• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
jo mohli by byt aspon hodnejsi :slight_smile:
24. říj 2007 v 11:12  • Odpověz
to vis, clovek mini a pan Buh meni...jedno hezke uslovi rika, ze "kdyz chcete rozesmat Pana Boha, planujte si zivot" :grinning:
24. říj 2007 v 11:14  • Odpověz
autor
jo jo to znam. Musime si holt na vsechno pockat :slight_smile:
ale ja jdu ted pohnout s kolegynema, at jdem na obed mam uz priserny hlaaaaaad :slight_smile:

Tak zatim
24. říj 2007 v 11:19  • Odpověz
opatruj se a at se dal radujes z drobecka :wink:
24. říj 2007 v 11:22  • Odpověz
autor
ty jo znama mi prinesla domaci kremrole, ja prasknu :slight_smile:
rikala jsem si zrovna vcera ze zacnu drzet dietu, ale ode dneska na ni s radosti prdim :slight_smile:
24. říj 2007 ve 13:22  • Odpověz
Zuziiii, no to je super zpravickaaaaa, huraaaa budeme slavit.
Tak ted jeste Madlenka. Uz jsme potrebovaly novy tehule...
24. říj 2007 ve 13:56  • Odpověz
autor
milu ahoj :slight_smile: no ja to tu mezi tim rozkecala vsude na netu az mam strach ze to neni pravda :unamused:
24. říj 2007 v 15:05  • Odpověz
Zuzanko! OBROVSKÁ GRATULACE K MIMINKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jééééééééééééééééééé!! Hned je dnešek příjemnější :dizzy_face:
24. říj 2007 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzko velka gratulace :slight_smile:, ze by dalsi holcicka na obzoru :wink:

Kamoska mi tez psala, ze budou mit holcicku... aby vubec byli zenisi pro ty vase princeznicky :grinning:
24. říj 2007 v 15:06  • Odpověz
autor
no olii to pak bude na tobe :slight_smile: :grinning: vidim to aspon na trojcatka

ja bych radeji chlapecka, ale je mi to ve skutecnosti uuuplne jedno, hlaven aby bylo a aby bylo zdrave

Holky me to od rana co jsme to zjistila prijde uz sto let, uz chci domu, kouknout se jesteli to tak je, uz chci zitra rano a dalsi // :grinning:

Jinak jsem evidentne naposto v klidu :sunglasses:
24. říj 2007 v 15:29  • Odpověz
Zuzi: a kdypak dneska končíš?? Neboj..dočkáš se..jéé, to je tak super zprávička :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2007 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz
tak ja to dnes balim, jdu s kamaradkou na vystavu Bodies, tak se docela tesim, jen se asi budu muset radsi najist pred tou vystavou, abych pak vubec mela chut :wink:

Tak Zuzi, drzim pesticky, aby // byly i zitra :wink:
24. říj 2007 v 15:50  • Odpověz
autor
no koncim za chvilku, ale bezim na skauty, probram pro deti nejak zvlast nemam :confounded: vecer pak musim dodelat vyuctovani tabora mela jsem to mit uz davno hotovy a vecer si pro to prijede hospodar od skautiku a mam z neho strach :astonished: :confused: hlavne to nemam dotazeny a bojim se ze tam budu mit jeste neco nevyrizeny a ze mu to nebudu moct zase odevzdat. A to me on uz asi sezere.

No MM se za celou dobu vubec neozval, tak nevim jestli mailik cetl, no ale uz se na nej domu tesim :slight_smile:
24. říj 2007 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:

zuzko velká gratulace k // :grinning: :grinning: :grinning: mocinky ti to přeju

já už jsem doma z práce a dneska jsem tady sama,tak budu mít čas na písání s váma,tak doufám,že se tady některá zastavíte na pokec :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2007 v 17:47  • Odpověz
Ahojky holky, Zuzko moooocka vám gratuluju a přeju silnější čárky a zdravé miminko :slight_smile: . Je to hezké mí tady další těhuličku :wink: . Hlavně se opatruj a žádné nervíky aby byl bizonek spokojený :slight_smile: .
Jdu se věnovat MM páč dorazil konečně domů :slight_smile:
24. říj 2007 ve 21:11  • Odpověz
autor
cauky jen na skok, mela jsem do ted praci a jdeme jeste se psem na hopik. MM mi privez ruzi a por Bizonka ferero tak uz jsme mu ho poslala :slight_smile:

Jen porad rika at si nic neplanuju a tak. No ma taky obavy co a jak bude. Nejak to berem oba strizlive. To je asi dobre.
Zacinam mit citlivejsi prsa. Uz vcera kdyz jsme se tulili mi vadilo kdyz mi na ne MM sahal no dneska je to zase o kus "lepsi" tak uvidime co vsechno jeste prijde

