• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Kyti, ja Irsko miluju. Nejen proto, ze mne tam manza pozadal o ruku :wink: , ale celkove se mi moc libi.
11. říj 2007 v 16:34  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem tady :grinning: :grinning: :grinning:
snažit se snažíme a myslím,že až dost :grinning: :grinning: :grinning: MM se to strašně líbí,páč neodporuju :wink: :wink: :wink:

jo holky norsko to je můj sen,tam bych chtěla na dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2007 v 16:48  • Odpověz
Madlenko, po snazenicku pekne nohy nahoru, oprit o zed :grinning:
11. říj 2007 v 16:50  • Odpověz
tak o to jsem se včera snažila a david s údivem povídá"copa děláš,ty cvičíš?" to bylo půl jedný v noci :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2007 v 16:53  • Odpověz
Mne to manza vzdycky stopoval :wink: .
11. říj 2007 v 17:01  • Odpověz
:wink: :wink: :wink: tak ty máš doma stopaře :grinning: :grinning: :grinning:
já doufám,že to vyjde a že se spermijky budou prát o vajíčko a pěkně ho oplodní :grinning: :grinning: :grinning: taky mi dneska davís napísal,že se těší až dorazí domu z práce a pěkně mě pomiluje :wink: :grinning: :wink:
nešlo by to,tak že by ta ovulace byla pořád? :grinning:
11. říj 2007 v 17:07  • Odpověz
Madlenko, to by se ti za chvili omrzelo. My snazilkovali taky pri ovulaci, vedela jsem to diky testum a podarilo se nam to az na potreti. A to se nam to vlastne podarilo nahodou, protoze jsem zapomela testovat, jak jsem nastoupila do novy prace. Takze jsme vlastne ani nesnazilkovali.
11. říj 2007 v 17:24  • Odpověz
já vím :wink:
jsem teď zase nějaká plná optimismu a mám výbornou náladu,ale v práci dělám nasranou,páč jim nechci vysvětlovat co a jak je :wink:
jen jsem jim řekla,že se nám může tento týden podařit otěhotnět a pokud by to nevyšlo tak,že si půjdu trvdě za dalším a klidně budu i na neschopence,moc se netvářili,ale mě už to nezajímá,my máme jiný plány :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2007 v 17:31  • Odpověz
Madlenko, doufam ze uz mas manzilkoa doma a nesedis u netu..

Kde jste vsichni ostatni???
11. říj 2007 ve 21:48  • Odpověz
milu,manžel je ještě v práci :frowning2: a tak kukám na tv a těšim se až dorazí :dizzy_face:
copa děláte vy?
11. říj 2007 ve 21:55  • Odpověz
ja prave dozehlila, manza bali na vikend a ja dokoukavam detektivku.
11. říj 2007 ve 22:09  • Odpověz
my máme na neděli naplánovaný společný oběd s rodinana :grinning: v restauraci kde jsme měli svatbu,už se těšim :grinning:
a příští víkend máme taky prodlouženej,v pátek vyrazíme na moravu za příbuzenstvem a na bratrancovo narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: to bude mazec :grinning:
11. říj 2007 ve 22:19  • Odpověz
autor
cauky holky, ja se vcera vztekala na MM vytuhnul nesel vzbudit a me se tak chtelo, dneska je ovu, tak mam pekny vztek. Jelikoz rovnou z prace jedem s detickama na vypravu a vratim se v nedeli :angry: a zrovna jsem si byla vcera vecer jista ze by to vyslo. Ovsem MM spal (v pul 11! Ne nekdy buh vi kdy) jak zabitej.
12. říj 2007 v 08:29  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Zdeni dekuji za mailik :slight_smile: Barborka je krasnoucka a moc Vam to s kocarkem slusi :wink:.

Zuzko, ja se mu ani nedivim, ja jsem vytuhla uz kolem desate :grinning:, takze se mnou by taky nic nebylo :grinning:. Pro me nocni tuleni moc neni a nikdy nebylo, nevim, jestli to ovulace zmeni :grinning:

Holky dnes je konecne patek a vikend pred nami, tak si jej poradne uzijte a Madlenko doufam, ze se to tentokrat povedlo :grinning:
12. říj 2007 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko!!

