• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
jezis tchyne se vratila, od utery byla pryc, to byl klid, kdyz jsem vedela ze jsem v dome sama. Ted abych se zase bala otevrit dvere :unamused: citim se desne neprijemne, kdyz tu je.
26. led 2007 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Tak už jsem doma z práce :grinning: :slight_smile: :grinning: ,zítra musím jít taky a tak už se těším na neděli,to pojedeme k mami,aspoň den klidu bez města :grinning: :grinning: :grinning:

miluš dělám opravdu Na Spilce,proč se ptáš???

dludli s tchýní to chce klid,ukaž jí,že jsi v pohodě :wink:
26. led 2007 v 17:42  • Odpověz
Ahojky holky..jenom na skok..jdeme zase na babinec :wink: mám na hlavě barvu, tak jsem zvědavá, jak mi to chytlo..další kamarádka má narozeniny, tak jdeme zase na vínko..právě mě dobarvila mamka a já jen doufám, že se mě holky neleknou :grinning:
26. led 2007 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
gabou-tak si to tam pěkně užij a pamatuj na dobré vychování :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2007 v 18:33  • Odpověz
no to já pamatuju vždycky, vždyť jsem vdaná paní :grinning: ale děkuju, Madlenko :wink: tak papa*holky, já letím..barva chytla celkem hezky, tak dobré..dobrou
26. led 2007 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
ahoj rijenky tak jsem to v rychlosto precetla .VcerA jsme byly u nasich gratulovat a kdyz jsme prijeli tak me bylo nako blbe a sla jsem spat.Bylo mi nako blbe od zaludku,ale uz je to ok.jo a cekam to kazdym dnem....bojim se ,abych to nezakrilka..
26. led 2007 ve 20:25  • Odpověz
ahoj zdeni :grinning: :slight_smile: :grinning:
kde si byla,tak dlouho???
26. led 2007 ve 20:35  • Odpověz
nevim:slight_smile:)ted jezdim domu dlouho a vcera jsme byly slavit u nasich.Ted sem taky jen tak abych to precetla a musim se pomalu pripravit na zitra a tak.Dam veci do pracky apd.Koukam ze se to tu nako rozjelo.
My teda bydlime taky v rodinem domku a nemenila bych,je fakt ze je to vic prace,ale ta zahrada a klidek je k nezaplaceni a kor az budou deti.
26. led 2007 ve 20:38  • Odpověz
já musím zítra taky do práce :frowning2: ,budeme mít na nádvoří pivovaru zabijačku a tak tam budu prodávat ve stánku koláče,šišky,marcipánové prasátka,zel. a škvar.placky a bramborovou buchtu.Docela se těšim,ale mám strach,že mi bude zima,ale už má připravený teplý oblečení :wink:
26. led 2007 ve 20:54  • Odpověz
ahojda děvčata jediné co mě spojuje s tímto tématem je že jsem nar.v říjnu syn je v červenci no a tak myslíte že můžu přidat do diskuze??? :grinning:
26. led 2007 ve 21:00  • Odpověz
to víš,že můžeš :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2007 ve 21:06  • Odpověz
ahoj,mnas spojuje to ze jsme vsichni meli svadbu v rijnu..a nekdo planije snazilkovani a nekdo snazilkuje:slight_smile:
26. led 2007 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky Říjenky!! Copak děláte v sobotu?? Já nic..jsem unavená ze včerejška..trošičku jsem to s tím vínečkem přehnala, ale ne nijak moc..jenom se mi dnes nechce vůbec nic dělat :sweat_smile: Manžílka mám ještě chvilinku v práci a pak hned jdeme k tchánům na oběd..tchán a švagr měli totiž svátek..Jen doufám, že to brzy odbydeme, protože se fakt necítím na nějaké vysedávání a chtěla bych s manžílkem odpočívat..no, uvidíme..Hezkou sobotu a neděli! :wink:
27. led 2007 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
ja se pripravuju na ples.TEd jsem tzo tu doklidila po obede jeste jsem upekla babovku.Tak za hodinku pojedu ke kamosce na vlasy,tak doufam ze nekde nezapadnu,je to takovejma prdelema.aAle jinak se uz moc tesim nea vecer.Zitra budeme nejspis cely den v posteli.
27. led 2007 ve 13:16  • Odpověz
tak holky ples super pred chvili jsme vstali ,dali si polivku a manzilek uz zase lezi na gauci a ja jsem se musela jit podivat se co tu deje.Prisli jsem v 5rano,no jako vzdycky z plesu.Pekne jsme si s manzilkem zatancovali a tulili.Tchanovci rikali jak nam to slusi.Za 14 dni jdem znova a jdou i nasi tak to bude akce.Akorat ze musim jeste vyzehlit aspon kalhoty do prace a rifle na cestu,a vubec se mi nechce a kdyz to budu mit zaply tak uz top vyzehlim vse,ale dokopat se k tomu.A setrit chodbu,je tam naslapano za vcerejslka a mozne jeste koupelnu protoze v tydnu nebudu stihat budu jezdit dlouho.
28. led 2007 v 16:17  • Odpověz
autor
tak se hlasim po vycerpavajicim vikendu :slight_smile: v patek jsme se loucili v hospode s kamaradem, jede studovat do ciziny, bylo to narocne, spousta lidi a tak dal spat jsem sli nekdy v jednu a to jsme netusili ze hned druhy den, tedy v sobotu, tedy vcera budeme zapijet prirustek do rodiny :grinning: :grinning: :grinning:
Bratrankovi se narodil Lukasek, 4,1 kg :astonished: 51 cm, ve tri odpoledne tak se to hned za cerstva splachlo teguilou atd atd atd.... :grinning: az do tri do rana, dyl jsem nevydrzela, bratranek je podle me nality jeste ted :zipper_mouth:

No a co nase podlaha ? No Martin mel vcera v noci pres 39 horecku, takz enic noveho :unamused: a to chce jit zitra do prace :angry:
28. led 2007 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak to tady čitánkuju, tak jste se v debatě rozjely úplně stejně jako na beremese :wink: . Doufám, že Vám nebude vadit, když se k Vám zase přidám, i když tak pozdě :sweat_smile: . Já jsem tady byla jen párkrát hned po svatbě, ale zjistila jsem že je mi moc líto, že mimi nějak moc brzo nebude tak jsem tady přestala chodit. Poslední dobou mě to ale táhne k tomu malému čím dál více a tak se tady chodím sem tam koukat a sbírat zkušenosti. Čím dál víc taky mluvíme s manželem, že bychom si prcka pořídili. Manžel říká, že po letní sezóně, ať můžeme pojezdit na motorkách, ale já bych to i oželela, takže se nejspíš začneme snažit někdy kolem července. Hrozně moc mě to těší, ale na druhou stranu mi ten červenec připadá jako nekonečná doba :slight_smile: . A co vy říjenky? Už plánujete? Nebo už některé dokonce čekáte malého tvorečka?? :slight_smile: Přeji vám hezký nedělní večer a já se brzy ozvu, manžel jede do zahraničí, takže budu slaměná vdova.
28. led 2007 v 19:26  • Odpověz
autor
ahoj kyti, no tak to je idelni byt s nami na konikovi :slight_smile:
28. led 2007 v 19:30  • Odpověz
Ahoj Zdeničko, s tím barákem máš pravdu, je to někdy pořádná šichta a člověk by hned někdy vypadl do bytu aby měl chvíli klidu, ale v létě ten klídek na zahradě, ta zaleň a nádherné kytíí to nemá chybu a hlavně jestli se nám povedou dětičky, tak pro ně to bude úplná paráda - hmmm už se zase těším na jaro, už aby tady bylo. :slight_smile:
28. led 2007 v 19:31  • Odpověz
Ahoj dludli, jak se vám žije? Jak se tady koukám, tak pořád bojuješ s tchýní, to je mi moc líto. Já te mé mám taky někdy pořádnou p...., ale tím, že jsme úplně odděleni, tak jí třeba i týden nevidím. Takže je to lepší než ze začátku, už si zvykla nám tady nechodit a nemluvit do našich věcí a někdy si docela dobře rozumíme :wink: . Už jsem si zvykla na to že je blíženec a na její způsoby a už některé věci ani neřeším. Uvidíme, ale jak to bude vypadat až budeme mít malé, doufám, že mi ho nebude převychovávat a rozmazlovat. A jak to vypadá s vaším snažením. Já tabletky už neberu od dubna, ale manžílek si zatím dává velký pozor abychom ještě nečekali, ještě si chce užít léta, pevně ale doufám, že v létě to pořádně rozjedem :grinning: :grinning: :grinning: .
28. led 2007 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky!!! :slight_smile:
Tak víkend už máme zase za sebou a zítra musíme zase do práce :angry: :angry: :angry:
já už se tak těším až budu doma :slight_smile: :wink: :slight_smile: Teď s manžou koukáme na nějakej kreslanej film s autíčkama :wink: ,asi to má být nácvik na to až budeme mít dětičky :grinning: :grinning: :grinning:

kytinko,jsem ráda,že jsi zase mezi náma :wink: :slight_smile: :wink:
28. led 2007 v 19:57  • Odpověz
Ahojky Říjenky!

