• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky, tady to nejak skomira posledn idobou...aspon ze zdenicka ac ma nejmin casu sem pravidelne hlasi, jak se vede :slight_smile: tak se opatrujte holky nase :slight_smile:

jinak u nas neni nic noveho, sama prace a mam pocit, ze uz mi z toho preskoci, jsme s manzou radi, ze se sejdeme vecer v posteli :wink: nicmene aspon uz finisuju s jednou publikaci, takze se zase kousek pohnu k zakonceni studia :slight_smile:
16. říj 2007 v 11:10  • Odpověz
a co milusko, jak je tehulko nase?
16. říj 2007 v 11:11  • Odpověz
Ja jsem zpatky od doktora, do patku doma v postylce. Jeste to musim odpoledne zavolat sefove. Uz se nudim, ale musim uznat ze i cesta k doktoru mne zmohla :confounded: .
16. říj 2007 ve 13:44  • Odpověz
ahojky holky, já jsem tady taky, ale moc nestíhám, jsem v práci a to sem moc nechodím jenom si přečtu příspěvky, ale málokdy stihnu něco písnout :slight_smile: :wink:
Já už se holkdy nemůžu dočkat domky. Dnes mám s kamarádkou aerobic a už se mocka těším až se pořádně zničím. V těhotenství se asi na aerobic chodit nesmí co? Tam docela člověk hodně skáče a posiluje na břicho, to by se asi malému moc nelíbilo co????

Miluško a ty máš jakou práci jestli se můžu zeptat? Důležité je pořádně se uzdravit a vyležet a ještě teď když čekáš malé, to chce pořádnou pohodičku a klideček, takže to v práci musí pochopit. Nám odešly 2roky zpátky dvě holky v jednom měsíci na rizikovku, to byl taky pořádný kolotoč, konec roku a ještě o dvě holčiny míň a taky jsme to zmákly :slight_smile: :wink:

Zdeničko, taky jsem se divila kde se nám zatoulala Zuzka, že se tady u nás ani neohřeje. Doufejme, že je v pořádku a že se brzy ukáže :slight_smile: a že bude mít samé dobré novinky :slight_smile: .
Zdeničko a trošku se rozvykládej jaký je to pocit, když poprvé vidíš mimiska co jsi nosila v bíšku a když si ho k sobě přitiskneš a máš ho u sebe apod... jací byli lékaři a sestřičky apod....

já se loučím, zase fičím makat, už mě to tu dnes neba, ale musím ještě něco dodělat ať už mám od toho klidek tak zatím ahojík :slight_smile:
16. říj 2007 ve 14:17  • Odpověz
Kyti, ja pracuju v kancelari, asistentka v marketingu. Moji praci za mne nikdo neudela, ale do pondelka to pocka. To rikala i sefova....
16. říj 2007 v 17:18  • Odpověz
Tak ještě že to Miluško počká, u nás se některé věci musí dělat hned, ale to jsou zase věci co musí umět každá asistentka a pokud holka není úplné tele tak to jde levou zadní :slight_smile: , ale přeci jenom jsme si práci dvou holek musely rozdělit. Nejhorší je, že už nám to zůstalo, ale nevadí mi to aspoň jsem plně vytížená a nestíhám se nudit, jenom když nám nejedou programy :slight_smile: . Tak se drž ať jste zdravoučcí.
16. říj 2007 ve 20:35  • Odpověz
autor
Cau holky, tak jsem konecne tady. O vikendu jsem na vas myslela, kdo mel zrovna vyroci a jak jste slavili. No tak koukam ze vetsinou praci, ale i to je fajn. Byl nadherny vikend, slunicko, barevne listi, byl to vikend jak siti na svatbu, myslim ze rijen je opravdu nadherny svatebni mesic.
No jinak ja jsem byla na vikend na vyprave s detickama, od patku do nedele, v praci mam celkem dost co delat, tedy neni to nic desneho, ale zkratka sedet na KOnikovi mi moc nevychazelo a doma jsem rada ze mam od PC klid, snazime se byt nejak s MM spolu, nebo jedem se psem na kole a tak. A kdyz ma MM nejakou praci,m tak ja mam co delat s uklizenim, zacala jsem ted sit zaclony, to je vam sranda, nikdy jsem to nedela. Zacla jsem zase na akvos, takze se domu tri dny v tydnu dostanu az po pul 8 (pondeli akvos, streda skautici, ctvrtek brisni tance) takze zkratka kdyz nezvladnu konika v praci tak uz se na nej nedostanu. Clovek se tu vzdycky zasekne, nez docte co se psalo no je to na dlouho.
Navic ted s holkama ze zaciname po potrate planujeme sraz na prosti vikend tak je kolem toho spousta domlouvani, kdo kudy jede, koho vyzvedne a tak, takze uznavam ze vas kapanek zanedbavam a choduim hodne tam. Ale dneska jsem sla prvne za vami :slight_smile:
Zdenicka koukam stale v jednom kole, no ale asi nas to neprekvapuje coz?