Holky preju vam dobrou noc
24. říj 2007 ve 21:42  • Odpověz
Dobre ranko,

Zuzi, tak co drzi se tam porad //? :slight_smile:

Vcera jsem byla na te vystave Bodies, myslela jsem si, ze to tam bude smrdet, ale naprosta pohoda, jen tech lidi tam bylo strasne moc :angry:, ale za videni to stalo,kor kdyz jsem mela listky zdarma :grinning:
25. říj 2007 v 08:46  • Odpověz
ahoj holky, zdravim po ranu
dludlinko, tak, sou, vid, :dizzy_face:
25. říj 2007 v 09:04  • Odpověz
autor
cauky :slight_smile: jo sou tam :slight_smile:
25. říj 2007 v 09:10  • Odpověz
no mě picne - fakt jo, no to je ježíš já mám radost :grinning: :grinning: :grinning: to je bomba, parááááááááááááááááááááááááááááádaaaa, super, gratulujůůůůůůůůůůůůůůů, opatruj se dludliiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2007 v 09:14  • Odpověz
autor
ahoj Megy dekuju moc :slight_smile:
nasla jsem prvni vcera a malem jsme zborila radosti koupelnu :slight_smile:

A co ty? Jak se vubec mas? Chodis uz do prace?
25. říj 2007 v 09:15  • Odpověz
no už příští týden začnu - konečně :dizzy_face: ikdyž pod vlivem antidepresiv, ale je mi už fajn, je pravda ,že bych byla pod vlivem toho co ty :grinning: :grinning:

no podle grafu jsem teď ve fázi jedno denního spožděnní, ale příznaky žádný, teda kromě bolení v podbřišku, ale jináč nic, tak budu mít karkulku a další měsíc snažení, ale to se poddá jako u tebe :grinning: :grinning:
25. říj 2007 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky!!

Dludli: no paráda..věděla jsem, že tam zase ty krásné // budou :dizzy_face: super..gratulujeme ještě jednou :wink: Ale je dobré, že se držíte s TM při zemi, ale zase je to fajn pocit, že? Naprosto chápu :dizzy_face: kdy se objednáš k dr.??
25. říj 2007 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Zuzi, doufam, ze se nebudes zlobit, obcas sem na tebe kouknu. Jen ti chci napsat, ze drzim palecky, aby vam to tentokrat vyslo az do zdarnyho konce :wink: opatruj se!!! Petra
25. říj 2007 v 09:35  • Odpověz
autor
megy urcite se to musi povest. Mas uz toho za sebou dost. Mozna bylo jen treba sby ses dala do kupy zdravotne, a zda se ze to se stalo, musi to klapnout. Moc ti to preju a moc ti drzim palce.

Holky ja sla pred chvili vedle do kancelare, a tak se mi zamotala hlava ze jsem malem netrefila dvere :astonished: no a ted tu sotva sedim na zidly, no to tedy :astonished:
25. říj 2007 v 09:35  • Odpověz
Megy: na tebe taky moc myslíme..tak kéž by to mrška jedna tentokrát nebyla :wink:

Dludli: opatrně, budoucí maminko!! :fearful:
25. říj 2007 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
no docela me to prekvapilo, hlavne ze jsme v praci zase na kole, ja se ho budu muset opravdu asi vzdat :frowning2:

Uz treti den mam porad hlad :slight_smile:, takovy pocit jako kdyz nejite desne dlouho, jak se vam hlady svira zaludek, se tesim az budu zvracet :slight_smile: myslim (doufam) ze to brzy prijde
25. říj 2007 v 09:41  • Odpověz
Zuzi, to je super. Tak na sebe davej pozor :wink: .
Ostatnim snazilkam drzime s Loty palecky, at se to povede :slight_smile: .
25. říj 2007 v 10:21  • Odpověz
autor
Je Peto ahoj, proc bych se zlobila :slight_smile:

Gabou Dr vidim az tak za 14 dni. Jdu dneska sice k zubari, ktery ma ordinaci hned vedle, tak jsem si trochu rikala, ze kdyz tam budu dojdu i na gyn, se proste nahlasit ze jsem tehu, ale asi to necham byt a dojedu si tam za tech 14. Tak nejak na MM svatek :slight_smile:
25. říj 2007 v 10:35  • Odpověz
autor
Holky jste tu nekdo?
Potrebuju poradit, resim problem s tou zubarkou, je to moje teta, mamky sestra, a nechci ji nic rikat. Hodlam to pustit do sveta nejdriv s prvnim ok obrazkem z UTZ. No pokud by me chtela delat RTG, tak ej to ztraceny, ale myslite ze bych ji to mela rict, kdyz by mi jenom vrtala zuby? Muze to nejak vadit?
25. říj 2007 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.