Zdeničko, vy jste teda ale plesaři :wink: to my jsme nebyli ani loni na žádném a letos uvidíme..třebas v březnu na pivovarnický..tam by se manžílkovi mohlo líbit :slight_smile:

Dludli, gratuluju, tetičko :wink: ikdyž vzdálenější tetička, přece jsi tetička :sunglasses: A jak tak pozoruju, tak tvůj Martin je co chvíli nahromadě, co? :astonished: Chuďa..ale to v tomto počasí snad každý :unamused: Kdyžtak ho přemluv, ať chvilku maroduje..to by bylo super mít ho doma, ne? :wink:

Kytinko, vítám tě tu mezi námi! :wink:

Madlenko, my jsme tu měli včera na návštěvě synovce (2,5let) a přinesl si DVD pohádku Pat a Mat..čučeli jsme na to jako diví, celá rodina :grinning: a pak se mi manžel úplně rozladil, když už chtěla návštěva odejít a vzít si to DVD domů :sweat_smile: prej se na to ještě nedodíval :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2007 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj říjenky!

Tak jak jste na tom která se snažením? Kdo jste se do toho už pustili?!
29. led 2007 v 08:47  • Odpověz
Krasne pondeli rijenky :grinning:

Koukam, ze vikend jste prozili akcne. My byli s Jirkou v sobotu u Jirkoveho kamarada - predstavoval nam svou mladinkou pritelkyni. Fajn holka, dokonce jej primela i k porizeni kotatka, takze maji takovou malou "rodinku" :grinning:. Kote ma strasne velikej ocasek, je to az komicky :grinning:

No a v nedeli jsem sice puvodne chtela zehlit, ale misto toho jsem si barvila kvetinace :sweat_smile: :slight_smile:.
29. led 2007 v 10:11  • Odpověz
Ahoj rijenky,

konecne jsem si zmenila prijmeni na konikovi, tak se neleknete.

Madlenko, na tu Spilku jsem se ptala, jen ze tam radi zajdeme, kdyz jedeme k nasim. Tak te tam treba nekdy potkam.
29. led 2007 v 10:24  • Odpověz
autor
zdravim, dneska se mi vubec nechtelo vstavat, boli me za krkem, to z toho pareni :slight_smile:

no manzilek si to vsechno vybira, zrovna kdyz mame uz pres tyden rozdelanou podlahu :angry: no samozrejme vim ze to nedela schvalne ale pekne me to stve, jemu to rict nemuzu jelikoz by misto lezeni sel pracovat. Uz tak me to stoji plno sil ho primet lezet. Tak si musim postezovat aspon vam :slight_smile:
Vecer mel zas teplotu, ale do prace sel :frowning2:
29. led 2007 v 10:29  • Odpověz
autor
holky zitra odpoledne me ceka pohovor kvuli praci, ten cely uvazek, tuhle praci bych rada ziskala :frowning2: mam obavy nevim jak bych se mela pripravit :confused: ach jo,
29. led 2007 ve 12:03  • Odpověz
Dludli, hlavne bud sva, nebud moc sebekriticka a hlavne jim nerikej, ze v kvetnu vysazujes HA :grinning:.

Drzim pesti :wink:
29. led 2007 ve 12:59  • Odpověz
autor
jo to jim nereknu :slight_smile: ja mam trochu strach ze kdyz najdu praci ze si to s tim vysazenim rozmyslim :-/ no to by nebyla zadna tragedie, ale proste o tom premyslim. No uvidime.

Zas me naprdla, tchyne, az jsem musela zalozit nove tema, doufam, ze se tam nekdo objevi a spolecne je budeme pomlouvat :slight_smile:
no neni to vubec hezke ale nejak si ulevit musim :sweat_smile:
29. led 2007 ve 13:17  • Odpověz
No to ja jsem taky zamlcela, rada bych dostala smlouvu jeste na rok :grinning: Uz mi zbyva jen 10 piluli.

Dludli, videla jsem tvoje nove tema, premyslim co ti tam pekneho napsat. Jinak ale muzes napsat i nam, co ti zase vyvedla :wink:
29. led 2007 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.