madli ja mela ovu v patek, takze snad vydrzelo od ctvrtka rano. Kdyby jo bylo by to prima, i kdyz mame oba úpocit ze nam to vyjde az tak po novem roce ale nejak nam to ani nevadi. Silela jsem prvni MS a to me definitivne vylecilo, ted jsme v klidu a proste uvidime jak bude. Vzdyt jsme teprve na zacatku.
17. říj 2007 v 08:53  • Odpověz
Zuzi, to je super, ze jsi tak vytizena, alespon prijdes na jine myslenky.

Kyti, ja v praci nedelam primo jen asistentku a v tom kdyztak zaskoci recepcni. Jde spis o samostatne veci co delam a o tech kolegove nemaji moc sajna. No stejnak budu v prosinci koncit, tak do te doby to snad nekomu predam. Predtim do delala mark. manazerka, ta je na materske a misto ni jeste nikdo nenastoupil.
17. říj 2007 v 11:19  • Odpověz
Ahojda...jo dludli porad v jednom kole.Dnes jsme litali po uradech,Barunku jsme nechali doma,je jeste malinka,aby neco nechytla.Hladala babicka.Zaridili jsme karticku pojistovny a zazadali o porodny,zbytek dokladu priste,chybelo nam potzvrzeni z prace.Je to hruza takovy papirovani.Ted tu mam malou vedle sebe ,al ebreci,tak ji nechame chvilku vykricet,aby v noci krasne spala.
Jinak je to super pocit,kdyz ten uzlicek mate u sebe a ona na vas kouka tema krasnyma velkyma ocickama,ted uz pomalinku zacina vic vnimat a vic na nas kouka.I koupani se ji vic libi,tolik u toho nebrecii.S kocarkem je to uplne super pocit jezdit.Mlika mam hodne,tak hama pekne,ale v noci u toho usinam,to je nejlepsi kojit v leze,to si u toho tak pospavam a mala hama,ale nechci ji na to moc ucit,aby si nezvykla u me v posteli.Nocni vstavani je horsi,ale da se to.pres den je to ok.MM chodi na Aj,tak s eucim s nim a pri kojeni si opakuji slovicka:slight_smile:)Porad peru plinky,ma fakt velkou spotrebu a po jidme si vzdy ublinkne,tak porad prepiram vecicky...tak jsme to tak fofrem napsala co me napadlo.Je to nase velky zlaticko,i kdyz nekdy taky zlobi a je to Barbucha:slight_smile:))
17. říj 2007 ve 22:04  • Odpověz
poslala jsem vam foto,pokusd jsme na nekoho zapomnel atak se ozvete:slight_smile:)pa a dobrou,my jdem kojit.
17. říj 2007 ve 22:41  • Odpověz
Zdenicko, diky moc za fotky, mala je moc krasna a tobe to s kocarkem moc slusi.

