• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
je milu tak dalsi zenska :slight_smile:? To je prima. No ikdyz premyslim ze to same bych napsala na chlapecka :dizzy_face:
23. říj 2007 v 15:12  • Odpověz
Milu a ja si stejne myslim, ze budes mit kluka :grinning:
23. říj 2007 v 15:41  • Odpověz
autor
holky mame tu takovou zimu, kolygyne tehule tu porad vetra, ze je tu tezky vzduch no des :slight_smile: tak mam pres sebou kybl caje a zmrzle ruce a mam porad hlad, snedla jsem tu uz kde co a porad je mi to malo.
Dneska jdu s mamkou na akvos, tak se tesim, jinak by se mi v tom desti ani moc nechtelo jeste lezt do vody
23. říj 2007 v 15:47  • Odpověz
Oli nestras, nebo bude teplousek v ruzovych barvickach. No pokojik budeme malovat na zluto(jen do pulky), barvu uz mame a povleceni jsem vybrala zeleny. To je neutralni. Uz se ale dneska tesim na ruzovy nakupy :grinning:
23. říj 2007 v 16:22  • Odpověz
Miluško: tak to je paráda!! Další holčička do klubu :dizzy_face: :dizzy_face: Takže to bude Charlotta Elen?? A chápu tě..taky jsem chtěla hned kupovat něco růžového :dizzy_face: ale teď už jsem trošku zdrženlivější - jak vidím, že se u pár holek doktoři sekli :sweat_smile: nicméně příští pondělí jdu k dr. a taky na ultrazvuk, tak uvidíme, jestli Kuličce Venduličce mezi nožkama něco narostlo nebo ne :grinning: :grinning:

Jinak mám další objev od mojí mami..mám dva starší bráchy a ty prý kojila jenom tak 14 dní každého (jsou od sebe jen o 16měsíců) no a mně kojila skoro rok..hmm..pak se jí prej pokazily všechny zuby..až po mně jako..tak to jsem říkala, že bych měla být v pohodě, když tři děti už neplánuju :grinning: No, ale uvidíme..
23. říj 2007 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
Jinak jsem tu teď měla návštěvku - naši si vyšli na procházku a taky tchýně nakukla..dověděla jsem se, že tchýně jede v sobotu do Polska, tak jsem jí hned zaúkolovala nákupama na mimi..tak jsem zvědavá co doveze a jestli vůbec něco :sweat_smile:
23. říj 2007 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
znama byla v polsku pro kocarek

holky jdu na akvos tak se zatim mejte, zase zitra papa
23. říj 2007 v 16:34  • Odpověz
ahoj koťata :sunglasses:

už jsem zde,včera když jsem přišla od zubáka,tak jsem už nestihla napísat,páč přišla návštěva

tak první výročí svatby jsme oslavili v naší retauraci,kde jsme měli loni svatbu,výborným obědem a posezením s rodinou,venku bylo krásně teplíčko a tak jsme se i fotili :grinning:

taky jsme ten víkend byli v lese na procházce a sbírali jsme houbičky a MM fotil krásnou přírodu

pondělí,úterý a středa byli pracovní :angry: a docela dost :angry:

no a od čtvrtka jsem měla volno a v pátek jsme jeli na výlet na moravu :sunglasses: i když bylo hnusný počasí,tak jsme docela dobře bavili,slavili jsme 35tý narozeniny bratrance(to je ten co mi edl na svatbě)

a tento týden opět dlouhý pracovní :angry:

jinak MS stále nic :dizzy_face: dneska jsem 27 DC
23. říj 2007 v 17:23  • Odpověz
Madlenko, jak dlouhy mas cyklus? presne 28 dni?
23. říj 2007 v 17:24  • Odpověz
jak kdy,minule to bylo 35 dnů :frowning2: a proto stále nejásám a testy taky nedělám :wink:

milu tak vy budezte mít holčičku :dizzy_face: co už jste koupili a co na to marek?
23. říj 2007 v 17:30  • Odpověz
Madlenko, Mark byl se mnou dneska v obchode, podivej se do albicka co nasi male dneska koupil :wink: .
23. říj 2007 ve 21:09  • Odpověz
to je krásný,to bude maličký slušet :grinning:
23. říj 2007 ve 21:11  • Odpověz
milusko: Koukala jsem Ti do alba a ten spací pytel, co máš Cherokee, mám doma a je fakt super. My ho dostali k narození Matýska a spinkáme v něm, teda dneska ne, pač se suší po praní :grinning: Tak ať slouží tak dobře jako nám :dizzy_face:
23. říj 2007 ve 21:13  • Odpověz
miluš tý vaší holce to dneska seklo,co??? :grinning:
23. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz
Madlenko, cela maminka :grinning: .

