• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsem zde :grinning: :grinning: :grinning: a mám výbornou zprávičku :grinning: :grinning: :grinning: pan doktor mi potěšil 12tý den cyklu mi můj folikul narostl na 18,1mm :grinning: :grinning: :grinning: tak mi pochválil a pravil,že si mám ve středu přijít pro injekci a na čtvrtek naplánoval snaženíčko :grinning: :grinning: :grinning:
má to jediný problém MM je práci celý týden do noci,ale nebujte já na něj počkám a pak si to budeme užívat :wink: :sweat_smile: :wink: až bude peří lítat :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem po tom pracovním víkendu totálně vyčerpaná a tak jsem si na dnešek naplánovala odpočinek,musím říct,že jsem si dneska byla sama sobě protivná a byla jsem i na ostatní ošklivá :frowning2:

tak holky žádný deprese,marodění a měření,pěkně úsměv,ať jsme krásný ženský :grinning:
8. říj 2007 v 16:39  • Odpověz
MILUŠ :slight_smile: ta sukně ti sekne a moc ti to sluší :slight_smile:
8. říj 2007 v 16:45  • Odpověz
Ahoj holky, ja zas pro zmenu nestiham, tak vas chci alespon takhle navecir pozdravit.

Zdeni, barca je teda fakt kocanda, tak se opatrujte, moc se tesim na dalsi fotecky :slight_smile:
madlenko, mas recht, jen at ty periny poradne provetrate :dizzy_face:
8. říj 2007 v 18:55  • Odpověz
Madlenko, diky. No super zpravicky, tak ve stredu a ve ctvrtek sup na to. Do te doby nic :wink: , at jsou potvurky kvalitni...
8. říj 2007 ve 20:56  • Odpověz
miluš to nevím jestli toho mího chlapa donutim k tomu,aby nic do čtvrtka nebylo :wink: :wink: :wink:

jak se vede???
8. říj 2007 ve 20:58  • Odpověz
Madlenko, jsem unavena jako kote, vzal si mne ve fitku trener do parady. Rano se urcite ani nenasnidam, jak mne budou bolet ruce.
Frcim do postylky, povidat si s mimisem, doufam, ze se dneska ozve.
8. říj 2007 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky holky!!!

já jsem tady dneska první??? :grinning: :grinning: :grinning: to jsou mi věci :grinning: :grinning: :grinning:

vy to tady pěkně flákáte :angry: :angry: :angry: a já nemám co číst :wink: :wink: :wink:
9. říj 2007 v 18:15  • Odpověz
autor
no nazdar, nejak to tu skomira, chtelo by to zdenicku a zhave novinky :slight_smile:

Madli folikuly chvalim :slight_smile:

milu ty chodis takle "tvrde" do fitka? :confused:
9. říj 2007 ve 20:43  • Odpověz
díky,zítra si jdu ráno pro injekci,tak pak bude naženíčko,tak jsem zvědavá jak to bude :grinning: :wink: :grinning:

copa děláš?
9. říj 2007 ve 20:48  • Odpověz
autor
je ja tu ted delsi dobu nebyla, no nebudes verit, ale koukam po svatebnich satech, nutim martina aby mi rikal ze nejkrasnejsi nevesta jsem byla ja a tak, Byla jsem se znameou zase v salonu, no a nejka me to zase chytlo. Musim si aspon zmenit fotku v pasu :confused:
9. říj 2007 ve 22:47  • Odpověz
Madli, tak ja na vas budu myslet.

Zuzi, ja chodim do fitka a snazim se plavat. V pondeli mi ten trener rika, tehotenstvi neni nemoc, neflakej se :grinning: .Ale v dobrym, je hrozne milej. Je pravda, ze mi to fakt pomuze pri porodu a miminku to taky prospiva, tak kdyz nemam problemy, snazim se.

O vikendu jedeme k vam ja jih cech, oslavime nase vyroci v Telci...
10. říj 2007 v 07:58  • Odpověz
autor
jo tak v telci jsem nikdy nebyla :slight_smile: ale znama se tam vdavala.

Jo tak to jo, ja myslela ze nejak drsne posilujes a tak. No ja zacala chodit na akvos zase po delsi dobe, tak jsem rada. Vcera jak jsem byla na tech svatebnich satech, tak jsem si rekla ze si v lednu pujcim nejaky bombovy saty na nas unorovej ples. Pani v salonu rikala ze to klidne staci, ze nejaky vyber bude, tak se moc tesim. Takze mam ted novy cil, pekne zrychtovat postavu do plesovych satu, no a kdyz mi to nahodou neco prekazi tak zadna skoda :slight_smile:
10. říj 2007 v 10:15  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Včera jsem se tu neukázala..ale dopo jsem nějak nestíhala a odpo jsme jely s mamkou za taťkou do nemocky..zdá se, že už je trošku lepší, ale nechci to zakřiknout..možná ho pustí na víkend domů..uvidíme..zítra tam jedu zas - to má narozeniny, tak mu budeme asi přát v nemocnici a pak snad podruhé i doma..