Holky, kde jste vsecny, treba takova Gabca se tu neukazala ani nepamatuju. Doufam ze jste vsecny v poradku.
18. říj 2007 v 09:18  • Odpověz
Dobré ránko, říjenky!!

Zdeničko: děkuju za fotečky :wink: posílej klidně dál :slight_smile: ráda se vaší malou princezničkou kochám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hezky nám popisuj dny s vaší kráskou a taky tvoje pocity..to je nádhera :dizzy_face: Jo a prosím tě..popisovala jsi nám tady vůbec příjezd do porodnice a zážitky z porodu?? Myslím, že ještě ani ne, co? Tak prosím, prosím!! Až budeš mít někdy čásek mezi kojením, tak písni :wink:

Miluško: to je mi líto, že jsi nemocná..já jsem taky pořád nachlazená, už asi třetí týden..to je pořád něco..už mi přijde, že jsem v pohodě a MM zase prská, pak naopak, prostě začarovaný kruh..Včera jsem nám koupila vitamínky Cetebe imunity plus, tak snad zaberou a my se toho už zbavíme :wink:

Zuzi: no teda..s dětičkama jsi se měla asi dobře..to je super! Jinak jsi super aktivní - šít záclony, jo? :confused: tak to teda čubrním!! Ať ti to hezky vyjde!! A kroužků máš teda dost, takže jsi super vytížená..to je dobré..já jsem neměla před těhu skoro nic, jenom občas aerobik a teď mně to trošku mrzí (MM mi pořád říkal, ať si něco najdu, ale já pořád nevěděla co)..no a teď vím, že by mě bavilo chodit někam na keramiku (když jsem byla na intru na VOŠce, tak jsme to tam měli a bylo to parádní :wink: ), taky nějaké malování na trička třebas nebo tak něco..tyto kurzy se zapisují nějak o prázdninách, aby se v září začalo, tak to jsem asi už prošvihla, tak snad příští rok - ikdyž to asi už nebudu mít tolik času, když budu mít Kuličku a plno práce s ní:grinning: :grinning:

Včera jsme přivezli taťku-dědu domů, tak byl rád :wink: Já jsem pak doma ještě uklízela, ale jaksi jsem to přehnala (ohýbání při umývání asi), tak mě pak večer bolelo dost bříško :frowning2: tak jsem radši jenom ležela a dneska mám naordinovaný od MM klid na lůžku :grinning: ale sedět tu u koníka snad můžu, ne? To bych nevydržela :grinning:
18. říj 2007 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Miluško: já jsem písala od rána dlouhatánský příspěvek :grinning: :grinning: Jinak pořád doma makám - máme ty nové skříně, tak pořád něco přerovnávám a tak, aby to bylo tip top :wink:
18. říj 2007 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zdeni krasne fotecky, diiik. Strasne Ti to s malou slusi a mala je proste uzasna :slight_smile: a ty vse kolem ni zvladas naprosto bravurne :wink:

Milu: preji brzke uzdraveni... :wink:

Dnes mam zase aquaaerobic, tak uz se tesim, potrebuji prijit na jine myslenky :slight_smile: zase na me padla tize nasi financni situace :slight_smile:
18. říj 2007 v 11:01  • Odpověz
Gabi, tak taky odpocivej, at se brzo vyzdravite :slight_smile:
18. říj 2007 ve 12:03  • Odpověz
ahojky holky,

Zdeničko já jsem si zase pročistila mailovou schránku, tak můžeš poslat na podruhé mi to zase určo dorazí :grinning:
18. říj 2007 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

dnes jsem tu prvni? :slight_smile:

Takze preji krasne patecni rano, ikdyz tady trosku ubreceny :slight_smile:
19. říj 2007 v 08:39  • Odpověz
autor
Ahoj holculky :slight_smile:
tak jsem vcera mela prima den. V praci za nami byly dve kolegyne s miminkama a pak jsme sli na navstevu za bratrankem, jeho synek mel prvni svatek tak to bylo moc fajn :slight_smile:

No ale pak me naprdla tchyne :angry: je to desna zenska, jak dokaze byt na martina zla to by clovek neveril!
19. říj 2007 v 08:40  • Odpověz
Zuzi, ze te ta tchyne porad prekvapuje, vyprdni se na ni :grinning: .
19. říj 2007 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko!!

