• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj Gábi, já jsem taky marod.Včera u nás kýchal manžel,dnes je to na mě.A to mám ještě doma mladšího Kubíčka.O víkendu ho něco pokousalo a má nateklé oko.Ráno na něj vůbec neviděl.Léky už dostává a dnes to bylo o trošku lepší.Ve čtvrtek by měl už jít do školy,tak uvidíme :wink: Nebo neuvidíme. :sunglasses:
Příspěvek od Zdenčiného M je fakt pěkný. :cry: Musel z toho být taky docela na větvi.
:confused:
2. říj 2007 v 11:07  • Odpověz
Gabi hlavne se brzy vykuryruj :wink:

Holky mizim dom, packoooo, tento tyden jsem nejak moc busy :grinning: a nemam na Vas cas :wink:
2. říj 2007 v 16:57  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem tady a doufám,že si se mnou dneska budete některá povídat,že tady nebudu zase sama opuštěná :cry:

já jsem zatím doma sama,ale MM má přijet,jel ke tchánum rýpat zahrádku a šel na houbičky do lesa

večeři mám taky vyřešenou-volal mi,že má chuť na pizzu,tak jí objednám :wink:
2. říj 2007 v 17:12  • Odpověz
DOBROU NOC :pensive:
2. říj 2007 ve 20:59  • Odpověz
Přeju krásné ráno holky :slight_smile: i když trochu uplakané :wink:
3. říj 2007 v 07:56  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Tak tady je zatim docela hezky, ikdyz to vstavani do tmy me nejak uz nici :frowning2:, uz aby bylo jaro :grinning:

Tak ja jdu zase pracovat :wink:
3. říj 2007 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko!!

Tady to vypadá, že bude každou chvilku pršet..ale zatím je jenom tak pošmourno :pensive: Rozhodla jsem se, že si zajdu asi jenom do lékárny..polykání je už lepší, tak asi nic hrozného to nebude a doktorka by mi stejně žádné léky nedala..Včera jsem lékárnu nestihla, dnes mám zase autí, tak tam za chvíli vyrazím :wink: a ještě nakoupím citronky a čajíky, medík mám :wink:
3. říj 2007 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, u nas je zatim hezky, tak to doufam vydrzi, kdyz mame dneska to volno. Odpoledne vytahnu manzu plavat nebo na prochazku.
3. říj 2007 v 11:00  • Odpověz
autor
nazdarek, nejak to sem posledni dobou nestiham. No tak jdu jen ohlasit ze ziju a zase mazu neco delat.
3. říj 2007 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky, mě zlobí králík, můj cyklus si dělá co chce, no uvidím, co mi dr. napíše, jsme ve spojení po mailu, tak se nechám překvapit, no jedu na novo, akorát mé teploty jsou divné, místo toho, aby šly dolů, tak jdou nahoru, možná zítra bude pokles :wink:
3. říj 2007 v 11:36  • Odpověz
autor
megy hod sem krivku
3. říj 2007 ve 12:02  • Odpověz
koukám, koukám a najednou se objeví krásná baruška v aktualizovaném albu - ta je překrásná - no já nemám co dodat, úplně jsem na měkko - je úplně božská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
3. říj 2007 ve 13:24  • Odpověz
autor
jo ja na to zrovna koukam a hned jsem skopcila odkaz, koukala jsem uz rano ale to tam jeste nebyla :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=54630&vReferer=

je taaaaak krasna :dizzy_face:
3. říj 2007 ve 13:26  • Odpověz
autor
ty megy ty teploty si z tebe delaji uz asi srandu, nemuzu si pomoct. Co testy delala sisi jeste dalsi? Nemuzes byt tehu i pres MS? KOlegyne mela desne silnou ms a tehu byla. Nechci vzbuzovat plane nadeje to ne, ale ta teplota je proste zvlastni.
Me tedy klesala az nekolikaty den co jsme to dostala (mela jsem to ted 8 dni :confused: :angry: ) ale zase kazdy den o stupen pekne dolu.
3. říj 2007 ve 13:30  • Odpověz
to ne, žádné příznaky tomu nenápovídají, takže to určitě ne, prostě se to jen pomátlo, ale počkám si na verdikt doktora a uvidíme.
3. říj 2007 ve 13:33  • Odpověz
autor
a nemas pomateny teplomer? No ale nechme to uz, zda se ze mimisek si dava na cas, ale proste to musi nakonec vyjit :slight_smile:
3. říj 2007 ve 13:45  • Odpověz
teploměr je v pořádku, uvidíme, co doktor, třebas hormony blbnou jako vždy :grinning:
3. říj 2007 ve 13:49  • Odpověz
Tak uz tu mame Barborku, hned jsem se na ni musela juknout :slight_smile: hezka holcicka, povedla se Vam Zdenicko :wink:

Zase mizim, i ja jsem v jednom kalupu :slight_smile:

Megy: a neni lepsi se nemerit? :slight_smile:
3. říj 2007 ve 14:30  • Odpověz
Ahoja!!

