• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
jo uz to mas vyzkoumany? Co pusobi na Barborku spatne? To jsi dobra :slight_smile:

Hele ja jsem vcera na navsteve zjistila objevnou vec, nevedela jsme ze to existuje, odsavacka na vysavac :slight_smile: na nosik pro mima, bratranek ji ma a nemohli si to vynachvalit, nemusi se strkat nikam do nosanku buh vi kam, a je to uplne hned odsate. Ja bych z toho mela snad i strach ,ale bratranek si to desne chvali (tedy jeho zena, ale to je jedno :slight_smile:)
19. říj 2007 ve 14:32  • Odpověz
autor
Prestalo prset, takze sedam na kolo a vyrazim domu. Tak se zatim loucim. Papa
19. říj 2007 ve 14:38  • Odpověz
Ahojda...
vim ze neco takoveho existuje ,ale zatim to nemame.
Treba ji vadi cerstve pecivo,kvetak a mozna i hroz.vino,ja radsi nic moc nezkousim,tohle bylo ze zacatku...
19. říj 2007 ve 14:52  • Odpověz
Ahojky!!

Zdeničko: já vím o tom pečivu, taky zelí, cibule a takové nadýmavé a taky pozor na čokoládu - mohla by se malá osypat nebo něco..ale to asi víš :wink: Jenom já nevím, jak to bez čokolády zvládnu :sweat_smile: já se po ní můžu přímo utlouct :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady prý na chvilinku i sněžilo (a to nebydlíme na horách, že) :rolling_eyes: aspoň tchýně mi to tvrdí - já jsem zrovna věšela v koupelně prádlo, tak nevím..ale to je teda děs..já chci sluníčko a teplíčko!!!! :astonished: :astonished: :astonished:

Před chvilkou tu byli naši..taťkova první procházka (ještě ne nějak daleko - bydlíme ve stejné ulici, jenom na druhém konci) :wink: a zvládl to skvěle :sunglasses: šli i se psem (bílý pidi kříženec čivavy, pudla a ještě nějakého bišonka nebo tak něco - je kouzelný :dizzy_face: ), ale je to ještě štěně, tak se mi tady na koberec 4x vyčural :sweat_smile: Taťka je na tom pohybově dobře..jenom ho zlobí pravá ruka (zatím musí i jíst levou a tak), ale spíš ta řeč nám dělá starosti..nebo paměť..ještě je dost popletený :frowning2: no, ale snad to bude brzy dobré..mamka je s ním doma - musí se ještě hlídat..
19. říj 2007 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi: jj, vím, že taková odsávačka existuje, ale zatím nevím o nikom, kdo by ji doma měl - potřebovala bych ji vidět v realu :wink: Já koupím asi klasiku..nevím..

Zdeni: jo, chůvičky jsou dobrá věc..švagrová má philipsky a nemůže si je vynachválit..používá je ještě dodnes, a to má malý už 3roky :wink: ale hodí se to, když ho dá třebas uspat na noc a sedíme až vzadu v zahradě a opékáme nebo jí přijedou ségry s malýma dětma a tak..prostě pořád jsou potřeba :wink: Má tady tyto:

http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDAView=875493484518554543&NNZ=a5x6117

ale před třema rokama stály víc..ale i tak, stojí to za to :wink:

My máme zatím jenom vysílačky kupované pro MM, jak jel s klukama na hory a MM mi tvrdí, že jdou použít i jako ty chůvičky, tak nevím..ještě jsme je tak nevyzkoušeli.
19. říj 2007 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz
gabi diky moc za odkaz,ty philips si chvali kazdy.JA se snazim co jsem prisla z porodnice nejist nic sladkeho,abych to brzo shodila...
napsala jsem do jake to bylo porod,tak mrknete.
19. říj 2007 v 18:18  • Odpověz
Dobré ránko..ikdyž u nás trošku zasnežené i deštivé zároveň :confounded: MM mám v práci, tak jsem na chvíli zde než začnu něco dělat..

Zdeni: kukala jsem na ten tvůj porod a volám jediné: JÁ CHCI TAKY TAKOVÝ RYCHLÝ!!! :grinning: :grinning: :grinning: Pozdravuj Barušku :dizzy_face:
20. říj 2007 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
Krásné pondělní ránko!!

