• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
teeeda ahoj holky, to jsou zase udaloste :slight_smile:jsem to vcera vecer tak nejak tusila :dizzy_face:

velka gratulace mamince zdenicce :wink:
1. říj 2007 v 10:24  • Odpověz
autor
JEEE HURAAAAAAA MAME BARBORKU :grinning: :grinning: :grinning:

Ja vcera sledovala konika, jeste odpoledne psala ze nic, no tak to byl fofr :slight_smile: parada

gabou nebo dudus pisly by jste mi pres IP mobil na zdenicku? Ja bych ji rada poslala sms, je ja mam radoooooost :slight_smile:
1. říj 2007 v 10:34  • Odpověz
holky já tady teď pořád lezu :grinning: :grinning:

koncem týdne už by mohli Zdeničku a Barborku pustit domů co? Hlavně ať jsou obě dvě zdravoučké :slight_smile:
1. říj 2007 v 10:41  • Odpověz
Gabi, díky mocka :slight_smile:
1. říj 2007 v 10:42  • Odpověz
autor
Tak sem docetla vse, no dneska jsme tu dyl jelikoz jsme mela opravdu pracovni dopoledne. Jindy si udelam kafe a sedim u Kone :grinning: no a zrovna dneska mi to nevyslo :frowning2:

No ale hlavne ze jsem tu ted. Jsem moc zvedava jak porod atd probihal. Ju uz se na Zdenicku tesim :slight_smile: snad bude mit dost casu sem za nami chodit :slight_smile: no ale Zdenicka je takove nase torpedo :grinning: tak myslim ze to zvladne vschno i s navstevou konika :slight_smile:
1. říj 2007 v 10:43  • Odpověz
autor
je hele ja lovila ve spolecnych terminech, jestli tam nemaji nejake podrobnejsi info, ale zdenicku jsem v zari nenasla, ale nekam urcote musela chodit ne? :confused:
1. říj 2007 v 10:52  • Odpověz
pokud bude vše o.k jako, že jo, tak ji máme v pátek u pc :wink:
1. říj 2007 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky, protože Zdenička chodila i k nám do Začínáme, tak jí dnes taky sleduju :slight_smile: Její manžel psal příspěvek do října, tak se na to koukněte :wink:
1. říj 2007 v 10:54  • Odpověz
autor
jo do rijna :slight_smile: tak jdu to hledat, janino diky :slight_smile:
1. říj 2007 v 11:03  • Odpověz
není zač :wink:
1. říj 2007 v 11:06  • Odpověz
autor
jo tak mam to tady to je :slight_smile: zprava od manzela zdenicky :slight_smile:

Čau holky,
doufám, že vám tohle oslovení nevadí!!!! :slight_smile:) Omlouvám se že píši až teď, ale mám teď strašnej fofr. Ráno v 5:10 se nám narodila Barborka. Váží 3490, měří 52cm a je nádherná. Časem vložím fotečku.
Chtěli jsme jet do porodnice ráno ale o půl 12 když jsem šli spát, Zdenče začala vytékat voda ve větším množtví, tak jsme zavolali do porodnice a rovnou jeli. nechali si ji tam a já jel domů a před 4h mi volala, že mám přijet, že už to na ní pomalu přichází. Jen co jsem dorazil dali ji infuzi a pak už to šlo rychle. prý ukázkový porod. Barborka hned začala i pít, tak si ji doktorky hodně chválily. První říjnový mimčo v hradecký nemocnici!!!

PS: na příspěvky co jste od včera psali nereaguji, protože jsem je nečetl.

Mějte se hezky a přeju ať vám to taky tak dobře dopadne.