Dneska jsem se vyjímečně dobře vyspinkala, tak mám dobrou náladu..snad mi aspoň chvilku vydrží :sunglasses:

Včera jsem byla ráno na ten cukrovkový test - celkem se to dalo i vypít (nebylo to tak nechutně sladké, ale už i s nějakou citronkou či co a bylo toho celkem málo - jenom jeden hrnek), tak pohoda..Jenom to dvouhodinové čekání s prázdným žaludkem nám s Kuličkou dělalo trošku problémy, ale vydržely jsme!! :wink:
Odpoledne jsme jely s mamkou za taťkou do nemocky..zrovna včera měl totiž narozeniny - šedesát a už byl nachystaný, že jede domů..protože hrozně moc che..no, ale doktorka ho ještě nechtěla pustit, tak byl z toho trošku smutný :frowning2: ale popřály jsme mu a dali jsme si všichni do nosu - chlebíčky a zákusky :dizzy_face: tak aspoň, že tak..Mluvily jsme s mamkou s doktorkou a ta nás trošku postrašila, že je to opravdu vážné..že ten mozkový infarkt - fuj, hnusné to slovo :pensive: bylo způsobené jeho špatně fungujícím srdíčkem..no, tak teď čekáme na to, až vyzjistí, jaké dávky léků mu můžou pomoct a možná dnes nebo v pondělí bychom si ho mohli vzít domů :wink: ale bude muset být sledovaný už celý život..

Tak..teď si vás jdu trošku podočítat, ať vím, co je nového..
12. říj 2007 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Jé, Madlenko, tak gratuluju ke snaženíčku a taky doufám, že vám to krásně vyjde :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi: hmm..taky by mě to asi naštvalo, ale nezoufej!!

Kytinko: jéé, ty se máš, že tvůj M ti chystá takové překvapení k výročí :dizzy_face: to můj ne, na to on není :frowning2: máme výročí zrovinka teď v neděli (jako Miluška) a měli jsme mít v sobotu tu taťkovu oslavu v hotelu, kde byla svat.hostina, ale to padlo kvůli taťkové nemoci :frowning2: Tak v neděli jsme si naplánovali buď někde oběd nebo večeři a objednali jsme si z netu jakousi společenskou hru, abychom trávili večery hezky spolu u hry a ne furt u tv :grinning: :grinning: taky plánuju dát MM Marlenkový dort a čokoládou tam nakreslím srdíčko :dizzy_face: MM je ale jakýsi nemocný, pořád ho bolí hlavka, tak nevím,jak nám to dopadne..no, kdyžtak budeme slavit příští víkend..to se svět nezboří :sunglasses:

Oli: hezký víkend na Ještědu :dizzy_face:
12. říj 2007 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,
přeju vám krásný páteční i když trochu smutný pátek a nádherný víkendek :slight_smile: .

Gabou, já jsem to tak trošku nadhazovala, že by mohl něco vymyslet a on ví, že mi na tom moc záleží, tak se snaží. Jak mě požádal o ruku tak doma a viděl jak jsem byla skleslá když nám nejlepší kamarád MM říkala, že přítelkyni požádá o ruku v Telči na náměstí a že tam budou na prodloužený víkend atd... tak si to teď asi žehlí a to mu jenom chválím a už se mocka těším, ale nemůžu abych to nezakřikla :wink: :slight_smile: . Jinak už jsme se bavily, že můj MM je taky štír a takové věci nějak neřeší, říká, že nejdůležitější je že mě hrozně miluje :grinning:
Jinak Gábi nemoci si hold nevybiráme, hlavně, že už taťkovi lépe. Dají mu nějaké prášky a musí se šetřit, snad to bude dobré, držím palečky.

Zdeničko já se chci taky podívat na to jak vám to spolu sluší.

Zuzko tak to je mi líto, že TM usnul zrovinka když by to mohlo vyjít, já z toho mám taky menší obavy, že jak budu chtít já a budu připravena tak MM bude někde pryč nebo bude unavený a potom naopak, ale nechám to na náhodě a přírodě jak si s tím poradí, ale taky bych chtěla co nejdříve u nás v práci už začíná děsná zima - brrr. Snad vám to Zuzko, ale přeci jenom vyjde a ani nebudete vědět jak.

Madlenko tak snad se to konečně povede a taky nebudete muset na to umělé oplodnění, snad už se příroda umoudří a nadělí vám nějakého toho prďolku přeju hodně štěstíčka :slight_smile:
12. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky,
tak vás zdravím :wink: a přeji krásný víkend

my máme naplánovaný na neděli(naše výročí) společný oběd :grinning: :grinning: :grinning: abychom to oslavili,zítra si uděláme pár chlebíčků a posedíme se sousedama :grinning: :grinning: :grinning:

jo a ke včerejšímu snažení :angry: MM dorazil domu dlouho a ještě než vůbec vlezl do postele tak skoro spal :angry:měl toho z práce nějak dost, no prostě v důležitý den nebylo nic :frowning2: :cry: :frowning2: zuzko jsme na tom úplně stejně,já doufám,že si nějaký spermijky z úterka nebo středy počkaly na vajíčko a nebo že si vajíčko počká na ty dnešní spermijky(snad něco bude) :frowning2:

jinak jsem se pustila do praní a úklidu,než odjedeme na víkend
12. říj 2007 v 17:35  • Odpověz
tak zdravim,fotecky jsme poslala.Mala spinka,tak mam chvilku a z´tchyne vari...2 noci byla mala hodna,ale vcera ji zlobili prdiky,tak moc brecela,a rano jsme si ji vzali do postylky.Vcera nam prisel rodny list,tak pristi tyden musime obehat urady.My mame taky vyroci zitra-tak jsem MM koupila vino a pistacie a orisky...tak si vecer da.Nevim co vymysli on,kdyz kyti tu mam uz za barborku.
Gabou...preju at je to s tatinkem lepsi...a hlavne at s eto nezhorsuje.
13. říj 2007 v 10:44  • Odpověz
ahojky holky,

Zdeničo Barunka je úžasná, nádherné fotečky a TM to s malou moc sluší :slight_smile: . Jaké všechny úřady musíš zařídit? Nad tím jsem nikdy nepřemýšlela.

Já jsem si dnes vygruntovala celý byteček a navařila obídek i na zítřek. Teď se jdu natáhnout k televizce a asi dám taky vínečko, nechala jsem si ho chladit v lednici tak se do něj s radostí dám, dostali jsme nějaké z Moravy přímo s nějakého sklípku tak to bude mňamka :wink: :slight_smile:

Hezký víkendek holky, plný sluníčka a pohodičky :slight_smile:
13. říj 2007 v 17:23  • Odpověz
Krásné nedělní ránko, říjenky!! Úplně jsem zapomněla, kolik z nás mělo svatbičku zrovinka jako my, 14. :wink: Tak vám i nám přeju krásné výročí plné lásky a mnoho společných let plných pohody a miminek!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včerejšek byl hektický..taťku jsme přivezli ráno z nemocky, byl rád, že je doma..ale všichni jsme se tam seběhli, abychom mu popřáli konečně ofic k té šedesátce a poseděli na oběd..jenom úzká rodina, ale i tak dost - je nás (dohromady i s dětma) 12, a to ještě nepočítám Kuličku v bříšku a pejska :grinning: Takže na taťku toho bylo asi chudáka trošku moc, ale zvládl to statečně a s úsměvem :dizzy_face: dostal od nás nový holicí strojek, tak jenom koulel očima, co všechno tato moderní věcička umí :grinning:
Večer jsem ho odvezla do nemocky a bylo i vidět, že si rád zase odpočine :pensive: V pondělí by snad už měl být natrvalo doma..uvidíme..

Brácha nám prej už dokončil nové skříně do ložničky, tak ještě včera večer jsme s MM vyklízeli ty staré a máme to tady jak někde v bazaru - nakupené všude kolem :grinning: dneska ráno se staré odvezou a přivezou se nové - to je ale výročí, co, holky?? :grinning: ale nevadí, jsem ráda, že to bude hotové :wink:

Včera večer ještě mně MM mile překvapil kytičkou :dizzy_face: jedna růžička - moc mě to potěšilo :dizzy_face: taky mi ještě daroval super digitální kuchyňskou váhu - prej na naše společné vaření, tak jsem zvědavá, jak se k tomu postaví :grinning: je mi jasné, že to zase zbyde jenom na mě, ale nevadí :wink: Já jsem mu marlenkový dortík nedala, protože máme plno zákusků a dort od našich..koupila jsem ale aspoň srdíčkovou bonbošku milku, tak jsme si včera smlsli :dizzy_face: taky jsem MM dala knížku "Partner v těhu a při porodu", tak jenom kukal a děsil se, že ho tím budu trápit :grinning: ale je tenká, tak to snad nějak zvládne přelouskat :sweat_smile: No a dnešní obídek kvůli skříním asi padá, tak uvidíme..snad někde někdy nějaká véča vyjde :wink:
14. říj 2007 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
Kyti: no jo..štíři jedni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale dovedou překvapit :dizzy_face:

Zdeničko: malá je opravdu nádherňoučká a moc vám to s ní sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeju poklidné noci bez prdíků :wink:

