• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
a jak se máš ty madlenko - už sis trošku odpočinula??
4. říj 2007 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky, tady to je taky koukam sama spatna zprava.
Megy, nemuzou ty antidepresiva mit vliv na plod kdybys otehotnela? Jak dlouho je mas brat?

Madlenko, jak se mas, jak je v Plzni?
4. říj 2007 v 19:00  • Odpověz
já ty prášky znám, dají se vysadit okamžitě, když to zjistím a nejsou návykové :wink: a nepřenášejí se z matky přes placentu, alespoň to tvrdí, to jsem si už několkirát ověřovala. Brala jsem je už přeci jenom jednou celý rok, takže vím, co mě čeká, ale bohužel teď je to dlouodobá záležitost a můžu za to poděkovat vlastní rodině :unamused:

užívat je budu asi pěkně dlouho, ale jak říkám, vysadit je můžu kdykoliv
4. říj 2007 v 19:11  • Odpověz
Megy hlavne abys byla v poradku :wink:
4. říj 2007 v 19:34  • Odpověz
holky já jsem se pustila do úklidu:peru už třetí pračku :wink: ,vysála jsem celý byt,zalila kytky,dala dohromady odpadky na vynešení(sklo,plast,papír) a převlíkla pelíšek :grinning: ,to aby jsme tam měli čisto na to snažení na příští týden :grinning: :grinning: :grinning: mějak jsem se rozjela,ale nubujte už jdu odpočívat :wink: :wink: :wink:

v plzni je docela dobře,sluníčko přes den vyleze a je teplíčko,ale jak zaleze tak je zima jako svi.a :slight_smile:

jinak tento víken mám pracovní páč je v pivovaru Pilsner Fest 165 a tak musíme být v práci všicky :angry:

megy je dobře,že ty prášky nejsou návykové a že je můžeš okamžitě vysadit :wink:to tě tvoje rodina dohnala až k práškum :angry: :angry: :angry: proč?
4. říj 2007 v 19:38  • Odpověz
Je Madlenko, Pilsnerfest, hnedka bych si dala rict.
4. říj 2007 v 19:59  • Odpověz
protože jsem si našla Láďu, kterého nechtěli ze začátku přijmout -vlastně celé 3 roky - nemohl ani přijít k domu, aniž by mi ho nějak nezkritizovali - pořád se do něj trefovali, že je to jedinný chlap v mém životě a že se na něj upínám a že jsem moc hloupá, když to dělám, že se semnou stejně rozejde a že on vše platí a že vše zařizuje aže mi zbyde holá prdel, když se rozejdeme a už jsem spolu 6 let - 14.10 - rok manželé - spokojení, pak to byl rozvod nevlstního otce s mamkou díky psychickému teroru z jeho strany, který se přenášel na mě a mou sestru, kterou předtím vyhodil z bytu, neustálé neshody z minulosti - tahanice po soudech s biologickým otcem přes , ale také mé přepadení no prostě vše v krátkém období a já to nezvládla :confounded:
4. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz
megy to je hrůza :frowning2: :cry: :frowning2: je to od vašich ošklivý,že se k ládovi a k tobě takhle chovají,ale píšeš,že jste spolu už 6tý rok a to už určitě víš,že je to CHLAP TVÉHO ŽIVOTA a že se ho nikdy nevzdáš :grinning: i když ti ho vaši nepřáli :angry:

holka naše hlavu vzhůru a začni myslet na pořádný snažilkování :grinning: :grinning: :grinning: zařiď si ať máš jen jednosměnný služby a můžeš být s ládíkem víc :wink: :slight_smile: :wink:
4. říj 2007 ve 20:16  • Odpověz
jo milu k festu-ještě pořádně nezačal a už ho mám dost :angry: ,ale docela se těším :wink: v sobotu budu v práci jen do šesti a pak chceme zajít na štruncáky na nějaký pořádný kapely :grinning: :grinning: :grinning:

letos udělali víc scén:1.pivovar,2.štruncák a 3.náměstí,tak jsem zvědavá jaký to bude mít ohlas :wink:
4. říj 2007 ve 20:19  • Odpověz
Madlenko, to zni dobre.
Na mne asi neco leze, vcera jsem vytuhla u televize a jsem silene unavena.