Jinak já pořád jaksi nemockuju..je to na prd, ale pořád se z toho nemůžu jaksi vylízat :unamused:

Zítra ráno jdu na glukózový test, tak doufám, že nevadí, že jsem nachlazenec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Madlenko: folíky super!! Takže zítra snaženíčko, ano? Paráda!! Budeme držeti pěsťule!! :dizzy_face:

Milu: no téda..ty jsi ale akční maminka..ty chceš mít taky tak rychlý porod, jako měla Zdenička, co? :grinning:

Zuzi: zaměřit se na něco jiného - to ti moc chválím a držím taky moc pěstičky!! :dizzy_face:
10. říj 2007 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, posiluju, ale ne drsne :wink: . Posiluju nohy, zada a ruce.
Gabi, porod bych samo chtela rychly a hladky, ale to chceme prece vsechny :wink: . Ja musim byt proste v pohybu, jinak mam roupy a cpu se kravinama a pak silene pribiram. Po tom cviceni se vzdycky citim tak dobre... a super se odreaguju z prace.

tak preju brzke uzdraveni a tatinkovi brzke zotaveni...
10. říj 2007 v 11:52  • Odpověz
holky zdravim vas po dlouhy dobe...clovek nestiha a na konikoj se vzdy zasekne,tak jsem ani moc nechodim.My se mame dobre,mala spinka,a kojime kazdy 3 h.,a to i v noci.uz si zvykam,mlika mam dost.ted me boli i prsa kdyz dlouho nekojim.a kdyz mala bezduvodne breci,tak ji nechame vybrecet a je to.MM mi moc pomahamkazdy den prebaluje a koupe,namaci pliny a apd.ani mu nic nemusim rikat.zezacatku s ni byl hodne,abych se vyspala,ale ted uz zas musi pracovat.Dnes jsme byly venku,bylo pekne.Pomalu se zacinam dostavat do pracovniho procesu,ted jsem nic nedala,porad vari tchyne.Vsechny moc zdravim a ja se zuse ukazu.
10. říj 2007 v 16:07  • Odpověz
jo s fotkama to bude horsi,ale klidne vam je poslu na mail...tam je nemusim upravovat,tady je to na me slozity a Mm zase nema ted tolik casu...tak pa,ja se zase ozvu.
10. říj 2007 v 18:24  • Odpověz
autor
je ahoj zdenicko, to je prima ze se mas dobre, jo fotky posli urcite na mail, poslu ti svuj do IP a zvedave budou urcite i dalsi no a jsme zvedavy na zazitky, co jak bylo a tak :slight_smile:

A brzy se zase ukaz!
10. říj 2007 v 19:03  • Odpověz
ahoj kočky,

tak jsem zde,dneska docela dlouho co? :wink: ale může za to moje bývalá spolupracovnice a její sestra:grinning: ,letěla jsem z práce do lékárny-koupit si kyselinu listovou a jeřáb ptačí,pak nakoupit jídlo,abych neumřela hlady(měla jsem chuť na rybičkobou pomazánku mňam-je výborná) :grinning: a pak koupit svíčky na hrob-to vše zvládnuto během půl hodiny :grinning: :grinning: :grinning: no a pak stojim a čekam na tramvajku a vidím jak se ke mě řítí a tak jsme chvilku kecaly na zastávce a pak jsme šly na kávu :wink: :grinning: :wink: bylo to super,docela jsme se nasmály,já jim vykládala jak ty paňáři v práci zlobí a zážitky s našim hafíkem :grinning: :grinning: :grinning:

tu pomazánku jsem si udělala a je výborná,uvařila jsem si k ní čaj s citronem-jako za mlada :grinning: :grinning: :grinning:

taky mi dneska píchli tu injekci pregnylu a sestřička mi popřála šťastný šnažení :grinning: :grinning: :grinning: a taky říkala,že tam měli jednu pani,která už byla objednaná na um.oplodnění a už tam nedorazila,páč je těhulka :grinning: :grinning: :grinning:
jo a v práci mám další těhotnou kamarádku :grinning: :grinning: :grinning: to je paráda co???
10. říj 2007 ve 21:02  • Odpověz
autor
Madli tak tos mela prima odpolko :slight_smile:
10. říj 2007 ve 21:07  • Odpověz
jo výborný,docela mi to zvedlo náladu :grinning:

a jak jsi se měla ty?
10. říj 2007 ve 21:17  • Odpověz
tak miluska a madlenka maji fotky,kdyz budete jeste nekdo chtit,staci napsta meil.jdem kojit a pak snad spinkat.dobrou noc.
10. říj 2007 ve 22:09  • Odpověz
zdeni děkuji :grinning: :grinning: :grinning:

malá je nádherná a moc vám to sluší :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2007 ve 22:20  • Odpověz
Zdenicko, moc dekuju za mailika, Barborka je naprosto nadherna. Urcie vam bude delat jenom radost.