Zuzi: ta tvoje tchýně opět nezklamala, co? :rolling_eyes: to je ale děs..a to jsi měla takový prima den :dizzy_face:

Milu: jak postupuje nemoc?? Já už mám jenom trochu rýmu..snad to bude jen lepší a lepší..i u tebe :wink:

Oli: tíže naší finanční situace na mě padá teď každý den :unamused: máme to teď dost na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když ti přijde MM, že je teď výhodná koupě foťáčku a do vánoc bychom si ho stejně chtěli koupit a že ať máme čím Kuličku Venduličku fotit, tak to prostě nešlo odolat mu to nepovolit :sweat_smile: takže jíst budeme asi omítku, ale nevadí, budeme se přitom fotit a bude nám krásně :grinning: :grinning:
19. říj 2007 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
No prekvapuje me. Desi dobu byl klid, pac jsme se proste nebavili. Tedy ne ze bychom na sebe nemluvily, ale zkratka nebyla prilezitost, vubec jsme se nepotkávaly. No vcera se to tak sebehlo, ze MM ji slibil ze ji odpoledne hodi na hrbitov, jenze na to zapomel a nechal doma mobil. Z prace jsme oba jeli hned na tu navstevu. No byli jsme tam od 5 hodin, asi do 11 vecer. A v 10 mi vola tchyne, zvedl to martin, a pry kde jsme, ze na MM ceka od 5 hodin az do ted (uprimne tak to je blba. no ne? Preci kdyz na nekoho cekam, ten nejde tak bych treba max za hodku ho shanela pres rodinu nebo tak ne?) no vycitky, vycitky, MM byl tedy pripity, tak si to vecer tak nebral.
No kdyz jsme prijeli tak za ni hned sel se ji omluvit, ze zapomel, ze ji tam odveze dneska rano nebo po praci. Tak se domluvili po praci. A dneska rano za ni MM jeste zasel (jde ji vzdycky pozdravit) no domluvili se na 3 hodinu (upozornuju ze Martin dela normalne do pul 5) a ona prohlasila, ze si delala za drahy penize ridicak, a ted ze se musi doprosovat. Prede mnou to pochopitelne nerekla, vi ze bych ji to hned vratila, ale rikal mi to MM pak v aute. Tedy ptala jsme se co se stalo, kdyz jsme ho videla jak je uplne hotovej.
Tak za prve nechtela auto, ale chtela aby ji tam martin dovez, takze nechapu proc se ohani ridicakem, a za druhe se stane kazdymu ze na neco zapomene. Zvlast Martin ej na to expert. Tchyne se kolikrat nechala slyset ze Martina zna nejlip jen ona, tak copak to o martinovi nevi? Mama ma preci rict, neco jako mrzelo me to, ale tak tam zajedem zitra. Do prka na zenska sedi cely dny na prdeli, ma jednak i druhyho syna, al enebo jezdi mestska. Martin chodui z prace buh vi kdy,. pro sebe nemame cas skoro vubec a jeste aby ji delal sluhu!!!!
Kdyz by prisla a normalne slusne rekla ze potrebuje pomoct nebo tak, tak to udelame oba radi. Ale ona normalne mluvit vubec neumi. Obvykle zacina konverzaci necim jako: No kde jste? nebo To me ani nepozdravis? Co je novyho, ty mi nikdy nic nereknes.... ( nedeji se kazdy den zkratka nove a zajimave veci) Proste ona mi leze krkem!!! Desne me toci, ze po nas neco chce, ale sama neni schopna se podle toho chovat. Po nas chce aby sme ji vsechno hlasili, kdy kam jdem a kde budem atd, aby sme chodili k ni na jidlo, na kafe a ja nevim co, ale k nam ona neprijde nikdy. Jen nam vynada ze jdeme pozde, ze ji je smutno, no co vam budu povidat, stejne je to porad vsechno kolem dokola.