Tak my už máme fotečky krásné slečinky?? No fakt nádherná Barborka je to!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem dneska jenom navštívila lékarnu a ležím, kukám na tv nebo spím :pensive: nemoc si se mnou řádně zahrává, děsně se potím, ale snad to vypotím :pensive:

Zítra mamka s bráchou vezou taťku na vyšetření do jiné nemocnice - do Prostějova (nějaká vnitřní magnetická rezonance), tak jsme všichni zvědaví, jak tam dopadne..moc to tu nechci řešit, ale je mi z toho dost smutno :frowning2: Včera jsem za ním byla na návštěvě a nic moc teda :cry:
3. říj 2007 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,

no Baruška je nádherná, takové sluníčko a jaké má dlouhé prstíčky, to je suprové když už ji vidíme :slight_smile: jéééé

Zdeničko jak si to budeš číst: Mooocka se vááám povedla :slight_smile:

Gabi, vím že se to dobře píše, ale musíte věřit, že to bude v pořádku. Držím mu palečky. Není to sranda takové úrazy, člověk nikdy neví co se z toho může vyklubat, ale snad se o něj v nemocnici dobře postarají a taťka se uzdraví a bude to OK. Hodně síly, ty se taky uzdravuj a v první řadě mysli na Venduličku :wink: .

Zatím se mějte mocka krásně holky.
3. říj 2007 v 18:05  • Odpověz
Ahoj dámy :slight_smile: tak já dneska byla v jednom kole a dotočila se až teď :grinning: takže vám hnedle píšu. No, barunka je vskutku čupr kočka :dizzy_face: tak si ze zdeničky holky koukejte vzít příklad ať nám to tu za chvíli brčí a žvatlá...jinak u nás nic nového, jen už jsem pomaličku dočvachtala a docela se těším na listopad až se ukáže co a jak v práci a my se třeba už oficiálně začneme trošku víc snažilkovat :wink: teď akorát musím co nejrychleji na přeočkování proti tetanu, protože to by mimču asi moc vhod nepřišlo...

přeju krásný večer a zdeničce hodnou a předpisově rostoucí barborku :wink:
3. říj 2007 v 19:40  • Odpověz
autor
cau holky,
ja mam zas nejakou depku, ten podzim nejak blbe snasim tentokrat. A Martin taky. Ten zivot neni lehky :frowning2: Jeste jsme si tu pustili smutnou hudbu, tak si tu tak oba u PC smutnime :unamused:

gabou hodne sily
3. říj 2007 ve 20:48  • Odpověz
ahoj holky, jak je po ranu? je tady nekdo?

jedne kamaradky miminko, co se narodilo minuly tyden, je na tom nejak blede, porad spi a vubec neji...chjo, to je zase vesela zprava :frowning2:
4. říj 2007 v 08:59  • Odpověz
autor
no ja jen tak nacuhuju. Musim preci jen nekdy taky pracovat :rolling_eyes:
4. říj 2007 ve 13:31  • Odpověz
ahoj holky,

tak kdepa jste??? :slight_smile: :grinning: :slight_smile: já už jsem doma a hodila jsem prát prádlo a teď si udělala véču a písám vám :grinning: a pak půjdu vysát a zalít kytinky

v práci toho máme docela dost a tak jsem ztahaná jako opice :frowning2: ,ale žiju

a jak vy jak se vede :wink:
4. říj 2007 v 17:30  • Odpověz
Ahojky, ja dnes opet nevim, kam driv :slight_smile: jsem jeste v praci :frowning2: a za chvili mizim na aquaaerobic, ale zitra mam dovcu :wink:

Takze se tu objevim asi az v pondeli, takze krasny vikendik. papa
4. říj 2007 v 17:57  • Odpověz
dludli o depresi mi ani nemluv, já byla dnes u psychiatra na doporučení mé psycholožky, stačil jeden pohovor a dotazník na míru deprese a je z toho podle očekávání středně těžká deprese - mám začít užívat antidepresiva, kterí jsem měla již pořed několika lety a prý se teď nemáme snažit o mimi, ale já na to doopravdy seru - nebudu se omezovat v sexu - prostě pokud se mi i přesto podaří otěhotnět, tak se nebudu zlobit, no ne??? :wink:
4. říj 2007 v 18:43  • Odpověz
magy to je blbý,že máš užívat antidepresiva :frowning2: no a jak se ti jinač vede?
4. říj 2007 v 18:49  • Odpověz
madli - jo jinak bych řekla, že je mi lépe, ikdyž mě rozbrečí každá kravina, začnu mluvit o sobě a je mi do breku, ale dá se to. Snažím se zabavit nějakou činností. Dnes jsem lítala po doktorech, dělali mi ještě rtg krční páteře přes pusu - docela zábava - asi mám hnutý obratel ve skloubení s lebkou, proto mě pořád bolí hlavinka, dali mi ještě obstři v blízkosti toho skloubení, pak mi nasadily ještě nějaké hořčíky, řekli, že mám cvičit, ale jedna pozitivní zpráva na tom všem je:

buddu moci nadále pracovat na své interně na třísměnném provozu - ale má to jeden háček - ten háček je, že jsem si sama řekla, že bych měla sama pro sebe něco udělat a vypadnout ze stresů a tak si hledám místečko v ambulanci a poku tovýjde, tak půjdu na jednosměnný provoz a prdím na ně, protože mi to za ty nervy nestojí a potom ještě jedna pozitivní zpráva -zvedli mi PLAT :dizzy_face:
4. říj 2007 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.