Madlenko, to byly moje prvni tehotenske chute, rybickova pomazanka a caj s citronem. Uz trenujes, co? Tak sup sup snazilkovat.
10. říj 2007 ve 22:28  • Odpověz
:grinning: já trénuju už dost dlouho,ale dneska mi prostě přepadla chuť na rybičky-to byla dobrůtka,snad mi po ní nebude zle,občas mi vadí na žlučník :frowning2:

jo snažilkovat budeme jen co MM dorazí domu,pak dáme vanu a pak bude peří lítat :grinning: :grinning: :grinning:

já se máš milu?
10. říj 2007 ve 22:34  • Odpověz
Madlenko, to jsou primo tehotensky chute :grinning: :grinning: . Doufam, ze jste si vcera snazilkovani uzili a tentokrat to klapne :wink:
Ja se mam dobre v ramci moznosti. O vikendu se v CR sejdu s kamaradkou co jsem nevidela 7 let, uz se silene tesim. Vecer pak s manzilkem oslavime vyroci v hotylku...
11. říj 2007 v 07:59  • Odpověz
autor
madli ja zas vecer utekla :frowning2: pardon :confused: jinak jsem se mela vecra docela fajn.

Hm zdenicce jsem svuj mail slibila poslat do IP a pak jsem na to zapomela, milu muzu tobe? Ze bys mi fotky preposlala? Zdenicka tu asi moc nebyva.
11. říj 2007 v 08:48  • Odpověz
Dobre ranko holky,

mam ted tolik prace, ze vubec nestiham ani sem chodit :angry:.

Madlenko, dnes drzim palecky, at se krasne snazite a rozsiris brzy tehulkovske rady :wink:

Zdeni, pisla jsem ti do IP mailika, tak az budes mit chvilcku, tak prosim, prosim... taky se chci pokochat :wink:. Je moc dobre, kdyz ti manzilek pomaha a nejsi na to sama... :slight_smile:

Milu, poradne se oblec, ma byt o vikendu docela chladno a na horach prvni snih a my zrovna jedeme na ten Jested :slight_smile:, no snad bude krasne :wink:
11. říj 2007 v 09:24  • Odpověz
Zuzi, mas mailika :slight_smile: .

Oli, u nas je uz dva dny takova mlha, ze neni videt na krok. Odpoledne se to vzdycky vybere, ale dopoledne je to hnus. My uz jsme si prvni snih uzili pred 14 dny v alpach.
Uzijte si Jested :slight_smile: .
11. říj 2007 v 10:21  • Odpověz
ahojky holky, já vůbec nestíhám ani v práci ani doma, a když už jsem tady, tak mi to jede děsně pomalu a někdy na to nemám nervy, ale už jsem tady dlouho nebyla, tak jsem si řekla "NE" a už to napravuju :wink: :slight_smile:

Zdeničko taky přidávám mailika ať se mužu podívat na tu vaši krasavici malinkou, na to sluníčko krásné.

Madlenko tak mocka držím palečky ať už jsi další těhulka a další holkám taky držím palušky abyste byly těhulinky jak si přejete :slight_smile:

My měli nádherný víkend, takový přírodní a výletový, celý víkend v Jeseníkách v lesích - hmm to bylo bájo, to byl relax, vůbec se teď nemůžu dočkat dalšího víkendu. A už vůbec se nemůžu dočkat našeho výročí, které máme až 28. to pro mě něco MM chystá a dělá kolem toho tajnosti a pořád mě tím provokuje, moc se těším, myslím,že mě pozve do hotelu kde jsme měli svatebku :slight_smile: holky já se tak těším, my máme vlastně nejdelší noc na oslavy :slight_smile:

Miluško do Alp bych hned jela taky, na sníh bych sice nemusela, ale ta příroda mě úplně dostává, stejně jako Norsko, to je pro mě neskutečná země, nádherná a nebo Irsko hned bych si dala říct i kdyby tam byla zima :grinning:

Zatím se mějte holky, zítra už je pátek a bude nádherný víkendek, doufám, že zase vyjde počasíčko :slight_smile:
11. říj 2007 ve 13:38  • Odpověz
autor
milu diky, kouknu se asi az doma, jednak se mi tady v praci blbe zobrazujou fotky a druhak mam dnska celkem dost co delat. Skoro ani nestiham sledovat konika :slight_smile:
11. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.