Moc doufam ze se to vsechno s bydlenim nejak vyresi a ze se treba na jare budem stehovat!
19. říj 2007 v 09:17  • Odpověz
je to ježibaba- to snad není možné :astonished:
19. říj 2007 v 09:18  • Odpověz
Jáj, Zuzi..tak to je mazec :rolling_eyes: Já mám s tchánama taky trošku problémy, ale oproti tvojí tchýni jsou asi zlatí :sweat_smile: Fakt vás lituju :frowning2: jenom doufám, že s tím bydlením to vyřešíte rychle a stručně :wink: :wink:
19. říj 2007 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
je sem se rozohnila :sweat_smile:
19. říj 2007 v 09:23  • Odpověz
Zuzi: to je proste ukazkova tchyne :slight_smile: ja bych ji uz asi "zabila" :grinning: Doufej, ze se jednou odstehujete a budete mit klidek...
19. říj 2007 v 11:31  • Odpověz
ahojte říjenky,
všechny vás zdravím.Měla jsem týden noční a odpoledne to tu už okupoval MM,dnes jsem rychle dočetla co se u vás děje.Teda Dudli to musí být muka s tchýní. :angry: To já mám super tchýni-nenavštěvujeme se a když náhodou jdeme k nim,tak to je velmi krátká návštěva. :rolling_eyes: Příjde tchán,začne vyrypávat a MM se zvedne a jdeme domů. :unamused: Vánoce,velikonoce apod.,to se taky neukážou,klukům nic nedávají a vlastně proč by měli,že???!!!Nejsou to jejich vnuci. :angry: Za to babička s dědou od MM jsou na kluky hodní. :sweat_smile: Ježiš,já musím jít navařit,nechce se mi. :angry: Raději bych tu seděla.
Zítra jdu s holkama z PC kurzu na večeři.Tak už se moc těším,že konečně vytáhnu paty z domu a bude to jinam než do práce nebo obchodu. :grinning: :grinning: :grinning:
Holky ten můj starší syn mě docela překvapil.Je sportovec,chodí do hasičů,ale tím to nekončí.Přišla jsem do pokoje o on tam stál podivně zkroucený na hlavě.Takže dnes jde poprvé do Break Dance.Jsem zvědavá jak mu to půjde a hlavně jak dlouho to vydrží. :sweat_smile: :sweat_smile: Snad si neublíží. :grinning: :grinning:
19. říj 2007 ve 12:55  • Odpověz
autor
no dneska mi lezi pekne v zaludku, po dlouhe dobe zase neco, tak me to pekne vytocilo. Jsou to vlastne jen uplny pitomosti, ale me by asi uz prislo blbe i kdyby rekla Ahoj, mam vazne alergii.
19. říj 2007 ve 13:09  • Odpověz
ahojda,porod jsme jeste nepopisovala,el nebojte taky k tomu dojde.
dludlo koukam,ze porad stejne starosti,ach jo:slight_smile:)
My byly chvili s kocarkem venku,ale zaclo prset,tak jsme prchali domu,ted spinka na verande,tak ji musim hlidat az zacne vrejskat:slight_smile:)
19. říj 2007 ve 13:46  • Odpověz
autor
jejej Zdeni ahoj :slight_smile:

tak se dari dobre? To je prima :slight_smile:
19. říj 2007 ve 14:05  • Odpověz
ahojda ,jo dari se fajn,clovek si zase musi zvykat na novy rytmus zivota:slight_smile:)proste ted se toci vse kolem maly a asi dlouho bude.ted mam chvilku spinka venku tak koukam na net na anky chuvicky,pribuzny nam chteji neco koupit a po sestinedeli prijet.
Jo jeste musim hodne hlidat co jim,trebA cerstvy pecivo se nesni a naky jidla ktera nafukujou a apak ma maly prdiky a breci.
19. říj 2007 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.