Megy, to je mi lito, ze se k tobe vasi tak chovali, ale ted uz to snad bude jen dobre.
5. říj 2007 v 07:47  • Odpověz
autor
ty jo megy no je toho hodne. Myslim ze je moc dobre zmenit trismenu za jednosmeny provoz, takovy fofr lepsimu stavu urcite neprispeje.

ja bych se snazila asi praskum vyhnout, ale kdyz je uz znas a pomohli ti pred tim, tak proc ne. Nemuzete s Ladou nekam odjet? Ani ted nevim, jestli jste byli na nejaky dovoleny nebo ne.

No jinak ja organizuju na vikend prase, pro vedouci oddilu a nemam to prase dobry co? Trapas. Uz aby byl vikend za mnou.
5. říj 2007 v 09:50  • Odpověz
Ahojky!!

Tak včera jsem se nějak pozapomněla ozvat :sweat_smile: Teď, jak jsem nachlazenec, tak odpoledne vždycky vytuhnu u telky :pensive: Jinak tady dneska prší o 106 :confounded:

Megy: to je mi líto :frowning2: snad léky zaberou a bude ti líp..

Milu: já vytuhávám pořád a unavená jsem taky..tak pozor na blížící se nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych ti teda nepřála..

Madlenko: přežij ten Pilsnerfest!!

Dludli: tak to je dobré, že organizuješ prase a prase v nedohlednu :sweat_smile: :grinning: ale ty jsi holka šikulka, která si raz dva poradí :wink:

Holky, Zdenička by už mohla být možná dneska s Baruškou propuštěná domů, co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2007 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo taky jsme na Zdenicku myslela, rekla bych ze se tu behem vikendu zastavi. No a ja tu zrovna nebudu :frowning2:
Kazdopadne dneska je to 5 den ne? Tak to myslim ze bude urcite doma.
5. říj 2007 v 10:52  • Odpověz
Zuzi: taky si myslím :dizzy_face: Já tu o víkendu taky asi moc nebudu..ale nevadí, vždyť ona nám neuteče..a dohoví, jestli bude mít na nějakého MK hnedka náladu, když má už jinou zábavu :wink: :wink:

Holky, taťku nám měli pustit na víkend domů, ale nepustí..škoda..jsem se tak těšila :frowning2: ale prej ho musí připravit na pondělní léčbu..hlavní ale je, že včera byl na té vnitřní rezonanci a tělíska, co má na mozku jsou opravdu od té mozk.příhody a není to nádor, tak to jsme si všichni oddychli :pensive: Ale má i špatné srdíčko, tak teď budeme čekat co a jak zabere léčba..ach jo, ach jo, pořád něco :pensive: :pensive:
5. říj 2007 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak je to tady, uz to na mne vlezlo. Boli mne celej clovek, po obede jedu domu a do postele. Nebojte, Laptop si vezmu s sebou :wink:
5. říj 2007 ve 12:11  • Odpověz
autor
gabi tak aspon ze tak s tim tatkou.

Ja to uz asi dneska balim. Jsem tu uz posledni a jak jsem tu sama nic neudelam, porad mi nekam myslenky odbihaji. Lip se mi dela proste kdyz tu nekdio je. Prace mam sice dost, ale do pondeli neutece no ne?
Tak ted premyslim jestli zjedu za mamkou do prace nebo prosto co. Nechce se mi byt ta¨dy, ale ani nejak nechci jet domu tak nevim. Zase tu amm kolo, ktery nemuzu nekde nechat ve meste zamceny. Jednak nemam radsi cim, aby me to prave nelakalo a i kdyby tak na zamky na kola davno neverim.