Madlenko: to je mi líto, že vám to nevyšlo zrovinka v TEN den, ale nezoufej, vajíčka nebo spermijky na sebe určitě počkali :dizzy_face: :wink:
14. říj 2007 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,dnesni noc byla dobra od pulnoci spinkala do 6ti do rana.
Dekujeme za pochvalu,zase naky poslu.
Urady,musime na pojistovnu pro karticku pojistence as papiry na porodny,pridavky apd.Na zpravu soc.zabezpeceni,aby mi posilali materskou.
My mame taky dnes vyroci,vcera jsme MM koupila vinko a slany mandle a pistacie,tak jsme si dali,ja teda jen pistacie.A dne sMM chodi a rika pred rokem tohle a tohle....
14. říj 2007 v 11:00  • Odpověz
Ahojky všem říjenkám a zvlášť zdravím tebe-Zdeni a Barborku,
mě nešel několik dní vůbec koník.To bylo na odstřel.Jdu hned na fotečky a potom budu dočítat,ale to asi až večer.Teď jdeme řezat dřevo,tak musím taky přiložit ruce k dílu.Alespoň to bude dřív hotovo.Tak zatím ahojte :wink: :unamused: :angry:
14. říj 2007 v 11:07  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Tak na Jestedu byla mlha, vichrice a zima :grinning:, ale stejne jsme si to uzili :slight_smile:

Gabi: snad bude tatinek v poradku, drzim palecky, aby to bylo uz jen lepsi :wink:.

Madlenko: neboj, spermici si na vajicko pockali :wink:

Preji krasne, slunecne pondeli :slight_smile:
15. říj 2007 v 10:42  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Tak my jsme oslavili to naše výročí prací :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: máme nové skříně - třikrát hurá!!! A taky jsme to v té naší pidiložničce trošku překopali (teda spíš MM s jeho taťkou, já jenom kontrolovala), aby se nám tam vešla postýlka pro kuličku :dizzy_face: ještě to není tip top, protože se to ještě musí douklízet a novým skříním ještě chybí zasunovací dveře, ale už to vypadá o 100% líp než předtím :wink: :slight_smile:

Taťku dneska domů ještě nevezeme, prej nějak špatně reaguje na léčbu :pensive: ale prej snad zítra :wink:

No nic, holky..jdu zase makat, aby to tu už bylo konečně takové, jaké si představuju :wink: Tak zatím pa*
15. říj 2007 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem v postylce marod :frowning2: . Tak doufam, ze to brzo prejde...

Madlenko, verim ze si mrsky na vajicko pockaly a jestli ano tak urcite holcici :wink: .
15. říj 2007 v 10:59  • Odpověz
Ahojík holky, přeju vám krásné sluníčkové pondělí, plné dobré náladičky a elánu a ať práce dobře utíká :slight_smile: .

Už se mocka těším domů, ale mám ještě pedikuru tak uvidím jak rychle to zmáknu :wink: :slight_smile: . V práci mi to docela utíká, ale je to asi tím, že je dnes pondělí, od zítřka už ten elán zase bude polevovat :grinning:

Mě se dnes vůbec nechtělo vstávat, venku už je děsná tma a ten mrazík po ránu no katastrofa, už aby bylo zase jaro, nebo spíš Vánoce a hned potom jaro :slight_smile: .

Gabi, držím palečky. Miluško ty se pořádně vykuryruj ať jste s mimiskem oba zdravoučci a v pořádku, už víte co to bude? V kolikátém vůbec jsi měsíci :slight_smile: .

Olii, tak to věřím, že i přes to počasí bylo hezky, my byli 14 dní zpátky v Jeseníkách na Pradědu a taky bylo suprově, nám svítilo sice sluníčko, ale i tak bylo chladno a pořád jsem se nalívali čajíček s rumíčkem :grinning:

Holky tady je to nějaká slabota bez Zdeničky a Zuzky co??? Já se Zdeničce vůbec nedivím, taky bych pořád byla u té své princezny :slight_smile: .

Tak zatím ahojík, možná se dnes ještě ukážu - přes práci :sweat_smile:
15. říj 2007 v 11:39  • Odpověz
jo jo porad je na co se divat a nez nakojime prebalime ,tak utece spustu casu,ted prochazky do toho a jeste zvladat domactnost,jeste neci podelat venku...a to mi jeste MM hodne pomaha.Kazddy den koupe,ja jen asistuju:slight_smile:)kdyz ma skytavku,tak ji vezme a nosi ji dokud ji to neprejde.
Nak jsem nepostrehla kde je Zuzi?
15. říj 2007 ve 21:50  • Odpověz
Zdenicko, prece nemusis doma pracovat. Mela by ses setrit, alespon v sestinedeli...
Ja jdu dneska k doktoru, jsem zvedava co mi rekne...

Kde jste zase vsichni...
16. říj 2007 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.