Michal
1. říj 2007 v 11:06  • Odpověz
No ten její MM mě úplně dostal jak to napsal, já tady utírám slzu dojetím. Jsem moc ráda, že to měla takovou rychlovku a že šlo všechno krásně :slight_smile: .
Barborka bude opravdová jednička, když má tolik jedniček, první miminko, prvního narozená a je první i v nemocnici :slight_smile: jé holky já jsem tak ráda
1. říj 2007 v 11:30  • Odpověz
Jé, holky..tak to je teda paráda..taky bych chtěla tak rychloučký porod :dizzy_face: ten její M je super! To můj sem psát asi nebude :sweat_smile: ale nějak to zařídím, to se nebojte :wink:
Jéééé, taky jsem mocinky dojatá :dizzy_face: krása :dizzy_face:
1. říj 2007 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi =) IP :wink:
1. říj 2007 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Gabi dik, uz ji to tam leti :slight_smile:

ja myslim ze jsem MM celkem solidne nakazila :grinning: kdyz jsem byla n arevizi tak psal holkam do zaciname, ze vse ok, no a dneska jsem mu psala mailem ze mame malou Rijenku :slight_smile: a on se hned ptal jak se mamka citi a ze je fajn ze to slo tyk rychle :slight_smile:

Tak se moc tesim az sem bude z porodnice psat on :slight_smile:
1. říj 2007 ve 13:31  • Odpověz
autor
ju holky to tu nikdo cely odpoledne nebyl? Copa vsechny delate?

Ja jdu v 5 cvicit, na kalanetiku, me tedy nikdy moc nebrala, ale kolegyne si to porad chvali a furt me tam tahaj, tak dneska jdu. Treba to bude fajn. Pak se u nas na zahrade dopiji sud z vikendove oslavy, tak to bude asi prima vecer :slight_smile:
1. říj 2007 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Zdeni mooooooc a moooooc gratuluji holky jedny :dizzy_face: :wink: Je fajn, ze jste to meli tak krasne rychle za sebou, to bych si taky jednou prala :wink:

Ja mam dnes takovy fofr, ze jsem to zjistila az jako posledni :angry:, ale o to vic me to tesi a aspon mi to pozvedlo naladu :slight_smile:

Takze ja zase mizim, zitra snad budu mit na vas vice casu :grinning:
1. říj 2007 v 16:27  • Odpověz
Tak už jsem doma! Na kontrole všechno v pořádku..MM si ráno dělal srandu, že mu mám pak napsat, jestli už mám odroděné :grinning: tak jsem mu teď písala, že jsme stále ještě 2v1 - ten výraz z tadyma se mi moc líbí :grinning: :grinning: Příští týden jdu na testy na tu cukrovku, tak jsem ráda, že to není tento týden, nebo z těch zákusků, co jsem přes víkend snědla, by byla cukrovka jak vyšitá :sweat_smile: :grinning:

Jé, Zuzi..kalanetiku i dopíjení si užij :wink:
1. říj 2007 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
Oli: no přesně tak, taky bych si přála tak rychlý porod, jako měla Zdenička :dizzy_face: no jo, holka naše jedna akční :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2007 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz
Holky, na rychly porod existuje jednoduchy recept. Uz jsem to slysela od par kamaradek a Zdenicka to potvrdila: Byt az do porodu akcni..... :grinning:
Tak ja teda frcim do toho fitka a budu doufat, ze to budu mit v breznu taky rychle za sebou...
1. říj 2007 v 16:36  • Odpověz
Hmm..Miluško..takže taky se podle toho řídíš, ano? Myslím tím to fitko :grinning: :grinning: Takže to já budu mít porod hooodně dlouhý :pensive: protože já akční moc nejsem :sweat_smile: Tak si to užij..páá
1. říj 2007 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, zase tak vazne se to brat nesmi :slight_smile: . Ja zbastila pulku bonboniery, to mi ani fitko nezachrani :grinning: :grinning: :grinning: . Myslim ze porod je ovlivnenej spoutou veci a predem se to odhadnou neda.
1. říj 2007 v 17:17  • Odpověz
:grinning: Ahoj holky :grinning:

ZDENIČKO,PŘEJEME VÁM VŠEM TŘEM HODNĚ ŠTĚSTÍ,POHODIČKY,ZDRAVÍ A HODNĚ LÁSKY :grinning: :slight_smile: :grinning: MARUŠKA A DAVID
1. říj 2007 v 18:03  • Odpověz
oli neboj poslední,kdo se dozvěděl tak krásnou zprávu jsem asi já :wink: až teď jsem dorazila domu z práce a od doktora(byla jsem si opět pro prášky)
mě smska od zdeničky nedorazila a to mi mrzí páč jsem mohla slavit už od rána :grinning: :dizzy_face: :grinning:
1. říj 2007 v 18:07  • Odpověz
Ahojky holky, přeju vám krásné dobré ráno a celý den, plný sluníčka a dobré náladičky :slight_smile:
2. říj 2007 v 07:48  • Odpověz
dnes jsem první jo ?? :grinning:
tak se tady mějte moc krásně, já fičím pracovat, včera jsem toho moc nestihla jak jsem se tady rozplývala nad Zdeničkou a malou Baruškou.
2. říj 2007 v 07:50  • Odpověz
Dobre ranko holky a nase prvni miminko :slight_smile:

Uz se tesim na fotecky naseho rijnatka :grinning:

A jak se pri dnesku mate? ja mela vcera neskutecne hekticky den, tak doufam, ze dnesek bude klidnejsi :wink:. Vecer jsme byli jeste s muzickem koupit bodovky do koupelny, tak je tam bude muset dneska rozvest, abychom mohli o vikendu dodelat sadrokartony, takze nas vylet k vyroci pada :frowning2: , ale zase budeme mit hotovy stropy :grinning: a dalsi vikend jedeme na Jested - uz se mooooc tesim :wink:

Ja doufam, ze i v tehu budu moci dal pokracovat v aquaaerobicu, je to jediny sport u kteryho se nespotim, takze u nej vydrzim :grinning:
2. říj 2007 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko!!

Taky se už moc těším na fotečky princezničky Barunky :dizzy_face: :dizzy_face: určitě je krásná po Zdeničce :dizzy_face: Jen doufám, že ne tak moc akční, aby se holky první noc krásně vyspaly :grinning:

Kytinko: tak hodně zdaru v práci :wink:

Oli: náhodou mít k výročí nové stropy je taky super věc!! :wink: a příští víkend na Ještědu si to řádně vynahradíte :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, já jsem asi nemocná :frowning2: nebo teda dost nachlazená :frowning2: včera mě jenom trošinku pobolívalo v krku a večer už jsem nemohla vůbec polykat..v noci děs :cry: a mám i rýmu, trochu kašel :cry: vařím si čajík s medem a citronem a nevím, co jiného si dát :pensive:
Odpoledne jedeme s mamkou za taťkou do nemocnice, tak na něj budu mluvit jenom z povzdálí, ať ho nenakazím :frowning2: a radši si zajdu asi do lékárny..snad mi poradí co a jak si koupit..když to nebude lepší, tak půjdu zítra k doktorce..
2. říj 2007 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak mne ta sms od Zdenicky taky nedorazila, tak jestli ji budete nekdo psat, poprejte ji prosim i za mne.

Gabi, dojdi si do lekarny, urcite ti na ten krk neco daji, treba alespon bonbony, nebo bylinkovy sirup.Ted kdyz uz je miminko hotove, uz se muze i paralen, kdybys mela horecku.
Preju brzke uzdraveni :slight_smile: .
2. říj 2007 v 10:08  • Odpověz
Miluško: jj, do lékárny určo zajdu..ale jitrocelový sirup jsem teprve dopila - měla jsem tak před 14dny kašel a ten mi v lékárně na to doporučili..Jinak paralen vím, že se může..dokonce i od začátku těhu..ale horečku ani teplotu nemívám..ale hlavka začíná trošku bolet, tak si jej možná dám..ještě uvidím..mám ty paralen.čípky - jsou lepší než obyč.paralen, protože po něm mi bývalo někdy špaténko..díky za přání :wink: Doufám, že vy se máte dobře..
2. říj 2007 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.