No teda, říjenky jedny flákalky, kdepak jste?? :fearful:
22. říj 2007 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, :slight_smile:
tak ja se hlasim :slight_smile:, jsem ziva, zdrava a v praci :grinning:.
Vikend byl u nas opet pracovni :slight_smile:, obcas to prokladame 2. serii Prison Break a ceka me doma hora zehleni, ale na tu jsem ani nesahla :slight_smile: mozna dnes u telky, ale moc to nevidim :slight_smile:
Uz je pekna zima, manzilek se tesi na snih a ja bych tedy byla pro zimu, jaka byla loni :wink:
22. říj 2007 v 10:06  • Odpověz
Ahojky Olinko! Tak to jsem ráda, že se mi tu někdo hlásí :wink: My jsme měli taky trošku pracovní víkend..MM byl v sobotu ráno v práci a pak šel makat k mému bráchovi (bude dělat novou střechu, tak bourali staré komíny). A v neděli přijel brácha k nám a dokončil nám konečně ty skříně - takže teď už se nám i zavírají - juchúúú :grinning: vypadají fakt nádherně :dizzy_face:

My jsme práci prokládali hrou - koupili jsme si na výročí stolní hru "Poštovní kurýr" a celkem nás s MM chytla :wink: tak jsem ráda, že nekukáme jenom do PC nebo na telku :sunglasses:
22. říj 2007 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
jinak já sníh nechci ani vidět..letos opravdu nee :frowning2: to bych se pak bála vyjít na krok, abych někde neupadla..a co pak s Kuličkou Venduličkou - snad nebude mráz, abychom mohli chodit s kočárkem ven :confounded:
22. říj 2007 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
Nas sveho casu chytlo Carcassone a Scrable, jenze ten neni cas ani chut... takze vetsinou aspon u jidla sedime a koukame na nejaky serial (Lost, Prison Break ...) a pak zase alou do prace :wink:
To verim, ze se Ti nechce do snehu... a pak s kocarkem se v nem brouzdat to taky nebude nejlepsi... musis posilovat pro jistotu ruce :wink:, aby ses zavejema prorazila :wink:
22. říj 2007 v 11:59  • Odpověz
Ahojda ,zdravim rijenky,tady taky rijenky.Dnes ani ven nepujdeme,je tam pekny vitr,tak az se probudi tak ji soupnu na chvili jen na verandu.V noci byla hodna a spinkala.Vcera jsme byly s Mm na delsi prochazce a ja myslela,ze mi umrzmou usi a ruce,to jsme se MM stridali s jezdenim kocarku.je pekna klada.
gabou a kolik jsi uz pribrala atehu snazis porad dobre,ze jo,ted uz? uz mate vse nakoupeny?ty chuvicky asi koupime ty philips,dnes se bude volat tem pribuznym, jestli uz neco nemaji koupeneho...a kdyztak jim reknem tohle.
My zas hrajem,teda od ty doby co se mala narodila tak ne,la ehrajem hodne kostky a nebo clovece.
tak s emejte ,ja se zas eukazu.
22. říj 2007 ve 14:14  • Odpověz
autor
ahoj kocky, tady nA jihu taky snezilo pres vikend,

holk yhodte se m nekdo pls odkaz na Zdenky porod at to nemusim lovit :sweat_smile:

Zdeni ta odsavacka pry stala kolem 300 Kc, je koupena nekde pres net pres asi pres bazar a moc si ji chvali. Ta klasicka se musi strkat pomerne hloubeji do nosiku, musis ji tam mit dyl, tahas to ty pusou coz je taky dost narocny, mimco se osiva, vzteka, no proste nic moc. Tahle ma jen jednu sirsi trubicku, s takovou nadobkou, kde se zachyti obsah, a pokracuej to pripojkou na vysavac. Ta trubicka, se postupne prolozi k jedny dirce, pak ke druhy, nemusi se nikam strkat dovnitr. A jen se prilozi a je to hned. Luca rikala, ze odsala malyho klasickou, uz neslo nic, a pak to vzala jeste toudle a byla toho jest eplna nadobka. Tak se po tom zkus nekde podivat. Myslim ze se to vyplati, je to mnohem pohodlnejsi.

