :sweat_smile: Zdenička dneska navnadí každého :dizzy_face:

Megy: jj, taky si myslím :grinning:

Dudus: no jo..ale aby se z kuličky ještě nevyklubalo princátko :grinning: :grinning: nevadí, hlavně, že bude :dizzy_face: A je jasné, že miminko chcete :dizzy_face: :dizzy_face: neboj, po laparoskopii to půjde jedna báseň :wink:
1. říj 2007 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
Kéž bys měla pravdu Gábi-ale díky moc za podporu :wink: Někdy jdou na mě chmury,ale dnes v žádném případě,jsem šťastná za Zdeničku a Barborku :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2007 v 09:13  • Odpověz
Je holky, tak to ja tu SMSku prosvihla, mam ji doma urcite na ceskym mobilu.

ZDENICKO, OBROVSKA GRATULACE!!!! At Vam mala krasne roste a dela Vam jen radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....

Gabi, to by pak chudak princatko musel chodit v ruzovem, co? :grinning:
1. říj 2007 v 09:16  • Odpověz
Dudus: dneska si chmury opravdu nesmíme připouštět..ikdyž mě to stojí hodně úsilí - s tatínkem to nevypadá moc dobře :cry: ale dneska se o tom bavit nebudeme, ano?? Dneska se má slavit!!!

Miluško: no jo..princátko v růžovém :grinning: :grinning: Ale ne, náhodou mám i hodně věcí po synovcovi, tudíž modré barvy..spíš jestli to teda bude ta princeznička, tak bude většinou v modrém :grinning: A co ty, už víš, koho nosíš pod srdíčkem?? :dizzy_face:
1. říj 2007 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, jeste nevim, jdu na ultrazvuk ve 22tt, tam uz by to melo byt videt, jestli se teda ukaze....
1. říj 2007 v 09:25  • Odpověz
Jj, Milu..jestli to nebude stydlín či stydlivka, co? :grinning: Tak třebas ne.. :wink:
1. říj 2007 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Zdravím Gabuš, ono ty tabletky jaksi nebyly polykací :sweat_smile: , ale asi si zavolám paní doktorce abychom už mohli začít, září už je za námi a my nic :wink: :sweat_smile:

Holky, kdyby vám Zdenička ještě něco písla tak nám dejte tady vědět abychom věděly jak se jim daří. Jéjda to bude ale oslava, já si na malou Barušku musím dát doma nějakou slivovičku její zdraví :slight_smile:
1. říj 2007 v 09:43  • Odpověz
a kde máme Zuzku, taky by určitě s námi ráda oslavovala
1. říj 2007 v 09:44  • Odpověz
Kyti: tak to zavolej a uvidíš..třeba ještě k miminku dopomůžou :wink: Počky a neměl tvůj tu kýlu nebo co?? :fearful: Teď nevím..

Kdyby Zdenička cokoliv napísala, tak určitě to sem některá písneme :wink:
1. říj 2007 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
jj, měli jsme podezření na tříselnou kýlu, ale byl na vyšetření a vypadá to že kýla je v pořádku, že to je něco jiného :slight_smile: . No hold se nám to všechno tak nějak sesypalo, nevím jestli to je zákon schválnosti, když se zrovna tak těším nebo co :wink: :grinning: . JJ, jsou to ale starosti co :wink: :grinning:

už se těším až zdenička napíše své pocity, přihodí fotečky Barušky
1. říj 2007 v 10:01  • Odpověz
Jj, Kyti..taky se už moc těším :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak to je dobře, že to kýla není..snad to bude brzičko v poho a snaženíčko začne naplno!!! :wink:
1. říj 2007 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.