Lucinko, mne se moc libil a taky mi prijde praktickej. Hlavne ta cena je super...
23. říj 2007 ve 21:55  • Odpověz
no možná,že má po tatím nosík,ale takhle se to nedá říct :grinning: :grinning: :grinning: jinak je CELÁ MAMINKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2007 ve 21:59  • Odpověz
milusko: Cenu nevím, my ho dostali, ale fakt je krásnej a malej když pije a je v tom oblečený a kouká na Tebe ten méďa, fakt super. A gratuluju k miminku a přeju hodně zdraví :slight_smile:
24. říj 2007 v 08:36  • Odpověz
autor
cau holky, hadejte co jsme dneska rano nasla :slight_smile: //
24. říj 2007 v 09:28  • Odpověz
velka gratulace, jste sikulky, dopadne to vsechno urcite dobre a budes prvotridni mamina, neboj, hlavne zadne nerviky :wink:
24. říj 2007 v 09:31  • Odpověz
autor
no nerviky se pokusim nechat stranou, hodlam se pekne radovat a uzivat si to, no jenze ten cervicek pochybnosti tam vzdycky bude. S tim nic nenadelam.

Je ze ja si ten test nevzala sebou, jestli tam sou porad? Mam ho schovanej doma ve skrini, porad premyslim jestli napsat MM mailem nebo sms, jako za to male nebo to nechat na vecer, ja nevim, jsem toho plna!!!!!

Boze to je nadhera!!! :dizzy_face:
24. říj 2007 v 09:34  • Odpověz
rada verim a moc ti to preju. Pokud to vydrzis, nech to navecer, ale zase takova zprava po ranu :grinning:

ten cervik tam asi uz zustane natrvalo, nebo mozna nez se ti narodi prvni zdrave miminko, verim, ze to urcite bude prave tenhle drobecek, co se u tebe uz uhnizdil :dizzy_face:
24. říj 2007 v 09:38  • Odpověz
holky kde steeee, zuzik ma takovou novinu a vy nikde :confused: :wink:
24. říj 2007 v 09:43  • Odpověz
autor
vsak ja si na ne pockam i s bizonkem :slight_smile:

je ja se picnu :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2007 v 09:45  • Odpověz
to je stejne fajn rano :dizzy_face:
24. říj 2007 v 09:47  • Odpověz
jsem stastna, jak kdybych byla sama tehule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2007 v 09:47  • Odpověz
autor
kajjjinko to je krasny dekuju :slight_smile:

hele a co tvoje publikace? Mas uz za sebou neco? Myslim statnice? u nas je tretandy uz maji, a ted cekaji na obhajoby. A me to vubec nemrzi ze necekam s nima. Toho jsem se trochu bala ze si to budu vycitat, ale mam klid a navic kdyz nam to ted vyjde tak budu nejstastnejsi clovek na svete :slight_smile:
24. říj 2007 v 10:22  • Odpověz
no jasne, ze budes nejstastnejsi a o to preci jde :slight_smile:
ja prave finisuju s jednim clankem, tak doufam, ze mi ho vezmou do forest ecology and management, ale snad mi ho po vanocich nevrati s tim, ze se mam poohlednout jinde, to by mi asi hrablo...no a mela bych zacit pracovat na druhem

doktorska zkouska se muze delat az v den obhajoby, takze to zatim nejak nehrotim...mam z ni strach :sweat_smile:
24. říj 2007 v 10:24  • Odpověz
spis se desim, kdyby vysel ten 3 lety grant, jak bych to pak zvladala s pripadnym mimcem, ale tak dalo by se...
24. říj 2007 v 10:25  • Odpověz
autor
aha u nas maji doktorsky zkousky uz od leta, a jinak obhajoby byli ted na podzim a kdo nesel tak az na jare.

To vsak ono by se to nejak zvladlo, ver ze bys mela hnedle jine starosti :slight_smile:
24. říj 2007 v 11:03  • Odpověz
no u nas se proste vypisujou terminy podle toho, jak je potreba, vzdycky se nejakych par doktorandu najde...no rikam si, ze nejlespi by bylo napsat v klidu disertaci a na zkousku a obhajobu mirit uz s peknym briskem, teda pokud by bylo vsechno v poradku...ale uvidime co nam zivot prinese :wink:
24. říj 2007 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.