Holky cekam ve stredu MS, tak jsme zvedava. Tedy vlastne ani nejsem, vim ze tehu nejsem. A taky vim ze dlouho nebudu. Takovy vnitrni pocit. Asi i prestanu merit BT, i kdyz myslim ze ten minuly cyklus, kdy jsme zkoupila tehutesty v celych CB me celkem vylecil z nejakyho blazneni, tak preci jen, kdyz vim ze ma byt ovu tak sexujem i kdyz se nam az tak nechce, a to me stve. Jenze jsme zase zvedava na ty teploty, nejak me to bavi, rano vzdycky prijdu do prace, hned to na FF zapisu a citim se nejak lip :slight_smile:

No jinak dneska budu sama samotinka, MM jede do Prahy, tak jedu k mamce prestehovat si nejaky veci. Mam jeste plno obleceni a kramu doma, a naci ted rekonstuujou, tak se jim tam nevejdou jejich vlastni veci, tak to muism odvest.
22. říj 2007 ve 14:30  • Odpověz
dludli zrovna jsme si rikala,jak je to s tvym tehulkovanim.
muj porod je v diskuzi:Jake to bylo,ale hodit to sem neumim:slight_smile:))
Urcite s epo necem takovem podivame ,ty stary komunisticky veci nebudeme praktikovat:slight_smile:)
ja jeste chvili konikuju a ctu co je noveho...ale Barunka se uz pomalu probouzi.
22. říj 2007 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky :grinning:

už jsem tady :sunglasses: ,teda jen a chvilku páč letim k zubaři :frowning2: ,ale hned jak se vrátim,tak se vám budu věnovat a budu písat :wink:

zdeni díky za fotky-moc vám to tam sluší a malá je kráná :grinning: celá mamimka a tatínek :grinning:

jinak čekám jestli MS dorazí :angry: nebo nedorazí :grinning:

tak zatím papapa
22. říj 2007 ve 14:55  • Odpověz
autor
tak dalo mi to fusku ale nasla jsem to. Zda se ze pohudka, akorat mi prijde ze vsechny takove ty "klasicke veci" jako tlaceni na bricho, nastrih a jeste kyslik, ze byli zbytecne ne? No ale hlaven ze se to vsechno povedlo :slight_smile:
22. říj 2007 ve 14:56  • Odpověz
madlenko drzim palecky at ta mrcha nedorazi...ja uz se taky objednala k zubarce ,ale az po sestinedeli,ale radsi jsem s euz objednala,abych mela klid,kdyby anhodou pak mela plno,takze ke konci listopadu me to celka.
22. říj 2007 ve 14:57  • Odpověz
autor
ja jdu k zubarce ve ctvrtek :frowning2: vidim to na dva kazy :frowning2:
22. říj 2007 ve 14:58  • Odpověz
dludli nevim ,treba by to slo i betz toho,ale asi bych se dyl trapila,nevim ,pak uz jsme to neresila ,i kdyz nastrih jsem mit nemusela no,docela pak bolelo sedet apd.ale ted uzb je to ok,spis to jen tak svedi.a kyslik mi drzel Mm,ale kdyz jsem vzdy tlacila tak jsem stejne mela hlavu jinde,nez on ruce apd.tak to podle me cenu nemelo.Mala se vzbudila tak jsme prebalit a hamat.
22. říj 2007 v 15:02  • Odpověz
autor
jo jo tak pekne hamejte :slight_smile:
22. říj 2007 v 15:07  • Odpověz
Madlenko, ja jsem taky napnuta, jestli dorazi nebo ne :wink:

Zdeni, Zuzi, nemyslim si ze by ten porod dyl trval, nebo ze by ses vic trapila, ale doktori a PA si to proste ulehcujou. Bude jeste dlouho trvat, nez ti stary vymrou a neco se zmeni. Nektery veci se proste v Cechach delaji jak pred 20. lety, zabehly stereotyp :confounded: . .