No tak proste uvidim kam se vrtnu, kdybych se tu uz neukazala tak se mejte vsechny krasne a zase v pondeli :slight_smile: Papa
5. říj 2007 ve 14:04  • Odpověz
Dobré ránko..tak my jsme už zase brzičko hore..no, ale v 7 to pro někoho ani brzy není, co? :sweat_smile: MM si hezky chrupká a já nic :pensive:

Miluško: tak snad ti bude brzičko líp..já se teď snažím nachlazení čelit lipovým čajem s medem a citronem..už jsem si myslela, že je mi líp, ale včera zase nic moc :frowning2: v říjnové Mamince jsem si přečetla, že v těhu trvá nachlazení nebo i nemoci bohužel dýl, no, tak co už, že? :unamused:

Zuzi: tak dohoví, kdepak jsi včera nakonec skončila :slight_smile: já jenom doufám, že ti kolo někde zase neukradli - to by byl už fakt pech :zipper_mouth:
6. říj 2007 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, co nespis, takhle brzo rano? mne se ted spustila silene ryma a nemuzu smrkat, mam tu zadni rymu, nebo jak se tomu rika. Jinak to celkem jde.

Mame listky do kina, tak to urco preziju.
6. říj 2007 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme tu ,pustili nas ve ct.ale na pocitac se mi vubec nechtelo,od ty nasi krasny holcicky.A taky se mi potom nastrihnuti jeste spatne sedi,takze spis tak ruzne menim polohy.Jinak mala je strasne nadherna,ma krasny ocicka,kteryma kdyz se na nas podiva,tak mi jdou slizicky do oci.Je to neco tak nadhernyho,nejde to ani popsat,kdyz ji drzime ,jak ona se k vam tuli apd.Je to neco uzasnyho.Jsme oba s MM strasne mooc stastny.
MM mi moc pomaha,jak s malou tak i s kuchyni....
Vsem moc dekuji za gratulace,jeste vas musim trochu docist..
Porod byl docela v poradku,odtekla voda,ale stahy zadny,tak mi po 4h.lezeni v nemocnici namichli zilu na stahy a ta zacala do pul hodky ucinkovat a po pul hodine tlaceni byla mala venku.Slo to rychle,ale reknu vam ,ze i ta pulhodina mi stacila.Nechapu jak nekdo muze vydrzet treba pul dne.Museli me ,ale nastrihnout,tak to ted boli,jinak jsem ok.
6. říj 2007 v 15:25  • Odpověz
Zdeničko, moooc velká gratulace k miminku. Hlavně ať je zdravá a dělá vám radost :slight_smile:
6. říj 2007 v 16:34  • Odpověz
Ahojky Zdenicko, obrovska gratulace, mala je uplne sladoucka, se ti ani nedivim, ze se ti na konika nechtelo, ale my uz netrpelive cekame na dalsi fotky...
6. říj 2007 v 17:09  • Odpověz
Ahojky Zdeničko!!

Taky se ti nedivím, že se ti od té vaší slaďoučké a krášňoučké princezničky Barušky nechtělo :dizzy_face: To je fajn, že jsi měla tak rychlý porod..no jo, prostě akční maminka :wink: Držíme vám všichni pěsti, ať jste zdravá a šťastná rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: a už se mocinky těšíme na další fotečky princezničky!! :sunglasses:
7. říj 2007 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
Cau holky, dnes mame vyroci a ja mam depku :frowning2:, Jirka s brachou dela sadrokartony a na me to nejak vsechno pada... koukam ale, ze "depkujicich" je nas tu vic :grinning:

Zdeni ahoooj :slight_smile: tak se snaz odpocivat, manzilek at Ti krasne pomaha a taky se moc tesim na dalsi fotecky :wink:

Milu: preji brzke uzdraveni :wink:

Krasnou nedeli vsem :slight_smile:
7. říj 2007 v 15:58  • Odpověz
ahojky holky :grinning: :wink: :grinning:

tak mám pracovní víkend za sebou hurá hurá hurá,mám toho docela dost,ale je to za náma :wink:

a to jsme si na dnešek ještě doluvili bowling s kamarádkou a jejím přítelem,no koulelo se výborně a asi to brzo zopakujeme,pak jsme dali pizzu a te´d jsme dorazili domu :grinning: parádní neděle :grinning: :grinning: :grinning:

zítra písnu víc,mám doma MM a tak si ho musím ještě užít :grinning: :grinning: :grinning:

jo zítra jdu k doktoru zase na kontrou folikulů,tak na mě myslete :wink:

ZDENIČKO VÍTÁM TĚ DOMA MEZI NÁMA ŘÍJENKAMA :grinning: :grinning: :grinning: BARUNKA JE KRÁSNÁ už se těším na fotečky :grinning:
7. říj 2007 v 19:18  • Odpověz
madlenko - držím pěstičky a hlavně napiš, jak a co.

no já se dopuju práškama, ale je mi lépe :slight_smile:

zdeničko - je fakt nádherná, nemůžu se vynadívat :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2007 v 08:09  • Odpověz
autor
jůůů zdeni zdravím te a Barunku samo taky! Budu se opakovat ale stejne ti muism rict ze je Barunka náááááááááádherná

olii co? Z ceho depka?

Holky jinak vikend jsem prezila, nakonec jsme se vcera s MM i pekne potulili :grinning: no ale nejak jsme se shodli ze citime ze nase cesta za miminkem bude jeste dlouha, ale nejak nam to snad ani nevadi. Snad muzu rict ze jsme to proste hodili za hlavu. Budeme resit bydleni a tak. Vsak ono to jednou prijde. Dokonce jsem zvazovala ze prestanu merit BT, jenze jsem zase desne zvedava:slight_smile:
8. říj 2007 v 08:49  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Dludli: no nevim, meli jsme vyroci a zase jsme makali a pak jsem z toho vseho nejak unavena, chybi mi proste nejaka min. 2tydenni dovca... no jo - holt to musim prezit :slight_smile: bude zase lip :wink:

Madlenko: tak at folikulky hezky rostou :wink:
8. říj 2007 v 09:04  • Odpověz
Dobré ránko!!

Dludli: gratuluju k veledůležitému rozhodnutí a budeme držet moc pěsti, aby to miminko k vám přišlo brzičko :dizzy_face:

Megy: to je super, že je ti lépe..s práškama opatrně, ale ty jistě víš, co děláš :wink:

Madlenko: doufám, že folíky narostly tak, jak měly a bude vše oká!! :slight_smile:

Oli: žádnou depku, prosím!! Nebo se nám to tu ještě rozmůže a bude zlee!! :sweat_smile: :sweat_smile: Tak šup! Honem úsměv!! :grinning:

Já jsem celý víkend proležela..nachlazení se ne a ne zbavit..ale v říjnové Mamince píšou, že v těhu trvá nachlazení nebo nemoc dýl než obvykle..no, tak se mám asi na co těšit :pensive: A dneska ráno mně MM říkal, že už ho začíná pobolívat v krku taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo, novinka..včera tu byl brácha a konečně nám přišel změřit skříně, co jsou potřeba do naší pidiložničky!! Třikrát hurá!!! Normálně by nás stály nějak okolo 20.tisíc, ale můj super bratr nám je udělá za pouhých 11.tisíc!! Paráda, ne? :sunglasses: Už se těším..sice jsme si na to museli půjčit od tchánů, ale nevadí..hlavně, že už se to nějak hnulo :wink:
8. říj 2007 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
no gabou diky, ale nejak me ten optimismus a statecnost trochu presla, mame s holkama s "potratilek" (to rika MM :grinning: ) novou diskusi, do te stare se stahovalo, logicky, porad nove a nove pribehy, dost desne a tak, nas to porad tahalo dolu, takze jsme pro "starou partu" zalozili nove "jdeme dal" no a pres viken jsou ze 4 holek tehule :astonished: (tedy ne pres vikend, ale jako ze to behem vikendu zjistily) mam z toho samozrejem velkou radost, kazda si zazila uz dost, ale jak rikam, trochu me tim ten nadhled opustil :unamused:
8. říj 2007 ve 12:15  • Odpověz
Zuzi, to je konecne slovo do pranice. Ja byt tebou tak teplotu nemerim, dokud se ti delsi dobu nepodari otehotnet. Myslim, ze ti to usetri stres.

Oli, zadny depky, to je hrozne nakazlivy :grinning: . Hlavne pres internet :grinning: .

Gabi, preju brzke uzdraveni.

Jsem zvedava s cim dneska prijde Madlenka.
8. říj 2007 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.