My jdeme zitra na velky uzv, tak nam drzte palce, at mimi roztahne nozky a hlavne at je vsechno v poradku :slight_smile: .
22. říj 2007 v 15:57  • Odpověz
ahojky holky, zdravím vás :slight_smile:
U nás je taky počásko nic moc, snad to ještě chvíli vydrží a nebude sněžit, ale těžko říci, počasí je nepředvídatelné :wink:
Zuzko myslím, si že je to docela těžké říci zda-li je nástřih zbytečný nebo né, někdy se to hold může povést a někdy ne, četla jsem tady už i zkušenosti, kdy holky nechtěly nástřih a nakonec byly docela hodně potrhané a měli větší komplikace s hojením, hold záleží taky na štěstí :slight_smile: :wink: .
Já teď nějak nestíhám sem nakukovat, tď mám nějaké klienty za zadkem tak vás zase opouštím.
držím všem palušky
a někdy ahojík
22. říj 2007 v 16:00  • Odpověz
Kyti, s nastrihama mluvi za vsechno statistika z porodnice, kam jdu rodit ja "nastrih je nutny u necelych 20% porodu" V cechach ho delaji podle mne mnohem casteji, respektive znam 1 holku ktery ho neudelali.
22. říj 2007 v 16:04  • Odpověz
Ahojky říjenky!! Tak včera se to tu nakonec rozjelo..to je dobře..už jsem měla o vás strachy :wink:
23. říj 2007 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Miluško: takže dneska se už dozvíte, co čekáte :dizzy_face: jéé..pak poreferuj!! :wink:

Já bych nástřih samozřejmě taky moc nechtěla, ale když nebude zbytí, tak se tomu bránit nebudu :pensive: moje mamka ani nevím, jestli nástřih měla, ale byla vždycky tam strašně potrhaná, až hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám strach i z toho holení :sweat_smile: já se tam dole totiž neholím a když si holím jenom třísla do plavek, tak pak mám hrozné pupínky a bolí to jako čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2007 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Takže Madlenka i Zuzka čekají nebo spíš nečekají MS..tak to jsem zvědavá a držím moc pěstičky, aby nedorazily, mršky jedny :wink:
23. říj 2007 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni: ptala ses na mě..takže: přibrala jsem už 10,5kilo :sweat_smile: no, jsem zvědavá, jak to půjde dál..prej se teď přibírá nejvíc, tak fakt nevím, jak pak budu vypadat :sweat_smile: :rolling_eyes:
Jinak těhu snáším vcelku dobře..až na to občasné pálení žáhy, špatné vyprazdňování, poslední dobou hrozné větry :sweat_smile: spaní se mi poslední týden už zlepšilo :wink: popraskané mám prsa a nohy, bříško zatím statečně odolává :sweat_smile:
Nakoupeno nemáme zdaleka ještě všechno..chybí nám toho ještě opravdu hodně..ale teď jsme platili nové skříně a foťák, tak výbavička pro Kuličku Venduličku asi až z další výplatky..no nevím, jak to všechno postíhám..do půlky prosince bych to chtěla mít všechno hotové a nachystané, kdyby si to náhodou prďolka rozmyslela s příchodem na svět o trošku dřív :wink:

Ty chůvičky ti fakt schvaluju :wink: to je dobrý dárek..

Dneska mi MM psal, že budeme večer zase hrát, tak už se těším jako malá :wink:
23. říj 2007 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
koukám,koukám, že gab nám přibírá, ale to je dobře, aspoň mimuš se má dobře,
zdenička je v plné polní,
dludli - zubař??? br- no mě vypadla plomba, takže mě to taky čeká - už se těším, 3 roky mi nic nedělali a teď se na mě vyřádí :grinning:

jináč všichni pracovně vytížení, no jak jinak, pracovní týden - no holky, mě je už dobře, ale moc se mi do práce nechce :confounded: ale budu muset :sweat_smile:

těm co nečekají - držím pěstičky, já taky nečekám, ale jak to dopadne, to se uvidí - tak pa holky moje
23. říj 2007 v 11:04  • Odpověz
Gabi, moje mamka pry byla potrhana uvnitr, na to zadny nastrih nepomaha.

jinak hlasim na 95% holcicku. Dneska po praci jdeme s MM koupit neco ruzovyho :slight_smile:
23. říj 2007 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.